تحلیل شخصیت nazanin1991

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***nazanin1991***

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یا الله :|

ایشون که دیگه نیاز به تحلیل نداره من مثه کف دستم ایشونو میشناسم :d

به خدمت شما عارضم که من محبت های الهام جان رو هیچوقت نسبت به خودم فراموش نمیکنم و همیشه قدردان ایشون بودم وهستم

گرچه ممکنه بروز ندادم ... اما ایشون در حق ما مردونگی زیاد کرده ;)

شاید خودش یادش نباشه ولی من فراموش نمیکنم محبت های ایشون رو... همینجا قلبا ازش تشکر میکنم :heart:

شاید قبل ازین فرصت پیش نیومده که ازشون تشکر. کنم

از. نظر من صفات و اخلاق ایشون در این سیاهه نمیگنجد :d

تا اونجا که من میدونم بهترین دوستاشون در. دنیای واقعی و باشگاه sonrisa, yasaman89, الهه ۲۰ هستن که خیلیم دوستشون داره

با مدیر. اگاهدخت هم خیلی دوستن : ) منم اندازه ی خواهر واقعیم دوسش دارم خدا حفظش کنه

خوش ذوق هنرمند با اخلاق مهربون واقع گرا و خیلی از صفات خوب دیگه ای که داره اجی نازی - الیت خدا شما رو واسه ما ها حفظ کنه

: )

به بهترینها برسی ایشالله چون لیاقت شو داری :gol:

چش مایی خواهر :d

خب دیگه فعلا همینا یادم بود با سپاس

آخرین ویرایش:

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلاااااام:)
وااااي من خيلي منتظر تاپيك الهام جوووووونم بودم؛-)
خيلي خوشحالم كه همچين تاپيكيو زدن كه من بتونم يه ذره از خوبياتو بگم كه همه بشناسنت و بفهمن چه جيگري هستي:)))
من با الهام تو باشگاه آشنا شدم ولي بعد متوجه شدم هم دانشگاهيم هستشو تو دنياي واقعي هم چند بار همو ديدم ؛-)
الهام خيلي دختر مهربووونيه به نظرم اين ويژگيشو ديگه همه ميدونن ... اصلاً دلش نمياد كسيو ناراحت كنه يا باهاش بد حرف بزنه ..سعي ميكنه تا جايي كه ممكنه با طرف خوب رفتار كنه يعني به بهترين شكل ممكن(واااي الهام ياد اون پيامي كه چند شب پيش بهت دادم بعد يهو نتم قطع شد افتادم:biggrin: فكر كنم بعدش ميخواستي منو بكشيااا خخخ)
ديگه اين كه الهام با اين كه خيلي خاكيه و مهربون مغرورم هست ...
اهان يه چيز ديگه الهام واقعاً مشاور خوبيه يعني من حرفايي رو كه حتي به صميمي ترين دوستامو خانوادم نميتونستم بگم به الهام ميگفتم و اون خيلي خوب راهنماييم ميكرد خيلي تو يه موضوعي كمكم كرد تا من راهمو پيدا كنم و ...
خلاصه من اگه بخوام از خوبياش بگم بايد تا صبح حرف بزنم:ي
و يه چيز ديگه اينكه الهام جزو معدود افرادي هست كه من ميشناسمش و خيلي وقته باهاشم و حتي يه بدي هم ازش نديدم .. اصلاً خصوصيت اخلاقي بد نداره واقعاً كاش منم اخلاقم مثل تو بود:***
در ضمن خيلي هنرمنده :) ييعني در اكثر زمينه ها اطلاعات داره و در زمينه هاي هنري كه ديگه عاليهههه:)
اهان يه چيز ديگه مراقب رفتارتون باهاش باشيد با اينكه خيلي مهربونه واي خيليم دل نازكه :)
وقتايي كه آدم باهاش حرف ميزنه اينقدر شيرين و شوخه كه يعني از هم صحبتي باهاش خستي نميشي: )
اينم بگم ديگه برم :p :يه معمار خيلي ماهره:)))
من كه خيليييي دوستش دارم اونم منو خيلي دوست داره خخخ:)))
موفق باشي عزيزم:******

