تحلیل شخصیت "ALPHA"

وضعیت
موضوع بسته شده است.

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
تاپیک تحلیل- پاسخ به دوستان

تاپیک تحلیل- پاسخ به دوستان

سلاممم.
آلفا خانوم خیلی دقیق و ریزبین هستن.
خیلی هم با سواد.
فقط حرفاشون رو بعضی وقتا خیلی رک میزنن که انسان ناراحت میشه:)
کمی تا قسمتی مغرور که بنظرم در برخورد یک خانوم با یه آقا مناسب و لازمه.

سلام آقای مهندس فرزاد:D
جنبه های مثبت و منفی رفتاری-گفتاریم رو بیان کردین که ریزبینی و دقت بعضاً دوپهلو هستن بعضی وقتا خیلی خوب بعضاً مضر .
معمولاً دوستانی که آشنا با روحباتم باشن همین ها رو می گن
منتها جنبه رک گویی یا ناراحت شدن طرف مقابل رو در عمل تا حد زیادی سعی کردم تعدیل کنم و معمولاً در برخوردهای اول همچین می شه. بعد از شناخت اون جنبه کم رنگ می شه و طرف مقابل رو چندان اذیت نمی کنه
از جمله خصلتهایی که هر آدمی باید داشته باشه غرور یا ححب ذات یا عزت نفس هست که سه تایی باهم یا بجای هم استفاده می شن

سلام مودیر بانوی عزیز و تمام دوستان خسته نباشین

من شناخت زیادی نسبت به ایشون ندارم ولی در کل خانم باشخصیت و مهربونی هستن و از هیچ کمکی دریغ نمیکنن

موفق باشین
:gol:
سلام خانم مهندس نرگس اف (اف بانو)
منم چندان شناختی ندارم ازتون، مرسی از لطفتون و حضورتون
سلام

تا حدی ایشون رو میشناسم...
خانوم با شخصیت و مودبی هستن... البته در بعضی برخورد ها به نظر خشک میان
اطلاعاتشون مخصوصا تو زبان خوبه:D
سلام ناشناخته آشنا:D
ممنون از قبول دعوت
اون قضیه خشک بودن معمولاً توو برخوردهای اول دیده می شه که علتش بعضاً بی توجهی من شاید باشه یا اینکه دوز صمیمیت رو در برخوردهای اول کم می کنم

ممنون از حضورت:gol:
من اوال از لحن و برخوردشون فکر میکردم اقا هستن!
سلام 100ف بانو
منم تا زمانی که تغییر عنوان بدم شما رو نمی شناختم:D
برخوردم با کی یا کیا مدنظر بوده نمی دونم
دیگه عادی شده برام نمی دونم چرا؟؟؟
تا وقتی حرف نزنن، قریب به اتفاق خیلی ها همین فکر رو می کنن
ممنون از حضورت و رفع شبهه:gol:

سعادت اشنایی با ایشونو به اونصورت نداشتم
اما چیزی که از ایشون توی ذهنم هست به روز بودنشونه...خیلی هم مودب هستن
کلا توی باشگاه همه یک از یک ماهتر هستن

با ارزوی موفقیت و سلامتی برای این دوست گرامی و سایر عزیزان
سلام استاد باتمانی
ممنون، نظر لطفتونه
من یادمه چند سوال تخصصی پرسیده بودم ازتون، شما نگهداری پیاز رو پیشنهاد داده بودین و بعدش هم گفته بودین اصلاً چیزی پرورش ندم!:D
ممنون از آرزوهای خوبتون و حضورتون:gol:

