((**++ تشکر از aramesh و گلابتون دو مدیر عزیز ++**))

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
آرامش و گلابتون عزیز
انشاالله سال جدید آکنده از موفقیت و تندرستی برای شما باشه
بابت همه رحمات شما در سایت از شما تشکر می کنیم

گلابتون

مدیر بازنشسته
آرامش و گلابتون عزیز

متشكرم دوست خوب و مهربونم...
هر كاري ميكنيم فقط وظيفه است...سرزنده و سلامت باشي عزيز...اميدوارم سال نو براي شما نيز سرشار از اميدو پيروزي باشه.:w27:

• Like
واکنش ها: SHRP

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
آرامش و گلابتون عزیز
ممنون از شما.برای شما هم سالی سرشار از خیر و برکت و سلامتی و شادی آرزو میکنم:gol::gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ببخشید دیر اومدم ....:cry:

من هم صمیمانه از زحمات این دو عزیز گرانقدر تشکر می کنم .... :w27:

سالیانی پربهار برای شما دو عزیز ارزومندم .... :gol::gol:
ممنون پسرخوب.:D
منم از شما تشکر میکنم که اومدین و قابل دونستید.:gol::gol:
منم برات سالی سبز و پر بار آرزو میکنم;)

گلابتون

مدیر بازنشسته
ببخشید دیر اومدم ....:cry:

من هم صمیمانه از زحمات این دو عزیز گرانقدر تشکر می کنم .... :w27:

سالیانی پربهار برای شما دو عزیز ارزومندم .... :gol::gol:

خواهش ميكنم عزيز
زحمت كشيد بدبوي جان...بخدا هركاري كنيم فقط وظيفه است..با شما دوستاي خوب اصلا آدم خسته نميشه...اميدوارم تو هم سالي سرشار از نيكبختي و خير و بركت و بهروزي در پيش داشته باشي عزيز

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
من هم به گلابتون عزیز و آرامش عزیز، خسته نباشید میگم.
امیدوارم که همیشه سلامت و شاد و پیروز باشید.

به به چه بوی خوبی!!باور کن ناخودآگاه پشت کامپیوتر نفس عمیق کشیدم که بوشون رو حس کنم:gol::D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
منم از صمیم قلب به هردوی شما خسته نباشید می گم :gol:
مامان گلاب و آرامش عزیز دستتون درد نکنه :smile:

ممنون راسل خانوم خوشگل.ما میایم باشگاه که شما رو ببنیم کلی روحیه بگیریم خستگی چی میگه:gol::gol::gol::D

گلابتون

مدیر بازنشسته
به به چه مديراي گلي:w17::w17::w17: ... گلاب جووووون و آرامش عزيز منم ازتون تشكر ميكنم

ببخشيد ديگه گل و شعر دم دستم نبود اين خوبه؟؟!! ===>

واي شاه مهر جان ممنونم عزيز....اين بلا گرفته رو از كجا پيداش كردي ..اوا خاك عالم قباحت داره مادر يه چيزي تنش ميكردي عزيز.... ناز بشي بلا

دست گلت درد نكنه...ممنونم

من هم به گلابتون عزیز و آرامش عزیز، خسته نباشید میگم.

امیدوارم که همیشه سلامت و شاد و پیروز باشید.

ممنونم سهيل جان...خيلي زحمت كشيدي عزيز...شما خودتون گليد كم از ما هم كه زحمت نميكشيد...لااقل هيچكس ندونه من كه ميدونم واسه تالار ادبيات چقدر در تلاش و همت هستيد گلم...منم يه خسته نباشيد جانانه خدمتتون ميگم گلم. شاد باشيد

منم از صمیم قلب به هردوی شما خسته نباشید می گم :gol:
مامان گلاب و آرامش عزیز دستتون درد نکنه :smile:

قربون تو دختر گل...فدات بشم مادري...ممنونم هر كاري كنيم وظيفه است عزيز...با داشتن شما عزيزان خستگي اصلا طرفمون هم نمياد نازنينم.

farzad84

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
منم از آرامش جون وگلابتون عزیز کمال تشکر و قدردانی رو دارم و امیدوارم همیشه در زندگی موفق و پیروز باشن .

