تحلیل شخصیت fateme_003

وضعیت
موضوع بسته شده است.

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون ***fateme_003***

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل
شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.
4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.
6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :
روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی){خصوصا پست آخر این تاپیک}
7. کاربران فعال و مدیران هر تالار، شامل قانون اول نمی شوند و می توانند با هر تعداد پست و هر تاریخ عضویتی برای تحلیل ثبت نام کنند.

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

از مدیر بانوی عزیز بخاطر نوشتن این تاپیک تشکر میکنم

:gol:

فاطمه جان از کاربرای کهنه کار و کار کشته ی اینجاست :دی

من شخصا وقتی ایشون رو میبینم ( گرچه مدت زیادی نیس با ایشون در ارتباطم) یاد خاطرات گذشته و بچه هایی که

اینجا نیستن دیگه میفتم

قدیما ی اواتارش ی خانم محجبه بود که تو صحرا وایساده بود :| اینو خوب یادمه :|

خانمی مهربان و متین بسیار بسیار شخصیت ارامی دارن بنظرم

دیگه اینکه ظاهرا از تاپیک ” گالری tiktaak" خوششون میاد و همیشه دنبال میکنن که ازشون تشکر میکنم :)

از دوستای قدیمم ک قبلا اینجا بودن تعریفشونو زیاد. شنیدم و افتخار میکنم جزو دوستای من هستن

با تشکر :heart:

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلا جدی هست، باهاش نمیشه شوخی کرد، خودش هم زیاد شوخ و شنگ نیست، آرام هست، مثل زنهای متولد دهه پنجاهی رفتار میکنه. فک میکنم شتر سواره، تصوری که از قیافش دارم خیلی شبیه بهناز جعفری هست. آدم برون گرایی نیست درون گرا هم نیست، در کل باهاش آبم تو یه جوی نمیره

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خانم و باوقار
با اطلاعات مفید
پرتلاش و نمونه
اهل کمک و دلسوزی و فداکاری

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام تحليل سازه اي ديناميكي مكانيك خاكي چيزي باشه راحتتر ميشه تحليل كرد ايشون كلا ابش با من تو يه جوي نميره بد اخلاقه همش داره با من كل كل ميكنه سر هر چيزي ميخواد دعوا راه بندازه از منم يه هيولا ساخته. خخخخخخخ.....

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دورادور میشناسمش هنوز وقت نکردم سر به سرش بزارم :D

در کل همه خوبند مگه اینکه خلافش ثابت بشه :)

نظرش در مورد هیولا بودن موصن رو تایید میکنم :victory:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به ببین نوبت کی شده

این فاطمه خانم اخلاق و روحیه اش عالیه و میشه روش حساب کرد

فقط اگه چیزی بهش بدی دیگه بهت نمی ده مثلا الان 3 ساله من چند تا امانتی بهش دادم بهم پس نمی ده

مال مردم خور :D

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بچه ی بیگانه با تکنولوژی روز اما گل :D
ممنونم.تکنولوژی خیلی خوبه ولی وقتی جات گذاشت دیگه جا موندی:)

سلام

از مدیر بانوی عزیز بخاطر نوشتن این تاپیک تشکر میکنم

فاطمه جان از کاربرای کهنه کار و کار کشته ی اینجاست :دی

من شخصا وقتی ایشون رو میبینم ( گرچه مدت زیادی نیس با ایشون در ارتباطم) یاد خاطرات گذشته و بچه هایی که

اینجا نیستن دیگه میفتم

قدیما ی اواتارش ی خانم محجبه بود که تو صحرا وایساده بود :| اینو خوب یادمه :|

خانمی مهربان و متین بسیار بسیار شخصیت ارامی دارن بنظرم

دیگه اینکه ظاهرا از تاپیک ” گالری tiktaak" خوششون میاد و همیشه دنبال میکنن که ازشون تشکر میکنم :)

از دوستای قدیمم ک قبلا اینجا بودن تعریفشونو زیاد. شنیدم و افتخار میکنم جزو دوستای من هستن

با تشکر :heart:
منم از مدیر بانوی عزیز تشکر میکنم
ممنون از حضورتون.درسته هنوزم اون اواتارمو از بقیه اواتارام بیشتر دوس دارم بازم خوبه شما صحراشو یادتونه بقیه که شترشو میشناسن:D

والا نظر منم اینکه خیلی ارومم ولی نمیدونم چرا بقیه موافق نیستن:thumbsup2:
بله جزو تاپیکای مورد علاقمه وهمیشه هم دنبالش میکنم فقط اگه میشه زمانشو بیشتر کنید!خخخ
دوستان هم مث شما بهم لطف داشتن ومنم خوشحالم که دوستی مث شما دارم:w30:
خانوم باشخصیتی هستن
پاتوقش هم از قدیم الایام
توی تالار عکس بوده و هست:D
درسته من اول از همه میرم سراغ تالار عکس
ممنون از نظر و حضورتون:w27:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا جدی هست، باهاش نمیشه شوخی کرد، خودش هم زیاد شوخ و شنگ نیست، آرام هست، مثل زنهای متولد دهه پنجاهی رفتار میکنه. فک میکنم شتر سواره، تصوری که از قیافش دارم خیلی شبیه بهناز جعفری هست. آدم برون گرایی نیست درون گرا هم نیست، در کل باهاش آبم تو یه جوی نمیره
دهه پنجاه!!یا خدا !!
نمیدونم ولی فک میکنم دیگه دارم به شترسواری علاقه مند میشم:D

