تحلیل شخصیت Mohsen 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون
**Mohsen 89** هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.

4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به اقا محسن:)
سلام خدمت همگی
ازنظرمن ایشون یه شخص اروم هستن که همیشه مشغول کارای خودشونن زیاد کاری به کسی ندارن وخیلی کم حاشیه یاشاید بی حاشیه بشه گف
.
.
.
یه خصلت خاص ومنحصربفردی هم دارن که اتو لایک میزنن این داستان داره که خودشون میفهمن:D
مرسی از دعوت:gol:

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. من نمیشناسم ایشون رو . فقط میدونم فیزیکشون خیلی خوبه:D. توی یه تاپیک یه توضیحاتی برامون دادن که خیلی خوب بود. دستشون درد نکنه.
بعد زیادم ندیدم بحث کنن با کسی.

فرشته ام

متخصص کامسول
کاربر ممتاز
سلام به مهندس خودمون
من تاییدش میکنم ;) مهندس خوبو گلو گلابمونه
اره واقعا یهو میاد توو تاپیکا و سوال جواب میده و میره سرش به کار خودشه و بفکر کمک کردنه
این کمک کردن از اونجا ناشی میشه که علارغم رشته ی تخصصیش توو بقیه شاخه ها هم فعالیت زیادی رو داره، ماشالا آقا محسن
ی نکته منفی هم داره:crying:
چرا منو دعوت نکردی بیام تحلیلت کنم باید از بقیه جاها بنگرم:razz:
باید میومدی کلی گل و شیرینی میدادی تا بیام اینور:w01:
ولی از بس مهندس ماهی هستش من خودم ناخودآگاه اینطرفی کشیده شدم:gol::gol::gol:

آقا محسن عزیز امیدوارم در تمام مراحل شاهد پیشرفتت باشیم دوست گلم:w30:

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
ایشون کی هستن؟:D
نمی دونم یادم نیس می شناسم یا نه؟:D
واقعیت اینه ک می دوونم کیه ها، ولی شخصیتش رو نمی تونم تحلیل کنم آب قند شیرین درمیاد تنظیم نمی شه آنتی اسکولانت لازم می شه بعدش:D
فقط یه جفت کتونی داره هی به رخ ما کشیده اینا رو که می پوشه و ...
کتونیاش قرمزن
پرسپولیسی باید باشه
یه نمه هم به میکروبیولوژی علاقه داره ی بار آب سرم فیزیو ازم پرسیده بود نمی دونم با آب سرم می خواس چیکار کنه؟
بعدششششش
مهندسی شیمی خونده مملکت بهش احتیاج داره
علاقه به آنتی اسکولانت داره نمیدونم چرا!؟
ترقه باز حرفه ای هم هست
درون گرا هست
مودب هم هست
از اینایی که هزاربار ببینیش هم نمی شناسیش

اوم راستی "فیزیک" بگو قند توو دلش آب شه
اسم این موصن ها رو میشه هزار جور نوشت برا همین ممکنه شخصیت رنگی داشته باشن
دوستاش بیان تحلیلش کنن من همین قدر می تونستم تحلیل کنم

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه تا مازرونی ریکا که امه واری مهندس شیمی هسه

ندومبه چه مه درخواست دوستی ره قبول نکرده بیه
اگه قبول هاکرد باشه وره ویشته اشناسیمه