سلام.
دقیقا نظر آقا فرزاد رو تایید میکنم + اینکه حساس هستند و تا وقتی ته یه چیزی که میشنون و به ایشون مربوط میشه رو در نیارن کوتاه نمیان و اینکه اگه کمکی در موردی ازشون بر بیاد دریغ نمیکنن
سلام آقای محمد مهدی عزیز
نظر خودتو می گفتی با نظر فرزاد چیکار داری ؟؟:D (الان این میشه رک گویی!!)
چقدر تنک شکسته از پسِ گفتارم بجا گذاشتم!
آره حساس هستم تا بیام اینو برسونم شکسته تنک دلم! اما واقعاً شکستگی های من زیاد ب چشمم نمیان، زود می بخشم! چون شکستن طرف مقابلم رو دوس ندارم.
بله بله
ممنون از حضورتون:gol:

سلام علیکم.
منم فکر میکردم ایشون آقا هستن:surprised::surprised:
علیکم سلام سمیرا بانو
شما رو بجا نیاوردم
نمی دونم از کدوم برخوردم یا گفتارم و با کی یا کیا به این نتیجه رسیدین
ولی تاییدی بر آمار گیری من بودین که همه فکر می کنن که پسرم

ممنون از حضورتون و رفع شبهه :gol:

مجال نیس دوستان برای نوشتن متنی که برای خودم باشه
یاد گذرهایی از شعرهای مولوی می افتم

کز نیستان تا مرا ببریده اند
از نفیرم مرد و زن نالیده اند

.
.
من به هر جمعیتی نالان شدم
جفت بدحالان و خوشحالان شدم

هر کسی از ظن خود شد یار من
از دورن من نجست اسرار من

سر من از ناله ی من دور نیست
لیک چشم و گوش را آن نور نیست

تن ز جان و جان ز تن مستور نیست
لیک کس را دید جان دستور نیست

آتش است این بانگ نای و نیست باد
هر که این آتش ندارد نیست باد

آتش عشقست کاندر نی فتاد
جوشش عشق است کاندر می فتاد

نی حریف هر که از یاری برید
پرده هایش پرده های ما درید

ممنون از حضور دوستان
از تک تک جمله ها و بیان هاتون الگویی می گیرم برای ثبات یا تغییر مثبت

"ALPHA"

کاربر ممتاز
تاپیک تحلیل- پاسخ به دوستان (2)

تاپیک تحلیل- پاسخ به دوستان (2)

آلفای عزیز خیلی مودب و متین و مهربون هستن... البته در برخورد اول خشک به نظر میان ولی اینطوری نیستن
این برادرزاده گل من کمی هم مغرور تشریف داره :smile:
موفق و سربلند باشی عمه جون
از مدیربانوی عزیزم تشکر میکنم:gol:
سلام رها بانو
نظر لطفته
دلیل خشک بودن (یا به نظر اومدن)، کم بودن اشتراک توو شرکت در تاپیک هایی هست که تقریباً می شه گفت نداریم!

ممنون از حضورت

سلام
آلفا بانو بقول دوستی از خوبهای روزگاره. ازون دوستاس ک دغدغه دوستاشو داره. مهربونه و دل نگرون. جدی!! اما با محبت. بوقتش مغرور و بوقتش شوووخ
مطالعات زیادی داره. ازون دسته آدمای عمیقه. تو وب نوشتهای مهندس فرزاد گفتگوهاشونو دوس دارم و میخونم.
اما خب..
گاهی باهاش شوخی میکنم جدی میگیره :| گاهی جدی ام شوخی برداشت میکنه:| کلا زیاد نمیتونم باهاش رابطه برقرار کنم
ی دفه ی موردی بود دربارش بامن صحبت میکرد سعی میکردم منطقی جواب بدم. آخرش یهو از کوره دررفت مجبووووووووور شدم تسلیم شم
منو یاد معلم پرورشی ها میندازه!! دوسش دارم : )
خدا واسه هممون حفظش کنه
سلام مارال بانو
والا هر چی گفتی درسته
مود آدم همیشه یکسان نیس و موقعی پیش میاد که دوس ندارم بحث ادامه پیدا کنه
معلم پرورشی؟؟:D معلم پرورشی ها معمولاً بی منطق هستن
ممنون از حضورت