برای اینکه هر دو عزیزمون گلن دیگه واسشون گل نیوردم چون گلها در مقابل این دو عزیز کم میارن.

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
منم از آرامش جون وگلابتون عزیز کمال تشکر و قدردانی رو دارم و امیدوارم همیشه در زندگی موفق و پیروز باشن .

برای اینکه هر دو عزیزمون گلن دیگه واسشون گل نیوردم چون گلها در مقابل این دو عزیز کم میارن.
:gol: ما همین جوری جلوی گلایی مثل شما کم میاریم.خوب کردید بیشتر از این شرمنده نکردین ما رو:D:gol:

بابك طراوت

عضو جدید
کاربر ممتاز
مديراي عزيز: گلابتون و آرامش جان كه همواره براي بهبود تالارا تلاش ميكنيد .... بسيار سپاسگزارم از زحمات شما ... تقديمتان:

گلابتون

مدیر بازنشسته

ممنون فرزاد جان شما بي نهايت نسبت به ما لطف داريد...اميدوارم شايسته اين همه محبتهاي خالصانه شما عزيزان باشيم.

:gol: :gol: :gol: منم از شما دو تا گل سر سبد باشگاه تشكر ميكنم :gol: :gol: :gol:

رفيق...زنده باشي گلم...خيلي خيلي محبت داري عزيز...اميدوارم بتونيم جبران همدليهاي شما رو بكنيم.شاد و سربلند باشيد.

مديراي عزيز: گلابتون و آرامش جان كه همواره براي بهبود تالارا تلاش ميكنيد .... بسيار سپاسگزارم از زحمات شما ... تقديمتان:

واي طراوت جان
خيلي خيلي ممنونم عزيز
دوست خوبم شما خودتون گليد...به قول آرامش جان كسي با اينهمه محبت كه شما داريد خسته نميشه...هركاري هم بكنيم جزو وظايفمون هست.
اميدوارم راضي باشيد و ما هم بتونيم جبران خوبيهاي شما رو بكنيم.

آخرین ویرایش:

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چه خبره این همه در نوشابه ریخته اینجا:eek:
ای بابا یه فکریم به حال در و همسایه بکنین:w00:
صبحی بیچاره باجیه خانوم هی دیدم ترکی فوش میده نگو در نوشابه ها رو دیده در خونش:biggrin:
گلاب تو هنوز دست از این نوشابه بازیت بر نداشتی

amin_rogh

كاربر فعال مهندسی کشاورزی
کاربر ممتاز
خسته نباشید مدیرای عزیز
هرچند که یه گل کمه اما این فرق داره!
واقعا خسته نباشید

گلابتون

مدیر بازنشسته
چه خبره این همه در نوشابه ریخته اینجا:eek:
ای بابا یه فکریم به حال در و همسایه بکنین:w00:
صبحی بیچاره باجیه خانوم هی دیدم ترکی فوش میده نگو در نوشابه ها رو دیده در خونش:biggrin:
گلاب تو هنوز دست از این نوشابه بازیت بر نداشتی

خوشم باشه...تو با باجيه خانوم چه سر و سري داري ...:cry:صبح زود در خونه باجيه خانم چيكارميكردي...:razz:ها ها ...زود توضيح بده...زودددددددددددد....:w06:
اينايي هم كه گفتي يعني تشكر ؟؟؟؟؟

مگر اينكه دستم بهت نرسه....

گلابتون

مدیر بازنشسته
خسته نباشید مدیرای عزیز
واقعا خسته نباشید
واااااااااااي مرسي امين جان...شما چرا زحمت كشيديد...
چقدر خوشگله...محشره...مرسي...اين گل چي هست...بزارش براي مسابقه عزيزجان.:w40:
ممنونم امين جان...خيلي خيلي شرمنده امون كرديد...ما فقط اجراي وظيفه ميكنيم:redface::gol:.

