تخمین رتبه ارشد هوافضا

amin dd

عضو جدید
اقا هوافضا - هوافضا چه گرایشی میشه؟
کسی این گرایش رو زده؟

capitanfahime

عضو جدید
ارشد

ارشد

سلام دوستان
کسی میدونه گرایش سیستم های کنترل و هدایتی که دانشگاه مالک تشتر از کنکور برق میگیره با اونی که از هوافضا میگیره یکیه یا تفائت داره؟

capitanfahime

عضو جدید
سهمیه چی؟
یعنی در آخر مدرک ها یکی میشه؟!!!مهندسی هوافضا و یا مهندسی برق نمیخوره؟:eek::cry:

azade_m17

عضو جدید
سلام من لیسانس مهندسی غیرمرتبط دارم و میخوام امسال هوافضا رو به عنوان رشته شناور کنکور انتخاب کنم. سوالم اینه که ایا در این صورت معدل لیسانسم نادیده گرفته میشه ؟

capitanfahime

عضو جدید
رتبه

رتبه

دوستان ممنون میشم اگر حدود رتبه من رو هم بگین
زبان 10
ریاضی 50
جامدات 20
مکانیک پرواز 25
طراحی 10
اصا احتمال قبولی برای من هست؟:(

hsdanesh

عضو جدید
دوستان ممنون میشم اگر حدود رتبه من رو هم بگین
زبان 10
ریاضی 50
جامدات 20
مکانیک پرواز 25
طراحی 10
اصا احتمال قبولی برای من هست؟:(

سلام درصداتون خوبه :smile:
با این درصدا فکر کنم دور و بر 400 تا 600 میارید البته دقیق نمیشه گفت. بله با این رتبه دانشگاه های خوب میشه قبول شد.
لطفا تو انجمن ارشد 93 هوافضا هم نظرتون رو بنویسید:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/465305-امادگی-ارشد-هوا-فضا-93/page5

saharss

عضو جدید
سلام با 616 کجا قبول میشه
سلام،
فقط قبولي تو تهران رو مي خوايد يا دانشگاه هم براتون مهمه؟

تا 700-800 دانشگاه امام حسين ميشه قبول شد. تا 400 دانشگاه مالك اشتر روزانه، زير 300 دانشگاه خواجه نصير، زير 200 دانشگاه علم و صنعت، زير 100 دانشگاه اميركبير و شريف. البته اين رتبه ها يه مقداري بالا پايين دارن،‌من حدودي گفتم.

fary6991

عضو جدید
سلام
با رتبه 274 شبانه سازه هوایی امیر کبیر شانسی دارم . محتمل ترین گرایش و دانشگاه برای رتبه من چیه؟(با تشکر از sparrow)

behzadubuntu

عضو جدید
سلام. من رشته شناور زدم هوافضا رو رتبه ام شده 1435 جایی قبول میشم با این رتبه؟

jimbo 2008

عضو جدید
سلام دوستان
یه سوال: رشته ی هوافضا که جز رشته های ستاره دار هستش آیا برای انتخاب رشته هم محدودیت داره ؟ منظورم اینه که فقط حق درج یک کد رشته محل رو در فرم انتخاب رشته داریم یا میشه مثلا همه ی روزانه ها و شبانه ها رو پشت سر هم وارد فرم کنیم؟

naghale

عضو جدید
رتبه 1200

رتبه 1200

به نظرتون با رتبه 1200 ميشه شبانه جايي قبول شد؟

hsdanesh

عضو جدید
سلام دوستان
به نظرتون با رتبه 620 کدوم دانشگاه رو میارم؟!

تبریک میگم رتبه ت خوب شده. یادته گفتم رتبه ات بین 400 تا 600 میشه؟:smile: تهران احتمالش کمه ولی سمنان و مشهد و شیراز رو حتما میاری.:smile: اگه سازه دوس داری، تبریز و سهند روزانه میتونی قبول بشی، مخصوصا سهند گروهش بد نیست.

mahsa.me

عضو جدید
تبریک میگم رتبه ت خوب شده. یادته گفتم رتبه ات بین 400 تا 600 میشه؟:smile: تهران احتمالش کمه ولی سمنان و مشهد و شیراز رو حتما میاری.:smile: اگه سازه دوس داری، تبریز و سهند روزانه میتونی قبول بشی، مخصوصا سهند گروهش بد نیست.
دوست من امسال با رتبه 800 شبانه دانشگاه تهران قبول شد.