سلام آلفای گرامی
بنظرم خیلی آدم جدی و بی رودربایسی هستی.علاقمند به زبان.
وقتیم دیدی فعالیتم تو زبان صفره منو از لیست دوستات حذف کردی.یعنی خیلی و شیک و مجلسی و محترمانه
ولی کلا یکی از کاربرای محترم و فعال باشگاهی.
برات آرزوی سلامتی و موفقیت میکنم.;)
سلام باران عزیز
مرسی از حضورت

پیش میاد دیگه؛ از این جور چیزا، شرمنده
سلام
نوبت آلفا خانومه؟
خیلی هم عالی.
بنده خیلی زیاد باهاشون در ارتباط نبودم تا بتونم دقیق تحلیل کنم و اصلا تو جایگاهشم نیستم ولی توی همین برخوردهایی که داشتیم باید عرض کنم که:

ایشون به نظر بنده خانم بسیار محترم و متشخصی هستند.
برخوردشونم خیلی خوبه. پیگیریشون هم توی کارها خوبه و به دوستان تا جایی که بنده دیدم و خبر دارم کمک میکنن توی کارها.
به نظرم مطالعه و اطلاعات خوبی هم دارن.
کمی هم شوخ طبع هستن به نظر بنده.
براشون آرزوی سلامتی و موفقیت دارم.

خیلی هم ممنون از دوست عزیز، سرکار خانم مدیر بانو بابت زحماتی که میکشن.:gol:
سلام جناب مهندس خ......
مرسی ، همون قدری هم که شناختین برام بارزش هست
مرسی از حضورتون

کمی قُد، یه دنده، کمال گرا، از رییس بازی خوشش نمیاد، صادق، باقی چیزاش یادم نمیاد! آخه خیلی وقت پیشا میشناختمش!
سلام به به آقای مهندس متفکر باشگاه
همه چیزایی که گفتین رو منم در مورد شما فکر می کنم
بله منم از خیلی وقت پیشا می شناختم شما رو با همین اوصاف!

ممنون از حضور رنگیتون

ایشون در برخورد اول بسیار رک گو هستن
مهم نیس که به طرف بربخوره نخوره حرفشونو میگن
والا منم مث همه بچه های مدیریت تا قبل از خانم مدیر شدنش فکرمیکردم آقاس....البته یکی نبود به این همه ادم بگه اخه اواتارش دختره....مگه میشه خودش پسر باشه
اینو بعدها کشف نمودم....
و اینکه خیلی حساسه.....زود واکنش نشون میده موقع ناراحتی
شوخ و فعال و پرانرژی هم هست.....یجورایی به ادم امید زندگی میده با انرژی خوبش
سلام دوست عزیزم
برخوردم باهات به این مربوط می شد که گفتم دهه هفتادیا حسودن!
مرسی از نگاه زیبات به من
آره گفته بودی!
ظاهراً بابا لنگ دراز خیلی ها بودم

خب اینو خیلی مطالعه کردم (هم در عمل و برخوردها چه تئوریک) که نگم موقع ناراحتی یا بگم؟؟ بجا اینکه ساکت باشم سعی می کنم نشون بدم که رفتار و گفتار طرف مقابل چه اثری روم داشته
مرسی منم همون انرژی خوب رو از تو گرفتم
ممنون از حضورت

