تحلیل شخصیت Mahboobeh,

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***Mahboobeh,***

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مخلصیم اقا :| مخلصیم :| ها :| چی میگهه :|

قبل از هر چیز عقاب سفید از استارتر تشکر کرد :d

میبینم که تحلیل شخصیت عروس گلم هست :دی

محبوبه جان خیلی دختر با وقار خوش اخلاقی هست فهیم از همه لحاظ قابل اعتماد

و سعی میکنه با دیگران از روی ادب و احترام برخورد کنه طرز برخوردش طوری هست که طرف مقابل رو مجبور. میکنه بهش احترام بذاره

بسیار خوش خنده و پایه خندیدن :d من ی سری از. دوستام توی باشگاه هستن که شدیدا خوش خنده هستن محبوبه هم یکی از. اونهاست

خب منم دوس دارم ایشونو بخندونم :biggrin: محبوبه هم چیییییییی کم نمیاره ماشالله:w07: ... افرادی مثه محبوبه هاله ای از انرژی مثبت هستن که روی

محیط اطرافشون تاثیر مثبت دارن و هر کسی از برخورد با اینها لذت میبره

دوست صمیمی شون تو باشگاه شکیبا خانوم هست ...منم مدت زیادی نیس که با ایشون اشنا شدم ... دقیقا بعد از اتمام تاپیک صندلی داغ بود که اشنا

شدم با ایشون ... این روز های یکی از. بهترین دوستام شده یا بهتر. بگم عروس گلم شده :دی ادم به داشتن همچین عروسی افتخار. میکنه ;)

فعلا همینا دیه یادم بیاد بازم میام :heart:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی دختر خوب و مودب

انتخاب اهنگاش حرف نداره -خیلی خوش برخورد و خاکی -اصلا خودش رو نمیگیره

ی دوست و هم صحبت خوب

فعلا همینا بعدا خودت بهم تقلب برسون :D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ز تحلیل تو عالم بی جواب است
پرس تی وی مدوام در عذاب است
دمادم نیش تو باز و بخندی
مگر آنجا که عودی و گلاب است

(عود...بُخور.....یعنی فقط پیش قبر میت دیگه نمیخندی:d)
اگر تنها بمانی شب به منزل
خوراکت یحتمل جوجه کباب است

(خودش میدونه جریانو)
کنی گاهی هوای خرج بالا
پدر گریان از این وضع حساب است

(اینم میدونه)
چو گردد چانه ات سرگرم صحبت
دوای درد ما ده قرص خواب است
گمانم این بود پاک و زلالی
خودت باشی و نِی رویت نقاب است
بگفتم این همه لیکن به شوخی
خودم دانم که پاکیت چو آب است

.
.
:gol:

آخرین ویرایش:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام محبوبه جان
خانمی باوقار و مهربانه
اون دوستی دلسوز و خواهری بینظیره
معتقده به اصول و ایمان
دلشاده دلشااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااد
تا حالا بحثی ندیدم ازش و همه دوسش دارن
کودک درون فعال
و معتقدم برون گرا بودن و درون گرا بودنش متعادله
و کودک و بالغ بودنشم بستگی به شرایط داره
محبوبه جونم دوست دارمت و ارزوی بهروزی و سربلندی برات دارم عزیزم بوس بوسی

hadi1525

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام و درود بر دوستان گرامی و ارجمند
و درودی ویژه بر خاله زاده عزیز
ان شا الله باشد که باشید... وگرنه نباشید..!:دی
.
خب تعاریف من در کلمات خلاصه میشه و هر چقدر ذهنم یاری کنه میگم
خوب و عالی
مهربان و دوستی مورد اعتماد
با وقار و خوش اخلاق( غیر از زمان هایی که روی شکیبا جبهه میگیره :دی)
اجتماعی و با انرژی
حس میکنم درونگرا و بنظرم واقع گرا
آنتی نارسیسیسم
مثبت اندیش
بشاش و خوشرو
خوشبین و البته کمی حساس
.
و در آخر
دیدگانت از همیشه شادتر
شهر قلبت زنده و آبادتر
غصه هایت دم به دم ای مهربان
در گذرگاه زمان بر بادتر

آخرین ویرایش:

