تراز کارشناسی ناپیوته معماری در کنکور ازاد پارسال

2238

عضو جدید
سلام
روز همه دوستان بخیر
من تراز قبولی در دانشگا های ازاد رو میخوام.کسی میتونه کمک کنه؟یا اگه کارنامه ای داره بزاره؟
ممنون از همه شما

nika65

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من تراز دانشگاه آزاد واحد نورو میخوام
دقیق باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ati.art

عضو جدید
سلام بچه ها
من چرا هرجا پست میدم و تاپیک در مورد اطلا عات ازمون ازاد میدم کسییییییییییییییییییییییییی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!

ترازواحد شهریار
تراز واحد قیام دشت
تراز واحد دماوند
هرکی میدونه خواهشا بگههههههه ;)

اگه کسی تو این دانشگاه ها درس میخونه درصداش و در مورد دانشگاش منو راهنمایی کنه واقعا موندم کجارو بزنم:(:cry:

michi

عضو جدید
سلام دوستان

من 12 اذر کنکور کارشناسی معماری امتحان دارم

میشه لطفا کمکم کنید تا از ترازای قبولی باخبر شم

میدونم تهران ترازش خیلی بالاس و وقت واسه خوندنش ندارم واسه همین زدم شمال

بابل و امل کسی ترازی این 2تا دانشگاه رو میدونه؟

میشه یه امار از ترازی دانشگاه ازادای شمالی بدید تا حسابش دستم بیاد؟

ممنون میشم اگه کمکم کنید

2050061439

عضو جدید
سلام دوستان

ممنون میشم اگه کمکم کنید
راحت قبولی ........دانشگاه آزاد شده مسخره بازی خصوصا توشمال....سوال داشتی این میل منه
hosseinh75@ymail.com اینم شمارم 09112121087

آخرین ویرایش:

2050061439

عضو جدید
سلام دوستان

ممنون میشم اگه کمکم کنید

http://www.azmoon.com/Afranet.htm
كارنامه تکميل ظرفيت آزمون کارشناسی ناپیوسته سال 1388
نام درس
نمره خام درس
زبان وادبيات فارسي
20.0
فرهنگ ومعارف اسلامي
8.0
زبان خارجه
4.0
فن ساختماني
0.7
مباني نظري وتئوريهاي معماري
22.2
رياضي
-2.2

نام رشته
مهندسي تكنولوژي معماري
رتبه در انتخاب
توضیحات
نام واحد انتخابی اول
واحدنور
نام واحد انتخابی دوم
واحدچالوس
نام واحد انتخابی سوم
واحدبهشهر
نام واحد قبولی
واحدآيت الله آملي

نمره عمومی
4914
نمره اختصاصی
4409

نمره کل
4577
حد نصاب
----
رتبه آخرین نفر انتخاب اول
نمره آخرین نفر انتخاب اول
رتبه آخرین نفر انتخاب دوم
نمره آخرین نفر انتخاب دوم
رتبه آخرین نفر انتخاب سوم
نمره آخرین نفر انتخاب سوم

نتيجه كلي آزمون
قبول عادي درانتخاب دانشگاه

zane.memar

عضو جدید
سلام دوستان

ظرفیت دانشگاه های استان فارس رو کسی می دونه؟
شیراز
مرودشت
بیضا
سروستان
زرقان
استهبان

Inspiring

عضو جدید
سلام دوستان این دروس اختصاصی آزمون آزاد رو کسایی که قبول شدید میشه بگید چه کتابایی باید خوند؟منابع اصلی رو بگید اگه میشه کتاب تستای خوب رو هم بگید

من رشتم معماری نیست ولی آذر میخوام معماری بدم ریاضی و دروس عمومی رو هم خیلی خوب خوندم و بلدم فقط این کتب هنرستان معماری رو خوندم نمیدونم دیگه چی باید بخونم از یه سایتی دیدم یه چیزی حدود بیست و پنج تا کتاب معرفی کرده بود برا کارشناسی ناپیوسته اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

2050061439

عضو جدید
سلام دوستان این دروس اختصاصی آزمون آزاد رو کسایی که قبول شدید میشه بگید چه کتابایی باید خوند؟منابع اصلی رو بگید اگه میشه کتاب تستای خوب رو هم بگید

من رشتم معماری نیست ولی آذر میخوام معماری بدم ریاضی و دروس عمومی رو هم خیلی خوب خوندم و بلدم فقط این کتب هنرستان معماری رو خوندم نمیدونم دیگه چی باید بخونم از یه سایتی دیدم یه چیزی حدود بیست و پنج تا کتاب معرفی کرده بود برا کارشناسی ناپیوسته اگه راهنمایی کنین ممنون میشم
کتاب های مدرسان خوبه ......سعی کن بیشتر تست های درسهای تخصصی را بخونی....موفق باشی

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

ظرفیت دانشگاه های استان فارس رو کسی می دونه؟
شیراز
مرودشت
بیضا
سروستان
زرقان
استهبان

تراز اخرين نفري كه شيراز قبول شده در سال 88: 5951
تراز اخرين نفري كه بيضاقبول شده در سال 88: 5462
تراز اخرين نفري كه استهبان قبول شده در سال 88: 5429
مرودشت هم كه سال اولش كه كارشناسي ناپيوسته اورده.

oli

عضو جدید
سلام . من نمی دونم کجا رو بزنم . شیراز و مرودشت و که میزنم . ولی تو انتخاب سومم موندم . میخوام یه جایی باشه که قبول شم . ولی تا شیراز هم خیلی راه نباشه .
کسی نمیدونه قبولی بیضا ، کوار ، سروستان ، زرقان و استهبان چه جوریه ؟ کدوم راحت تره ؟

