تراز قبولی معماری کارشناسی ناپیوسته تهران چنوب

ati.art

عضو جدید
:gol::gol::gol:سلام بچه ها من میخوام اذر ماه تو کنکور کارشناسی ناپیوسته شرکت کنمم رشته معماری

اما اطلاعاتی در مورد تراز تهران جنوب ودیگر دانشگاههای تهران ندارم و نمیدونم اون 3تا انتخابم رو چطوری بزنم 14 دفترچه اش میاد واینکه تا چه رتبه ای پذیرش میکنه؟؟؟:cry::cry::cry:

Ali Render

کاربر بیش فعال
سلام"راستی به همه بچه ها میگم فک نکنم کسی زیاد از این موضوع با خبر باشه"تو کنکور آزاد واسه انتخاب شهر 2 تا شهرو بزنید و انتخاب 3رو خالی بذارید چون خوده سیستم سازمان مرکزی 1 جای خوبیو انتخاب میکنه البته خوبشو نمیدونم ولی بهتره این کارو کنید...همگی موفق باشین....

Mehdi_tsu

عضو جدید
:gol::gol::gol:سلام بچه ها من میخوام اذر ماه تو کنکور کارشناسی ناپیوسته شرکت کنمم رشته معماری

اما اطلاعاتی در مورد تراز تهران جنوب ودیگر دانشگاههای تهران ندارم و نمیدونم اون 3تا انتخابم رو چطوری بزنم 14 دفترچه اش میاد واینکه تا چه رتبه ای پذیرش میکنه؟؟؟:cry::cry::cry:

سلام

من تو تهران جنوب برق- قدرت میخونم

اگه خواستین واستون آمارشو در میارم

Maryam_h1989

عضو جدید
نمیدونم قبول شدی یا نه

اما تراز آخرین فرد قبول امسال کاردانی به کارشناسی معماری ناپیوسته 7448 بود.

sahar_pretty_16

عضو جدید
نمیدونم قبول شدی یا نه

اما تراز آخرین فرد قبول امسال کاردانی به کارشناسی معماری ناپیوسته 7448 بود.

سلام این ترازی که گفتید مال چه سالیه ؟اگه از درصد های تراز تهران جنوب هم چیزی دارید بزارید ممنون میشم

Maryam_h1989

عضو جدید
نوشتم امسال، امسالی که نوشتم مال سال 89 بود.

من ترازم 9125 شد و نفر 9ام معماری شدم.

درصدهامو الان همشو یادم نیست

اگه ریاضیت خوبه ریاضیتو بالا بزن :D

البته من اونقدم ریاضیمو بالا نزدم، 52 زدم، 17 تا اینا سوال جواب دادم بعد دیگه گفتم بسه بقیشو نگاه نکردم :D

تا اونجا که فک میکنم و یادمه، سال ما به نظرم فن ساختمان سخت بود و مثل سالهای قبل اکثر مواد و مصالحش از بتن و سیمان نبود، من 32 اینا زدم فک کنم، مبانی هم آسونه کلا 64 اینا زدم، دقیقشو یادم نیستا
عمومی هم همرو بالای 50 زدم

خواستی به سایت انجمن علمی دانشجویان تهران جنوب هم سر بزن
MehraZ هستم :)

آخرین ویرایش:
بالا