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
محبوب عزیز

تا اونجایی که من شناخت دارم

مهربون
خوش سلیقه
پایه برای کمک به دیگران
آهنگ زیاد گوش میده و به دوستاشم معرفی میکنه
من ازش بدی ندیدم:gol:

براش بهترینهارو آرزو دارم

ایشالا همیشه آرامش داشته باشی...
سلامت و موفق باشی;)

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام
به به میبینم ک تحلیل عجقم شروع شده

محبوب واقعا یکی از بهترین دوستامِ

اینو بی تعارف میگم. معرفتش قابلِ ستایشِ:redface:
هر وقت باهاش حرف میزنم کلی حال و هوام عوض میشه

بمب انرژی مثبتِ
روحیش فوق العادس.
متین و باوقار
و خعلیم با سلیقه

از همه اینا ک بگذریم کلی با هم تفاااااااااااهم داریم همه چیمون مثل همه
دوووووووووست دارم محبوب جونم

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
من تازه با محبوبه خانم اشنا شدم
و در این مدت با بانوی موقر و مهربونی مواجه بودم:gol:
ان شاء الله در تمام مراحل زندگی موفق و سربلند باشند :gol:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممممممم
بزنید کنار ببینم :razz:;)
از راه دور اومدم چه پر غرور اومدم با دست پر اومدم :D
خب اول از کجا شروع کنم ؟!:(انقد اخلاق گند داره آدم نمیدونه از کجا شروع کنه:D:w07:
فوق العاده مهربون و دلسوزه ....اگه کسی مشکلشو باهاش درمیون بذاره سعی میکنه به بهترین نحوی که خودش میتونه کمکش کنه ...فوق العاده مورد اعتماده و میشه بهش اعتماد کرد و خیلی چیزارو بهش گفت بدون اینکه نگران باشی به کسی بگه یا ازشون سواستفاده کنه
تموم سعیشو میکنه تو بعضی چیزا دروغ نگه حتی اگه مجبور شه
خیلی خاکیه و اصلا باورم نمیشه که انقد راحت خیلی چیزارو بهش گفتم بدون اینکه واکنش بدی نشون بده ..
انعطاف دوستی با هر فرهنگی جز فرهنگ مشهد و خراسانو داره یعنی خیلی راحت و زود میتونه با جنوبی شمالی شرقی غربی دوست شه و صمیمی و ازین نظر برون گراست و اجتماعی
آشپزیو دوس نداره ولی من آشپزش میکنم نگران نباشین:D
شکم اولویت اول و آخر تو زندگیشه(1-1مساوی):w07::biggrin:
سعی میکنه تا مطمئن نشده حرفی نزنه و قضاوت نکنه ...تو بعضی چیزا خیلی صبرش زیاده تو بعضی مواردم کم
پشتکار زیادی داره اگه بخواد رو مسئله جدیدی تمرکز کنه حتما شروع میکنه و تمومش میکنه ...گاهی این وسط مسطا استرسی میشه اعصاب منو خط خطی میکنه ...:razz:
برای بعضیا زیادی ارزش قائله و راحت اجازه صمیمی شدن میده که به نظر من این در مواردی خوب نیست
شاد و شنگوله ولی اگه ناراحت باشه سعی میکنه چند روزی آفتابی نباشه ...
درس خوندنو دوس داره ..اهل رقصه و قربونش برم به زور باید بشونیش ....
به نظرم کلا سازگاری زیادی با آدما داره ....
رو حرفی که میزنه معمولا ثابت قدم میمونه
گاهی از بعضی کاراش پشیمون میشه عجیج دلمه
غلط املاییم زیاد داره و سعی بسیار زیادی تو استفاده از کلمات قلبمه سلمبه داره :biggrin:....(من بعد این باید از باشگاه فرار کنم ):biggrin:
خیلی با جنبه ست
انقد اخلاقای گند داره من دیگه از نوشتنشون خسته شدم :biggrin:
دعا کنین کسی یا چیزی باعث سوتفاهم تو دوستیمون نشن چون به نظرم یکی از بهترین دوستامه ولی تو باشگاه بعضیا اومدنو خواستن دوستیمونو خراب کنن و مارو با هم بد کنن ولی خذاروشکر به خواستشون نرسیدن :cool:

آخرین ویرایش:

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
دوستان باوفا سايه گستر لحظه هاى تلخ و شيرين روزگارند؛
و ایشان به نظر بنده از این جنس دوستان میباشد،
در حالیکه همیشه حد و حریم دوستی را حفظ کرده است
همیشه معرفت خود را با ارسال عکس یا آهنگ یاداوری نموده
و هرگز در زندگی خصوصی دوستانش هم کنکاش نداشته که از صفات بارز ایشان میباشد
که متاسفانه خیلی از دوستان این مورد را رعایت نمیکنندو در انتها برایشان بهترینها را آرزومندم.

