تحلیل شخصیت saharnaz73

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
سحرناز خیلی مهربونه وقتی میام باشگاه ازش پیام دارم همیشه سعی میکنه تمام کاری که از دستش بر میاد واسه طرف مقابلش انجام بده
عزیزی اجیییییییییییییییییییییییییییییی
مرسی بابت حضورت عزیزم:redface:نظر لطفته:redface:
تقدیم به شما

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

نکات منفی اصلا گفته نشد....دوستان زیاد به من لطف داشتن و بیشتر تعریف و تمجید کردن:redface:

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
تفاوت چندانی نداره...تقریبا همینم

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟
تفاوت چندانی ندارم:redface:

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
نکات منفی:زیادی استرسیم-خجالتی به معنای واقعی کلمه:D-بیش از حد آروم-کمی عصبانی و زود جوش ....
نکات مثبت:خانواده دوست-منطقی-جدی....

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
فکر کنم کودک...گهگاهی هم بالغ

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
معمولا زیاد -مسلما هر کسی دوست داره دیگران تصویر ذهنی خوبی ازش داشته باشن

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
شاید بشه...البته اگه افراد چهره واقعی خودشون رو پشت نقاب قایم نکنند....در کل یکم سخته

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...
کاش دوستان نکات منفیم رو گوشزد میکردند تا خودمو اصلاح کنم....:smile:

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

همه دوستان به من لطف داشتن و در کل نکات مثبتم رو تقریبا خوب شناخته بودند...من دوباره ازهمشون تشکر ویژه میکنم:gol::gol::gol::gol::gol:

AUTUMN LEAVE عزیزم به خانواده دوست بودنم اشاره کردن که کاملا درسته
:gol:

AvA-6586 گلم استرسی و درون گرا بودنم رو کاملا درست گفتن

تحلیل های آقایان رجایی اشکان و memara هم درست بودند.

البته ناگفته نماند که نوبت تحلیل من انقدر دیر شد که بیشتر دوستان من از باشگاه رفتند و من مطمئنم اگر اونها بودند تحلیل های بهتری از من میتونستند ارائه کنند.:(

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.