تحلیل شخصیتSonrisa

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***Sonrisa***

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا عَ من دعوت نکردین؟

دخدر خوب و مهربونیه من دوزش دالم ورپریده رو :*

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام نفیسه جونم:love:
ممنون قابل دونستی و دعوت کردی:gol:
من تو این مدت کوتاه ک باهات اشنا شدم
جز خوبی چیزی ازت ندیدم
ی دختر جذاب و دوست داشتنی
همراه با ی متانت خاص
از اون دوستای با معرفت ک با خیالت راحت میشه رو رفاقتشون حساب کرد
امیدوارم تک تک ارزوهای رنگی رنگیت برسی گلم:w30:

baran256016

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
اول از همه ممنونم از دعوتت دوست خیلی خوبم.
دوم اینکه نفیسه جان از بهترین دوستای من هستن . یه شخصیت خوب و دوست داشتنی باشگاه. هرچقدر بگم کم گفتم.:love:
ولی به نظرم این دوست خوبم یکم ساده و زودباور و احساسیه درست مثل خودم ...:(
ولی در کل حرف نداره.:redface:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام :d

آقا از من دعوت به عمل امده به عنوان مطلع در این جمع حضور داشته باشم از نفیسه خانم هم تشکر میکنم که منو دعوت کردن

به خدمت شما عارضم که تحلیل نفیسه خانم رو نمیشه با یک خط و یا دو سه خط نوشت چون دختری ست پیچیده

من هم سعی هم بر این هست که یک تحلیل جامع و البته عادلانه ارائه کنم ! خب میریم سراغ تحلیل:gol:

در ابتدا بگم که نفیسه دختری ست بسیار دوست داشتنی ( حداقل به نسبت من اینطوره ) مهربون و پر تلاش خانواده دوست ، گاهاً خود خواه و سنگ دل

بسیار بسیار عصبی و پول دوست خخخخ خیلی ساده و زود. باور

خوشتیپ و خوش لباس :دی ، برای زندگیش خیلی تلاش و کوشش میکنه و به عبارتی برای زندگیش میجنگه من حتم دارم در آینده دختری موفق میشه

و خانوادش بهش افتخار میکنن ،امیدوارم یه روز به ارزوش برسه و بره آلمان برا ادامه تحصیل ;)

فرزند ارشد خانواده یه خواهر و برادر کوچیک تر از خودش داره;)

از عذاهایی که توش ماهی باشه متنفره .. دست پختشم تعریفی نداره فقط بلند سیب زمینی سرخ کنه :دی
اها اینو داشت یادم میرفت از بین فامیل ارادت خاصی به زن عمو جانش داره :biggrin:

روح :| ( این یه صفتیه که فقط خودش میدونه چیه ) :دی

نفیسه اخلاقش وقتی خوبه خیلی دختر خوب و مهربونیه دقیقا مثه یک کبوتر بی ازار اما وقتی عصبانی میشه واقعا افتضاحه :w25:

شاید تعجب کنید از حرفم ولی خب اینم یک جنبه

از اخلاقیات ایشونه :دی که شاید هر کسی به اون پی نبرده باشه من امیدوارم برای هیچکس این اتفاق نیفته چون وقتی عصبی میشه تبدیل به یک اژدهای

خشمگین میشه که زمین و زمان و آتیش

میزنه :دی حتی رکورد منم تو عصبانیت زده دیگه خودتون به عمق فاجعه پی ببرین :biggrin:

یک اخلاقی هم داره که من زیاد باهاش حال نمیکنم :w07: و همیشه بهش توصیه کردم این اخلاقشو اصلاح کنه : متاسفانه شکاک هست و دیگران رو خیلی زود. قضاوت

میکنه و براشون حکم صادر میکنه مخصوصا وقتی عصبانی هست حتی حاضر. نیس به حرف طرف مقابل گوش کنه و خودش و همیشه حق به جانب میدونه

که این بنظرم درست نیس بهرحال هر کسی باید خطاها و کاستی های خودشو در زندگی بپذیره ولی ایشون اینطوری نیست ... سعی میکنه بجای شناخت

واقعی اخلاق و رفتارهای واقعی دیگران و پذیرش اونها برداشت خودشو از اونها قبول کنه حتی اگر برداشتش درست نباشه

گاهی تشخیص اینکه چی تو ذهنشه و به چی فک میکنه واقعا سخته! ممکنه ادم احساس کنه ذهنشو خونده اما همون لحظه میفهمی که کاملا اشتباه کردی

من اگه بخام اسمی رو برای ایدی ایشون انتخاب کنم به جای سانریسا میذارم Mo_Ody G!rl خخخخ چه شیک هم شد :|

در انتخاب دوست در بعضی موارد دچار اشتباه میشه به این صورت که دوستان واقعی اش رو نمیتونه از دوستان ظاهریش تشخیص بده زود به همه اعتماد

میکنه و باورشون میکنه که این بنظرم یکی از نقطه ضعف های بزرگ ایشونه... که اگه این مواردی که گفتم اصلاح کنه بنظرم میتونه خیلی از الان بیشتر

پیشرفت کنه

دیگه اینه که زیاد هم وفادار نیست :/

گاهی تو تصمیم گیری هاش فوق العاده مردد میشه ! متعصب هست به ارزش های زندگیش به کسایی که دوسشون داره ...

یکی از بهترین دوستاش الهام خانم هست nazanin1991 ، در بعضی موارد. کارهای عجیب و غریب و دور از انتظار هم ازش سر میزنه :surprised:

خب دیگه فعلا همینا یادم بود اگه چیزی یادم اومد. برمیگردم حتما

پشیمون شدی دعوتم کردی نه ؟ :دی

موفق و موید باشید :gol:

آخرین ویرایش:

Autumn girl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از نفیسه جون بابت دعوتش
از نفیسه جون هر چی بگم کم گفتم
دختر خوب و مهربون و بامعرفتیه
در کل ی دوست خوب و حتی ی خواهر خوب هستش
من که خیلی دوستش دارم
خودش میدونه
نفیسه جون عاشقتم
بوسسسسسسسسسسسسسس:gol::heart::heart:

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
نفیسه کنجکاوه
مهربونه
بامعرفته
گرم و صمیمیه
برای دوستاش ارزش قایله
به درسش اهمیت میده و از این جهت میشه فهمید برای اینده ش تلاش میکنه و من عاشقققققق این اخلاقشم ; )))
احساس میکنم کسی هست که از هم صحبتی باهاش خسته نمیشی

امیدوارم به همه ارزوهاش برسه
دوسش دارم خیلییییی :gol:

مرسی بابت دعوت دوست جونم :gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یالله

لوموع روسری سرت کن من برگشتم بزنه کمرد ب خالم حف نزن :d

اقا ی سری نکات ریز یادم رفته بود اومدم بگم به عنوان مطلع :دی

.
.
.
نفیسه دختر. باهوشیه ینی گاهی اوقات نمیشه سرش کلاه گذاشت یا دورش زد :d خیلی دختر تیزی هست و حواس جمع

توی باشگاه یا تو واقعیت شاید ادم با خودش بگه ول کن حواسش نیس ولی همون لحظه میدونه تو داری چی فک میکنی با خودت به قول خودم یه مورچه از

کنارش رد بشه میدونه چی بارشه :d البته فقط گاهی اینطوره و گاهی هم خطا میکنه...

از دیگر.خصوصیاتش گاهی ترسو میشه یعنی از اینده میترسه از تصمیم گیری میترسه همونطور که قبلا هم گفتم مردد هستش

اینو کتک نخورم خوبه :| ی کوچولو ها خیلی کوچولو کینه ای و انتقام جو هستش :biggrin:

یه جمله ای که من در این خصوص ازش یادمه این بود که گفت من جنسم از کینه ست :w15:

اها اینم بگم تو دعوا کم نمیاره :biggrin: اگه به ی چیزی کلید کنه دیگه ول کن نیس :d

ولی عوضش فوق العاده حساسه... اسمشم برای این گذاشتن نفیسع که برای پدر و مادرش نفیس و با ارزش بوده...

ی نکته ای که میخام ب خودت بگم نفیس : زیاد با اون دوستت ساناز نگرد نمیدونم چرا ولی من حس خوبی بهش ندارم :biggrin: خیلی فتنه س خداییش

:biggrin: با الهام خانم بگرد ایشون خوبن :redface: :d

اواتارش یک Cow girl هست که بنظرم خیلی بهش میاد چون گاو چرانها چه پسر. و چه دختر برای رام کردن اسب ها و گاو ها

خیلی تلاش میکنن و میجنگن نفیسه هم یک دختر جنگجو هست که برای به دست اوردن بهترینها در زندگی میجنگد : )

شاید اواتارش معنی تسلیم نشدن میده ;)

خب دیگه سردرد گرفتم اینقد فک کردم اگه چیزی یادم بود بازم میام :|

هنوز پشیمون نشدی نه؟ خخخخخخخ

آخرین ویرایش:

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلااااااام
به به تحلیل شخصیت عشقمه :redface::love:
همیشه بهش یه حس خوب داشتم ، از این آدماس که حس خوب میده به آدم :دی
مهربون ، با شخصیت ، با کلاس ، خوشگل ، خوشتیپ:d
اگه حس کنه طرفش آپشنای لازمو داره برعکس من به شدت وفاداره ، ینی حاضره بجنگه برا چیزی که مطمانه درسته...
یه متانت خاصی داره که من واقعا عاشقشم...پاک و معصوم
مثله خودم و اکثر دخترا ساده و زودباوره (البته بخش عظیمی از این سادگی برمیگرده به کم تجربگی)
اراده ی قوی ای داره یه تصمیمی رو بگیره عملی میکنه به هر قیمتی..;)
مثه خودم بامزس خخخ از حرف زدن باهاش خسته نمیشی:D
با دوستاش خیلی خوب برخورد میکنه ، بامعرفته...
خیلی مهربون و دلسوزه خیییییییییلی
بچه درسخونه :دی
فک کنم یکم ترسو باشه (چون من یه بار طبق عادت همیشگی تو دانشگاه دیدمش مثه جن پریدم جلوش خیلی ترسید ):biggrin:
مثه خیلیا رو یه سری چیزا خیلی حساسه که نمیگم چی :دی
از یه چیزایی هم خوشش میاد که باز نمیگم چی :دی
فلافل هم دوست داره،مخصوصا اونکه نزدیک دانشگامونه :دی
من بیشتر از یکساله میشناسمش ، اول باشگاه آشنا شدیم بعدا فهمیدیم هم دانشگاهی هستیم، جز خوبی هیچی ندیدم ،خیلی دوسش دارم ...امیدوارم بهترینهای خدا نصیبش بشه....:heart::heart:

زهره ه

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممم
راستش من شناخت زیادی از گلدخترمون ندارم
ولی مطمئنا هر چیزی ک دوستای عزیز گفتن صحت داره ...:)
مرسی از دعوتت خانومی
ان شاءالله همیشه بهترینا قسمتت بشه گلم ..

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ئه :| تاپیک چه زود تموم شد :|

من فکرامو کردم ی چنتا نکته رو باز به ذهنم اومد حیفم میاد نگم :d

تا جایی که میدونم نفیسع به روز هست یعنی به مد و فشن علاقه منده

ی مقدار کم تجربه س خب طبیعیه چون سنش کمه .. هنوز تجربه لازم رو در زندگیش کسب نکرده گولِ حرف دیگرانو میخوره :|

رفتارش بیشتر شبیه به دخترای 17- 18 ساله س :) تا حدودی خامِ خام :دی

کمی بی رحم :| :دی

و فک کنم به مشاعره هم مدتیه که علاقه مند شده و ادبیات رو دوست داره ... به نظر من شخصیت مجازی و واقعیش یکی باشن

فک کنم بعد این تاپیک گردن منو بزنه :w25: هرچند اینجا به ظاهر ریلکس میاد ولی میدونم باهام تصفیه حساب میکنه بعدش :w07:دخلمو در میاره :دی

شوخی کردم )

خب دیگه نفیسع خانم بیا سوالا رو بجواب تاپیکو قفل کنن :d

شاد باشی همیشه دختر : ) :gol:

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
متنِ آهنگ مورد علاقه نفیسه رو هم بذارم اینجا :d

شُرشُرِ بآرون _ علی لهراسبی

پر بغضم ابر بهاره بسه نميخوام ديگه بباره
نميخوام اين نم نم بارون خاطره هاشو يادم بيارهنميخوام دیگه ببارهديگه اشکام دست خودم نيست جا ديگه واسه غصه و غم نيستآخه بعد از اينهمه مدت هيشکي به جز اون توي دلم نيست
تو دلم جا واسه غم نيــست
شرشره بارون تو خيابون تو خيابون
مگه چيه غير از خاطره هامون خاطره هامون
ماله ما بود اين خيابون تو زمستون
تقصير من بود يا که شايد دوتاييمونايندفه بارون اشک خدا بود توي دلامونهمه ي شهر تو که نيستي شده زندونتو که از من ساده بريدي ساده بريدم از همه دنيا
نگو قصه ي ليلي و مجنون فقط قشنگه توي کتابا
چرا بستس همه راهاچجوري اون تنهايي بي من توي خيابون پاشو بزاره
ديگه بدتر از اين که ميدونمو اينهمه از من خاطره داره
منو تنها نميزارهشرشره بارون تو خيابون تو خيابون
مگه چيه غير از خاطره هامون خاطره هامون
ماله ما بود اين خيابون تو زمستون
تقصير من بود يا که شايد دوتاييمونايندفه بارون اشک خدا بود توي دلامونهمه ي شهر تو که نيستي شده زندون