دوستی فصل قشنگیست پر از لاله سرخ
دوستی تلفیق شعور من و توست
دوستی رنگ قشنگیست به رنگ خدا
دوستی حس عجیبیست میان من و تو:gol:

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاممممممممممممممممممم
بزنید کنار ببینم :razz:;)
از راه دور اومدم چه پر غرور اومدم با دست پر اومدم :D
خب اول از کجا شروع کنم ؟!:(انقد اخلاق گند داره آدم نمیدونه از کجا شروع کنه:D:w07:
فوق العاده مهربون و دلسوزه ....اگه کسی مشکلشو باهاش درمیون بذاره سعی میکنه به بهترین نحوی که خودش میتونه کمکش کنه ...فوق العاده مورد اعتماده و میشه بهش اعتماد کرد و خیلی چیزارو بهش گفت بدون اینکه نگران باشی به کسی بگه یا ازشون سواستفاده کنه
تموم سعیشو میکنه تو بعضی چیزا دروغ نگه حتی اگه مجبور شه
خیلی خاکیه و اصلا باورم نمیشه که انقد راحت خیلی چیزارو بهش گفتم بدون اینکه واکنش بدی نشون بده ..
انعطاف دوستی با هر فرهنگی جز فرهنگ مشهد و خراسانو داره یعنی خیلی راحت و زود میتونه با جنوبی شمالی شرقی غربی دوست شه و صمیمی و ازین نظر برون گراست و اجتماعی
آشپزیو دوس نداره ولی من آشپزش میکنم نگران نباشین:D
شکم اولویت اول و آخر تو زندگیشه(1-1مساوی):w07::biggrin:
سعی میکنه تا مطمئن نشده حرفی نزنه و قضاوت نکنه ...تو بعضی چیزا خیلی صبرش زیاده تو بعضی مواردم کم
پشتکار زیادی داره اگه بخواد رو مسئله جدیدی تمرکز کنه حتما شروع میکنه و تمومش میکنه ...گاهی این وسط مسطا استرسی میشه اعصاب منو خط خطی میکنه ...((برای بعضیا زیادی ارزش قائله و راحت اجازه صمیمی شدن میده که به نظر من این در مواردی خوب نیس))
شاد و شنگوله ولی اگه ناراحت باشه سعی میکنه چند روزی آفتابی نباشه ...
درس خوندنو دوس داره ..اهل رقصه و قربونش برم به زور باید بشونیش ....
به نظرم کلا سازگاری زیادی با آدما داره ....
رو حرفی که میزنه معمولا ثابت قدم میمونه
گاهی از بعضی کاراش پشیمون میشه عجیج دلمه
غلط املاییم زیاد داره و سعی بسیار زیادی تو استفاده از کلمات قلبمه سلمبه داره :biggrin:....(من بعد این باید از باشگاه فرار کنم ):biggrin:
خیلی با جنبه ست
انقد اخلاقای گند داره من دیگه از نوشتنشون خسته شدم :biggrin:
دعا کنین کسی یا چیزی باعث سوتفاهم تو دوستیمون نشن چون به نظرم یکی از بهترین دوستامه ولی تو باشگاه بعضیا اومدنو خواستن دوستیمونو خراب کنن و مارو با هم بد کنن ولی خذاروشکر به خواستشون نرسیدن :cool:

