تحلیل شخصیت mohandese.motefakker

وضعیت
موضوع بسته شده است.

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی کامل نمیشناسمش اما خب فقط نظر خودمو دربارش میگم...
به نظر من خیلی عجیبه ... شخصیت جالبی داره
مهربونه و مغرور

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
حکایت بازی شطرنج و تخته نرد هست
این دوست عزیز حکم بازی شطرنج رو داره .. فکر میکنه واقعیت ها رو میبینه ولی چون نه کامل هست نه فرصت کافی و برگشت پذیر , قطعا مشکلاتی براش پیش میاد
پیشنهادم براش اینه مثل تخته نرد دنیا رو زندگی کنه .. یعنی همه چیز منطق نیست گاهی شانس (همون توکل) هم باید باشه

زندگی فرصت برگشت نداره ولی میشه از همین جا که وایسادی تغییر مسیر بدی و پایان خوبی داشته باشی
تلاشت رو بکن و به یاد داشته باش هر چقدر هم کامل بشی باز توکلت باید باشد

هدفت رو بزار میزان تلاشت .. درسته رسم دنیا این نیست هرکس به اندازه تلاشش موفق بشه (چون هیچ کس شبیه دیگری نیست) ولی بدون انسان در یک کلام همون سعی و تلاشش هست

برام حس خوش آیندی هستی که اینجا اومدم..
بی ریا , صاف و ساده ایی ..
قدر اینها رو بدون ..

با آرزوی بهترین ها برایت مهندس .. :gol:

parla_69

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
عادت ندارم راجع به کسی قضاوت کنم... اهل گوش کردنم بیشتر
حرفای بچه های گروهو شنیدم
در کل همه یه چیزو میگفتن و از گفته هاشون متوجه شدم
خاصترین باشگاهه
نمیگم خوب یا بد چون ملاک نسبیه ولی مث خیلیا نیس خودشه خوب یا بد
مر30 بابت دعوت مهندس
موفق باشی هرجا که خوشی
.
.
.
.
.
در ضمن اسمتو پیامات با عکس قبلیت بیشتر عجین شده

آخرین ویرایش:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خیلی کامل نمیشناسمش اما خب فقط نظر خودمو دربارش میگم...
به نظر من خیلی عجیبه ... شخصیت جالبی داره
مهربونه و مغرور
حکایت بازی شطرنج و تخته نرد هست
این دوست عزیز حکم بازی شطرنج رو داره .. فکر میکنه واقعیت ها رو میبینه ولی چون نه کامل هست نه فرصت کافی و برگشت پذیر , قطعا مشکلاتی براش پیش میاد
پیشنهادم براش اینه مثل تخته نرد دنیا رو زندگی کنه .. یعنی همه چیز منطق نیست گاهی شانس (همون توکل) هم باید باشه

زندگی فرصت برگشت نداره ولی میشه از همین جا که وایسادی تغییر مسیر بدی و پایان خوبی داشته باشی
تلاشت رو بکن و به یاد داشته باش هر چقدر هم کامل بشی باز توکلت باید باشد

هدفت رو بزار میزان تلاشت .. درسته رسم دنیا این نیست هرکس به اندازه تلاشش موفق بشه (چون هیچ کس شبیه دیگری نیست) ولی بدون انسان در یک کلام همون سعی و تلاشش هست

برام حس خوش آیندی هستی که اینجا اومدم..
بی ریا , صاف و ساده ایی ..
قدر اینها رو بدون ..

با آرزوی بهترین ها برایت مهندس .. :gol:

عادت ندارم راجع به کسی قضاوت کنم... اهل گوش کردنم بیشتر
حرفای بچه های گروهو شنیدم
در کل همه یه چیزو میگفتن و از گفته هاشون متوجه شدم
خاصترین باشگاهه
نمیگم خوب یا بد چون ملاک نسبیه ولی مث خیلیا نیس خودشه خوب یا بد
مر30 بابت دعوت مهندس
موفق باشی هرجا که خوشی
.
.
.
.
.
در ضمن اسمتو پیامات با عکس قبلیت بیشتر عجین شده

ای بابا دوستان شما خیلی لطف دارین، اینجورام نیست دیگه!
با این چیزایی که گفتین مسئولیتم خیلی سنگین شد باید بیشتر مراقب گفتار و کردارم باشم!!

