تشکیل تیم صنایع باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

bahar687

عضو جدید
دوستان عزیز اگه یکی بیاد به این تاپیک صنایع نگاه کنه بخدا بهمون میخنده

همه میایم میگیم پس چی شد پش بحثا چی شدن یا مدیر کو و ازین حرفا مثل خود من که امدم ببینم آخر پا گرفت یا نه

ما که خودمون صنایع هستیم دیگه نباید مشکل مدیریت پروژه داشته باشیم:eek::whistle: بابا یکی بیاد این تاپیک خوبو بهینه سازی کنه:rambo::w17:
لطفه پس این سردمداران صنایع کجا هستن:w20:

خیلی ممنونم از همه:w14::w14::w14::w14:

همه حاضرنا

1716

عضو جدید
اینجور که پیداست بحث نت را شروع کنیم خیلی بهتره از این بلاتکلیفی . نظر شما چیه؟؟؟
چون اکثر دوستان نوشتن که بحث نت کی شروع میشه و ... . من هم اطلاعات زیادی در این زمینه ندارم مشتاقم که این بحث شروع بشه.

ho3in.l.z

عضو جدید
آره منم موافقم کاش نازنین خانم هم بود بیشتر کمکمون میکرد....
تازه یکی از بچه ها هم درباره نت یه تاپیک زده

1716

عضو جدید
چه خوب میشد اون دوستمون هم میومد اینجا مطلب مینوشت

forme1200

عضو جدید
سلام مهندسا
خیلی خوبه که آخرش به یه نتیجه رسیدین من خودم زیاد با نت آشنا نیستم ولی مجبورم آشنا بشم چون کارآموزیم توی یه کارگاهیه که باید اونجا نت رو پیاده کنم چند وقت دیگه اونجا مشغول به کار میشم خوشحال میشم خلاصه کارهایی که انجام میدم رو اینجا بزارم و همینجور شما هم بهم کمک کنید
به نظر من فعلا بیاین یه تعریف کوچولو از نت داشته باشیم تا کم کم مهندسای دیگه هم پیداشون بشه و هر کس میتونه کمک کنه تا این بحث کامل بشه
خوب از کجا شروع کنیم؟؟؟

• Like
واکنش ها: 1716

hamid051

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
آره کار جالبی من هم دقیقا هیجی از نت نمی دونم مشتاقم تا اطلاعات بگیرم

مهرآذین

عضو جدید
سلام مهندسان عزیز تازه تیممون تیم شد من حالا خودم نمیتونم مطلب بذارم ولی مشتاقم یکی از شما شروع کنه که بقیه هم مشغول بشند منم حتما دراولین فرصت میام بادست پر انشالله
طبعا تواینجوربحث ها با یه تعریف ساده شروع میکنیم و به مرور به موارد تخصصی میرسیم از بچه ها اگرکسی نرم افزار مربوط به نت بلد هست به بچه ها معرفی کنه

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
نت

نت

من هم این ترم نت دارم .
دوست دارم یچی یا بگبرم !
با این تعریف شروع کنیم چطوره ؟
نت به فعالیت هایی برنامه ریزی شده که به منظور جلوگیری از خرابی ناگهانی ماشین الات و تجهیزات و تاسیسات
گفته می شود تا قابلیت بهروری افزایش یابد .

دوستان منتظرم !
آها راستی اینجا شروع کنیم خوبه یا نه یه تایپیک جداگانه بزنیم !:(

ho3in.l.z

عضو جدید
Agha hala khoob shod
behtare ke inja tasmim giri konim vali vase matlab gozashtan ye tapike joda bezanim
dame hame shoma garm

forme1200

عضو جدید
خیلی خوبه پس شروع کنید یکی استارتش رو بزنه
یهو نرید دیگه پیداتون نشه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!
موفق باشید مهندسا

1716

عضو جدید
دوستان منتظرم !
آها راستی اینجا شروع کنیم خوبه یا نه یه تایپیک جداگانه بزنیم !:(

میشه 2کار کرد یکی اینکه همین جا باشه بهتره چون از ایجاد تاپیک های زیاد هم جلوگیری میشه و
دومی اینکه تاپیکی جدید زده بشه با عنوان (( تیم صنایع:موضوع بحث))
مثلا ((تیم صنایع:نت))
که همه ی افراد بدونن هدف از ایجاد این تاپیک چی بوده وبرای چه کاری ایجاد شده

نظر شما چیه؟؟

forme1200

عضو جدید
میشه 2کار کرد یکی اینکه همین جا باشه بهتره چون از ایجاد تاپیک های زیاد هم جلوگیری میشه و
دومی اینکه تاپیکی جدید زده بشه با عنوان (( تیم صنایع:موضوع بحث))
مثلا ((تیم صنایع:نت))
که همه ی افراد بدونن هدف از ایجاد این تاپیک چی بوده وبرای چه کاری ایجاد شده