شکیبا خانم خوردی مارو :w22: :d

با اون جمله تو پرانتز قرمز موافقم :|

m_mx2009

عضو جدید
سلام خدمت همه...
محتصر و مفید بگم و برم:
محبووب خانوم از دوستان بزرگوار بنده هستن.خیلی ب من لطف دارن.خیلی چیزا از ایشون یاد گرفتم ولی هیچ وقت نتونستم جبران کنم...من نظرمو لیست وار! میگم:
نقاط مثبت شخصیتی:
نسبت به رفیقاشون دلسوز هستن...مشکلاتشونو تا جایی ک بتونن پیگیری میکنن...رفیق خوشی و غم هستن...مودب هستن...تا بحال ندیدم ب کسی توهین کنن...بینش بالایی دارن(این یکی رو شدیدا باهاش موافقم)
نقاط منفی:
شاید این نتیجه پر رنگ بودن یکی از نقاط مثبتشون باشه!!!: به همه توجه میکنن...بعضی از انسان ها هستن که (دلم نمیخاد اینو بگم) ارزششون در حدی نیس که باهاشون رفیق بشی و حتی بدتر رفیق صمیمی...متاسفانه ایشون ابراز رفاقت همه رو پاسخ میدن...با اینکه 100 بار گفتم نکن این کارو ولی فایده نداره...شک ندارم الان اگه با یه اکانت جدید برم بگم خیلی افسرده م داغونم کمکم کن...جوابش اینه: چرا مهندس؟کشتیاتون غرق شده؟دنیا دو روزه و .... نکن عزیز من..نکن این کارو..اخرش ی روزی نتیجشو میبینی...من ک زبونم مو در آورد از بس گفتم...:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
یه دختر خوب و پر انرجی و عالی و ماه و زیبا و خوش اخلاقو
دیگه چی بگم؟؟؟؟؟؟این همه تعریف و تمجید بس نیس ایا؟؟؟؟:D

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه...
محتصر و مفید بگم و برم:
محبووب خانوم از دوستان بزرگوار بنده هستن.خیلی ب من لطف دارن.خیلی چیزا از ایشون یاد گرفتم ولی هیچ وقت نتونستم جبران کنم...من نظرمو لیست وار! میگم:
نقاط مثبت شخصیتی:
نسبت به رفیقاشون دلسوز هستن...مشکلاتشونو تا جایی ک بتونن پیگیری میکنن...رفیق خوشی و غم هستن...مودب هستن...تا بحال ندیدم ب کسی توهین کنن...بینش بالایی دارن(این یکی رو شدیدا باهاش موافقم)
نقاط منفی:
شاید این نتیجه پر رنگ بودن یکی از نقاط مثبتشون باشه!!!: به همه توجه میکنن...بعضی از انسان ها هستن که (دلم نمیخاد اینو بگم) ارزششون در حدی نیس که باهاشون رفیق بشی و حتی بدتر رفیق صمیمی...متاسفانه ایشون ابراز رفاقت همه رو پاسخ میدن...با اینکه 100 بار گفتم نکن این کارو ولی فایده نداره...شک ندارم الان اگه با یه اکانت جدید برم بگم خیلی افسرده م داغونم کمکم کن...جوابش اینه: چرا مهندس؟کشتیاتون غرق شده؟دنیا دو روزه و .... نکن عزیز من..نکن این کارو..اخرش ی روزی نتیجشو میبینی...من ک زبونم مو در آورد از بس گفتم...:wallbash::wallbash::wallbash::wallbash::wallbash:

ادای محبوبه ی منو درنیارررررررررررررر:wallbash:

alk1370

کاربر بیش فعال
سلام دوستان
اول بگم که دانشجوی مهندسی برق اونم کنترل که من عاشقشم! اصلا ناگفته پیداست شخصیتش.ولی چیزایی که من ازش میدونم میگم;)
از چند زاویه میشه ایشون رو آنالیز کرد!! اول اینکه من یک سالی هست که ایشون رو میشناسم واقعا میگن فوق العاده است.با انرژی،مهربون،خوش اخلاق و خوش برخورد،واقعا دلسوزانه کمکت میکنه.من خودم خیلی سوالا ازش پرسیدم واقعا میگم از حرف زدنش مشخصه که واسه سوالا و اینا واقعا وقت میزاره و خیلی خیلی با انرژی جوابتو میده که کلا ناراحتیات میپره یهویی!!

یه عکس خوشکل داشت رو پروفایلش یه دختر کوچولوی ناز بود.یادش بخیر بهش گفتم خیلی بانمکه عوضش کرد!!!!!!!!

