تعریف سیاست به زبان ساده یعنی کشور اسرائیل

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=3][FONT=&quot]سياستمدارى تعريف ميكرد كه: از دختر یکی از دوستان پرسیدم که وقتی بزرگ شدی میخوای چیکاره بشی؟ گفت که میخواد رئیس جمهور بشه. دوباره پرسیدم که اگه رئیس جمهور بشی اولین کاری که دوست داری انجام بدی چیه؟
جواب داد: به مردم گرسنه و بی خانمان کمک میکنه.
بهش گفتم: نمیتونی منتظر بمونی که وقتی رئیس جمهور شدی این کار رو انجام بدی، میتونی از فردا بیای خونه ی من و چمن ها رو بزنی، درخت ها رو وجین کنی و پارکینگ رو جارو کنی. اونوقت من به تو 50 دلار میدم و تو رو میبرم جاهایی که بچه های فقیر هستن و تو میتونی این پول رو بدی بهشون تا برای غذا و خونه ی جدید خرج کنن.
توی چشمام نگاه کرد و گفت:چرا همون بچه های فقیر رو نمیبری خونه ات تا این کارها رو انجام بدن و همون پول رو به خودشون بدی؟![/FONT][FONT=&quot]نگاهی بهش کردم و گفتم: به دنیای سیاست خوش اومدی...!
روزگار دنیا هم همینه ....

بعد 35سال یهویی می بینی حماس عزیز مون کشور اسرائیل رو بی سروصدا با موافقت روسیه دوست و رفیق و هماهنگی آمریکای دشمن به رسمیت می شناسه و یه جماعت ایرانی هاج وواج می مانند !

به همین سادگی.
باور کنید
خوش باشیم...[/FONT][/h]

*محیا*

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
از سیاست بدم می آید سیاست ها در جهان هستی به دور از فرهنگ و تمدن انسانی هستند چون جنگ ها و فقر ها و ناامنی ها همه ریشه در سیاست ها دارد و وجود همه اینها در دنیا یعنی اینکه بشر هنوز به تمدن و فرهنگ انسانی نرسیده

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه اسرائیل به رسمیت شناخته بشه توسط جریان حماس و دو کشور مستقل تشکیل بشه

دیگه نباید بگیم " مردم مظلوم فلسطین " یا " اسرائیل باید نابود شود" چون اعراب و به طور خآص فلسطینی ها با موجودیت اسرائیل هیچ مشکلی ندارن .

petromech

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیاست یعنی اینکه : قطر تا دیروز مفتی های وهابی ایش فتوای جهاد نکاح برای ارتش داعش می دادند و رفیق داداش عربستان بودند الان همه دورش زدند تنها راه ارتباطی ایش با دنیا و دوست اش ایران شده !
یادتونه مفتی اعظم قطر 4 5 سال پیش خون ایرانی رو حلال کرد !! همونه ها ....

خدا به داد این ملت برسه که یه رفیق دیگه به نام قطر به خانواده ما(سوریه یمن فلسطین حزب الله یمن و ... ) هم اضافه شد.

Uchiha Itachi

عضو جدید
سیاست یعنی اینکه : قطر تا دیروز مفتی های وهابی ایش فتوای جهاد نکاح برای ارتش داعش می دادند و رفیق داداش عربستان بودند الان همه دورش زدند تنها راه ارتباطی ایش با دنیا و دوست اش ایران شده !
یادتونه مفتی اعظم قطر 4 5 سال پیش خون ایرانی رو حلال کرد !! همونه ها ....

خدا به داد این ملت برسه که یه رفیق دیگه به نام قطر به خانواده ما(سوریه یمن فلسطین حزب الله یمن و ... ) هم اضافه شد.

اگر منصف باشیم این دیگه برتری سیاست ایرانه