سلام
ممنون از دعوتت عزیزم
آلفا جان از اون سری کاربرهایی هست که هر وقت اسمش رو در تاپیکی جایی ببینم مشتاقم برم بخونم ببینم چی نوشته
شخصیت پخته ای داره و یه جورایی مث جناب فرزاد عمیق و متفکر و دقیق هست و روشنه که اهل مطالعه هم هست
در عین جدیت مهربون و دلسوز هم هست و خیلی هم سخت کوش و پیگیره
خوب می تونه به دیگران انگیزه و انرژی بده
آدم خیلی رکی هست و خیلی اهل تعارف و این حرفا هم نیست،حرفشو راحت می زنه، یعنی اگه مثلا بگه فلان چیزو نمیخوام واقعا نمیخواد و از رو رودربایستی اینو نگفته و همونطور هم اگه درخواستی هم اگه داشته باشه راحت میگه، کلا در بیان احساساتش به طرف مقابل راحته
فکر می کنم کودک درونش خیلی فعال نیست، والد و بالغ در شخصیتش فعالیتش بیشتره، فکر می کنم والدش فعال تره و دوست داره همه چیز تحت کنترلش باشه و از قوانینی که خودش داره خارج نشه
خیلی اهل بروز دادن خودش و شخصیتش پیش بقیه نیست، به نظرم بیشتر درونگراست
بامسئولیت هستش و اگه مسئولیتی رو قبول کنه سعی می کنه وظایفش رو به خوبی انجام بده، در کمک کردن به دیگران هم همینطوره و سعی می کنه به دوستانش کمک کنه و راهنماییشون کنه، دوست بامعرفتیه
آشپز خوبی هم هست اما رو نمی کنه
در کل خودشو و این خاص بودن شخصیتشو دوس دارم
:heart:

سلام خانم اسنارتر مدیر بانوی عزیز
بله مرسی از نظرات خوبتون
راستش محیط بیشتر تاثیر گذاشته تا شخصیتی به ظاهر درون گرا داشته باشم
اهل تعارف هم نیستم کاری که می کنم اگه با صداقت همراه نباشه خودم اذیت می شم
کودک درون من، کاری به کار آدما نداره که بخواد بیاد وسط جمع مزه پرونی کنه، برای خودش دنیای دیگه ای داره که با هر کسی هم همبازی نمی شه
بالغ و والد هام رو دقیق نمیدونم کدوم بیشتر غالب هست ولی والد نیست فکر کنم بالغه غالب! غالب بالغه! شاید از دور شخصیت خسته کننده ای به نظر برسم در برخوردهای اول!
آشپزی هم چون نمی کنم رو نمی کنم؛ ولی مرتب هستم از اون نظر، خوشمزه می شه فکر کنم
شرایط باعث خاص بودن میشه
تحلیلت رو دوست داشتم
ممنون از حضورت

ایشون دقیق و با دانش هستند. :gol:

سلام مهندس پژمان
ممنون از نظرتون و حضورتون

هر که او از هم زبانی شد جدا
بی زبان شد گرچه دارد صد نوا

چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی زان پس ز بلبل سر گذشت

اولین فرصت ی نگاه دیگه می ندازم ولی من حتی چیزایی که ب نظر زشت می رسن رو دوس دارم
همون ها رو هم سعی می کنم تعدیل کنم

ممنون از همه دوستای عزیزم

"ALPHA"

کاربر ممتاز
تاپیک تحلیل- پاسخ به دوستان (3)

تاپیک تحلیل- پاسخ به دوستان (3)

منم نظرم رو بر اساس شناخت در حد وسع و برخورد هایی که داشتم میگم، ممکنه بعضی موارد درست نباشه:

{1}خانوم آلفا فردی به شدت با ثبات، مسئول و قابل اتکا هست، به واقعیت ها و حقیقت خیلی بها میده و اگر کسی رو نشناسه کم حرف هست، وقت شناس، دقیق و منظم هست، یکی از ویژگی های خوبش اینه که خوب می تونه تمرکز کنه و پرت کردن حواسش سخته:D
{2}در مورد کار و محیط های کاری به نظر میرسه بسیار واقع گرا و عملگرا هست و توی کار به راحتی واقعیت های گذشته رو به خاطر میاره، خیلی روی دقت و جزئیات حساس هست و انتظار داره دیگران هم همینطور باشند، به خاطر توجه به جزئیات به شدت سخت کوش هست، با اعداد و ارقام بهتر از دیگرون ارتباط برقرار می کنه، ترجیح میده تنهایی کاری رو انجام بده و اگر کسی حواسش رو پرت کنه به شدت ناراحت میشه، دوست داره مقررات رعایت بشه و اگر کسی این قانون رو زیر پا بذاره، مطمئنا عکس العمل نشون میده و تحمل نمی کنه.
{3}روش ها و مقررات رو تحمل میکنه اما تحمل افراد بی قانون و بی مسئولیت براش سخته.
{4}تمایل داره سخت گیر و بی انعطاف باشه، از بیحالی و سستی و بی نظمی خوشش نمیاد، با کوشش و تلاش، ارتقا دادن تخصص هاش و احترام به افراد دوست داره پیشرفت کنه.
{5}در ارتباط با دیگران به شدت وفادار و پایبند به تعهداتش هست، به قول معروف حرفش قولش هست و میشه روی حرفش حساب کرد، فکر می کنم در زندگی شخصی به راحتی در مقابل خانواده ش احساساتش رو بروز میده و ابراز علاقه میکنه، رک و بی پرده میگه که در چه مواقعی ممکنه سختش باشه احساس صمیمتش رو بروز بده. محبت هاش اغلب عمیق هست.
{6}میتونه معاشرتی و اجتماعی باشه ولی بسیار انتخابی عمل میکنه
{7}متواضع و فروتن هست و در برابر تغییر مقاوم هست و به راحتی نمیشه نظر و عقیده ش رو تغییر داد.
{8}ممکنه در تصمیم گیری ها احساسات خودش و دیگرون رو نادیده بگیره و در درک نیاز های متفاوت کمی ضعیف عمل کنه.
{9}فکر میکنم دوست نداره پولی که به سختی بدست اورده مفت از دست بده:D
{10}در اوقات فراغت آروم گرفتن و استراحت براش بی معنی هست، اوقات فراغتی که سود و عایدی داشته باشه و چیزی به توانایی هاش اضافه کنه ارزشمند هستند . بودن در طبیعت، کار با کامپیوتر و توجه به جزئیات اطراف خودش براش خوشحال کننده هست. سادگی رو دوست داره و غذاهایی که ساده و اقتصادی و خوشمزه باشند رو به تجملی بودن ترجیح میده.
{11}توی مهمونی ها با انگیزه و رغبت شرکت میکنه اما دوست داره کنار بشینه و جمعیت رو نظاره کنه تا کانون توجه جمع باشه. ترجیح میده کلمات ساده به کار ببره تا کلام و رفتار پر طمطراق:D و با کلاس.
{12}از نظر والد و بالغ و کودک، رفتار بالغانه و در مورد انتقاد کردن هاش والدانه کاملا مشهود هست، اگر بتونه احساس راحتی کنه کودک درونش بسیار فعال میشه، اما تداخل بالغ و والد به راحتی در انتقاد کردن هاش مشهود هست.
{13}اما به خاطر اینکه بهتر بتونه از توانایی هاش استفاده کنه و نقاط ضعفش رو برطرف کنه براش چند تا پیشنهاد دارم:
کتاب نیمه تاریک وجود دبی فورد و چگونه شخصیت سالمتری داشته باشیم اثر وین دایر رو حتما حتما بخون.
سعی کن دنیا رو از زاویه دید آدم های دیگه هم ببینی و باهاشون مذاکره کنی.
دست کم هفته ای یک بار به نزدیکان و خانواده ت به صورت مستقیم ابراز احساسات کن.
بیش از اندازه محطاط و بی انعطاف نباش، در نظر بگیر که تنها یک روش برای انجام دادن کار ها وجود نداره.
از بحث هایی که برنده-بازنده داره ترجیحا اجتناب کن.
کمی استراحت و ریلکسیشن رو هم تجربه کن
خندوانه رو ببین، می بینی؟:D
سعی کن احساسات افراد رو در نظر بگیری، رک باش این ویژگی ت رو دوست دارم اما روش صحیح تری برای انتقاد انتخاب کن
یه ورزش جمعی رو انتخاب کن و حتما شرکت کن، تایچی، والیبال و ... خیلی میتونه بهت کمک کنه