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من محسن رو اینطور شناختم:
صمیمی و مهربون هست و به خصوصیات تحسین برانگیز دیگران توجه می کنه و می تونه با اشخاص مختلفی در ارتباط باشه. محسن ارتباط برقرار کننده ای عالی ، رهبری طبیعی و در انگیزه دادن و متقاعده کردن دیگرون از مهارت فراوانی بر خورداره.
توی درس و کار
*جاه طلب هست. دوست داره برای رسیدن به خواسته هاش تلاش کنه
*آگاه ، منظم ، هدف گرا و قاطع هست و از دیگران هم همین انتظار را داره.
*خودش رو به خوبی ابراز می کنه و در حرف زدن راحته .
*خوب متوجه می شه که دیگران چه احتیاجی دارن .
*به نظرات مختلف احترام می گذاره و در ایجاد روحیه گروهی بسیار موفق هست .
*دوست داره با اشخاص خلاق و پر انرژی کار کنه و درگیر کارهای متنوعی بشه .
*از سیاست ها و و رویه ها تا جایی که با ارزش ها و نیازهاش منافات نداشته باشند استفاده می کنه
*وقتی به مشکلی بر خورد کنه اون را به عنوان یک چالش جدید می پذیره .
*مشاغلی را ترجیح می ده که ایده آل هااش را منعکس کنه(فیزیک یا یه کار زیربنایی تو شاخه نظریه پردازی) و به دیگران الهام و هماهنگی ببخشه.
*دوست داره اقدامات سریع انجام بده و اغلب در عجله و شتاب هست و با کندی جریانات کار ، صبر و قرارش رو از دست می ده .
*دوست داره شرایط رو کنترل کنه و در قبال پروژه های خودش مسئولانه عمل کنه.
با افراد وفا دار بهتر کار میکنه، دوست داره کسایی که براشون ارزش قایل هست در بهترین سطح باشند و دوست داره با تحسین شدن و تایید شدن از ارزش های خودش مطمین بشه و اگر سوالش مورد تردید قرار بگیره تا حدی دپرس میشه.
بین خواسته های خودش و کمک به دیگرون در تضاد هست و از اوقات فراغت فعال خوشش میاد و از تنهایی زیاد بیزاره.
از مطالعه و بیان کردن ایده ها و سازماندهی فعالیت های علمی لذت میبره.
یکم کمال گرایی منفی داره و به نظرم قدر داشته ها و چیز هایی که بهشون رو رسیده رو کمتر میدونه. فیلد های زیادی رو تجربه میکنه و متمرکز روی ایده خاصی نمیشه و یک ویژگی خوب دیگه اینکه تند و سریع کاری که به جمع بندی برسه رو انجام میده.

پ.ن: من این طور شناختم و الزاما با واقعیت منطبق نیست

آخرین ویرایش:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، بهتر دیدم در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح کنم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol:

پ.ن : تحلیل آقای olel-albab از آقا محسن بهترین تحلیلی بود که تو این مدت دیدم، ممکنه با واقعیت آقا محسن منطبق نباشه ولی نوع تحلیلشون خیلی خوب بود، به همه ی موارد و جزئیات اشاره کردند و تونستند تحلیل دقیق و موشکافانه ای رو ارائه بدن...ممنون

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درود بر شما دوستان گرامی
سپاسگزارم که تو تایپیک شرکت کردید و عذرخواهی میکنم که نبودم:gol:
=)
خب اولا که کار ما نیست شناسایی راز گل سرخ
ولی محسن رو من اینطور شناختم:
پسر خیلی خوب
با معرفت
و با فهم و شعور

با آرزوی سلامتی و تندرسی برای آقا محسن
سپاس احسان عزیز
اما کاش به قول استارتر عزیز
((بیشتر به انتقاد میپرداختی تا شاید رستگار شوم:دی))
البته حق داری چون زیاد منو نمیشناسی و فقط زحماتم دامنگیرت بوده
به به اقا محسن
سلام خدمت همگی
ازنظرمن ایشون یه شخص اروم هستن که همیشه مشغول کارای خودشونن زیاد کاری به کسی ندارن وخیلی کم حاشیه یاشاید بی حاشیه بشه گف
.
.
.
یه خصلت خاص ومنحصربفردی هم دارن که اتو لایک میزنن این داستان داره که خودشون میفهمن
مرسی از دعوت
سپاس بابت تحلیل پر و پیمونتون:دی
والا گه گاهی از بیکاری ه که میام تکر میکنم تا انگیزه ی دوستان در ارسال پست های مفید (از نوع اسپم))بالا بره:دی
سلام. من نمیشناسم ایشون رو . فقط میدونم فیزیکشون خیلی خوبه. توی یه تاپیک یه توضیحاتی برامون دادن که خیلی خوب بود. دستشون درد نکنه.
بعد زیادم ندیدم بحث کنن با کسی.
سپاس از شما بابت شرکت در تایپیک:gol:
سلام

