تست دکتر فیل مک‌گرا

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
این یک آزمون بسیار جالب است. خود دکتر فیل مک‌گرا(روان‌شناس معروفی که مجری یک برنامه فوق‌العاده پرطرفدار تلویزیونی است) در این آزمون نمره 55 گرفته است. او این آزمون را روی اپرا وینفری، مجری معروف برنامه تلویزیونی، انجام داده که نمره 38 گرفته است. به 10 سوال ساده زیر پاسخ دهید تا ببینید شما چه نمره‌ای در این آزمون به دست می‌آورید و تفسیر آن چیست.

تذکر مهم: به سوال‌ها براساس آنچه که امروز هستید پاسخ دهید، نه آنچه که در گذشته بوده‌اید.

mycobacter

عضو جدید
شما 40 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

• شما به چشم دیگران آدمی فهمیده، محتاط، دقیق و واقع‌بین هستید. آن‌ها شما را به چشم فردی باهوش، با استعداد، با ذوق و فروتن می‌بینند. شما از آن دسته آدم‌هایی نیستید که به سرعت و به آسانی دوست می‌گیرند، بلکه فردی هستید که به دوستانی که انتخاب می‌کنید به شدّت وفادارید و از دوستانتان نیز متقابلاً همین انتظار را دارید. کسانی که شما را می‌شناسند می‌دانند که به آسانی اعتمادتان را نسبت به دوستانتان از دست نمی‌دهید امّا اگر این اتفاق بیافتد، زمان زیادی طول می‌کشد تا دوباره اعتمادتان به آن‌ها جلب شود.

این چی میگه؟!!!!:eek:

Engineer Sahar

عضو جدید
  • شما به چشم دیگران آدمی فهمیده، محتاط، دقیق و واقع‌بین هستید. آن‌ها شما را به چشم فردی باهوش، با استعداد، با ذوق و فروتن می‌بینند. شما از آن دسته آدم‌هایی نیستید که به سرعت و به آسانی دوست می‌گیرند، بلکه فردی هستید که به دوستانی که انتخاب می‌کنید به شدّت وفادارید و از دوستانتان نیز متقابلاً همین انتظار را دارید. کسانی که شما را می‌شناسند می‌دانند که به آسانی اعتمادتان را نسبت به دوستانتان از دست نمی‌دهید امّا اگر این اتفاق بیافتد، زمان زیادی طول می‌کشد تا دوباره اعتمادتان به آن‌ها جلب شود.

من 39 شدم مال منم دقیقا همینه :biggrin:

ad_kh66

عضو جدید
شما 49 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:
  • دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند
هرکی دلداری لازم بیاد من کمکش کنم:D

H S M 313

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما 41 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

• دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من امتياز 42 را كسب كردم:
  • دیگران به شما به چشم آدمی شاداب، سرزنده، جذاب، شوخ، عملگرا و همیشه جالب نگاه می‌کنند. کسی که همیشه در مرکز توجه قرار دارد امّا در عین حال متعادل و مبادی آداب است. شما همچنین به چشم دیگران فردی مهربان، با ملاحظه و با درک بالا به نظر می‌آیید. کسی که همیشه به آن‌ها دلداری می‌دهد و آن‌ها را کمک می‌کند.

خورشید تابان

عضو جدید
من 44 شدم:

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم 43.....اینجا که همه شاداب و سرزندن که...؟؟:دی
دل مرده نداریم ما..؟؟:دییی

computer_soft

اخراجی موقت
شما 39 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:
  • شما به چشم دیگران آدمی فهمیده، محتاط، دقیق و واقع‌بین هستید. آن‌ها شما را به
    چشم فردی باهوش، با استعداد، با ذوق و فروتن می‌بینند. شما از آن دسته آدم‌هایی
    نیستید که به سرعت و به آسانی دوست می‌گیرند، بلکه فردی هستید که به دوستانی که
    انتخاب می‌کنید به شدّت وفادارید و از دوستانتان نیز متقابلاً همین انتظار را
    دارید. کسانی که شما را می‌شناسند می‌دانند که به آسانی اعتمادتان را نسبت به
    دوستانتان از دست نمی‌دهید امّا اگر این اتفاق بیافتد، زمان زیادی طول می‌کشد تا
    دوباره اعتمادتان به آن‌ها جلب شود.

computer_soft

اخراجی موقت
یعنی خیلی خوب بود مخصوصا جملات مربوط به دوست! واقعا همینطوریه . مرسی جالب بود

Motahare89

عضو جدید
کاربر ممتاز

من هم همین....مرسی جالب بود.

بــــاران

عضو جدید
من این شدم
شما 49 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:

مرسی جالب بود

sunshid

عضو جدید

شما 42 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین:
ایول کاملا درسته

صبا68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما 47 امتیاز کسب کرده‌اید، بنابراین: