تحلیل شخصیت *Tik.TAAk*

وضعیت
موضوع بسته شده است.

JASMIN.S

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بسیاااار فرزند جلفی میباشد
با اون زندگی نامه تحفش:| منو پدرش هروقت میبینیم حررررررررص میخوریم:|این بود ثمره زندگیمون؟؟:cry:
بچه خوبیه
مهمترین ویژگیش معرفتشه
فراموش کار نیس
هوای همرو داره
کسی ازش کاری بخاد ازش دریغ نمیکنه
کودک درونش که هزااار ماشالااا:|
حالا فعلا همینا کافیه:دی

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
والا من بیشتر تو تاپیکهایی باهاشون برخورد داشتم که سکوت تلخی اونجا حکم فرما بود:biggrin:

یدوالایی در شناسایی مولتی یوزرها دارن
صندلی داغشونم خوندم خیلی خوب جواب داده بودن :D
خوش اخلاق و خوش برخورد هم هستن

فعلا هم اخلاق منفی ندیدم ازشون بعدا دیدم میام از خجالتشون در بیام :w07:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام...

درسته یوسف زیاد دوسم نداره،ولی من خیلی خیلی دوسش دارم...

یدونه داداشمه...

همه چیزش بیسته....رفیقه قدیمی شدیم دیگه....

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol:

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
سلام
پسر خوبیه
مهربونه
کاری به کسی نداره بنظرم شر نیست
پسر خاله منه
اشالله همیشه موفق باشه همیشه

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب از من دعوت شده به عنوان مطلع:d حضور به هم برسانم:d

خصوصیات دوست شاد کن:
بسیاااااااااااار با معرفت
مهربون
با جنبه ی خیلی خیلی زیاد
اینم خیلی خوبه که حتی وقتی عصبانی میشن ادب رو در برابر خانما رعایت میکنن...این واقعا خصوصیت خاصی هست...: )
خانواده دوست و غیرتی...: )

خصوصیات دشمن شاد کن:
دعوایی ...من همیشه فکر میکردم سیبیلای دسته موتوری دارین و موهای پر فر مشکی...که روش کلاه پهلوی گذاشتین...با عزتی سر کوچه وایسادین میگین نفسسسسسسسس کش:D
بی سواد ... من یه بار یه سوال از پاور پوینت پرسیدم....تمام اموزش های اینترنت از 1000 سال قبل از میلاد مسیحو نبش قبر کردین تا 2015...همشم دادین خودم بخونم:d
بد سلیقه مثلا این کلاهه چیه تو اواتاتون تو چله تابستون گذاشتین سرتون؟:d

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام خدا

سلام

قبل از هر چیز عذر خواهی میکنم بابت تاخیر

مدتی هست که ی کم مشغول هستم دغدغه ی فکری ،کاری و ازین مسائل

وقتی هم که نت میام یا مشغول مطالب باشگاه هستم یا با پیامهای دوستان مشغول میشم

به زودی و در چند روز اینده یک تولد دیگه داریم :d

خب این یک خبر خوب میتونه باشه برای بچه ها

این شد که دیر آمدم اینجا و باز هم ازتون عذر میخام

نکته ی دوم:

از استارتر عزیز مدیر آینده ی تالار روانشناسی تشکر ویژه دارم بخاطر زحماتشون

( من اینده ی روشنی برای مدیر میبنم :| ایشون مدیر آینده ی اینجا هستن :| ) :دی

این سخنان از زبان عقاب سفید منقول شده :|

پیش بینی های ایشون از آینده همواره درست هست :d

+++

تشکر میکنم از دوستای عزیزم که همیشه بهم لطف داشتن و دارن

واقعا مارو شرمنده ی خودشون کردن :sweatdrop:

همه دوستان از خوبیها و بدی های خودشون گفتن :دی

چون واقعا خودشون خوبن و مارو به چشم خوبی خودشون میبینن

(قانون سوم نیوتن : هر عملی عکس العملی دارد :دی)

اگرم بدی کردم لابد خودشون بد بودن :w07:

( شوخی : چون میدونم که میدونین شوخیه گفتم )

به قول آقای خشایار مستوفی مخلصیم اقا مخلصیم :| :دی

اگرهم من در حق بچه ها خوب بودم اینطور که میگن من کاری نکردم جز برای خودم

چون من همه بچه هایی که اینجا اومدن نظر دادن و چه بقیه بچه هایی که به هر دلیلی نتونستن بیان به چشم عزیزان خودم میبینم نه یک دوست مجازی!

واقعا خوشحالم که بچه ها این احساسی رو که من صادقانه بهشون دارم

رو کاملا درک کردن

و خوشحالم که این همه شناخت درستی که نسبت بهم پیدا کردن

صادقانه بگم که شاید 95% درصد تحلیل ها کاملا درست بود

البته لطف کردن و شرمنده کردن ما رو با محبت هاشون

و مابقی هم شاید شرایط طوری بود که دوستان برداشت هایی داشتن که زیاد صحیح نبوده

بهرحال یکی از دلایل اصلی که منو چندین ساله اینجا نگه داشته همین بچه های گل بوده و هست

.
.
.
انشالله در اولین فرصت که پیدا کنم میام و به سوالات خانم مدیر پاسخ میدم

هر چند معتقدم خود بچه ها میتونن از من بهتر جواب سوالا رو بدن

این پست جهت تشکر از دوستای گلم به رشته ی تحریر در امد

فرازی چند از سخنان اینجانب در تشکر از دوستای خودم

۲ شهریور ۱۳۹۴

:d :gol:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
اکثر مواردی ک مدنظرم بودو دوستان گفتن
فقط 2موردو بگم
1. مودبانه بخوام بگم کنجکاو درخیلی از موارد: )))
2. بخشنده... : )

R@ha1

عضو جدید
کاربر ممتاز
من این تایپکو خیلی دیر و به صورت اتفاقی دیدم
اما از اونجا که یوسف عزیز به گردن منکه خالش هستم خیلی حق دارن اومدم نظرمو بگم
بنظر من یوسف جان خیلی با شخصیته؛ ذهنش خلاقه
از کمک کردن به دوستان اصلا دریغ نمیکنه. دلش پاکه حس میکنم مثل بچه هاس
سلیقش خیلی خوبه بیشتر شبیه دختراس چیزای رنگارنگ دوس داره
در کل خیلی ماهه حرف نداره
خواهرزادمه خیلیم دوسش دارم:heart:
یوسف جان همیشه برات خوشبختی و سلامتیو آرزو میکنم:gol:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام:gol:
با این که دیر شده اما منم اومدم برای تحلیل :)
سعی می کنم چیزایی که به ذهنم می رسه رو جمع و جور کنم و بگم
از شخصیت آقا یوسف اینو فهمیدم که آدمی خوش مشربی هستند و روابط عمومیشونم خوبه
شوخ و صمیمی هستند و در عین حال حد و حدود رو هم رعایت می کنند
بیشتر برونگرا هستند
فکر نمی کنم شخصیت مجازی و واقعیشون زیاد فرق داشته باشه با هم
کودک درون فعالی دارند که فکر می کنم در بیشتر موارد بر بخش بالغ غلبه کنه، فکر نمی کنم والدشون هم آن چنان فعال باشه
فکر می کنم دوست با معرفتی هستن و میشه روشون حساب کرد
دیگه ظاهر و باطن تحلیل من همین بوده، امیدوارم که آقا یوسف راضی باشن

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم.........برادر خوبم یوسف عزیز رو به کار علمی و بحث های اعتقادی میشناختم....به انتقاد صادقانه.......نمیدانم چه شد که تغییر نام دادن.......ولی هر چه که بود فکر میکنم از فضاهای گذشته فاصله گرفتند....البته این به معنای دور شدن کامل نیست...و خوشبختانه روحیه انتقادی خود رو حفظ کرده اند و اینکه همان که در فضای واقعی هستند همان را در فضای مجازی به نمایش میگذارند..........امیدوارم هیچ گاه ......برای این دوست خوبم آرزوی موفقیت،پیروزی و سرفرازی دارم........و مطمئنم در هر مسیری پا گذارند موفق خواهند بود چرا که دارای قلبی پاک و بی آلایش است و خب خیلی باید مراقبت کند........ان شاالله

در ضمن این نام جدید هم بد نیست........و منو به یاد تیک تاک ساعت میندازه.....و اینکه زمان چقدر زودگذراست و عمری که به سرعت سپری میشود و ...........

آخرین ویرایش:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

سلام عرض میکنم خدمت مدیر بانوی عزیز : ) چشم همرو سعی میکنم با حوصله جواب بدم باشد که رستگار شویم :|

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

_ بله ،بچه ها واقعا تحلیل هاشون حرف نداشت چند نمونه رو به طور خلاصه میگم :

مهتاب : علاقه مند به خواهر زاده ها به شرطی که زیاد شلوغ نکنن

شکیبا: علاقه مند به این شکلک هستم واقعا :w07:

بانوی باران: علاقه مند به کپی کردن حرفای دیگران :d این خصوصیت در باشگااه مهندسان منحصرا مخصوص منه :دی

سرور: اگه برن رو مخش کوتاه نمیاد :d

اینها ی سری نکات ریز بودن که دوستان خیلی خوب اشاره کردن

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

_همونطور که دوست خوبم محممد آقا اشاره کردن همیشه سعی میکنم شخصیت مجازی و واقعیمو یکسان حفظ کنم

اما در دنیای واقعی یه کم بیشتر جانب احتیاط رو رعایت میکنم چون با افراد ناشناخته نمیشه زود. صمیمی شد گاها این رفتار رو هم

اینجا دارم

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟ مثبت که :d دلم میخاد با تمام دوستام خوب باشم که بنظرم سخته اما شدنی هست ... صفت بد اینه که زود عصبانی میشم شاید بچه ها بدونن وقتیم عصبانی بشم اصن برام مهم نیس طرف مقابلم کی باشه

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

اگه جمع خودمونی باشه من فک میکنم کودک غالب هست چون من دوس ندارم طرف مقابلم هرکی که هست مغذب باشه در برخورد بامن

اگه جمع رسمی باشه خب به طبع باید شخصیت بالغ داشت

والد رو من نمیدونم چطور. معنی کنم ؟ در یکی از نظرات فک کنم شکیبا خانم که نوشته بودن ”حامی دخترا هست توی باشگاه”

نمیدونم این به والد میخوره یا نه؟! اما نکته ای که هست من بیشتر. سعی میکنم

هوای دوستان رو داشته باشم ; اونم بخاطر یک سری مسائل خاص

مساله ای که ما نمیتونیم اونو انکار یا نفی کنیم یا بگیم که اشتباه هست و چشمون رو به حقایق ببندیم

متاسفانه من اینجا صراحتاً میگم که من از ۳۰ الی ۲۰ درصد رفتارهای اقایون باشگاه ( که شامل اعضای عادی و اغلب ناشی باشگاه هستن )

ناراضیم و به شدت با رفتارهاشون مخالفم نگاه این افراد به اعضا و کاربران یک دید جنسیتی هست، بارها دیده شده چه مزاحمت ها

و سخنان زشتی گفتن که آدم از پسر بودن خودش خجالت میکشه! من همیشه اوقات با این رفتارهای بد مخالفم و از دوستام در مقابل اینا

حمایت خواهم کرد در این موارد میتونه شخصیتم والد باشه در بقیه جاها زیاد کاربردی برام نداره

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

به تصوری که دوستان و آشناها ازم دارن فوق العاده اهمیت میدم .. نظراتی که افراد رو نمیشناسم یا از روی کینه یا دشمنی یا انتقام جویی مواردی ازین دست باشه هیچ ارزشی واسم نداره

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

بله در مورد ایشون Sonrisa من از اشنایی که اینجا باهاشون داشتم خیلی از صفات خود واقعیشو بشناسم حالا اگه واسه تاپیکشون دعوت شدیم حتما میام ی سری نکات رو میگم :d

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

بله صد در صد

امیدوارم ازین که هستم بهتر بشم از نظر دوستای عزیزم :w27:

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

انتخاب واقعا سخته همه خوب بودن و عالی نمیشه انتخاب کرد

نظرات لیمویی - Jasmin.S و Sahar _arch خنده دار بودن

دوتا تحلیل سارا خانم هم خوب بودن ;)
دستتون درد نکنه بچه ها :love:

در پایان ازتون تشکر میکنم

شاد و سربلند باشید :gol:

آخرین ویرایش:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از یوسف عزیز برای پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.
پایان تحلیل هجدهم

وضعیت
موضوع بسته شده است.