تحلیل شخصیت mohandese.motefakker

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ** mohandese.motefakker **
هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

saharnaz73

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و اجازه از استارتر عزیز
من تعامل چندانی با ایشون نداشتم ولی چون ایشون فعالیت زیادی تو باشگاه داشتن یه شناخت هایی ازشون پیدا کردم
تا جاییکه من دیدم ایشون تو بیشتر(یا همه)کارهاشون با بقیه مشورت می کنن ....از کوچکترین تا بزرگترین تصمیماتشون .....اگه تاپیک های بخش عمومی رو نگاه کنین متوجه میشین.....فک کنم شخصیت کاملا برونگرایی دارن.......خیلی علاقه دارن پزشکی بخونن و احساس میکنم از امدن به رشته مهندسی پشیمون اند.
خب دیگه حضور ذهن ندارم متاسفانه........فعلا خدانگهدار

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم از دعوت
راستش من روانشناس و تحلیلگر خوبی نیستم اما بنا ب دعوت خودشون نظرمو دربارشون میگم
ایشون ازون دسته از آدما هستش ک ایده ها و نظراتشو با سایرین ب اشتراک میذاره. در حل مسائلش نظر خرد جمع رو جویا میشه.البته نمیدونم چقد ب نظر جمع عمل میکنه
ب ظاهر شخصیتی برون گرا و اجتماعی داره اما از بعضی پستهاش حس میکنم باهمه اینها حس تنهایی عمیقی داره
دغدغه زیادی درباره آینده داره. شخصیت خانواده دوستی داره و ازون مرداس ک آسایش خونوادش واسش خیلی مهمه(قابل دتوجه دخترخانوما:دییی)
گاهی مشکلاتو بیش از حد بزرگ میبینه و گاهی هم مث ماجرای خرید بنز یهو میزنه ب سیم آخر
بخاطر دغدغه هاش تو حالت بلاتکلیفی و سردرگمیه
در رابطه با تحصیل و شغل بنظرم موفقه و آینده روشنی داره
عمیق فکر میکنه. دلسوز و مهربونه. تجاربشو دراختیار همگان قرار میده
مادی گراست. و شاید این بدلیل شرایط جامعه باشه..
گاهی بیتربید میشه و شوخی هایی میکنه ک مناسب جمعهای پسرونه س/البته من رو این موضوع خیلی حساسم شاید خیلیها نباشن:|
حس میکنم اگه نیمه گمشدشو پیدا کنه میتونه ب آرامشی ک نیاز داره برسه و این آرامش باعث حل خیلی از نگرانیهای ذهنیش میشه

خوشبختی،شادی و سلامتتو آرزو میکنم دوست خوبم
موفق باشی:gol:

آخرین ویرایش:

باران 686

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جناب مهندس متفکر را که زیاد نمیشناسم ولی از رو کامنتاییکه میزارن حدس میزنم بسیار آدم کنجکاوی باشن.
کلا پر سواله ذهنشون از مثبت گرفته تا منفی:D

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم از دعوت
اول از همه تاکید میکنم شناخت زیادی نسبت بهشون ندارم ولی همینقدر شناختی که نسبت بهشون دارم منو بیشتر یاد پسرداییم میندازن ...
گاهی اوقات چیزایی میگن که من حس میکنم اسمی که انتخاب کردن یعنی مهندس متفکر بجاست
برای بیشتر دغدغه هاشون تاپیک میزنن:D
درون گران ولی دوس دارن برون گرا باشن ولی نمیشه
حس میکنم کمی تا قسمتی مغرورن ...سردرگمن (کی الان سردرگم نیست؟!):D
هم دوس دارن صمیمی باشن هم نمیخوان ...
دیگه چیز بیشتری نمیدونم تا الان
یادم اومد بر میگردم

fatima kiani

عضو جدید
سلام
منم اشنایی کمی با ایشون دارم
ولی میدونم فعالیت زیادی تو باشگاه دارن و اهل گفت و گو مشورت هستن
بعدددددد به اتی هم حسادت میکنن و رفتن تو تاپیکش و طوری تحلیلش کرده که ترکوندتش:D
والسلام علیکم و خداحافظ