بعدشم اینکه اهل خراسان رضویه و هم استانی من و همین خودش به تنهایی خوبیش رو n برابر میکنه.:)

آرزو میکنم تو همه مراحل زندگیش موفق باشه:gol::gol::gol::heart::heart::heart:

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
شب بخیر
از نظر من محبوبه خانم ی دختر خیلی محترم و باوقار و در عین حال شوخ و صمیمی هستن
سخت کوش و درس خون;)
امیدوارم در تمام مراحل زندگیشون موفق باشن و خوشبخت و عاقبت بخیر بشن:smile:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم محبوب مشدی برقیه خودمون :D
مِدونی؟؟؟
نه دیگه نمیدونی..یه چیزایی تو دلم هس نمیگم ..جنبشو داری؟ :D
مودبه..خیلی مهربون.. باوقاره..صمیمیو گرم...
فک نکنم خیلی شیطون باشی..متعادلی..
بهترین نکته در برخورد با من من این بود که اشتراکات وضعیت تحصیلی مشابهی داشتیم و این باعث شد یه هم وضعیت برای دلگرمی واس خودم پیدا کنم :D البته امیدورام و آرزو میکنم هر چه زودتر این وضعیت تغییر کنه به بهترین شکل...

والا هنوز نکته ی منفی ازت ندیدم وگرنه میگفتم...
احساس میکنم زود دلت میشکنه خیلی محکم نیستی.. ولی همون حسم میگه پشتکارت بالاست :D توجه کن همون حس!!
یه خاله ی خیلی دوس داشتنی مثلِ خودمی :D
به زودی هم تو مشد میبینمت :D :biggrin:
از صمیم قلبم برات بهترینارو آرزو دارم ...حسِ مثبتی بعت دارم :heart::gol:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.محبوبه دختری خوب.مهربان و با مرام هستش.:redface:
من کشته ی مرامشمممم:redface:
اهنگ هم دوست داره خیلی:redface:
فعلا همینا تا بعد:redface:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol::gol:

mahboobeh

عضو جدید
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

اره... بیشتریا خوبیو گفتن.. ولی خب همون منفیا هم که گفته شد عالی بود.. هر چند بیشتر در مورد نقاط منفی من میدونستن ولی نگفتنو ابرو داری کردن. :D

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

خودم که تلاش کردم فرقی با هم نکنن.. چون اینجام ادما واقعین.. ولی اینجا فک میکنم اجازه دوست شدنو راحتتر به کابرا بدم.. بیرون نه.

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

میگم زیاد با هم فرق نداره.. فقط در یک مورده..و اون هم اگه واقعا به محدودیت هام احترام بزارنو رعایت کنن چرا که نه.. اره .

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

هوووووم.. از نظر خودم.

اول نقاط منفی:.
1_ اگه از کسی ناراحت بشم نمیتونم بهش بگم.. توی خودم میریزم.. بعضی موارد میتونم فراموش کنم.. ولی بعضی اوقات دیگه دعوا میکنم اساسی و کم کم ازش فاصله میگیرمو دور میشم.
2_ خیلی سخت درد و دل میکنم.. چون احساس میکنم که حال طرف مقابلم بد میشه.
3_ در ابتدای هر کاری انرژیم خیلی زیاده.. ولی کم کم پنچر میشم عجیییییییییب.
4_ همینکه دوستان گفتن.. به همه زود اعتماد میکنم.. ینی نمیخوام از اولش ذهنیت منفی درست کنم.. ولی بعضی اوقات کار خراب میشه و پشیمون میشم.
5_ یه وقتایی زیادی به اطرافیانم اهمیت میدم تا حدی که محبوبه فراموش میشه.

نقاط مثبت:
1_ شنونده ی خوبیم. میتونم به طرف مقابلم احساس امنیت بدم که راحت حرف بزنه و سبک بشه.. حتی غر زدن.
2_هر کاری از دستم بربیاد واسه بقیه انجام میدم.
3_ اگه کاریو قبول کنم به نحو احسن انجام میدم. ینی واقعا مایه میزارم براش و از سر باز نمیکنم.
4_ مهربونم. :redface: دنبال شر نیستم...سرم تو کار خودمه... بقیه نسبت به خودم اولویت دارن...
همین دیگه.. بیشتر بگم ریا میشه.به قول خودم چیییییییی....
:w01:

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

.بخش بالغ و والد... کودکم خیلی ضعیفه.خیلی خیلی

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

اهمیت؟؟... خب من تمام تلاشمو میکنم که از نظر خودم بهترین باشم.. ولی خب هر کسی به دیدی داره.. بهتره بگم نه.. میتونه هرطور خواست در موردم فک کنه.. اهمیت نمیدم.