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم.
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم.
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

سلام مرسی از تو مدیربانو بابت این مجموعه تاپیکهای جالب، واقعا واسه خودم تجربه جالبی بود.

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

بله، خیلی جالب بود برام که فقط با چند تا پست و تاپیک به این شناخت از من دست پیدا کردن، البته بیشترش تعریف بود که باید بگم من فقط یه آدم معمولیم.

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

زیاد فرقی نداره، فقط شخصیت واقعیم یه خرده سازگارتر و مهربون تره. (نوشابه واسه خودم باز می کنم :smile:)

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

جوابم منفی بود! ولی خب شرایط دنیای واقعی و مجازی یکسان نیست طبیعی هست اگه هر کس تاحدی رفتارش فرق بکنه تو این دو جا.

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

نکات مثبت شخصیتم فک میکنم، مهربانی، سازگاری، سماجت در اموری که بهشون علاقمندم و فک میکنم مهم هستند، آسان گیر در امور، فروتن، رفتار دوستانه و اینا، وقتی چیزی رو بلد نیستم میگم بلد نیستم، سوال می پرسم، از تکبر و فخر فروشی بدم میاد، محافظه کار طوری که طوری نمیکنم که طوری بشه :D یعنی کمتر واسه خودم و اطرافیانم مشکل ایجاد میکنم، و وعده و چیزی نمیگم مگه اینکه بتونم بهش عمل کنم.

نکات منفیم، تنبلی، بی نظمی، بی برنامگی، عدم تمایل به کارهایی که فک میکنم بی ارزشند حتی اگه بسیار مهم باشند، دقیقه نودی بودن، تردید در تصمیم گیری، اغلب مضطرب، کمبود اعتماد بنفس در بعضی مواقع و دهن بین بودن به طوری که دستاوردهای خودم و چیزایی که متعلق به خودم هست رو همیشه کوچیک میپندارم و چیزهای دیگران رو بزرگ.

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

اگه این سوال دو سال پیش ازم پرسیده میشد جواب درستش میشد کودک، ولی الان فکر میکنم هر سه بخش به میزان مناسبی عمل می کنند. البته کلا بخش کودکم بازیگوش هست و گهگاه در موارد جدی که نباید فعال بشه فعال میشه که مورد خوشایند برخی افراد نیست. ولی من معتقدم نباید هیچ اموری رو چندان سخت گرفت و بزرگش کرد.

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

خیلی زیاد اهمیت میدم ولی همش به خودم بابت این موضوع بد و بیراه میگم، خیلی دوست دارم واسم مهم نباشه اگه کسی ازم ناراحت شد ولی نمیشه، نمیتونم، وقتی حس میکنم اسباب ناراحتی یکی رو باعث شدم ( حتی اگه حق با من باشه ) یا از من و رفتارم بدش اومده خیلی ناراحت میشم و تا وقتی اوضاع رو درست نکنم راحت نمیشینم. ضمنا از اینکه دیگران فکر کنند من آدم چیپ و ضایعی هستم هم خیلی می ترسم. که همانطور که گفتم این ویژگیم خوب نیست.

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

فک میکنم بشه، مثلا آدمی به سن و تجربه من میتونه براحتی تشخیص بده هر کس چی جوریه ولی خب مثلا یه آدم 20 ساله ممکنه نتونه شخصیت واقعی یک شخص رو از شخصیت مجازیش بشناسه.

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

فک میکنم تاثیر بذاره، مثلا الان بیشتر مراقب رفتارم هستم چون فهمیدم چقدر دقیق دیگران رفتار آدم رو زیر نظر دارن. سعی میکنم بهتر بشم هم اینجا هم بیرون و تو واقعیت.

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

میتونم بگم همشون، ولی dzzv_13، eti68, puyan khan, maral.arch بهتر تونستند من رو بشناسند. oneunited هم که دوست واقعیم هست فقط الکی تعریف کرد. حرفاشو جدی نگیرید.

آخرین ویرایش:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مهندس متفکر عزیز به خاطر پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.:gol:
پایان تحلیل پنجم:gol:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی خدایششششششششش این جسارت و جرات مهندس متفکر به وضوح مشخصه!جرات داره!قبول میکنه نکات منفی رو!اتفاقا به نظر من از اعتماد به نفسه که تو خودتو میشناسی و معتقدی اونجوری هست!;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.