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
بسم الله‌...
حدود یک سالی هست که الهام عزیز رو میشناسم...
ادم با مسئولیت،خوش صحبت و بادغدغه...
هیچوقت نشده که کاری روبرای شروع و همراهی ازش بخوام و همراهم نباشه جزواولین افرادی هست که همیشه باعث دلگرمیه....
خیلی حساس و درقبال حرفها ،باید مراقب بود چون درکناربزرگی دل،خیلی حساسه...
فکرمیکنم دربعضی موارد ،درقابلیتهای خودش شک داره ...
فوق العاده دوستی ...(یعنی همیشه جمعی از دوستان رو همراه خودش داره که به یک اندازه صمیمیت دارند و این ناشی از روابط اجتماعیه خوبش هست)
خوشحالم که دوستمی...
دلت شاد...

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام : ))
من بی دعوت اومدم :| ولی خب دوس داشتم تاپیک نازی جونمو بیام :|
من نازی رو دوسش دارم با اینکه زیاد باهاش برخورد نداشتم اما اولین دخمل ادلیستم بودش و به نظر خیلی مهربون و بامعرفت میاد : ))
همین :|
امیدوارم همیشه موفق باشه : ))

"ALIREZA & M"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و ادای احترام
کاربر مربوطه نازنین خانم عزیز فرشته ای مهربان هست ک خیلی دوست داشتنی و قابل اعتماد است در واقع ب دوستی با ایشان افتخار میکنم شخصیت ایشان قابل ستایش است.

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خیلی خوشحالم که تو آخرین روزهای حضورم این افتخار رو دارم که در مورد یکی از دوستان ساکت و مهربانم در باشگاه نظر بدم (گر چه ایشون دعوت نکردند )ولی این را هم میذارم به پای سکوت م متانت همیشگیشیان
خوب فکر کنم همه چیزو گفتم برایشان بهترینها را آرزو دارم زیرا که لایق بهترینند
کوله بار غم هارا برمی دارم
به شکرانه دیدار دوست
یک سبد گل دعا برای دوستانم:gol:

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
در دنیای مجازی نمیشه به طور کامل کسی رو شناخت اما در این مدت که با ایشون آشنا هستم باید بگم فردی پرانرژی، مهربان و با اخلاق هستند.

yasamin89

عضو جدید
به به ببین برای کی تاپیک زدن :))
من تقریبا یکسال و نیمه که با الهام عزیزم دوستم! و باید بگم که در این مدت کمتر روزی بود که ما باهم گفتگو نداشتیم! بنابراین به خوبی اخلاق و روحیاتشو میشناسم.
الهام فوق العاده دختر شاد و سرزنده ایه، بطوریه که دوستان و اطرافیانش اصلا از بودن باهاش خسته نمیشن
ادمیه که وقتی ناراحتی مطمینی صحبت باهاش آرومت میکنه و همیشه به آدم روحیه میده
خیلی هم دختر معتقد و محجوبیه.
بسیار احساساتی و حساسه ولی هیچوقت غرورشو زیرپا نمیذاره (البته از جنبه مثبت)
خیلی خیلی بامعرفته، همیشه به فکر دوستاش هست
کلا از همه نظر عالی و دوست داشتنیه :)
هرچی فکر میکنم که یه صفت بد پیدا کنم که بعضیا نگن چاپلوسی و ایناست، پیدا نمیکنم ! خخخخخ
امیدوارم دوستیمون برای همیشه پایدار باشه :**

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

الهام جان خیلی دلسوز و بامحبت هست

پرتلاش و خوش برخورد

مسئولیت پذیر و منظم در انجام کارهایی که قبول زحمت میکنه

در بیشتر کارهای مربوط به تالار اسلام میرم سراغش وهیچوقت هم نه نگفته :redface:

برات آرزوی موفقیت میکنم دوست خوبم:gol:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانمی بسیار ارام ومهربان
احساس خوبی همیشه بهش دارم
فعال و با ایمان و معتقد
براش احترام قائلم و
خیلی دوستش دارم
به نظرم باید توزندگی واقعیشم متین و با وقار باشه
پاینده باشی الهام جان دوست مهربانم

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
یا الله :|

ایشون که دیگه نیاز به تحلیل نداره من مثه کف دستم ایشونو میشناسم :d

به خدمت شما عارضم که من محبت های الهام جان رو هیچوقت نسبت به خودم فراموش نمیکنم و همیشه قدردان ایشون بودم وهستم

گرچه ممکنه بروز ندادم ... اما ایشون در حق ما مردونگی زیاد کرده ;)

شاید خودش یادش نباشه ولی من فراموش نمیکنم محبت های ایشون رو... همینجا قلبا ازش تشکر میکنم :heart:

شاید قبل ازین فرصت پیش نیومده که ازشون تشکر. کنم

از. نظر من صفات و اخلاق ایشون در این سیاهه نمیگنجد :d

تا اونجا که من میدونم بهترین دوستاشون در. دنیای واقعی و باشگاه sonrisa, yasaman89, الهه ۲۰ هستن که خیلیم دوستشون داره

با مدیر. اگاهدخت هم خیلی دوستن : ) منم اندازه ی خواهر واقعیم دوسش دارم خدا حفظش کنه

خوش ذوق هنرمند با اخلاق مهربون واقع گرا و خیلی از صفات خوب دیگه ای که داره اجی نازی - الیت خدا شما رو واسه ما ها حفظ کنه

: )

به بهترینها برسی ایشالله چون لیاقت شو داری :gol:

چش مایی خواهر :d

خب دیگه فعلا همینا یادم بود با سپاس
سلااام آقا یوسف
این صفاتی که به من نسبت دادین مناعت طبع شمارو می رسونه :gol:
امیدوارم بهترینهای خدا نصیبتون بشه :gol:

سلاااااام:)
وااااي من خيلي منتظر تاپيك الهام جوووووونم بودم؛-)
خيلي خوشحالم كه همچين تاپيكيو زدن كه من بتونم يه ذره از خوبياتو بگم كه همه بشناسنت و بفهمن چه جيگري هستي:)))
من با الهام تو باشگاه آشنا شدم ولي بعد متوجه شدم هم دانشگاهيم هستشو تو دنياي واقعي هم چند بار همو ديدم ؛-)
الهام خيلي دختر مهربووونيه به نظرم اين ويژگيشو ديگه همه ميدونن ... اصلاً دلش نمياد كسيو ناراحت كنه يا باهاش بد حرف بزنه ..سعي ميكنه تا جايي كه ممكنه با طرف خوب رفتار كنه يعني به بهترين شكل ممكن(واااي الهام ياد اون پيامي كه چند شب پيش بهت دادم بعد يهو نتم قطع شد افتادم:biggrin: فكر كنم بعدش ميخواستي منو بكشيااا خخخ)
ديگه اين كه الهام با اين كه خيلي خاكيه و مهربون مغرورم هست ...
اهان يه چيز ديگه الهام واقعاً مشاور خوبيه يعني من حرفايي رو كه حتي به صميمي ترين دوستامو خانوادم نميتونستم بگم به الهام ميگفتم و اون خيلي خوب راهنماييم ميكرد خيلي تو يه موضوعي كمكم كرد تا من راهمو پيدا كنم و ...
خلاصه من اگه بخوام از خوبياش بگم بايد تا صبح حرف بزنم:ي
و يه چيز ديگه اينكه الهام جزو معدود افرادي هست كه من ميشناسمش و خيلي وقته باهاشم و حتي يه بدي هم ازش نديدم .. اصلاً خصوصيت اخلاقي بد نداره واقعاً كاش منم اخلاقم مثل تو بود:***
در ضمن خيلي هنرمنده :) ييعني در اكثر زمينه ها اطلاعات داره و در زمينه هاي هنري كه ديگه عاليهههه:)
اهان يه چيز ديگه مراقب رفتارتون باهاش باشيد با اينكه خيلي مهربونه واي خيليم دل نازكه :)
وقتايي كه آدم باهاش حرف ميزنه اينقدر شيرين و شوخه كه يعني از هم صحبتي باهاش خستي نميشي: )
اينم بگم ديگه برم :p :يه معمار خيلي ماهره:)))
من كه خيليييي دوستش دارم اونم منو خيلي دوست داره خخخ:)))
موفق باشي عزيزم:******