من برخوردی با ایشون نداشتم تا حالا

فقط چند وقت پیش ی مقاله میخاستم ایشون بهم کمک کردن و تونستم پیداش کنم

خدا حفظشون کنه :gol:
امیدوارم تونسته باشم گره کوچکی از کارتون باز کنم
سپاس بابت شرکتتون تو تایپیک
سلام به مهندس خودمون
من تاییدش میکنم مهندس خوبو گلو گلابمونه
اره واقعا یهو میاد توو تاپیکا و سوال جواب میده و میره سرش به کار خودشه و بفکر کمک کردنه
این کمک کردن از اونجا ناشی میشه که علارغم رشته ی تخصصیش توو بقیه شاخه ها هم فعالیت زیادی رو داره، ماشالا آقا محسن
ی نکته منفی هم داره
چرا منو دعوت نکردی بیام تحلیلت کنم باید از بقیه جاها بنگرم
شرمندم اونقدر درگیر جابجایی و انتقال تو پادگان بودم که یادم رفت ظهر نهار چی خوردم(عه ببخشید منظورم همون سحری شب گذشته بود:دی)
باید میومدی کلی گل و شیرینی میدادی تا بیام اینور
ولی از بس مهندس ماهی هستش من خودم ناخودآگاه اینطرفی کشیده شدم:gol::gol::gol:

آقا محسن عزیز امیدوارم در تمام مراحل شاهد پیشرفتت باشیم دوست گلم:w30:
سپاس از شما:gol:
نمیشناسمشوناما حتما آدم خوفیناساسا مدیرا و دستیار مدیرای اینجا آدمای خوفین
موفق باشین آقا محسن:)
سپاس:gol:
نمیشناسمشون و اصلآ برخوردی نداشتیم .....زنده باشید و موفق :)
سپاس:gol:
ایشون کی هستن؟:D
نمی دونم یادم نیس می شناسم یا نه؟
واقعیت اینه ک می دوونم کیه ها، ولی شخصیتش رو نمی تونم تحلیل کنم آب قند شیرین درمیاد تنظیم نمی شه آنتی اسکولانت لازم می شه بعدش
فقط یه جفت کتونی داره هی به رخ ما کشیده اینا رو که می پوشه و ...
کتونیاش قرمزن
اشتباه میکنی کتونیام مشکین:دی
پرسپولیسی باید باشه
بازم اشتباه کردید:دی
یه نمه هم به میکروبیولوژی علاقه داره ی بار آب سرم فیزیو ازم پرسیده بود نمی دونم با آب سرم می خواس چیکار کنه؟
بعدششششش
مهندسی شیمی خونده مملکت بهش احتیاج داره
علاقه به آنتی اسکولانت داره نمیدونم چرا!؟
ترقه باز حرفه ای هم هست
درون گرا هست
مودب هم هست
از اینایی که هزاربار ببینیش هم نمی شناسیش

اوم راستی "فیزیک" بگو قند توو دلش آب شه
اسم این موصن ها رو میشه هزار جور نوشت برا همین ممکنه شخصیت رنگی داشته باشن
دوستاش بیان تحلیلش کنن من همین قدر می تونستم تحلیل کنم