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم
مهندس متفکر عموی منه:D
والا عمو متفکر پسر خوبیه.همشم نقاط منفی خودشو میبینه و میگه اونارو! اینو از تاپیکایی که تا حالا زده میگم! در کل خیلی با عمو حرف نزدم که بخواد نظر خاصی داشته باشم! ادم اهل تفکری میاد باشه:redface:متشکرم

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
یه ذره فقط میشناسمش...آدمی که درعین پولدوستی:D !، خسیس نیست ذاتش خوبه و به دیگران کمک میکنه و رعایتشون میکنه...، (بخصوص تو تاپیک http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/640189-%DA%A9%D9%84%DB%8C%D8%AF-%D8%A7%D8%B3%D9%80%D8%B1%D8%A7%D8%B1 فهمیدم.خخخخخ)... توباشگاهم سعی میکنه توی بحثا معمولاً حداقل در ظاهر آرامش خودشو حفظ کنه حتی اگر نظرش متفاوت باشه... ، احساساتی و عاشق معشوقش!خخخخ، تو یه چیزی اوندفعه باهم یه بحث کوچولوکردیم که نمیدونم چی بگم درمورداونبار، یعنی چجوری تفسیرش کنم:D!نمیدونم! بد اشتب فکرکرده بنظرم!!!....خخخخخ!... زیاد مشورت میکنه و دغدغه های زیادی داره....ازاجتماعی و فرهنگی گرفته تا اقتصادی و علمی و اینا..وبیشترمیخواد خودشو ارتقا بده. اوندفعه هم فهمیدم که میخواد چش بعضیا که به قول خودش تازه به دوران رسیده یا ظاهربینن رو دربیاره:Dکه بنظرمن به اینجور آدما توجهی نکنه بهتره.....در کل خوب و آرومه.

آخرین ویرایش:

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مهندس متفکر یه دوست خوب میتونه باشه اگه درست باهاش برخورد کنیم کلا یه آدم آروم و تودار هست و دوست داشتنی;)

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه کمی زیادی بد بینه..و بنظرم فک میکنه همیشه مشکل از بقیست ن خودش.شدیدن غرب زدست.یه کمی موزیه.تو تاپیکا بعضی وقتا یه حرفای موزیانه میزنه ک فک میکنه کسی نمیفهمه:cool:
شدیدن علاقه مند ب زن و دخترای خارجیه خخخخخ:w07:
پول دوووووست!!http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w07.gif
بعضی وقتا شدیدن ساز مخالف میزنه و بحث کردن باش بیهودس در چنین مواردی یاد یه مثلی میفتم ک میگه:نرود میخ آهنین در سنگ
یه وقتایی هم هست نا امید از زندگیه.آخه چرا تو اول جوونیته ب جای اینکه بشینی و حرص بخوریو ب جامعه و...بد و بی راه بگی یکم خودت تلاش کن:w39::d
خب دیگ تحلیلم تموم شد .اگ چیزی یادم اومد میگم:D
ی سری چیزا هم هست اگ خاستی تو خصوصی بت بگم:smile:

آخرین ویرایش:

