تحلیل عکس مدیریتی

ali_pishtaz

عضو جدید
پیشرفت تکنولوژی و جایگزینی نیروی جوان به جای نیروی از کار افتاده و کهن سال

E-engineer

عضو جدید
عوض شو وگرنه تعویض میشی
باید استاد تغییر بود و همیشه در حال یادگیری

hossein00104

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به روز شدن ابزار کار و نیروی کار تو سازمان ، وقتی ابزار کار پیشرفته تر بشه نیروی جوان و آموزش دیده هم بایدجایگزین بشه ، تا بازده کار بالاتره بره ، اینا هم نتیجه تکنولوژی بر زندگی ما انسان هاست.
یه مدیر خوب و سنگدل هم به بازده فکر میکنه ، هر چه بیشتر بهتر...
هر چه بازده ش بیشتر بامش بیشتر...

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
موافق با نظر دوستان...
نو که اومد به بازار کهنه میشه دل ازار
ممنون از دعوتت
:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تفسیر شما از این تصویر چیه؟

عکس شماره 16:

ظاهر و تفکر انسان نیز همزمان با پیشرفت علم تغییر میکنن

میشه گف پیشرفت علم هنجار های جامعه رو به مرور زمان عوض میکنه!

یا ب عبارتی :

نو که میاد به بازار...

:gol:

ozra69

عضو جدید
کاربر ممتاز

عکس شماره 16:

ممنون از دعوتت استارتر ،خیلی باحاله
متاسفانه یک چیزایی واقعیت تکنولوژی خوبه ، ولی متاسفانه توی کشور ما مشکل تکنولوژی نیست چون اگه بخوایم میشه ظرف مدت کوتاهی کم کم تغییرات اعمال شه و نیروی قدیمی را باتکنولوژِ جور کرد فوقش 2هفته طول بکشه و چند روز اولش سخت باشه ولی در کل مشکل کشور ما عوض شدن سیستم و تغییرات به روشی که همه خودشون بهتر میدونن این نظر منه ،این نظر منه که از صفر دارم توی بازار کار میکنم و می بینم چه خبره .....................................واقعا برا خودمون متاسفم

vahid haghverdi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

عکس شماره 16:

فکر میکنم همزمان با پیشرفت تجهیزات، نیروی انسانی هم باید به روز بشه... نیروی کار جوان و آموزش دیده و احتمالا با انگیزه تاثیر زیادی روی بازدهی و راندمان داره

hamedzjg

عضو جدید

عکس شماره 16:

نکته جالب عکس نگاه حیرت زده منشی جدید به دور انداختن منشی قدیمیه..فکر کنم درس عبرت بگیره که هم در زمینه ظاهر و هم اطلاعات و سواد همیشه آپدیت باشه تا همیشه موندگار بمونه
مرسی از دعوت..جالب بود

وحيد اسماعيلي

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من در تصویر شماره 16 پیامی به کارمندان داده شده است :

1- هیچوقت انتظار ارتقای محیط کارتون رو نداشته باشینی (مدیرا اصلا به فکر راحتی شما نیستن)

2- اگه دیدین یه تغییرات خوب داره تو محیط کاریتون می افته اصلا خوشحال نباشین چون بعدی خودتونین...

3- تا نهایت جایی که امکان داره ازتون کار کشیده می شه و زمانی که حس بشه دیگه به درد نمی خورین حتی بدون کوچکترین توضیحی دور انداخته می شین...

4- یک مدیر فقط وقتی از نیروی کار جوان استفاده می کنه که مجبور باشه ..

5- هیچوقت در مورد بالادستیهاتون خوشبین نباشین ( همونقدر که شما با علاقه سعی می کنین که کار پیش بره اونا بیشتر سعی می کنن از شما سو استفاده کنن)

6- مدیره از این که مجبور شده یه کامپیوتر جدید و یه صندلی جدید بخره حسابی کفرش در اومده و همشو سرشما خالی می کنه...

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

عکس شماره 16:

خب میگن که افرادم باید به روز باشن و با توجه به تکنولوژی رشد کنند در غیر اینصورت سازمان مجبوره بخاطربقای خودش و همگام بودن با جامعه اونارو کنار بزاره

فرداد آستان

عضو جدید

چرخه نوسازی و الیته در ایران: "بازاریابی غیر مستقیم"