((**++ تشکر از aramesh و گلابتون دو مدیر عزیز ++**))

گلابتون

مدیر بازنشسته
+
سلام گلاب جان
..ارامش جان..

جا داره منم تشکر کنم از زحماتی که کشیدین...

ایشالا همشه موفق و سلامت باشید..

سلام ارغوان جون ..ممنونم خانمي زحمت كشيدي عزيز...ايشالا تو هم هميشه سالم و سلامت باشي و سالي خوب و خوش در انتظارت باشه گلم...
زحمتي نيست خانومم ...همش وظيفه است اگر لايق باشيم.

ابتدا سلامی دارم گرم و صمیمی خدمت این دو بزرگوار و همچنین عرض تبریک و تهنیت برای این دو عزیز یعنی آرامش خانوم عزیز و گلابتون عزیز که نه فقط کاربرانی فعال و قابل اعتماد، و به طور جامع، کامل هستند، بلکه در جایگاه مدیریت نیز مدیران لایق و کارآمدی هستند که واقعا این موضوع جای تبریک گفتن دارد. :gol:
با اینکه میدونم نمیشه به طور کامل از زحمات شما عزیزان و بقیه مدیران تشکر و قدردانی کرد، اما امیدوارم که این تایپیک و پستهاش بتونه گوشه ای کوچک از زحماتتون رو ارج نهاده و مورد توجه همه کاربران عزیز قرار بده. :gol:
گلابتون عزیز امیدورم که در تمام لحظات زندگی موفق و پیروز باشی و لحظاتی شاد رو سپری کنی، و به تمام موفقیتها و آرزوهایی که در شان شما هست برسی. :gol:
آرامش عزیز امیدوارم که در کمال موفقیت و پیروزی به فعالیتت ادامه بدی و همیشه لحظاتی شاد و بدون غم رو پشت سر بذاری و به تمام آرزوهات در سلامت کامل برسی. :gol:

سال خوب و شادی داشته باشید :gol:

واااااااااي محمد صادق تو چقدر خوشگل بلدي حرف بزني ...چه گلهاي محشري واي چه لطافتي ...ممنونم عزيز..ذوق كردم از اينهمه لطف و مهربوني...عزيزجان شما خودتون لايق هر شايستگي هستيد...اميدوارم شما هم در تمام لحظه لحظه هاي زندگيتون موفق و پيروز باشيد و دلتون سرشار از شوق و لطافت...آينده ايي بهاري رو براتون آرزومندم...شاد باشيد و سربلند و سرفراز.:w27:

سلام به خانوم مديراي مهربون و زحمتكش
دستتون درد نكنه
خسته نباشين

اميدوارم سال خيلي خيلي خوبيم در انتظارتون باشه در كنار خانواده محترمتون

بازم تشكر ميكنم از زحماتتون و خدافظي

سلام مرجاني عزيز و گل...
پاينده و سرافراز باشي نازنين...دست شما درد نكنه شما خودتون گليد ...چقدر گلهاتون با طراوت و شادابه...ممنونم عزيز...خيلي زحمت كشيدي...
منم از زحمات و تلاش خوب شما تشكر ميكنم عزيز...همواره دركنار خانواده سلامتي و عشق و محبت رو براتون آرزو ميكنم...اميدوارم سالي پر از همدلي رو آغازگر باشيد. :w30:

floe

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
وااای ببین اینجا چه خبر بوده و من نبودم
مرسی تنهایی جان بابت این تاپیک خوبت واقعا کاربر نمونه ای عزیزم
نمیخوام بگم که دیر شده برای تشکر و اینکه دیر رسیدم
ولی اینو میگم که نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم

آرامش جون عزیز و دوست داشتنی

مامان گلاب خوب و مهربون

واقعا زحمت میکشید
خسته نباشید گلهای قشنگ
http://farm4.static.flickr.com/3463/3272184367_6dfbe2fd41.jpg

گلابتون

مدیر بازنشسته
فداي تو گل پسر مهربون و دوست داشتني.شاد باشي و سلامت ساسان جان...هرچي هست وظيفه است عزيزجان.منم از تلاش بي وقفه شما تشكر ميكنم

• Like
واکنش ها: floe

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
وااای ببین اینجا چه خبر بوده و من نبودم
مرسی تنهایی جان بابت این تاپیک خوبت واقعا کاربر نمونه ای عزیزم
نمیخوام بگم که دیر شده برای تشکر و اینکه دیر رسیدم
ولی اینو میگم که نمیدونم چطوری ازتون تشکر کنم

آرامش جون عزیز و دوست داشتنی

مامان گلاب خوب و مهربون

واقعا زحمت میکشید
خسته نباشید گلهای قشنگ
:D آخ جون!!بازم گل!!!دستت رد نکنه ساسان جان.بابا چرا گل برای گل آوردی!؟!؟:biggrin: نه به دور از شوخی خیلی خوشحالم کردی واقعا نمیدونم با چه زبونی تشکر کنم از تو و تنهایی.:gol:

• Like
واکنش ها: floe

Ali 1900

عضو جدید
:gol:سلام :gol:
تشکر و سپاس از شما مدیران نمونه
لطفتون همیشه یادمون میمونه
:D
اگه دیر اومد به بزرگی خودتون ببخشید :redface: باید زودتر از اینها این کارو میکردم.
ولی خب دیگه خجالتیم آخه :redface:

این گلا رو هم از این نمایشگاه گل (مسابقه بهترین عکس) کش رفتم دیدم خیلی قشنگن واستون چیدم :D
تقدیم به شما (گلابتون و آرامش عزیز)

گلابتون

مدیر بازنشسته
سلام به علي آقاي گل و مهربون

تو خودت گلي عزيز چرا زحمت كشيدي ...قدم رنجه كردي ...خيلي خيلي هم خوش اومدي...چه دير چه زود مهم اينه كه اومدي...عزيز.

قربون دستت علي آقا از خوشگلاش هم كش رفتي ها...دستت درد نكنه مهربون.

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
:gol:سلام :gol:
تشکر و سپاس از شما مدیران نمونه
لطفتون همیشه یادمون میمونه
:D
اگه دیر اومد به بزرگی خودتون ببخشید :redface: باید زودتر از اینها این کارو میکردم.
ولی خب دیگه خجالتیم آخه :redface:

این گلا رو هم از این نمایشگاه گل (مسابقه بهترین عکس) کش رفتم دیدم خیلی قشنگن واستون چیدم :D
تقدیم به شما (گلابتون و آرامش عزیز)

به به داداش علی گل.قربون مرامت .شرمنده کردی اساسی.خیلی قشنگن ولی دزدی کار خوبی نیست برو گل ها رو بزار سرجاش تا توی مسابقه شرکت داده بشن:biggrin:

لاوي

عضو جدید
چقدر سخته ...سخته اما ممکنه..که نقش مثبت با تو باشه..اما از درون دیو صفتت دود بلند بشه..یا من خیلی احمقم یا تو زیادی توی نقشت فرو رفتی..حقا که بازیگر خوبی هستی اما یه جایی هست که میگن سر پلش..میگیرن اهلشو..زدی و رفتی اما این یه ذره وجدانت حتما آزارت میده حتی سر کلاس..

لاوي

عضو جدید
غرور آدم رو از درون میپوسونه..تو بالا نرفتی ..زمینی که روی اون نشستی فرو رفت اونم به جرم قصبی بودن..