ترتیب نصب .net و sql

***asal***

عضو جدید
سلام .
من میخوام sql server2008 r2 express رو نصب کنم؟ترتیب نصب چه طوره؟اول sql2008 بعد net2010 ??

در ضمن osام xp sp3
راستی کسی میدونه که چرا من هرچی visual studio 2010 نصب میکنم .net framework3.5 نداره!!!؟؟فقط 4 داره.
دیگه خسته شدم!!!

A.S.Roma

عضو جدید
کاربر ممتاز
از پروژتون Property بگیرید و .Net FarmeWork 3.5 رو انتخاب کنید . مشکل کجاست !؟

پیوست ها

• Untitled-2.jpg
    Untitled-2.jpg
    25.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

arh66

عضو جدید
ببین دوست من
تجربه ثابت کرده است که اول حتما باید ویژوال استادیو رو نصبش کنید بعد sql رو این ازین.
Vs2010 فقط .net4 داره .اگه برنامه ای رو با .net3.5 نوشتی می تونی با هاش باز کنی فقط موقع باز کردن ازت می پرسه که تبدیل به 4 کنم یا نه که می تونی بهش بگی با همون نسخه قبلی یعنی 3.5 کار کنه
ok

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
ببین دوست من
تجربه ثابت کرده است که اول حتما باید ویژوال استادیو رو نصبش کنید بعد sql رو این ازین.
Vs2010 فقط .net4 داره .اگه برنامه ای رو با .net3.5 نوشتی می تونی با هاش باز کنی فقط موقع باز کردن ازت می پرسه که تبدیل به 4 کنم یا نه که می تونی بهش بگی با همون نسخه قبلی یعنی 3.5 کار کنه
ok

دوست عزیز ويژوال استودیو 2010 کليه نسخه های دات نت را دارد و می توانید با تمام نسخه ها برنامه ایجاد کنید.
در صورتی که VS 2010 ابتدا نصب شود و بخش های SQL Express نیز چک خورده باشد، در نصب SQL نسخه های دیگر احتمالاً دچار مشکل خواهید شد :gol:

arh66

عضو جدید
سلام .
من میخوام sql server2008 r2 express رو نصب کنم؟ترتیب نصب چه طوره؟اول sql2008 بعد net2010 ??

در ضمن osام xp sp3
راستی کسی میدونه که چرا من هرچی visual studio 2010 نصب میکنم .net framework3.5 نداره!!!؟؟فقط 4 داره.
دیگه خسته شدم!!!
--------------------------------------
ببین دوست من من خودم دارم از تجربه خودم بهت می گم
ابتدا باید نرم افزار sql 2008 را نصب کنی بعد vs2010 این از این
اما دوست من تو ی 2010 فقط تا ورژن 4 را ساپورت می کنه
ok

parandi2

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عرض کنم که وویژوال استدیوی 10 نسخه 4 فریم ورکو نصب می کنه بقیش باید خودتون نصب کنین