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

اره.. اگه ادما خودشون باشن میشه چرا که نه.. اگه تک شخصیتی باشن.. خیلی بهتر از بیرونم میشه شناخت.

اره .. دو نفر از دوستانم که یکیش شکیباست.

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

اره خیلیییییییی.. از اون روز که شروع شده من حالم بد شده. :biggrin:... دارم تمام تلاشمو میکنم که نقاط منفیو از بین که نه ولی کمرنگش کنم. نقاط مثبتم که خب باعث دلگرمیم میشه.

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

البته یه سری از دوستان تویه خصوصی تحلیل کردن که اونام خیلی مفید و بجا بود.

:gol::gol:

ممنون از زحماتت مدیر جون. :gol::gol:

آخرین ویرایش:

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
نه عزیزدلم..
خوش اومدی.. بگووووووووووووو منو الک کن ببینم. :biggrin:

آی عم ثاری هانی:redface::D

اومممممممم
محبوبه عزیزم فقط و فقط ی ایراد داره اونم اینه ک رشته ش معماری نیس:D

خوبیهاتو ک همه گفتن.. مهربونیییییییی با معرفت!!! خانومی! صبوری! شاد و پرانرژی هستی.. دخترمشهدی هستی دیگه:D

نکات منفی ای ک داری بنظرم واسه بقیه آزاردهنده نیست بلکه فقط خودتو اذیت میکنه
مثلا اینکه باکسی درددل نکنی ک ناراحت نشه اما شنوای دررددل همه باشی خوب نیست
یا از کسی دلخور میشی بهش نمیگی!! از خودت خیلی مایه میذاری اما کم توقعی!! اینا نکات منفی شخصیتی نیست شایدم خیلی خوب باشه
اما بنظرم باید بیشترازینا خودپسند و خوددوست باشی
بنظرم ی کوچولو کم پیگیر برنامه ریزی هاتی!! شاعدم ن! و این فقط تصور منه
نمیدونم چرا دوستان گفتن شکموعی!! مگه شکموعی؟؟ خخخ

دوست خیلی خوبی هستی واسم و خیلی ناراحتم ک همشهری هستیم و هنو ندیدمت :|
آی لایک یو ثو ماچ : )

آخرین ویرایش:

mahboobeh

عضو جدید
آی عم ثاری هانی:redface::D

اومممممممم
محبوبه عزیزم فقط و فقط ی ایراد داره اونم اینه ک رشته ش معماری نیس:D

خوبیهاتو ک همه گفتن.. مهربونیییییییی با معرفت!!! خانومی! صبوری! شاد و پرانرژی هستی.. دخترمشهدی هستی دیگه:D

نکات منفی ای ک داری بنظرم واسه بقیه آزاردهنده نیست بلکه فقط خودتو اذیت میکنه
مثلا اینکه باکسی درددل نکنی ک ناراحت نشه اما شنوای دررددل همه باشی خوب نیست
یا از کسی دلخور میشی بهش نمیگی!! از خودت خیلی مایه میذاری اما کم توقعی!! اینا نکات منفی شخصیتی نیست شایدم خیلی خوب باشه
اما بنظرم باید بیشترازینا خودپسند و خوددوست باشی
بنظرم ی کوچولو کم پیگیر برنامه ریزی هاتی!! شاعدم ن! و این فقط تصور منه
نمیدونم چرا دوستان گفتن شکموعی!! مگه شکموعی؟؟ خخخ

دوست خیلی خوبی هستی واسم و خیلی ناراحتم ک همشهری هستیم و هنو ندیدمت :|
آی لایک یو ثو ماچ : )

مرسی نفسم. ممنون از نقاطی که اشاره کردی.. همش درسته. هممممممممش.

برای دیدار تو فقط اراده کن... هر جا بخوای میام عزیزدلم. منم خیلی دوست دارم از نزدیک ببینمت.

وضعیت
موضوع بسته شده است.