وای وای خدا نکنه قیافه من شبیه ایشون باشه!!منم موافقم که ابمون توی یه جوب نمیره:redface:دنیای دوتامون خیلی خیلی متفاوته.
ممنونم از اینکه اومدین ونظر گذاشتین:w27:
خانم و باوقار
با اطلاعات مفید
پرتلاش و نمونه
اهل کمک و دلسوزی و فداکاری
ممنونم جناب مدیر از اینهمه تعریف وتمجید:redface:
کاش به این اندازه که شما تعریف کردین خوب باشم

مرسی از حضورتون
سلام تحليل سازه اي ديناميكي مكانيك خاكي چيزي باشه راحتتر ميشه تحليل كرد ايشون كلا ابش با من تو يه جوي نميره بد اخلاقه همش داره با من كل كل ميكنه سر هر چيزي ميخواد دعوا راه بندازه از منم يه هيولا ساخته. خخخخخخخ.....
والا من یه همشهری دیگه مث تو داشته باشم که اینجوری ازم تعریف کنه دیگه نیازی به دشمن ندارم خو:w29:

ممنون از حضورت

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دورادور میشناسمش هنوز وقت نکردم سر به سرش بزارم :D

در کل همه خوبند مگه اینکه خلافش ثابت بشه :)

نظرش در مورد هیولا بودن موصن رو تایید میکنم :victory:

منم با این حرف موافقم
ممنون که توی تاپیکم شرکت کردین

به به ببین نوبت کی شده

این فاطمه خانم اخلاق و روحیه اش عالیه و میشه روش حساب کرد

فقط اگه چیزی بهش بدی دیگه بهت نمی ده مثلا الان 3 ساله من چند تا امانتی بهش دادم بهم پس نمی ده

مال مردم خور :D
ممنون نظر لطف شماست
ااااااااااااااااا امانتی چیه؟؟!مال خودمه شما میخای به زور بگیری؟!مال زور به کسی نمیدم:D

مرسی از حضورتون

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم با این حرف موافقم
ممنون که توی تاپیکم شرکت کردین

ممنون نظر لطف شماست
ااااااااااااااااا امانتی چیه؟؟!مال خودمه شما میخای به زور بگیری؟!مال زور به کسی نمیدم:D

مرسی از حضورتون

به دور از شوخی واقعا خیلی با جنبه است و میشه باهاش شوخی کرد و حسابی اهل کل کله

بدار بیار یا بزور میام می برم هاااااااااااااااااااااااااااااا :D

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به دور از شوخی واقعا خیلی با جنبه است و میشه باهاش شوخی کرد و حسابی اهل کل کله

بدار بیار یا بزور میام می برم هاااااااااااااااااااااااااااااا :D
ممنونم
حالا فکرش کنم ببینم چی میشه:D

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

اول از همه تشکر میکنم از مدیر بانوی عزیز
بعدم ممنونم از همه دوستایی که زحمت کشیدن واومدن توی تاپیکم نظر گذاشتن وچقدر جای دوستان قدیمیم که اینجا بودن والان نیستن خالیه

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟
خب هرکسی نسبت به اون شناختی که ازم داشت نظر گذاشته وتا حدودی هم درست بود نظرات دوستان

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
میتونم بگم تقریبا شخصیت مجازی وواقعیم یکیه فقط دنیای مجازی یکم در برخورد با افراد مغرورترم وگرنه از لحاظ شخصیتی تفاوتی برام نداره و دوستای دنیای واقعیم کاامل از رفتار وگفتارم توی باشگاه میتونن منو بشناسن:D

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟
نه دوس ندارم بیرونم اینقد مغرور باشم چون حد وحدود روابطم مشخصه وغرور معنایی واسم نداره

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
منفی که خیلی دارم:Dاصلیترینش لجباز بودنمه.ادم درونگرایی هستم و نمیزارم کسی از کارم سر در بیاره که حتی توی تحلیلها هم مشخص بود.ادم خشک وجدی ای نیستم ولی واس شوخیام حدو مرز دارم ونمیزارم کسی از حدو مرزم فراتر بره و نکات منفی دیگه که بماند:redface:

نکات مثبتم که خیلی ادم شلوغی نیستم وبنظر خودم ارومم ولی نمیدونم چرا بقیه اصرار دارن خیلی شیطونم.مهربونم.تا اونجایی که بشه خودمو با شرایط وفق میدم.نق نقو نیستم وبرخلاف دنیای مجازی اصلن مغرور نیستم.زبونمم زیادی قرص:D
5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
والا بسته به شرایط فرق میکنه ولی کلا فک میکنم بالغ باشم والبته کودکمم زیادی شیطونه وشلوغ پلوغی میکنه:D قسمت والدم هم هراز گاهی سروکلش پیدا میشه ولی خیلی فعال نیست و زیادی بهش رو نمیدم

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
بسه به اهمیت خود افراد داره!اونایی که برام مهمن نظرشونم برام خیلی مهمه

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
نمیشه گفت نمیشه شناخت پیدا کرد ولی مسلما قرار نیست شناخت کامل وجامعی بدست اورد

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...
نمیتونم بگم اصلا نداره و سعی میکنم بهتر باشم.البته فقط سعی میکنم:D
9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟
سعی کردم تک تک جوابشون بدم

خب بازم از حصور تک تکتون تشکر میکنم ایشالا که همیشه موفق وسربلند باشین

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
در یه کلام

شیطان اکبر

و پایه اسپم

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از فاطمه عزیز برای پاسخگویی به سوالات و از دوستانی که در تحلیل شرکت کردن تشکر می کنم
پایان تحلیل نوزدهم

وضعیت
موضوع بسته شده است.