تحلیل شخصیت Honey.ChEng

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***Honey.ChEng***

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به ببین نوبت کی شده

خوب حالا حقایقو بگم ؟ تا همه خوب بشناسنت؟

ایشون از دوستان قدیمی و با معرفت باشگاه هست

از اونایی که همیشه هست و میشه روش حساب کرد

اخلاق و روحیاتشون نرماله و با محبت و بسیار با معرفت

حواسشونم به همه چی هست کجا رفتی و چیکار کردی خلاصه که حسابی هوای دوستانشونو دارن

:D

sevda66

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به آشنای نزدیکه دور هانی جون . چه خوب که بعد از مدت اومدم و چشم به این تاپیک خورد :)
5 ساله که ندیدمت چه حیف. ولی تو ذهنم و دلم ازت آرومی خانومی و مهربونی بجا مونده :redface:
همیشه شاد و خوشبخت باشی خانوم خانوما:w30:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستای خوبم خوش امدین به این تایپیک
خواهشا منصفانه تحلیل کنید
همش تعریف نباشه بدی هامو هم بگید انتقاد هم بکنید دوست دارم بدونم :)

بنابر بند 4 قوانین این تایپیک جهت تشکر و خوش آمد گویی شما دوستان فقط دکمه تشکر رو میزنم
پ ن : حالا شاید روز آخر یه نقل قولی ازتون گرفتم و جواب محبتاتون رو دادم
:king:

آخرین ویرایش:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام-راستش هانی جونو من زیاد باهاش برخورد نداشتم ولی دختر مهربون و تیز بین ریز ینی هستش!
دقیق هست:redface:ایشالا که همیشه سلامت باشه:)
ممنونم از دعوتت هانی جون

Mahshad Jlr

عضو جدید
سلام ...
خدا رو شکر میکنم که به موقع رسیدم ..
تازه مثل اینکه این تایپیک درست شده ...
چی بهتر از این قضیه ی تحلیل شخصیت ، دو سالی هست که میشناسم هانی جون عزیز رو :heart:
هانی عزیزم گفتی که فقط خوبی نگیم و انتقاد هم بکنیم ولی خب جدا من انتقادی توی نظرم نیست!
جز خوبی مهربونی ، توی این دو سال علاوه بر فعالیت های عالیت توی باشگاه مثل یه خواهر برای بعضی ها بودی و شدی ..
اگر من برمیگشتم به دو سال گذشته باز هم دوست داشتم باهات آشنا بشم.
خیلی خیلی کنجکاو و تیز هستی ، با محبت و دلسوز ..
خوشحالم از اینکه توی این دو سال جای خواهر کوچک ترت بودم.
ممنون واسه همه چیز .....

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنون از دعوتتون هانی خانم : )

راستش من زیاد شناخت آنچنانی از ایشون ندارم :w05: فقط ی مدت کوتاهی توی ادد لیست دوستام بودن قبلا

جا داره همینجا بهشون تبریک بگم بابت متاهل شدن و ارزوی خوشبختی براشون دارم:redface:

فقط نمیدونم چرا ی حسی درونم هس که میگه هانی خانم دوس داره سر به تن ما نباشه:biggrin: دلیل خاصی نداره همینطوری یهویی از قبل اینطوری فک میکردم:surprised:

امیدوارم که اشتباه کنم :دی

موفق باشی هانیه خانوم:smile::gol:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاممم
خب اولین مورد مهم اینه که ایشون ساروین و مرکز استان نشین :biggrin:
راستش از پارسال با هانی جون دوستم ولی نکته انتقادی ندیدم شاید اونقد در ارتباط نبودم که نکات منفیشونو که خودش کیگن دارنو بشناسم;)
به نظرم مهربون و خونگرمن و خیلی هم مودب ...
و به نظرم سرسنگینم هستن
حس میکنم خیلی اوقات تو باشگاه بیننده و شنوندن تا نویسنده ....:D
من حس خوبی نسبت به هانی جون دارم حس اینکه خواهر بزرگترمه:gol::gol:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
بانو چِنگ

شیمیدان شهیر قرن 21م

وی دخدری مهربان...دلسوز...قدیما اسپمر حرفه ای بود بزنه کمرشون مث اینکه ترکش دادن به زور

یه بار داشت منو دلداری میداد وسط حرفام کلا رفت که رفت...انگار نه انگار من داشتم مستفیضش میکردم
....منم اشکم تو چشام ماسید...فک پایینم از بس کش اومد از جا در رفت بعدشم تا صب هی میگفتم چِنگ...چِنگ... من میدونم تو بر میگردی...ولی هیش وخ برنگشد

پایبند به اصول اخلاقی...
منم دوست داره پس بسیار انسان والااااا و خانمیه

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خوب تو 2 باشگاه مجازی افتخار دوستی با ایشون رو دارم ولی زیاد در ارتباط نبودیم پس قطعا نظراتم درست نخواهد بود ترجیح میدم سکوت کنم و براشون آرزوی موفقیت داشته باشم
:heart::gol:

فاطمه یاس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خواهری

من هانی رو مثل خواهر نداشتم دوست دارم

یه دختر خوب و دوست داشتنی ، باوقار و با شخصیت .. با اخلاق و با ایمان

دوستای صمیمی من در باشگاه انگشت شمار هستن و ایشون در ردیف این دوستان ... به دوستیِ باهاش افتخار میکنم .