سپاس بابت نظراتتون:gol:
یه تا مازرونی ریکا که امه واری مهندس شیمی هسه

ندومبه چه مه درخواست دوستی ره قبول نکرده بیه
اگه قبول هاکرد باشه وره ویشته اشناسیمه
شرمنده خاخر مره یاد دنیه کی درخواست هدایی:redface:
من محسن رو اینطور شناختم:
صمیمی و مهربون هست و به خصوصیات تحسین برانگیز دیگران توجه می کنه و می تونه با اشخاص مختلفی در ارتباط باشه. محسن ارتباط برقرار کننده ای عالی ، رهبری طبیعی و در انگیزه دادن و متقاعده کردن دیگرون از مهارت فراوانی بر خورداره.
توی درس و کار
*جاه طلب هست. دوست داره برای رسیدن به خواسته هاش تلاش کنه
*آگاه ، منظم ، هدف گرا و قاطع هست و از دیگران هم همین انتظار را داره.
*خودش رو به خوبی ابراز می کنه و در حرف زدن راحته .
*خوب متوجه می شه که دیگران چه احتیاجی دارن .
*به نظرات مختلف احترام می گذاره و در ایجاد روحیه گروهی بسیار موفق هست .
*دوست داره با اشخاص خلاق و پر انرژی کار کنه و درگیر کارهای متنوعی بشه .
*از سیاست ها و و رویه ها تا جایی که با ارزش ها و نیازهاش منافات نداشته باشند استفاده می کنه
*وقتی به مشکلی بر خورد کنه اون را به عنوان یک چالش جدید می پذیره .
*مشاغلی را ترجیح می ده که ایده آل هااش را منعکس کنه(فیزیک یا یه کار زیربنایی تو شاخه نظریه پردازی) و به دیگران الهام و هماهنگی ببخشه.
*دوست داره اقدامات سریع انجام بده و اغلب در عجله و شتاب هست و با کندی جریانات کار ، صبر و قرارش رو از دست می ده .
*دوست داره شرایط رو کنترل کنه و در قبال پروژه های خودش مسئولانه عمل کنه.
با افراد وفا دار بهتر کار میکنه، دوست داره کسایی که براشون ارزش قایل هست در بهترین سطح باشند و دوست داره با تحسین شدن و تایید شدن از ارزش های خودش مطمین بشه و اگر سوالش مورد تردید قرار بگیره تا حدی دپرس میشه.
بین خواسته های خودش و کمک به دیگرون در تضاد هست و از اوقات فراغت فعال خوشش میاد و از تنهایی زیاد بیزاره.
از مطالعه و بیان کردن ایده ها و سازماندهی فعالیت های علمی لذت میبره.
یکم کمال گرایی منفی داره و به نظرم قدر داشته ها و چیز هایی که بهشون رو رسیده رو کمتر میدونه. فیلد های زیادی رو تجربه میکنه و متمرکز روی ایده خاصی نمیشه و یک ویژگی خوب دیگه اینکه تند و سریع کاری که به جمع بندی برسه رو انجام میده.

پ.ن: من این طور شناختم و الزاما با واقعیت منطبق نیست
زنده باد بزرگوار
نزدیک ترین نظر و تحلیل به شخصیتم رو بیان کردید
مخصوصا اون شتاب و عجله رو
گاها حتی رو شتاب حرکتم هم تاثیر میذاره و گاها سرعت پیاده رویم از موتور سیکلت هم بیشتر میشه!!:)
سپاسگزارم بابت تحلیل دقیق و وقتی که گذاشتید:gol:

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سپاس از راه اندازی تایپیک تحلیل
خیلی برنامه ی جالبی بود
برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، بهتر دیدم در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح کنم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟
بیشتر دوستان از سر لطف نکات مثبتی رو نسبت دادن اما جناب اولی الالباب به بعضی نکات منطبق بر واقعیات شخصیتم اشاره کردند که برام جالب بود
2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
بدلیل شخصیت یکم تندخو و ذهن حاضر جوابم سعی میکنم زیاد تو بحث های کش دار و تنش زا شرکت نکنم و این باعث میشه یکم از سرزبون و حاضر جوابی شخصیت واقعیم رو بروز ندم
البته اونقدام تندخو نیستم ولی گاها زبون تیزم برخورد تندی ازم نشون میده ولی معمولا با جلوگیری از ایجاد تنش با کاربرا در محیط مجازی و گذشتن با بی حوصلگی(گاها ناشی از خستگی دنیای واقعی) از کنار مسائل میگذرم
سرجمع تفاوت هایی وجود داره

