تراز کاردانی به کارشناسی الکترونیک تهران جنوب - 91

!Game Over

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
میخواستم بدونم که کسی میدونه تراز کاردانی به کارشناسی الکترونیک تهران جنوب چند هست؟
ممنون میشم اگه کمک کنید.

دو سوال دیگه بپرس:
1- از دانشگاهتون راضی هستید؟
2- اگه نیخواستید برید تهران جنوب، کدوم دانشگاه میرفتید؟ چرا؟ (البته چراش اختیاری هست، دوست داشتید جواب ندید)

با نهایت تشکر
کوچکترین
:cool:
!Game Over

!Game Over

عضو جدید
سلام مجدد.
یک روز گذشت،ولی جوابی اضافه نشده، کسی نیست جواب بده؟:(

با نهایت تشکر
کوچکترین
!Game Over

خردبین

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان عزیز.
میخواستم بدونم که کسی میدونه تراز کاردانی به کارشناسی الکترونیک تهران جنوب چند هست؟
ممنون میشم اگه کمک کنید.

دو سوال دیگه بپرس:
1- از دانشگاهتون راضی هستید؟
2- اگه نیخواستید برید تهران جنوب، کدوم دانشگاه میرفتید؟ چرا؟ (البته چراش اختیاری هست، دوست داشتید جواب ندید)

با نهایت تشکر
کوچکترین
!Game Over

سلام و عرض ادب.در رابطه با تراز کاردانی به کارشناسی اطلاعی ندارم.

اما در رابطه با دو پرسش دیگر:

1.میزان رضایتمندی شما بستگی به میزان توقعاتتان دارد.این پرسش شما جنبه شخصی دارد و پاسخ من به این پرسش دردی از شما دوا نمی کند.باید ببینید چه فاکتورهایی در میزان رضایتمندی شما مهم هستند.بخش زیادی از رضایتمندی،بستگی به میزان و نحوه فعالیت شما در دانشگاه دارد.

بنده در سایر دانشگاه های آزاد درس نخوانده ام و برای همین امکان مقایسه دقیق ندارم.در مجموع می توان گفت این دانشگاه از لحاظ امکانات در سطح پایینی قرار دارد.اساتید آن در مجموع خوب تدریس می کنند و از سطح علمی قابل قبولی برخوردارند.دانشجویان رشته برق هم همینطور.در مجموع دانشگاه تهران جنوب،در شمار بهترین دانشگاه های آزاد قرار می گیرد.

2.من اطلاع دقیقی از سایر دانشگاه های آزاد ندارم.برای گرفتن چنین تصمیم هایی،مهم است که اطلاعات دقیق و مستند داشته باشید.
توجه داشته باشید که شرایط در هر رشته باید جداگانه مورد بررسی قرار گیرد.مثلا شما باید کارگاه ها آزمایشگاه ها، اساتید و...رشته مورد نظر را با کارگاه ها آزمایشگاه ها اساتید و...همان رشته در دانشگاه دیگر مقایسه کنید.

در مجموع،انتخاب دانشگاه به فاکتور های زیادی بستگی دارد که لزوما به خود دانشگاه هم مربوط نمی شود.مثلا مسیر رفت و آمد به دانشگاه.

بهتر است به جای پرسش های کلی و شخصی،پرسش های روشن تر و دقیق تری مطرح کنید.

اگر مشخصا پرسشی در مورد دانشگاه تهران جنوب دارید،در حد توان پاسخگو هستم.بهروز و تندرست باشید.

بالا