تشکیل تیم صنایع باشگاه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه بچه های گل خسته نباشید
آقا ما قبلا یه حرکتی زدیم که بچه های قدیمی خبر داشتند
نیازی نیست که این تاپیک قفل بشه ولی نیاز هست تاپیک جدید بزنیم
تو این تاپیک یعنی تشکیل تیم صنایع بچه ها اعلام آمادگی میکنند وبحث مورد نظر رو انتخاب میکنند
و تو یه تاپیک جدید با اسم بحث مورد نظر شروع به کار میکنیم
مثلا بحث درباره نگهداری و تعمیرات که یه بار شروع کردیم . تاپیکش هست
اسم تاپیک اینجوری میشه
تیم صنایع:اسم بحث مورد نظر
یه نمونش اینه:
تیم صنایع : نت

forme1200

عضو جدید
سلام به همه بچه های گل خسته نباشید
آقا ما قبلا یه حرکتی زدیم که بچه های قدیمی خبر داشتند
نیازی نیست که این تاپیک قفل بشه ولی نیاز هست تاپیک جدید بزنیم
تو این تاپیک یعنی تشکیل تیم صنایع بچه ها اعلام آمادگی میکنند وبحث مورد نظر رو انتخاب میکنند
و تو یه تاپیک جدید با اسم بحث مورد نظر شروع به کار میکنیم
مثلا بحث درباره نگهداری و تعمیرات که یه بار شروع کردیم . تاپیکش هست
اسم تاپیک اینجوری میشه
تیم صنایع:اسم بحث مورد نظر
یه نمونش اینه:
تیم صنایع : نت
سلام عالیه
به نظر من یه موضوع کاربردی و جدید باشه هر کی نظری داره بگه به نظرتون کدوم بخشای صنایع بیشتر کاربردی تره؟
اگه توش به نرم افزار مربوطش هم بپردازیم بد نیستا:)
منم هستم

mjvm

کاربر فعال گروه کیفیت مهندسی صنایع
خیلی خوبه !من خودم به شدت موافقم! البته اگر بتونم مفید باشم ! مباحث تولید ناب و کنترل کیفیت رو تا حدودی پیگیرم !اگر کمکی ازم بر بیاد حتما هستم !

forme1200

عضو جدید
من یه چیز بگم؟!!
میگم:smile:
میشه یه کار دیگه بکنیم بجای اینکه روی هر مبحث فقط بحث کنیمو مطلب بزاریم به نظر من بهتر اگه کسی توی هر قستی توی هر کارخونه یا سازمانی کار میکنه بیاد توضیح بده چی کار میکنه من خودم اگه بخوام مثلا برم توی کارخونه کاشی کار کنم تو قسمت کنترل کیفیتش نمیدونم چی کار باید بکنم یا هر جای دیگه بهتره که قبل از اینکه برم یه چیزایی در این مورد بدونم
نمیخوام برم گیج بزنم:redface:
بیاین بگین روز اول چی کار کردین چه نرم افزاری میدونستین کتابایی که تو لیسانس خونده بودین چقدر به دردتون میخورد و .....
کلا هر چی فکر میکنین یه مهندسی که هنوز مدرکش بوی نویی میده و میخواد بره سر کار چی باید بدونه بگین دیگه:smile:
باشه;)

1716

عضو جدید
من یه چیز بگم؟!!
میگم:smile:
میشه یه کار دیگه بکنیم بجای اینکه روی هر مبحث فقط بحث کنیمو مطلب بزاریم به نظر من بهتر اگه کسی توی هر قستی توی هر کارخونه یا سازمانی کار میکنه بیاد توضیح بده چی کار میکنه من خودم اگه بخوام مثلا برم توی کارخونه کاشی کار کنم تو قسمت کنترل کیفیتش نمیدونم چی کار باید بکنم یا هر جای دیگه بهتره که قبل از اینکه برم یه چیزایی در این مورد بدونم
نمیخوام برم گیج بزنم:redface:
بیاین بگین روز اول چی کار کردین چه نرم افزاری میدونستین کتابایی که تو لیسانس خونده بودین چقدر به دردتون میخورد و .....
کلا هر چی فکر میکنین یه مهندسی که هنوز مدرکش بوی نویی میده و میخواد بره سر کار چی باید بدونه بگین دیگه:smile:
باشه;)
موافقم با شما
منم فکر کنم کلا فلسفه وجودی چنین تاپیکی هم همون مطلبی باشه که شما گفتید .اما بنظر من وقتی یه بحث رو از میان کلی مبحث انتخاب می کنیم می تونیم با جزئیات بیشتری در موردش حرف بزنیم. مثلا همین کنترل کیفیت که گفتید میتونه موضوع بحث باشه و اول یه توضیحی در مورد کنترل کیفیت داده بشه و بعد افرادی که تجربه ای در این زمینه داشتند بیانش کنند
با این کار میشه بحث ها رو طبقه بندی کرد و حتی اگر عضو جدیدی اومد راحتتر بتونه مطلبشو پیدا کنه