الناز تبریز

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از دعوتتون:gol:
راستش زیاد برخورد نداشتم اما از تایپیکا و پستایی که میذارن معلومه خیلی راحت با همه ارتباط برقرار می کنن و فک کنم یه جورایی خیلی هم علاقه دارن تو همه جا باشن .:w10:
دیگه چیزی نمی دونم:redface:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
ممنونم از دعوت
راستش من روانشناس و تحلیلگر خوبی نیستم اما بنا ب دعوت خودشون نظرمو دربارشون میگم
ایشون ازون دسته از آدما هستش ک ایده ها و نظراتشو با سایرین ب اشتراک میذاره. در حل مسائلش نظر خرد جمع رو جویا میشه.البته نمیدونم چقد ب نظر جمع عمل میکنه
ب ظاهر شخصیتی برون گرا و اجتماعی داره اما از بعضی پستهاش حس میکنم باهمه اینها حس تنهایی عمیقی داره
دغدغه زیادی درباره آینده داره. شخصیت خانواده دوستی داره و ازون مرداس ک آسایش خونوادش واسش خیلی مهمه(قابل دتوجه دخترخانوما:دییی)
گاهی مشکلاتو بیش از حد بزرگ میبینه و گاهی هم مث ماجرای خرید بنز یهو میزنه ب سیم آخر
بخاطر دغدغه هاش تو حالت بلاتکلیفی و سردرگمیه
در رابطه با تحصیل و شغل بنظرم موفقه و آینده روشنی داره
عمیق فکر میکنه. دلسوز و مهربونه. تجاربشو دراختیار همگان قرار میده
مادی گراست. و شاید این بدلیل شرایط جامعه باشه..
گاهی بیتربید میشه و شوخی هایی میکنه ک مناسب جمعهای پسرونه س/البته من رو این موضوع خیلی حساسم شاید خیلیها نباشن:|
حس میکنم اگه نیمه گمشدشو پیدا کنه میتونه ب آرامشی ک نیاز داره برسه و این آرامش باعث حل خیلی از نگرانیهای ذهنیش میشه

خوشبختی،شادی و سلامتتو آرزو میکنم دوست خوبم
موفق باشی:gol:

خیلی جالب گفتی ممنوم ازت

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی زبونش تنده گاهی هر جور دوس داره صحبت میکنه
اما
مغرور نیست و در واقع مهربان مثبت پر تلاش در فکر اینده با قلبی عاشق و انتقاد پذیر
در واقع گاهی فکر میکنم خیلی تو فکره وتو زندگی واقعی دغدغه زیاد داره
زیر این ظاهر ارام کسی هست که تلاش داره زندگیشو بسازه
زیر این تکه ستاره حلبی قلبی از طلا نهفته است (دیالوک معروف ماسکی برای معاون کلانتر)
امیدوارم مهندس به همه ارزوهات برسی وزندگیت سرشار از شادی باشه:gol:

آخرین ویرایش:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تا حد زیادی می شناسمش و با روحیاتش آشنا هستم.

یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت هایی که تو عمرم دیدم، خونگرم ، خوش صحبت، مهربون ، دوست داشتنی ،مقتصد و حسابگر(خسیس نیستا! ) بعضی وقتا هم اغراق می کنه در حرفاش و توصیف هاش! خوش تیپ!! یعنی در حد سوپراستار های هالیوود ولی بعضی وقتا خودشو دست کم می گیره،البته خیییلی به ندرت پیش می آد.

کلا هر چی بگم از این بشر کم گفتم! آها راستی، فوق العاده با هوش و زرنگ در زمینه ی درسی و بسیار کوشا!
و به شدت آدم ازداوجی ای هستن ایشون خخخخخ

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

یکی از دوست داشتنی ترین شخصیت هایی که تو عمرم دیدم، خونگرم ، خوش صحبت، مهربون ، دوست داشتنی ،مقتصد و حسابگر(خسیس نیستا! ) بعضی وقتا هم اغراق می کنه در حرفاش و توصیف هاش! خوش تیپ!! یعنی در حد سوپراستار های هالیوود ولی بعضی وقتا خودشو دست کم می گیره،البته خیییلی به ندرت پیش می آد.

کلا هر چی بگم از این بشر کم گفتم! آها راستی، فوق العاده با هوش و زرنگ در زمینه ی درسی و بسیار کوشا!