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید
در ادامه ی پاسخم به پرسش قبل باید بگم اخیرا (یه چند سالی میشه) با کنترل برخورد و تغییر نگرشم در برخورد با مسائل بی ارزش که دغدغه ی خیلی ها شده سعی کردم همین شخصیت آروم و بی سر و صدای تو محیط مچازی رو بیرون هم داشته باشم، اما امان از وقتی که ببینم کسی واسم زیرآبی میره تو محیط مجازی خیلی به زیرآبی رو ها کاری ندارم چون دردسری واسم ندارن اما تو دنیای حقیقی برای جلوگیری از بعضی مسائل پیر طرف رو در میارم و عامل این تفاوت بی اهمیت بودن دردسرای مجازی ه
4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
شاید چون نمیتونم از بیرون گود به خودم نگاه کنم نشه درست و حسابی توضیح بدم اما خیلی از خصوصیاتم گاهی هم مثبت ه و هم منفی
یکی از این خصوصیات دو پهلو در من کنجکاوی هست که گهگاهی زیادیش باعث دردسر میشه
دیگریش همونطور که دوست خوبم گفتن عجله و شتاب هست
یکی دیگه که گاها برام دردسر ساز هم شده اینه که گهگاهی به کار دیگران بیش از حد اهمیت دادم (به حدی که حتی خودشونم اهمیت ندادن!!)
معمولا حرفام رو رک و بی پرده میگم و گاهی باعث ناراحتی دیگران میشه اما نمیتونم کاریش کنم چون از چاپلوسی و دورویی خوشم نمیاد
باقیش رو یادم نیست....
5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
بالغ که مطمئنم نیست اما از کودکی هم در اومده فکر کنم نزدیک به والد باشه
6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
راستشو بخواید خیلی برام اهمیت نداره!!
چون هر تصوری که داشته باشند هیچ تاثیری تو من نخواهد داشت

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
نظر و تحلیل دوست خوبم
olel-albabگویای این امر هست که تا حدودی میشه از برخورد های افراد با موضوعات به یه چیزایی پی برد اما به نظرم این شناخت ها فقط به درد برخورد مناسب تو دنیای مجازی میخوره ولاغیر آخه طبق تحلیل دوستان خیلی چیز های مهم از شخصیت من هست که هیچکدوم از دوستان ازش آگاه نیستن (چه دوستان دنیای مجازیم و چه دوستان دنیای حقیقیم) و مسلما این مسئله دوطرفه هست و ازین رو خیلی نمیشه روی شناخت از دیگران حساب کرد بقول دوستمون ALPHA حتی اگر 1000 بار هم با بعضی افراد برخورد نزدیک داشته باشید بازم نمیتونید ازشون سر در بیارید
8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...
تحلیل هایی که شامل انتقاد های سازنده باشه و اگر اون خصیصه که بیان میشه رو تو شخصیت حقیقیم دیده باشم سعی در اصلاحش خواهم داشت
9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟
olel-albab عزیز

پ.ن : تحلیل آقای olel-albab از آقا محسن بهترین تحلیلی بود که تو این مدت دیدم، ممکنه با واقعیت آقا محسن منطبق نباشه ولی نوع تحلیلشون خیلی خوب بود، به همه ی موارد و جزئیات اشاره کردند و تونستند تحلیل دقیق و موشکافانه ای رو ارائه بدن...ممنون
باز هم بابت راه اندازی این تحلیل سپاسگزارم
پیروز و سربلند باشید:gol:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از محسن عزیز به خاطر پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.
پایان تحلیل سوم:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.