سلااااام عشقمممم

تو خودت جیگره با کلاس منی :d
خیلی خوشحالم که با تو دوست گلم آشنا شدم مو قشنگم :دی
حضور هیچ کس در زندگی ما اتفاقی نیست ، حضورت گرامی دوست عشخم :دی اوووف چه صوبتی کردم :D
خلاصه اینکه خیلی دوست دارم و اخلاق خودت عاااالیه عزیزممم: با کلاس ، با شخصیت ، متین ، خانوم ، مهربون ، خوش صحبت و ........

امیدوارم سالیان سال دوست خوب هم باشیم عزیزم و بهترینها نصیبت بشه :gol:

nazanin1991

کاربر ممتاز
بسم الله‌...
حدود یک سالی هست که الهام عزیز رو میشناسم...
ادم با مسئولیت،خوش صحبت و بادغدغه...
هیچوقت نشده که کاری روبرای شروع و همراهی ازش بخوام و همراهم نباشه جزواولین افرادی هست که همیشه باعث دلگرمیه....
خیلی حساس و درقبال حرفها ،باید مراقب بود چون درکناربزرگی دل،خیلی حساسه...
فکرمیکنم دربعضی موارد ،درقابلیتهای خودش شک داره ...
فوق العاده دوستی ...(یعنی همیشه جمعی از دوستان رو همراه خودش داره که به یک اندازه صمیمیت دارند و این ناشی از روابط اجتماعیه خوبش هست)
خوشحالم که دوستمی...
دلت شاد...

سلااام سحر جانم
باعث افتخاره که یه خانوم با احساس مثه تو دوستم :gol:
یه دوست گل و یه تکیه گاه عالی هستی عزیزم،که با حرفات آدمو آروم میکنی ،مرسی که هستی عزیزم:gol:

سلام : ))
من بی دعوت اومدم :| ولی خب دوس داشتم تاپیک نازی جونمو بیام :|
من نازی رو دوسش دارم با اینکه زیاد باهاش برخورد نداشتم اما اولین دخمل ادلیستم بودش و به نظر خیلی مهربون و بامعرفت میاد : ))
همین :|
امیدوارم همیشه موفق باشه : ))
سلااام به رز فعال و پر انرژی خودم :gol:
من اومدم دعوت کنم همه چی بسته بود :|
عزیزمییییی ، ان شالله به بهترینهای خدا برسی :redface:

چيزي كه ميتونم بگم همه چي تمومه واقعا يه خانوم خوش برخورد خوش رو واقعا حرف نداره نامبر وانه
سلااام آقا محسن :gol:
شما لطف دارین ، خودتونم خیلی متین و با شخصیت هستین :gol:

سلام من شناخت زیادی ندارم ولی معلومه دختر بسیار معقول و خوبی هستن موفق باشن:)
سلام نرگسووو مرسی از حضورت عخشم :دی :gol:

nazanin1991

کاربر ممتاز
دختر خوب و مهربون و بامعرفتیه
من خیلی دوسش دارم :)

ممنون از حضورت خانوم گل ما بیشتر تر :gol:

با سلام و ادای احترام
کاربر مربوطه نازنین خانم عزیز فرشته ای مهربان هست ک خیلی دوست داشتنی و قابل اعتماد است در واقع ب دوستی با ایشان افتخار میکنم شخصیت ایشان قابل ستایش است.
سلاااام
منم افتخار میکنم به دوستی با ادب و با شخصیت مثله شما :gol:
جزو اولین نفراتی هستین که شناختم تو این باشگاه ، تو تاپیک های زنگ تفریح:دی