{14}دوستان عزیزی که با ایشون همکلام هستند هم بهتره در نظر بگیرند، سخت گیر بودن و انتقاد آلفا به خاطر خیر خواه بودنشه، من مطمئن هستم اگر آلفا در سازمانی به عنوان ناظر، یا بازرس باشه کار اون سازمان رو غلطکه، یا اگر مدیر یا معاون یک مدرسه باشه قبولی کنکور توی اون مدرسه بالای 100 درصده:D
{15}درسته در برخورد اول کمی جدی و مغرور به نظر میرسه چون آلفا با افرادی که به دایره اطمینانش نزدیک نشدند کم حرف هست و لاک دفاعی می گیره اما اگر از نیت خیر اون فرد اطمینان پیدا کنه بسیار خوش مشرب و اجتماعی جلوه میکنه.
3

سلام

ممنون از حضور پر رنگ و عالی شما دوست محترم
جناب الل الباب عزیز:gol:
بریم سراغ تحلیل هایی که نوشتین:

1. سطر اول رو کامل قبول دارم. تمرکز کردنم سخته ولی تمرکز کنم، چایی سرد می شه، غذا سرد می شه، کر و کور هم می شم، می شنوم ولی تجزیه و تحلیل نمی کنم
  2. پارگراف دوم رو هم قبول دارم ولی از دیگران اصلاً انتظار ندارم مثل من باشن(چون عملاً نمی تونن)
  3. من افراد رو نمی بینم
  4. بله ولی بعضاً سستی و روزمرگی پیش میاد که خیلی بده
  5. معمولاً قول نمی دم، زمان بندی ممکنه درست نباشه و بدقول شم؛ معمولاً صمیمی هستم با خونواده و اعضایی از خونواده که بتونم ارتباط درست برقرار کنم
  6. درسته،
  7. درسته اما اگه من اشتباه کنم، می پذیرم
  8. تا حدی درسته
  9. اوووف ، نه پول دست من نمی مونه
  10. آره سادگی در حرف زدن، سادگی در رفتار ، سادگی در غذایی که میخوری همیشه خوشایند بوده برام(غذایی که با محبت باشه، حرفی که با چاشنی صمیمیت و صداقت باشه، بیشتر می چسبه)
  11. مهمونی رفتن پروژه هست، کلی باید آماده بشی، منتها دقت می کنم توو رفتار و حرف زدن بقیه، دوس ندارم زیاد توجه بشه و کم توجهی رو هم دوس ندارم
  12. کودک درونم زیاد اهل بازی کردن با بقیه نیس، والدم هم زیاد با بقیه کاری نداره بیشتر من جنبه بالغم رو می بینم تا والد! (از مادربزرگ بودن همیشه بدم اومده)
  13. خیلی با من متفاوت هستن پیشنهاداتت، ولی باشه در نظر می گیرم
  14. من با کسی کاری ندارم حالا اگه گفتن رک هستم، باید دونه دونه بررسی کنم که چی شده ... بعضاً حرفی که برای من عادی هست برای اونا رک گویی حساب می شه! در مورد قبولی بالای صد در صد زیاد مطمئن نیستم، ی شاگردی داشتم که اصلاً پیشرفت نمی کرد! البته من اون موقع فقط و فقط 10 سالم بود:D ولی شاگردای دیگه ای داشتم که خودشون رو مدیون من می دونن... برای چن نفری هم که آموزش داده بودم، خوب بودن برای یک روز قبل امتحان:D تا حدی که یکی می گفت می خوام بمیرم چون بلد نیستم!!! ولی زنده هست حالا. البته تقلب راه سریع تری هست برای قبولی!
  15. این مورد در مورد واقعیت و برخوردهای حضوریم بیشتر نمایان هست. برای اینجا بعضیا خیلی زود صمیمی می شن و آدم نمی دونه چطوری بگه که کمی رسمی تر باشن

ادامه مورد 13:

• کتاب وین دایر صوتی هست یه خانم با سرعت لاک پشتی می خونه
  • اتفاقاً من همین یه مورد رو از نزدیک سعی می کنم امتحان کنم ولی فکر کنم وسواس میاره افراط در اینکه ببینیم زاویه دید مردم چطوریه؟
  • هفته ای یک بار؟ حساب کردم دو ماه یکبار دعوت کنیم بیان من قانع هستم با توجه به تعدادشون..:d
  • اون قضیه محتاط بودن به چندگانگی های شخصیتی مربوط میشه
  • سعی می کنم بحث نکنم.
  • تجربه کردم، استراحت=مرگ تدریجی
  • آقا من اصلاً ریموت تی وی نمی دونم کدوم وره، به سختی تی وی می بینم- مجری رامبد جوان هست که کمی پیر شده، شبکه نسیم. نمی دونم ندیدم.
  • اون داستان "پادشاه و خیاط" رو بخونن ، مشکلشون حل می شه:d
  • ورزش گروهی مث والیبال رو امتحان کردم مدتی بعد گروه غیب می زنه؛ ورزش تک نفری رو بیشتر دوس دارم

موندم تو فقط از روی پستاش این همه چیز رو فهمیدی یا بیرون از باشگاه هم میشناسیش؟
نه سعادت آشنایی بیرون باشگاه رو نداشتم

سلام دوست من:gol:
نه من بیرون از باشگاه هیچ کدوم از بچه ها رو ندیدم. اصولا امکان چنین کاری برام فراهم نیست.
اما تحلیل سه یا چهار تا از دوستان شرکت کردم، می تونم بگم اگر کمی مطالعات بایرز و یونگی داشته باشید تنها با چند پست و دیدن شیوه برخورد به راحتی میتونیم تیپ شخصیتی فرد مقابل رو متوجه بشیم.
این شیوه روانشناسی اساسی برای گزینش شرکت های مشهوری مثل گوگل و فیسبوک و .... هست.

تیپ شخصیتمو قبلاً تثبیت کرده بودم
کلی هم توو همین تاپیک ها تحلیل می ذاشتن از قبل چند مورد داشتم که ضمیمه می کنم: (به تعداد پست دقت کنین، این برداشت یکی فقط و فقط از آواتار و پستم هست)

هر که را جامه ز عشقی چاک شد
او ز حرص و عیب کلی پاک شد

جسم خاک از عشق بر افلاک شد
کوه در رقص آمد و چالاک شد

پیوست ها

• 1 (2) - Copy.JPG
    1 (2) - Copy.JPG
    64.8 کیلوبایت · بازدیدها: 0

olel_albab

مدیر تالار ریاضی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
3

سلام

ممنون از حضور پر رنگ و عالی شما دوست محترم
جناب الل الباب عزیز:gol:
بریم سراغ تحلیل هایی که نوشتین:

سلام:gol:
خواهش می کنم، امیدوارم مفید بوده باشه،
میگما مثل اینکه بالای 80 درصدش با شخصیت حقیقیتون منطبق بوده ظاهرا...
اما در مورد والد و بالغ و کودک و تداخل ها باید در نظر داشته باشیم که مثلا تداخل بالغ و والد این طور هست که معمولا خود فرد متوجه نمیشه، این رو هم بگم اکثر افراد تداخل دو قطبی دارند تا سه قطبی و اکثرا کودک محور هستند اما اگر کسی تداخل والد بالغ داشته باشه حرف های والد گونه رو از وجهه بالغ میزنه.... این رو هم بگم این در مورد رفتار هایی که من از شما دیدم حدود 5 درصد از کل رفتار های شما رو شامل میشه که برداشت من هست و لزوما درست نیست.
اما در مورد پیشنهاد ها:D
کتاب وین دایر صوتی رو خودم دانلود کردم، نسخه چاپی و ترجمه بدرالزمان نیک فطرت رو تهیه کنید.
نه نیازی نداره ما همیشه از زاویه فکری دیگرون رفتار کنیم، نه! قرار نیست عمل کنیم به میل دیگرون که، ولی برای تصمیم جامع گرفتن حدود 10 درصد بهتره به عنوان نفر سوم ببینیم چه خواسته ها و نقطه نظراتی ممکنه وجود داشته باشه.
در مورد ورزش هم، باشگاه حرفه ای ثبت نام کنید و لذتش رو ببرید:D