با اینکه من در انتخاب دوست و هم صحبت همیشه محتاط عمل کردم ولی اینقدر اخلاقش رو دوست داشتم که خیلی راحت تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و
فکر میکنم دلیل این جلب اعتماد اخلاق خودشه .

میدونم پای وفا و عهد به دوستیش باقی میمونه و میتونم به عنوان یه دوست خوب ،بهش تکیه کنم .

در ارتباط با دوستانش در عین ایجاد یه رابطه دوستانه ، برای طرف مقابل ارزش و احترام قائله

به حد و حدود حریم شخصی دوستانش اهمیت میده .

دلسوز و بسیار مهربون ...

وقتش مثل قبل ازاد نیست و کارهای روز مرش بیشتر شده اما هر وقت گذرش به باشگاه میخوره حتما سراغی از دوستای قدیمیش میگیره .

برای کمک به دوستاش همیشه آماده ست و پای دردودل شون میشینه ..

میتونم راحت بهش اعتماد کنم و باهاش دردودل کنم .. با اینکه من رو تا حالا ندیده ولی واقعا در حقم لطف و خواهری کرده و به دردودلم گوش داده و راهنماییم کرده .

همه این ها عین حقیقت بودن

و هرچی فکر میکنم ، در مدتی که افتخار دوستی باهاش رو دارم هیچ هیچ هیچ بدی ازش ندیدم ..
و تا حالا ازش دلخور نشدم ..

در کل خوش به حال ماهایی که دوستاشیم

و در پایان ..
خواهر عزیزم ، ناز گل قشنگم .. از صمیم قلبم برات آرزوی خوشبختی میکنم و امیدوارم لحظه لحظه های زندگیت پر از شادی و خنده باشه . :w40:

خیلی دوستت دارم

آخرین ویرایش:

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام
مرسی از دعوتت خاخر جان:gol:
به نظر من هانی دختر خیلی خوب، خانم و معتقدیه و رفتارش حساب شده و دلنشینه... من با اینکه کم میام باشگاه اما همیشه به من محبت داشته...دمت گرم آجی:heart:
امیدوارم همیشه ی همیشه تو زندگیت موفق باشی و لبات خندون و دلت آروم و زندگیت بر وفق مراد باشه:w30:

Adnan175

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام اجی
مرسی از دعوتت
ب نظر من اجیم ی دختر خوب، بامعرفت، راز دار، همیشه همراه، با محبت، بامرام، صمیمی، خود دار، با غرور ولی ن مغرور! و فوق العاده دوست داشتنی:smile: و ...
خلاصه هرچی بگم کم گفتم خداییش:smile:
و این ک داداششو خیلی دوست داره:D
انصافا خصوصیت بد ندیدم ازش! ولی ی خصلتی ک داره اینه ک با این ک میدونه میخواد حرفو از دهن طرف بکشه!:razz:
ی بار تلافی کردم دی:
مراقب خوبیات باش اجی:smile:

MEHRNOOSH.D

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود
ممنون هانیه جان بابت دعوتت
من ک جز خوبی و مهر از شما چیزی ندیدم و امیدوارم همواره موفق باشی
و یک نکته ای که هست هر وقت تیلور سوییفتو میبینمیاد تو میوفتم به دلیل ابنکه یک مدت آواتارت بودJ
همین دیگر
عالی باشی همیشه!

ali.metal.eng

عضو جدید
اول اینکه ایشون یکی از دوستان خیلی خوب بنده هست که من جز خوبی ازش چیزی ندیدم

اصلا خوشم نمیاد بیخودی از یکی تعریف کنم ولی واقعا هانی بی نظیره

اخلاقش خیلی خیلی خوبه و اهل کار و تلاش و خانواده دوسته و من مطمئنم واسه شوهرش بهترین زن دنیا میشه ....

بعدش دوست داره تو زندگیش هدف دار باشه و پیشرفت کنه که اینم جای تحسین داره

و اینکه دل بزرگی داره و یه خانوم مذهبی و خدا ترسه و ....