سلام
خیلی خوشحالم که تو آخرین روزهای حضورم این افتخار رو دارم که در مورد یکی از دوستان ساکت و مهربانم در باشگاه نظر بدم (گر چه ایشون دعوت نکردند )ولی این را هم میذارم به پای سکوت م متانت همیشگیشیان
خوب فکر کنم همه چیزو گفتم برایشان بهترینها را آرزو دارم زیرا که لایق بهترینند
کوله بار غم هارا برمی دارم
به شکرانه دیدار دوست
یک سبد گل دعا برای دوستانم:gol:

سلاااام آقای شهریاری
خیلی ممنون از حضورتون :gol:
ان شالله هر جا هستین خدا پشت و پناهتون باشه :gol:

nazanin1991

کاربر ممتاز
سلام
در دنیای مجازی نمیشه به طور کامل کسی رو شناخت اما در این مدت که با ایشون آشنا هستم باید بگم فردی پرانرژی، مهربان و با اخلاق هستند.

سلاااام ، ممنون از حضورتون :gol:

به به ببین برای کی تاپیک زدن :))
من تقریبا یکسال و نیمه که با الهام عزیزم دوستم! و باید بگم که در این مدت کمتر روزی بود که ما باهم گفتگو نداشتیم! بنابراین به خوبی اخلاق و روحیاتشو میشناسم.
الهام فوق العاده دختر شاد و سرزنده ایه، بطوریه که دوستان و اطرافیانش اصلا از بودن باهاش خسته نمیشن
ادمیه که وقتی ناراحتی مطمینی صحبت باهاش آرومت میکنه و همیشه به آدم روحیه میده
خیلی هم دختر معتقد و محجوبیه.
بسیار احساساتی و حساسه ولی هیچوقت غرورشو زیرپا نمیذاره (البته از جنبه مثبت)
خیلی خیلی بامعرفته، همیشه به فکر دوستاش هست
کلا از همه نظر عالی و دوست داشتنیه :)
هرچی فکر میکنم که یه صفت بد پیدا کنم که بعضیا نگن چاپلوسی و ایناست، پیدا نمیکنم ! خخخخخ
امیدوارم دوستیمون برای همیشه پایدار باشه :**
سلاااااااااام به عشق خودممممم :gol:
بدون شک یکی از بهترین اتفاقای این باشگاه ، دوستی با توعه عزیزم :gol:
من کلا آدمی نیستم حرفای دلمو به کسی بزنم ، ولی به تو میگم چون بهترین مشاور و پشتوانه ای برا من :gol:
من همیشه به سحر حسودیم میشه که یه خواهر مثه تو داره :Dخدا همیشه نگهدارت باشه خواهر عزیزم که یه دونه ای :redface:

nazanin1991

کاربر ممتاز
سلام

الهام جان خیلی دلسوز و بامحبت هست

پرتلاش و خوش برخورد

مسئولیت پذیر و منظم در انجام کارهایی که قبول زحمت میکنه

در بیشتر کارهای مربوط به تالار اسلام میرم سراغش وهیچوقت هم نه نگفته :redface:

برات آرزوی موفقیت میکنم دوست خوبم:gol:
سلاااام به خانوم مدیر خودم ، ممنون از حضورت عزیزممم :gol:
ان شالله بهترینهای خدا نصیبت بشه مهربونم :redface:

خانمی بسیار ارام ومهربان
احساس خوبی همیشه بهش دارم
فعال و با ایمان و معتقد
براش احترام قائلم و
خیلی دوستش دارم
به نظرم باید توزندگی واقعیشم متین و با وقار باشه
پاینده باشی الهام جان دوست مهربانم

سلااام عزیزم ، ممنونم از حضورت :gol:
من همیشه با خوندن حرفات انرژی مثبت میگیرم ، زنده و پاینده باشی عزیزم :gol:

nazanin1991

کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

و در آخر جا داره تشکر کنم از همه دوستانی که دعوت کردمو اومدن خیلی گلن :gol:
دوستانی که دعوت کردمو نیومدن خیلی بی معرفتن مخصوصا یکیشون (!):|
دوستانی که دعوت نکردمو اومدن ، خیلی گلن ممنونم ازشون:gol:
دوستانی که دعوت نکردمو نیومدن خو میومدین دیگه :D