تشکررررررررررررررررررررر:gol::gol:

ممنونم سكرت جونم...شما خيلي محبت داري گلم...چقدر گلهات با طراوت و شادي آوره...ممنونم عزيزدلم..زحمت كشيدي.لطف داري خوشگلم.:heart::redface::gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خسته نباشید مدیرای عزیز
واقعا خسته نباشید

خوشم باشه...تو با باجيه خانوم چه سر و سري داري ...:cry:صبح زود در خونه باجيه خانم چيكارميكردي...:razz:ها ها ...زود توضيح بده...زودددددددددددد....:w06:
اينايي هم كه گفتي يعني تشكر ؟؟؟؟؟

مگر اينكه دستم بهت نرسه....

سلام گلاب جان
..ارامش جان..

جا داره منم تشکر کنم از زحماتی که کشیدین...

ایشالا همشه موفق و سلامت باشید..
از همگی خیلی ممنونم.بابا شماها چقدر گل هستید.آدم که برای گل ها زحمت میکشه تازه خستگیش درمیره.:gol::gol::D

mohammad sadegh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ابتدا سلامی دارم گرم و صمیمی خدمت این دو بزرگوار و همچنین عرض تبریک و تهنیت برای این دو عزیز یعنی آرامش خانوم عزیز و گلابتون عزیز که نه فقط کاربرانی فعال و قابل اعتماد، و به طور جامع، کامل هستند، بلکه در جایگاه مدیریت نیز مدیران لایق و کارآمدی هستند که واقعا این موضوع جای تبریک گفتن دارد. :gol:
با اینکه میدونم نمیشه به طور کامل از زحمات شما عزیزان و بقیه مدیران تشکر و قدردانی کرد، اما امیدوارم که این تایپیک و پستهاش بتونه گوشه ای کوچک از زحماتتون رو ارج نهاده و مورد توجه همه کاربران عزیز قرار بده. :gol:
گلابتون عزیز امیدورم که در تمام لحظات زندگی موفق و پیروز باشی و لحظاتی شاد رو سپری کنی، و به تمام موفقیتها و آرزوهایی که در شان شما هست برسی. :gol:
آرامش عزیز امیدوارم که در کمال موفقیت و پیروزی به فعالیتت ادامه بدی و همیشه لحظاتی شاد و بدون غم رو پشت سر بذاری و به تمام آرزوهات در سلامت کامل برسی. :gol:

سال خوب و شادی داشته باشید :gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ابتدا سلامی دارم گرم و صمیمی خدمت این دو بزرگوار و همچنین عرض تبریک و تهنیت برای این دو عزیز یعنی آرامش خانوم عزیز و گلابتون عزیز که نه فقط کاربرانی فعال و قابل اعتماد، و به طور جامع، کامل هستند، بلکه در جایگاه مدیریت نیز مدیران لایق و کارآمدی هستند که واقعا این موضوع جای تبریک گفتن دارد. :gol:
با اینکه میدونم نمیشه به طور کامل از زحمات شما عزیزان و بقیه مدیران تشکر و قدردانی کرد، اما امیدوارم که این تایپیک و پستهاش بتونه گوشه ای کوچک از زحماتتون رو ارج نهاده و مورد توجه همه کاربران عزیز قرار بده. :gol:
گلابتون عزیز امیدورم که در تمام لحظات زندگی موفق و پیروز باشی و لحظاتی شاد رو سپری کنی، و به تمام موفقیتها و آرزوهایی که در شان شما هست برسی. :gol:
آرامش عزیز امیدوارم که در کمال موفقیت و پیروزی به فعالیتت ادامه بدی و همیشه لحظاتی شاد و بدون غم رو پشت سر بذاری و به تمام آرزوهات در سلامت کامل برسی. :gol:

سال خوب و شادی داشته باشید :gol:
ممنون محمد صادق.خیلی لطف داری تو.چقدر گلات قشنگه ولی حرفات قشنگ تره.ممنون:gol:

amarjani200

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به خانوم مديراي مهربون و زحمتكش
دستتون درد نكنه
خسته نباشين

اميدوارم سال خيلي خيلي خوبيم در انتظارتون باشه در كنار خانواده محترمتون

بازم تشكر ميكنم از زحماتتون و خدافظي