یادآوری : اگه هر 3 انتخاب رو بزنید نمیتونید تو تکمیل ظرفیت شرکت کنید . ولی انتخاب دانشگاه دارید
اگه 2 تا انتخاب داشته باشید برعکس ، می تونید تو تکمیل ظرفیت شرکت کنید اما انتخاب دانشگاه ندارید ( فکر میکنید کدوم بهتره )

2050061439

عضو جدید
سلام . من نمی دونم کجا رو بزنم . شیراز و مرودشت و که میزنم . ولی تو انتخاب سومم موندم . میخوام یه جایی باشه که قبول شم . ولی تا شیراز هم خیلی راه نباشه .
کسی نمیدونه قبولی بیضا ، کوار ، سروستان ، زرقان و استهبان چه جوریه ؟ کدوم راحت تره ؟

یادآوری : اگه هر 3 انتخاب رو بزنید نمیتونید تو تکمیل ظرفیت شرکت کنید . ولی انتخاب دانشگاه دارید
اگه 2 تا انتخاب داشته باشید برعکس ، می تونید تو تکمیل ظرفیت شرکت کنید اما انتخاب دانشگاه ندارید ( فکر میکنید کدوم بهتره )
چنین چیزی که شما میگید نیست ...شما سه تاانتخاب شهر میکنی اگه سه تا شهر قبول نشدی ...انتخاب دانشگاه انجام میشه البته به درصدها بستگی داره...قبولم نشدی تکمیل ظرفیت ...تازه دانشگاه آزاد ظرفیت رابالا برده.....
موفق باشی....

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام . تكميل ظرفيت ازاد سال 88 امسال مهر 89 اعلام شد . اگه خداي نكرده قبول نديد تا سال بعد كه تكميل ظرفيت ازاد مي خواد اعلام بشه جواب كنكور سراسريتون هم اومده . ولي اگه مي خواي حتما قبول بشي بزن ازاد مرودشت انتخاب اولت 100% قبولي چون سال اولش هست كه اورده معماري .
در مورد اون ياد اوري من چيزي نشنيده بودم . كاش از خود دانشگاه ازاد شيراز مي پرسيديد .
معماري بيضا هم بد نيست .من چند تا از دوستم اونجا مي خونن.

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی یعنی کسایی که سه تا انتخاب کردن نمیتونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن؟ چه بد من نمیدونستم؟

2050061439

عضو جدید
یعنی چی یعنی کسایی که سه تا انتخاب کردن نمیتونن تو تکمیل ظرفیت شرکت کنن؟ چه بد من نمیدونستم؟
نه اینجوری نیست یکی ازدوستام سه تاانتخاب کرده بود البته پارسال الان تو تکمیل ظرفیت قبول شده ....

2050061439

عضو جدید
مرسی دوست عزیز از راهنماییتون:redface:
خودتون دانشگاه آزادین؟یه سوال میشه تو دانشگاه آزاد انتقالی گرفت یا نه؟!
من پارسال دانشگاه آزاد نور قبول شدم نرفتم ......الان دانشگاه پردیسان میخونم ....ولی فکر نکنم دانشگاه آزاد انتقالی بدن..موفق باشی

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اینجوری نیست یکی ازدوستام سه تاانتخاب کرده بود البته پارسال الان تو تکمیل ظرفیت قبول شده ....

شما نمیدونید چرا اسمه من و دوستم تو تکمیل ظرفیت نبود نه توی اسفند پارسال ونه ماه پیش؟

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی برام سخته برم ولی شاید با تماس بهم جواب بدن.

Inspiring

عضو جدید
من پارسال دانشگاه آزاد نور قبول شدم نرفتم ......الان دانشگاه پردیسان میخونم ....ولی فکر نکنم دانشگاه آزاد انتقالی بدن..موفق باشی

یه دنیا تشکر دوست عزیز ایشالله همیشه موفق باشین

دوستان اگه میشه بگین دقیقا کی جواب آزاد میاد و تکمیل ظرفیت رو کی و از چه طریقی اعلام میکنه مرسی

2050061439

عضو جدید
یه دنیا تشکر دوست عزیز ایشالله همیشه موفق باشین

دوستان اگه میشه بگین دقیقا کی جواب آزاد میاد و تکمیل ظرفیت رو کی و از چه طریقی اعلام میکنه مرسی
جواب دانشگاه آزاد پارسال 1/11/88 اومد.... اواخر دی میشه www.azmoon.com اینم سایت اعلام نتایج دانشگاه آزاد..موفق باشی.

michi

عضو جدید
سلام دوستان حالتون؟
یه امار زدم از کارشناسی پیوسته دانشگاه بابل خندس خدایی

مدیر گروه معماری میگه امسال 110 نفر قبولی داشته که از این 110 نفر 10 نفر بیشتر ثبت نام نکردن
من فک نمیکنم با 10 نفر کلاس تشکیل شه یا باید ارجا بدن یه یونی دیگه یا میندازنشون ترم بهمن درسته؟

اسیر این برنامه ریزیام سراسری امسال معماری نگرفته اصلا ازاد التماس میکنه بیاد ثبت نام

فک کنم واسه هزینه بالاش کسی نرفته

ترمی 1میلیون و 200وخورده ای هزار تومن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بیچاره باباهاااااااااااااااااا

بالا