hasti1988ie

عضو جدید
سلام.همیشه همه موافق هستن اما هیچوقت یه بازده خوب نداریم.........از همین حالا دیگه شروع کنیم....منم هستم و هر کمکی از دستم بیاد مضائقه نمیکنم....

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه مهندسین گل صنایع
ممنون از همه کسانی که اعلام همکاری کردند
از مدیریت محترم خواهش میکنم
برای شروع یه تاپیک با موضوع مورد نظر بزنند
مهم نیست چی باشه مهم اینه که درباره رشتمون باشه
من خودم چند وقت نبودم ایام امتحانات بود خوب
ولی از این به بعد هستم با انرژی

vatanparast

عضو جدید
سلام به همه دوستان صنایعی
من چند تا از پیامارو خوندم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد اگه یکی از دوستان توضیح بده اهداف تشکیل تیم و زمینه های فعالیت چیه ممنون میشم

mohammad.ie69

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چند تا از پیامارو خوندم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد اگه یکی از دوستان توضیح بده اهداف تشکیل تیم و زمینه های فعالیت چیه ممنون میشم
سلام خوبی
میتونی واسه فعالیت گروهی به اینجا سر بزنی
تیم کیفیت

تیم طرحریزی

تیم مقاله نویسی

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز

سلام دوست عزیز!

خیلی واضحه ...

هفته های پیش دویتان اومدن و اعلام آمادگی کردند که در تیم ها شرکت داشته باشند!

منظور از تیم یا تیم کنترل کیفیت اینه که دوستان میان و نظرات و تعاریف و تجربه های خودشون رو در این خصوص در یه چارچوب خاص بیان میکن!!!

الان هم اگر شما تاپیک قبل رو مشاهده کنین ، تاپیک تیم ها ذکر شده!

با مراجعه به تاپیک مربوطه ، اگر فکر میکنید در اون زمینه اطلاعاتی دارید بیان کنید!

شاید از اهداف تشکیل تیم ها بشه گفت :

- آشنایی بهتر و کاربردی تر نسبت به عناوین و زیر شاخه های رشته مون!

- استفاده از تجربیات همدیگه!

- ایجاد حس همکاری در میان اعضای تالار در جهت ارتقای کیفی و کمی تالار ...

و ...

.
.
.

حق نگهدارتون ...

vatanparast

عضو جدید
ممنون از پاسخ شما
من مدت زیادی هس در این سایت عضو هستم و گه گداری سر میزنم متاسفانه تالار مهندسی صنایع تالار منسجمی نبوده گه گداری بعضی میان درخواست یک کمک یا موضوعی میکنن و تمام به همین دلیل بازدهی نداشته ،چند لحظه پیش مطلبی خوندم در مورد بازار کار صنایع من الان 2 سال هس که وارد بازار کار شدم و بصورت تخصصی تو رشته خودمون فالیت دارم رکودی که دیده میشه واقعیته نمیدونم چرا اکثر دوستان هنوز تو همون قالب تئوری دانشگاه موندن منظورم کیفیت ، پروژه و طرح ریزی و گاهی برنامه ریزی تولید هست دوستان آگاه باشن الان بازار کار رشته مارو سایر رشته ها اعم از برق مکانیک و کامپیوتر دارن اشغال می کنن تو 2سال تجربه ای که من کسب کردم باید از این چارچوب تئوری خارج بشیم یک مهندس صنایع موفق کسیه که دید فنی خودشو به اندازه یک مهندس مکانیک گسترش تو هوش مصنوعی تبحر داشته باشه تو کامپیوتر کاملا بروز باشه دوستان عزیز اگه قرار تیمی تشکیل بشه و کاری صورت بگیره باید حرکتی باشه که مارو از چارچوب تئوری خارج کنه اگه تالار کیفیت تشکیل میشه همه هنرش تو ارائه 6 سیگما خلاصه نشه اگه طرحریزی هس نباید به چندتا الگوریتم ابتدایی بسنده بشه تو بازار کار واقعی اینها تعیین کننده نیستند چرا تو مباحثی مثل marketing بحث نشه چرا مباحث گسترش پیدا نکنه به سمت it و هوش مصنوعی و یا خیلی مسائل دیگه که تو دانشگاه کسی یاد آدم نمیده، بحثو کش نمیدم ماها باید به سمتی بریم که اگه سایر رشته ها قراره رشته مارو تهدید کنن ما هم قابلیت داشته باشیم رشته اونهارو تهدید کنیم