بقول بابا پنجعلی الیکی میگه :D

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب جناب مهندس متفکر که از اسمشونم مشخصه که خیلی سوال تو ذهنشون دارن وواس جوابشم خیلی تلاش میکنن ونظرات بقیه هم میپرسن ولی احساس میکنم در اخر بازم نظر خودشون بر بقیه ارجعیت داره (البته فقط احساسم اینو میگه). یه انسان اجتماعی وخونگرم ولی تنها که فک میکنم به هیچ کسی اعتماد نداره!مهربون وخونگرم وصمیمی و یه رفیق وفادار!!خیلی هم بظاهر اهمیت میده وبراش مهمه!فک میکنم ادما رو براساس ظاهرشون دسته بندی میکنه!!خانوادش براش مهمن و دوس داره تو اسایش کااامل باشن!!واس ایندش طرحای چندین ساله داره ومیخاد یه روزه به همشون برسه!! ولی تکلیفش با خودش مشخص نیست ویه مقدار ناامیده

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

بر خلاف ظاهر مهربونش یک آدمر شیطون ناقلاییه که نگو خخخخخ :D

از شوخی بگذریم

پسر خوب با انگیزه فعال پر انرژی و کنجکاویه من و یاد جوونیای خودم می ندازه

کلا ازش راضی ام بسی

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
شناخت من در مورد ایشون بیشتر در حد تاپیک هاشون و نظراتی که تو تاپیک ها میدن هستش و نمی تونم بگم شناخت کاملی از ایشون دارم و این که چقدر از تحلیلم درسته رو هم نمی دونم....با این حال سعیمو می کنم :دی

به نظرم ایشون آدم کمال طلبی هستش و دوست دارن به همه چیزشون رو در حد ایده آل برسن واسه همین نسبت به وضعیت الانشون ناراضی هستن و دوس دارن بهتز از اینی که هستن باشن حالا نمی دونم تا چه حدی تلاش می کنن برای بهتر شدن...
دغدغه هاشون زیاده و زیاد در مورشون فکر می کنند و افکارشون رو راحت بیان می کنن
بزرگترین دغدغه ی این روزاشون پوله و دوست دارن کاری کنن که پول بیشتری در بیارن حتی اگه قرار باشه از نو شروع کنند
نسبت به چیزایی که اطرافشون می گذره بی اعتنا نیستن، در موردشون فکر می کنن
فکر نمی کنم آدم خیلی توداری باشن
به تنهایی در مورد چیزی تصمیم نمی گیرند و برای تصمیم گیری هاشون با بقیه مشورت می کنند و نظراتشون رو جویا میشن
ارتباط عمومی خوبی دارن و آدم اجتماعی و بیشتر برون گرا هستن و از ارتباط با کسانی که با ایشون وجه مشترکی در علایق دارن بیشتر لذت می برند
با نظرات مخالف افکارشون به راحتی کنار میان و انتقاد پذیر هستن
خلاء یه همدم رو کنارشون احساس می کنن اما تا الان نتونستن کسی که مطابق میلشونه رو پیدا کنند و فکر می کنم یه جورایی یه حس بی اعتمادی دارن به دخترا و این باعث میشه جلوی خودشون رو بگیرن و دل به هر کسی ندن

فعلا فقط همینا به ذهنم رسید
اگه چیز خاصی به ذهنم رسید برمیگردم
:gol:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

به شدت ازدواجی...:D

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام
من زیاد ایشون رو نمیشناسم
فقط میدونم ذهنشون خیلی نقاد(نقد کننده :D) میباشه
ایشون کلا برای هر اتفاق ساده روزمره میتونن یه نقد بلند بالا بنویسن
به نظرم میتونن این هنرشون رو ازش استفاده مالی کنن

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
به شدت ازدواجی...:D
آخه چطور میگین همچین چیزی رو؟
سلام
من زیاد ایشون رو نمیشناسم
فقط میدونم ذهنشون خیلی نقاد(نقد کننده :D) میباشه
ایشون کلا برای هر اتفاق ساده روزمره میتونن یه نقد بلند بالا بنویسن
به نظرم میتونن این هنرشون رو ازش استفاده مالی کنن

