تحلیل شخصیت memarmemar

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
به به سارا جوون:)
مهربون، دوستداشتني ، فوق العاده با معرفت
يه دوسته خوب:)
خوش قلب ،
كنجكاو:d
اجتماعي
و به نظر من طبق اون تحليل رفتار اريك برن سارا جون جزو دسته يchild ego stage هستش:gol:

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنون از دعوت :gol:
خیلی نمیشناسم بخوام تحلیل کنم:redface:
در کل دختر خوب و مهربونیه ،ارادش قویه ،ادمیه که میشه رو قول هاش حساب کرد
یادگیری زبان های دیگه رو دوست داره،کنجکاوه،
روحیه لطیفی داره و حس میکنم یه رازیم داره ولی نمیدونم چیه ( الکی پوآرویش کردم میبینم همم کنجکاو) :D
در کل دوست داشتنی هستی سارا جان :w30:

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
من شغلم ایجاب میکنه تحلیل گر شخصیت ...باشم البته که ادم از نقاب دنیای مجازی نمیتونه تحلیل نزدیک به واقعیت بده ولی به هر حال دوست داشتم بیام تحلیلش کنم...خانم مهمار مهمار که من میشناسم....1-باظرفیت 2- راست گو 3-مهربان 4 -واقع گرا5-خیلی شاد ...در کل ادم دوست داشتنی هستش امیدوارم همیشه موفق باشه دوختر اینگونه در این زمونه کیمیاس

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

من خیلی نمیشناسمش آخه

فقط میدونم مهربون و شیطونه و خیلی با معرفت برای دوستاش

zaha joon

عضو جدید
:heart::heart:سلامم.. مرسی معمار جان
سارا روزیاد باش برخورد نداشتممم.... ولی همون یه کوچولویی ک میشناسم دختره مهربون.. و دوسس داشتنیییهههه

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر همه فن حریف باشگاه مهندسان
از خیاطی بگیر تا معماری و آمپول زدن و .... خخخخ
دلسوز و کمی مهربون خخخخ
همیشه به فکر دوستاشه
معماریشم خوبه
یخورده بی برنامس خخخخ
یه مدتیه کم پیدا شده
یکی از دخترای باشگاه که خودشو نمیگیره خخخخ
به نظرم درونگراس
با معرفته
ساده لوحه خخخخ
از فناوری بدش میاد خخخخ
هوای دوستاشو داره
به نظرم خیلی پخته هست نسبت ب سنش
و .... خخخ

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام سارا جان خوبی؟
بنظرمممممممممممم
سارا دختر شاد و پرانرژی هست..
یکم کنجکاو
و مهربون
:)

mahboobeh

عضو جدید
سلام خدمت همه دوستان..

ممنون از دعوتت سارا جون. :-*

خب من باید بگم شاید یکی دوبار باهاش هم صحبت شده باشم... ولی از حرفاش و برخود هاش فهمیدم دختر خوبیه... یه کمی شیطون.. مودب... کنجکاو ( توی تاپیک صندلی داغ همیشه شرکت میکنه.:biggrin: )
همین ...

ایشالا موفق باشی خانوم گل.

دختر بهاری

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااام ساراییی به نظرم یکی از ادمای مهربونه باشگاهه که با معرفت و مهربونه و البته کنجکاو و دوست داشتنی
راستش خیلی براش مهمه که با احترام جواب پیام ها رو بده
و این ادبش خیلیی خاصه و دوست داشتنی
موفق باشی سارایی
راسی درون گرا و توداره و زیاد دوس نداره مشکلاتشو بگه و اینجوری دیگه
بوووس

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟
راستش اره بعضیا واقعا زدن به هدف;)

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
فرق زیادی نداره!:dهمینه! چیزاییی که دوستان اشاره کردن هموناییه که اطرافیان و دوستای دنیای واقعیمم میگن:d
3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟
همین شخصیت رو دارم!

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
از نکات مثبتش توجه بیش از اندازه به دیگران!
من با هرکسی اشنا میشم سعی میکنم اول اونو بشناسم بعد متناسب با روحیاتش باهاش رفتار میکنم!مثلا بعضی ادما جدی اند!بعضیا شوخن!به نظرم اینا نکات مثبتیه که باعث محبوبیت میشه:d

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
به نظرم در هرموقعیتی متنا سب با خود اون موقعیت رفتار میکنم!:dولی این نظریه کجاست تا دقیق تر بگم؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
سعی میکنم خودم باشم!خود درست!واین خود به خود ذهنیت ها خوب میشه!:d
ولی اهمیت چندانی نمیدم!چون هرچقدرم خوب باشی بازم کسانی که به ادم خرده بگیرن
هستند پس تلاش برای ذهنیت دیگران چی میشه پس تلاش واهمیت دادن بیهوده است:d
7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
به نظرم تاحدودی میشه!ولی کلا نه!چون هرکسی از شخصیت خودش مگه چقدر میتونه فاصله بگیره!؟
ولی برای شناخت باید ادما در دنیای واقعی روبه رو شد!

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...
والا بچه ها که همش تعریف کردن!چیز منفی نگفتن که بگم تاپیر مثبت داشته:d
نه نداشته با این وجود!

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟
همه ی دوستان حرفای خوبی گفتن ولی یک نکته f.babaeگفت که توقع نداشتم بهش پی ببره:biggrin:
از دنیای مجازی جالب بود که تونسته بود اون نکته رذو بفهمه!خخخ

:gol:

در پایان از شما واز همه ی دوستانی که اومدن و تحلیل کردن و مدیر بانوی عزیز و همهی همسایه ها وطبقه چهارمی و... خیلی ممنونممممممممم:gol:

آخرین ویرایش:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نظرم در هرموقعیتی متنا سب با خود اون موقعیت رفتار میکنم!:dولی این نظریه کجاست تا دقیق تر بگم؟

اینجاست عزیزم
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی)

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از سارای عزیز به خاطر پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.:gol:
با توجه به اینکه نتونستم تو این مدت شناخت خیلی زیادی ازش به دست بیارم با وجود دعوت شدن به تحلیل؛ تحلیلش نکردم، اما تنها چیزی که در شخصیت سارا کاملا واضحه اینه که دختر مهربون و بسیار با محبتی هستش
موفق باشی عزیزم:w30:
پایان تحلیل ششم:gol:

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام من از استارتر معذرت میخوام ک بعد از زمان تحلیل پست میذارم
نبودم ی مدت از طرفی دلم نیومد شرکت نکنم:redface:

سارا دختر فوق العاده ای... مهربونی و معرفتش قابل ستایشِ:smile:
خیلی با محبت و دلسوزِ...:redface:
میشه رو رفاقتش حساب کرد;)
خیلی برام عزیزی خواهری:redface:

وضعیت