از مدیر بانوی عزیزم تشکر میکنم برا ایده جالبشون :gol:

و اما پاسخ به سوالات :

1. تا حدود خیلی زیادی درست بود...مخصوصا اونایی که باهاشون بیشتر در ارتباطم...این حساس بودن که دوستان اشاره کردن خیلی برام جالب بود ، چون همیشه سعی میکنم این حساس بودنمو مخفی کنم. :D
  2. شخصیت مجازی و واقعیم خیلی بهم نزدیکن، منتها تو دنیای واقعی پر انرژی ترم...تو دنیای واقعی عصبانی هم میشم یه وقتا ولی تو دنیای مجازی خیلی کم پیش اومده بروز بدم عصبانیتمو ..در دنیای واقعی مغرورترم البته از نوع مثبت ، در کل به نظرم شخصیت مجازی و واقعیم خیلی شبیه هستن.

3. به نظرم خیلی نزدیک هستن شخصیت واقعی و مجازیم.
  4. نکات منفی زیادی دلسوز بودن و احساساتی بودن ، واقعا دلم میخواد که اینطوری نباشم ولی هستم و به شدت اذیتم میکنه،یه نکته منفی دیگه اینکه خیلی نکات ریز به چشمم میاد ، مثلا چیزایی که شاید برا دیگران اصلا مهم نباشه و بهش اهمیت ندن ، ولی به نظر من مهم میاد و اذیت میشم ازش، البته این نکاتو هیچ وقت به روی طرف نمیارم معمولا... نکات مثبتم ندارم :|
  5. در حالت کلی کودک ولی در موضوعات مهم سعی در بالغ بودن دارم.
  6. بستگی داره به طرف مقابل ، سعی در ثابت کردن خودم به دیگران ندارم، یعنی در حالت کلی برداشت دیگران ازم مهم نیست برام ، مگر اینکه طرف مقابل برام اهمیت داشته باشه و دوستش داشته باشم...
  7. تا حدود خیلی کمی میشه شناخت بدست آورد ، اصلا نمیشه احساساتو با کلمات بیان کرد، خیلی احساسات هستن که فقط با نگاه میشه بیانشون کرد...گاهی اوقات پیش اومده که خیییلی ناراحت بودم ، ولی این حسو تو نوشته هام نتونستم انتقال بدم و یا برعکس...پس مسلما شخصیت افراد هم خیلی متفاوته ، البته تو دوستی هایی که لزومی نداره شخصیت واقعی پنهان بشه مثله دوستای خانومم تو این باشگاه میشه این شناختو بدست آورد ... ولی تو ارتباط با آقایون به نظرم نمیشه این شناختو بدست آورد البته شاید تو حدودی به تفاوت خانوم ها و آقاها ربط داشته باشه شایدم نظرم کاملا اشتباه باشه ولی این نظر شخصیمه بر اساس تجربیاتم...
  8. من وقتی تحلیل ها رو خوندم مطمان شدم که خیلی حساسم و دارم سعی میکنم که نباشم تا کمتر اذیت بشم
  9. من توی فضای مجازی با yasamin89 و sonrisa خیلی ارتباط نزدیکتری دارم ، و دقیقا هردوشون تحلیل هاشون به واقعیت نزدیک بود...

94/6/2
ساعت 12.27
nazanin1991

آخرین ویرایش:

_*Bahar*_

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام الهام جانم :gol: ببخشید که دیر رسیدم به این تایپیک
الهام جانم خیلی گل و با محبته ؛ خیلی هم با معرفته و هیچ وقت دوستاش رو فراموش نمیکنه
با تصاویر و متن های قشنگی که میفرسته نشون میده که دوست داره همه رو شاد ببینه
امیدوارم خیلی زود به خواسته های خوبش برسه و همیشه شاد باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.