یعنی چطوری میشه پول در آورد؟؟؟؟

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
آخه چطور میگین همچین چیزی رو؟

یعنی چطوری میشه پول در آورد؟؟؟؟

راس میگن خب... اگر بامن نبودش هیچ میلی/چرا ظرف مرا بشکست لیلی؟
اگه ازدواجی نبودی هی نقدش نمیکردی:D

منتقد شدن اولین راهشه و دومیش این که تو مشکل هرچیزی رو راحت پیدا میکنی و به قول یه بابایی پول تو مشکلات مردمه... راه حل مشکل رو پیدا کن و ازش پول در بیار

آخرین ویرایش:

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر میاد که آینده نگری.ولی از اونایی هستی که منتظره خدا یه پول گنده بندازه تو دامنش همینجوری الکی!
آدم یه شبه نمیتونه پولدار بشه.
بی خیاال.
خوشگل پسند.
حسرت بقیه رو زیاد میخوری.
خونواده دوست.
آروم.
خونسرد.

مهندس متفکر و چون خیلی وقته میشناسمش اینارو فهمیدم!
در کل پسر خوبی هستی.الکی!!خخ

:D

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
برخورد زیادی باهاش نداشتم ، اما تو همون برخوردای کم هم خواسته منو بچزونه و نسبت به من بدبینه!(نمیدونم چرا)

اهل مشورت - تاحدودی بدبین - از دخترای خوشگل و باربی خوشش میاد دی:
تا اونجایی که متوجه شدم مادی گراست (الله اعلم) - کنجکاو - کمی غرب زدگی داره !
میخواد خودشو ثابت کنه اما نمیدونه چطوری اینکارو بکنه؛
گاهی حرفایی میزنه که مناسب باشگاه نیست ؛
بلند پرواز - اجتماعی.

آخرین ویرایش:

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اسمش روشه مهندس متفکر
به همه چیز فک میکنه گذشته آینده
دختر همسایه دختر فامیل دختردانشگاه خخخخ
سعی میکنه هر چیزی که میبینه یه تجربه باشه واسش
به نظرم از اوناییه که سر مسائل اجتماعی و ... میشینه با دوستاش ساعت ها بحث میکنه
یخورده ساده لوح هست
خود بزرگ بین هم نیست یعنی اعتماد ب نفسش پائینه
عاشق پول
تنها
تاپیک تجربیاتشم دوست دارم توصیه میکنم بخونید

mahboobeh

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان...

خب من زیاد ایشونو نمیشناسم.
ولی خب تا جایی که باهاشون برخورد داشتم.

جوانی هستن مودب.. البته گاهی اوقات یه شیطنتی دارن.
واقعیت رو میبینن... ادم تخیلی نیستن... البته باید بگم یه وقتایی خیلی دیگه به واقعیتا دقت میکنن.. که اینم باعث یه کوچولو ناامیدی درشون میشه.
اجتماعین.
مورد دیگه اینکه اهل ادا و اطوار نیستن.. ینی الکی کلاس بیان و سعی کنن خودشونو جور دیگه ای جلوه بدن که به چش بیان.. نه اینطوری نیستن.. خودشونن.
میتونن یه دوست خوب باشن.
بقیه رو هم که دوستان گفتن... فک میکنم تکراری میشن.

اقا رضا ایشالا موفق و موید باشید.
بازم ممنون بابت دعوتتون.

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان
خو من زیاد برخورد نداشتم ولی تو همین چنتا برخورد اینارو فهمیدم
1-پولکی خخ
2-اهل شکایت
3-علاقمند به زبان ترکی و...(نمیگم نخطه چینارو)خخ
4-از درون عاطفی ظاهرا مغرور

همینا