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستاي خوب و مهربون خودم:)
مرسي دوستاي خوبم كه اومدن و نظرشونو راجع بم دادن من هميشه خيلي دوست دارم كه بدونم دوستام راجع بم چجوري فكر ميكنن؛-)البته شما ها خيلي ازم تعريف كردين دستتون درد نكنه من تعريف و اينا دوست دارم :دي
اول از همه ميخوام يه تشكر ويژه كنم از دوست خوبم memarmemar عزيز كه زحمت كشيد اين تاپيكو زد و همچنين منو تحليل كرد خيلي خيلي ممنونتم عزيزم:****
و همچنين از مدير بانو واسه فكر جالبشون؛-)
همچنين از همه ي دوستاي خوبم ليمويي ورپريده:d كه خيلي دوزش دالم:دي
از نرگس كه دارم براش:biggrin:
Mihua و اواي مهربونم مرسي دوستاي خوبم :*
نداي عزيزم كه يكي از بهترين دوستامه: )
رز عزيز كه زحمت كشيد و اومد تاپيك من خيلي ممنونم گلم:*
مژگان جووووووونم عزيزم
اقا يوسف مرسي كه تشريف اوردي (خيليم زياد تشريف اوردين مثل اينكه خخخ) دستتون درد نكنه
الهام عشق خوووودم عزيز دردونم دوست مهربون و هميشگي من خيلي ماااااهي:*i love you
اقاي رجايي متشكر بابت حضورتون
زهره ي عزيزم ممنونم گلم

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

____________________________________________________________________________________
1-خب به نظرم حدوداً تونستن :دي دستشون درد نكنه
2-من تو دنياي مجازي يكم خوش اخلاق ترم ولي تو دنياي واقعي خيلي بداخلاق
4--نكات مثبت كه دوستان اشاره كردن: مهربونم جذابم :biggrin: درس خون
خوشگل با كلاس خوشتيپ:biggrin:اعتماد به سقفم خودتونين :|عه:|
نكات منفي: زود عصباني ميشم زود باور و احساساتي:( يه ذره ترسو - بد اخلاقم هستم كلاً :p شكاك نيستم ولي دوستان اينطوري گفته بودن:| مگر اينكه يه چيزي از طرف ببينم كه از اون به بعدش بهش هميشه شك ميكنم و كلاً اعتمادمو نسبت بهش از دست ميدم ...در مورد قضاوت كه گفتن زود قضاوت ميكنم هميشه سعي كردم اينطوري نباشم ولي خب ...
5-كودك
6- هميشه خيلي اهميت ميدم دوست ندارم كسي راجع بم بد فكر كنه دوست دارم تصوير مثبتي از خودم تو ذهنشون بزارم كه خب گاهي اوقات موفق نبودم
7- خب به اين سوال نميشه جواب قطعي داد واسه بعضيا صدق ميكنه واسه بهضيام خب نه..
8-نييدونم خب يه مقدار بله ادم سعي ميكنه رفتارشو بهتر كنه
9- الهام جون چون خيلي ازم تعريف كردي خيلي خوب بود خخخ اينكه گفتي اراده دارم :دي خوشتيپ و اينا رو كه اصن زدي تو خال ترسو هم هستم :دي
اون فلافليرم خيلي وقته نرفتم:( اينقد مشغله م زياده در جرياني كه خخخخ
ديگه ندا جون ... رز عزيز مژگان جونم اوا و همه كلاً خيلي خوب تحليل كردن مرسي
اقا يوسف اون قسمتي كه گفتي اهل انتقام و اينا خوب بوزد تنكس
اون اهنگه رم الان دوستش دارما ولي نه مثل قبل :دي
خلاصه مرسي از همه تون كه وقت گذاشتين love you:*