اجتماعی هستش و شخصیتش ستودنیه

فعلا همینا به ذهنم رسید

در نهایت ارزوی موفقیت و خوش بختی واسش دارممممم:)

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟
اونایی که بیشتر باهاشون درارتباط بودم تا حدودی اما بیشترشون فقط تعریف کردن

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
تا یه سال پیش خیلی با هم فرق داشت اما یه دوست باعث شد که توی فضای مجازی خودم باشم
با حرفاش خورد و له ام کرد و بعدش خودمو از نو ساختم اگه دوستان یادشون باشه یه مدت تو پیله خودم بودمو امضام هم این بود
فقط خودمو خدای خودم

توی فضای مجازی شیطنتم بیشتر بود توی خیلی مسائل و رفتار کردن با دیگران بی پروا بودم درواقع کودک درونم غالب شده بود

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟
توی دنیای واقعی یه محدودیت هایی هست که اینجا نیست
برای مثال من به عنوان یه دختر هیچوقت تو دنیای واقعی توی جمعی که چندتا آقا هستن زیاد حرف نمیزنم
یا اینکه بخوام با یکی بگم و بخندم و سر به سرش بذارم ولی اینجا این محدودیت وجود نداره

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
نکات منفی رو میخواستم دوستان بگن که بدونم ولی نگفتن
اینکه بقول دوستان دلسوز و مهربونم هم مثبته هم منفی به نظر خودم سنگ صبور خوبی ام به حرفا و درد دل دوستام گوش میدم باهاشون صحبت میکنم از شادیاشون شاد میشم از غصه هاشون غصه دار
حتی روزایی بوده که اینقدر بخاطر دوستام ناراحت بودم که حوصله کارای خودمو هم نداشتم

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
فکر میکنم شخصیت والد غالب باشه ولی گاهی کودک و بالغ هم خودنمایی میکنند
این هم توی دنیای مجازی صدق میکنه هم دنیای واقعی مخصوصا توی برخورد با خواهر و برادرم
تا جایی که یکی از همین دوستان همیشه میگفت تو مامان خوبی میشی و دلم میخواد مامان صدات کنم

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
زیاد برام مهم نیست ولی خوشحال شدم که دوستام ازم راضی اند

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
تا حدود 30 درصد چون فکر میکنم هنوزم دوستام منو نشناختن

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...
تحلیل ها نه من روند خودمو ادامه میدم
اما از تحلیل شخصیت اریک برن خیلی چیزا یاد گرفتم

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

اونایی که بیشتر از همه با من در ارتباط هستند و بودن
خصوصا فاطمه یاس عزیزم اگر چه خیلی تعریف کرد ازم
و بعد هم آقای
ali.metal.eng

در آخر تشکر میکنم از همه دوستام که امدن و به قولی تحلیل کردن منم ازشون تقدیر میکنم
دوست داشتم خیلیا بیان که نیومدن مطمئنا بهتر از این تحلیل میشدم

از لیمویی عزیزم هم ممنونم به خاطر نقدی که داشت
من یادم نمیاد ولی بنده خدا راست میگه خیلی از مواقع شده وسط بحث و گفت و گو گذاشتم رفتم به خاطر شرایط کاریم
چون معمولا از محیط کار آنلاین میشم یه وقتایی مجبور میشم بدون اطلاع یهویی برم
همین هم باعث شده خیلی کمتر توی گفتگو ها شرکت میکنم و حتی چراغ پروفم رو خاموش کردم

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام خواهری

من هانی رو مثل خواهر نداشتم دوست دارم

یه دختر خوب و دوست داشتنی ، باوقار و با شخصیت .. با اخلاق و با ایمان

دوستای صمیمی من در باشگاه انگشت شمار هستن و ایشون در ردیف این دوستان ... به دوستیِ باهاش افتخار میکنم .

با اینکه من در انتخاب دوست و هم صحبت همیشه محتاط عمل کردم ولی اینقدر اخلاقش رو دوست داشتم که خیلی راحت تونستم باهاش ارتباط برقرار کنم و
فکر میکنم دلیل این جلب اعتماد اخلاق خودشه .

میدونم پای وفا و عهد به دوستیش باقی میمونه و میتونم به عنوان یه دوست خوب ،بهش تکیه کنم .

در ارتباط با دوستانش در عین ایجاد یه رابطه دوستانه ، برای طرف مقابل ارزش و احترام قائله

به حد و حدود حریم شخصی دوستانش اهمیت میده .

دلسوز و بسیار مهربون ...

وقتش مثل قبل ازاد نیست و کارهای روز مرش بیشتر شده اما هر وقت گذرش به باشگاه میخوره حتما سراغی از دوستای قدیمیش میگیره .

برای کمک به دوستاش همیشه آماده ست و پای دردودل شون میشینه ..

میتونم راحت بهش اعتماد کنم و باهاش دردودل کنم .. با اینکه من رو تا حالا ندیده ولی واقعا در حقم لطف و خواهری کرده و به دردودلم گوش داده و راهنماییم کرده .

همه این ها عین حقیقت بودن

و هرچی فکر میکنم ، در مدتی که افتخار دوستی باهاش رو دارم هیچ هیچ هیچ بدی ازش ندیدم ..
و تا حالا ازش دلخور نشدم ..

در کل خوش به حال ماهایی که دوستاشیم

و در پایان ..
خواهر عزیزم ، ناز گل قشنگم .. از صمیم قلبم برات آرزوی خوشبختی میکنم و امیدوارم لحظه لحظه های زندگیت پر از شادی و خنده باشه . :w40:

خیلی دوستت دارم

عالی و کامل تحلیل کردین
همه موارد مورد تایید است
ارزوی بهروزی و سلامت برای ایشان

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از هانی عزیز به خاطر پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.:gol:

پایان تحلیل بیست و ششم:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.