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون از پاسخ شما
من مدت زیادی هس در این سایت عضو هستم و گه گداری سر میزنم متاسفانه تالار مهندسی صنایع تالار منسجمی نبوده گه گداری بعضی میان درخواست یک کمک یا موضوعی میکنن و تمام به همین دلیل بازدهی نداشته ،چند لحظه پیش مطلبی خوندم در مورد بازار کار صنایع من الان 2 سال هس که وارد بازار کار شدم و بصورت تخصصی تو رشته خودمون فالیت دارم رکودی که دیده میشه واقعیته نمیدونم چرا اکثر دوستان هنوز تو همون قالب تئوری دانشگاه موندن منظورم کیفیت ، پروژه و طرح ریزی و گاهی برنامه ریزی تولید هست دوستان آگاه باشن الان بازار کار رشته مارو سایر رشته ها اعم از برق مکانیک و کامپیوتر دارن اشغال می کنن تو 2سال تجربه ای که من کسب کردم باید از این چارچوب تئوری خارج بشیم یک مهندس صنایع موفق کسیه که دید فنی خودشو به اندازه یک مهندس مکانیک گسترش تو هوش مصنوعی تبحر داشته باشه تو کامپیوتر کاملا بروز باشه دوستان عزیز اگه قرار تیمی تشکیل بشه و کاری صورت بگیره باید حرکتی باشه که مارو از چارچوب تئوری خارج کنه اگه تالار کیفیت تشکیل میشه همه هنرش تو ارائه 6 سیگما خلاصه نشه اگه طرحریزی هس نباید به چندتا الگوریتم ابتدایی بسنده بشه تو بازار کار واقعی اینها تعیین کننده نیستند چرا تو مباحثی مثل marketing بحث نشه چرا مباحث گسترش پیدا نکنه به سمت it و هوش مصنوعی و یا خیلی مسائل دیگه که تو دانشگاه کسی یاد آدم نمیده، بحثو کش نمیدم ماها باید به سمتی بریم که اگه سایر رشته ها قراره رشته مارو تهدید کنن ما هم قابلیت داشته باشیم رشته اونهارو تهدید کنیم
قطعا حضور شما می تونه مفید باشه . اینجا اکثرا دانشجو هستن و خب ما هم خوشحال می شیم بتونیم از تجربه های شما که شاغلید استفاده کنیم .

sepide.b

عضو جدید
سلام من تازه وارده م .ترم 6هستم .دانشگاه پيام نور ميخونم و گرايش ندارم
اطلاعاتم خيلي قوي نيست اما خوشحال ميشم عضو تيم باشم و از تجربيات ديگران استفاده كنم
اما ميشه همزمان هم عضو تيم طرح ريزي بودو هم تيم كيفيت؟

V A H ! D

کاربر ممتاز
سلام من تازه وارده م .ترم 6هستم .دانشگاه پيام نور ميخونم و گرايش ندارم
اطلاعاتم خيلي قوي نيست اما خوشحال ميشم عضو تيم باشم و از تجربيات ديگران استفاده كنم
اما ميشه همزمان هم عضو تيم طرح ريزي بودو هم تيم كيفيت؟

سلام!!

خیلی خوش اومدین و امیدوارم باشگاه و تالار صنایع بتونه کمکتون کنه و در ارتباط با موضوعات رشته مون اطلاعاتتون رو بالا ببره !!

لازم میدونم بگم شما میتونید در تمام تیم ها شرکت داشته باشید و فعالیت کنید!!

پس برای قدم اول به بخش فعالیت های گروهی برید و اونجا تیم ها دسته بندی شدند و پس از آشنایی با روال کار فعالیت خودتون رو شروع کنید ...

.
.
.

بازم ورودتون به باشگاه رو تبریک میگم و واستون آرزوی موفقیت روز افزون دارم!!

حق نگهدارتون ... :gol:

V A H ! D

کاربر ممتاز
سلام,من تازه با اين سايت آشنا شدم.ولي همه جوره هستم!

سلام!!

خوش اومدید به باشگاه !!:gol:

پس اگر همه جوره هستید به قسمت زیر مراجعه کنید در هرکدوم از تیم هایی که تشکیل شده شرکت کنید ...

فعالیت های گروهی

.
.
.

حق نگهدارتون ...:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.