نظر شما چیه؟؟

به نظر من یه تاپیک جدید زده بشه با همین عنوانی که شما میگین بهتره (البته این نظر منه)

• Like
واکنش ها: 1716

1716

عضو جدید
با تشکر از ho3in.l.z . امیدوارم بقیه دوستانی هم که سابقه نت را در کارخانه کارگاه یا دوران کارآموزی داشتند بیان و تجربیاتشون را به ما منتقل کنند.
این هم لینک تاپیک http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/266257-تیم-صنایع-نت

gerami.p

عضو جدید
بالاخره تو گروه صنایعم یه تحولی داره اتفاق می افته! منم حاضرم تو هر زمینه ای که بتونم با این تیم همکاری کنم و مطالب درخواستی رو به اشتراک بزارم. اگرم بیشتر توضیح بدین ممنون میشم.;)

1716

عضو جدید
دوست عزیز همه چیز تقریبا واضحه. زین پس برای هر مبحثی در اینجا رای گیری میشه و موضوع بحث همونطور که گفته شد در یه تاپیک جداگانه پیگری میشه
که موضوع بحث الان نت هست ،شما میتونید مطالب و تجربیاتتون را در اون تاپیک به اشتراک بزارید

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز همه چیز تقریبا واضحه. زین پس برای هر مبحثی در اینجا رای گیری میشه و موضوع بحث همونطور که گفته شد در یه تاپیک جداگانه پیگری میشه
که موضوع بحث الان نت هست ،شما میتونید مطالب و تجربیاتتون را در اون تاپیک به اشتراک بزارید
نه....:surprised:
مث این که داره ی اتفاقایی میافته.....:smile:
سرافرازمون کردید....:gol::gol:

1716

عضو جدید
خواهش اما ظاهرا استقبالی نشده و مطالب جدیدی اضافه نشده ،البته مبحث نت تکراری بود چون در اینجا به اندازه کافی صحبت شده. ولی نمیدانم چرا دوستان تذکر ندادند و البته من هم بی خبر بودم و الان هم نمیدانم چرا کسی موضوع جدیدی نمیگه و کلا همه تیم صنایع و تالار صنایع را فراموش کردند.البته امیدوارم از پرکاری دوستان باشه که سر نمیزنن.

ro0zhin

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش اما ظاهرا استقبالی نشده و مطالب جدیدی اضافه نشده ،البته مبحث نت تکراری بود چون در اینجا به اندازه کافی صحبت شده. ولی نمیدانم چرا دوستان تذکر ندادند و البته من هم بی خبر بودم و الان هم نمیدانم چرا کسی موضوع جدیدی نمیگه و کلا همه تیم صنایع و تالار صنایع را فراموش کردند.البته امیدوارم از پرکاری دوستان باشه که سر نمیزنن.
مبحث رو عوض کنید شاید استقبال بشه.....
البته این نظر منه.....:smile:

1716

عضو جدید
بله باید عوض کرد اما نمیدانم چرا هیچ کسی نمیاد نظر بده و... . به نظر شما موضوع چی باشه بچه ها بیشتر استقبال می کنند؟؟؟

اینجا انگار نه انگار که تالار صنایع است!!!هیشکی حتی مدیر این تاپیک هم نیستش..بازم میگم امیدوارم از پرکاری دوستان باشه که سر نمیزنن.

nikoo1308

عضو جدید
اخرین دفعه ای اومدم تو این تاپیک خوشحال شدم که داره یه اتغاقایی میافته اما الان می بینم که بدتر شده!
یه پیشنهاد بیاین که یه کار کاربردی تر کنیم!مثلا یه مساله پیچیده روبا هم فکری هم مدل کنیم یا یه مدل رو به چالش بذاریم از چیزایی که خوندی مو یاد گرفتیم استفاده کنیم!کیفیت ،موجودی،برنامه ریزی تولید ....
البته واسه هر کارمون هم یه انقضایی در نظر بگیریم نیمشه که تا ابد رو نت یا هر موضوعی کار کرد اینطوری اعضای باشگاه هم زود به زود سر می زنن هم اینکه تاپیکمون تازگی داره.

S A B A

عضو جدید
اخرین دفعه ای اومدم تو این تاپیک خوشحال شدم که داره یه اتغاقایی میافته اما الان می بینم که بدتر شده!
یه پیشنهاد بیاین که یه کار کاربردی تر کنیم!مثلا یه مساله پیچیده روبا هم فکری هم مدل کنیم یا یه مدل رو به چالش بذاریم از چیزایی که خوندی مو یاد گرفتیم استفاده کنیم!کیفیت ،موجودی،برنامه ریزی تولید ....
البته واسه هر کارمون هم یه انقضایی در نظر بگیریم نیمشه که تا ابد رو نت یا هر موضوعی کار کرد اینطوری اعضای باشگاه هم زود به زود سر می زنن هم اینکه تاپیکمون تازگی داره.

باهاتون موافقم

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من تشکیل تیم مهندسی صنایع باید بر اساس زمینه های گوناگون باشه - مثلا هر کدام از افراد دارای زمینه تحقیقی یا کاری خاصی هستند در اون زمینه به کار گرفته بشند
حالا این مبحث می تونه نت باشه یا هر چیز دیگه - هر کدام از تیم ها اعضای مشخص - سرپرست و برنامه و هدف مشخص داشته باشند - به نظرم زودتر به نتیجه می رسیم

1716

عضو جدید
به نظر من ایجاد همچین تاپیکی کلا اشتباه بود، همونطور که میبینید صاحب که نداره و از همه مهمتر اینکه موازی کاری هست،
در تالار های فعالیت های گروهی و تالار تخصصی مباحث قبلا گفته شده و به اندازه کافی بحث شده، تو این تاپیک هم که میبینید 21 صفحه افراد با هم صحبت کردند اما هنوز بلاتکلیفیم و نمیدانیم که چه کاری باید انجام بدهیم.
اما در هر حال برای انجام کار گروهی و سروسامان دادن به این تاپیک بیایید به توصیه زیر عمل کنیم(که مربوط به صفحه ی 15 هست)

سلام بچه ها
ظاهراً تاپیک مسکوت مونده.
خوب ما باید هماهنگی لازم رو داشته باشیم و بعد تصمیم بگیریم که کار تیمی انجام بدیم.
اول از همه فکر میکنم باید یه سرگروه داشته باشیم تا هماهنگی لازم رو بین بچه ها انجام بده.
من چون مدت زیادی نتونستم بیام تالار با بچه های جدید آشنایی ندارم.

بنابراین میخوام از بچه ها نظرشون رو در مورد فردی که میخوان سرگروه باشه بگن( اسم)

این فرد باید:
1. فردی مورد اطمینان باشه( چون به هر حال ممکنه بعضی از دوستان بخوان شماره تلفنشون رو به اون فرد بدن تا در صورت نبودشون در سایت بهشون با پیامک اطلاع رسانی شه)
2.وقت کافی داشته باشه
3.فعال باشه
4.برنامه ریزی مناسبی داشته باشه

منتظرم( البته من باید بگم تا 4 روز نیستم)

nikoo1308

عضو جدید
به نظر من ایجاد همچین تاپیکی کلا اشتباه بود، همونطور که میبینید صاحب که نداره و از همه مهمتر اینکه موازی کاری هست،
در تالار های فعالیت های گروهی و تالار تخصصی مباحث قبلا گفته شده و به اندازه کافی بحث شده، تو این تاپیک هم که میبینید 21 صفحه افراد با هم صحبت کردند اما هنوز بلاتکلیفیم و نمیدانیم که چه کاری باید انجام بدهیم.
اما در هر حال برای انجام کار گروهی و سروسامان دادن به این تاپیک بیایید به توصیه زیر عمل کنیم(که مربوط به صفحه ی 15 هست)
نمیشه گفت که اشتباه بود،حداقل یه تلنگر واسه اینکه بفهمیم تو کار گروهی ضعیفیمم.
اما اینکه تیم بشیم هم نظر خوبیه!
یکی چند تیم در زمینه های مختلف بگه بعد هر کدومون تو تیم دلخواه عضو شه!بعد اعضا هر گروه واسه خودشون یه مدیر انتخاب کنن.
اینطوری کارا تقسیم میشه!و وقت کمتری میبره و نتایجمون تخصصی تر هم میشه!
نظرتون چیه؟

1716

عضو جدید
امیدوارم بعد از امتحانات این تاپیک هم سروسامان بگیره و...

abdollah00

عضو جدید
ما هم هستیم.انقده سخت نگیریم دوستان.بهر حال مهندس صنایع هستیم.نباس جا بزنیم.ولی یه پیشنهاد دارم.بیایم سعی کنیم اطلاعاتمون را به روز کنیم.میدونم الان خیلیاتون الان میخندین میگید(باهوش اینو خودمونم میدونیم)ولی من الان 1کلی مطلب دارم که مال سال نهایتن 2007 (اصلا خوب نیست)هست حالا بیایم اینو با پیش نهاد خیلی توپ دوستمون تلفیق کنیم.

توفان فکری هست واسه خودش این تاپیک.توفانیش کنید..

وضعیت
موضوع بسته شده است.