"ALPHA"

کاربر ممتاز
تاپیک تحلیل- پاسخ به دوستان (4)

تاپیک تحلیل- پاسخ به دوستان (4)

سلام
چه جالب منم اول فکر میکردم آقان: )) البته من دچار سوء تفاوت شده بودم
و آشنایی بسیار مفرحی داشتیم: ))
که هروقت پیامامونو میبینم دلم شاد میشه: )
دختر محکم و خودساخته ای به نظر میاد
و اطلاعات بالایی داره همونطور که دوستان دیگه هم اشاره کردن
بامعرفته واقعا
عاقله
من باهاش لحظه های خوبی داشتم

خلاصه دختر خوبیه من دوسش دارم
سلام به یاسمین عزیز
بدجور! دختر جان سوء تفاهم یا سوء تفاوت؟
بله بله! یکی مون نزدیک بود که سکته بزنیم!

منم هر وقت اسمتو ببینم می خندم!
احتمالاً بابالنگ دراز ایشون هم بودم
مرسی از همه تعریفات

یکم هم بدمو می گفتی!
منم هم لحظه های خوبی داشتم هم انرژی مثبتی ازت گرفته بودم بشدت زیاد
ممنون از حضور پرانرژیت
سلام

من شناختی نسبت به ایشون ندارم

فقط میدونم از دوستای مامان Jasmin.S هستن

با تشکر :|
من هم فکر می کنم اولین نقل قولی باشه که از پست شما می گیرم
ممنون از حضورتون:gol:
خب از من دعوت شده به عنوان شاهد حضور به هم برسانم

والا این عَلَفی ما دخدر خوب...مهربون...شیرین....گوشت تلخ....نهلتی...بعضی وقتا انقد ادمو دوست داره که ادم دست و پاشو گم میکنه....بعضی وقتا جوری با ادم حف میزنه ادم قالب تهی میکنه...
من یه دفه میخواسدم ازدباج کنم نذاشت انقدی که از معایب ازدباج در گوشم خوند خودا ازد نگذرع علفی
اشپزی و دست پختش عالی..
مو کوتاه کردنش در حد صفرررررررر
خیلی اهل کمک کردن
زودم صمیمی میشه:*
در کل آی لاو یو علفی..مرموز...تو دار...
به به عخشم
سطر اول رو منم برات دارم , دل به دل راه داره
ان شاء الله دفعه های بعد...
. چرا نفرین می کنی؟ قرار بود فقط تحلیل کنی. لیمویی بعد از ازدباج:

ته دیگ نمونده
مو رو بلند می کنم ولی!
بله بله
نخیر فقط با تو
منم منم........ تو، هَم..... تو، هَم
مرسی، قاضی نیومد

الفایِ عزیز ،فردیست رک ، مهربون ، فعال و مسئول

منم اوائل فک می کردم ایشون پسر هستن.

سلام خانم نغمه ایرانی
مرسی از حضورت

عه؟ چه سوء تفاهمی

سلام

آلفا جز دستای خوب منه .
دختر خوبو آرومیه
شوخ طبع و با جنبس
گاهی ازش میترسم دی:
جدی و گاهی خشکه
مهربونه
باحاله

در کل دوستش دارم
موفق باشی عزیزم.
سلام خانم پری ناز گل
برای منم دوست خوبی هستی
چرا می ترسی؟

ویژگی خشک شد: 3 مورد
منم همین طور

سلام
آلفا جان از همکارهای بسیار فعال و با معلومات تالار کشاورزی هستند که خیلی به کاربران کمک میکنند
منم مثل خیلی از دوستان دیگه در ابتدا فکر میکردم آقا هستند:دی

درحال حاضر خیلی باهم دوستیم وکلی هم در مورد مسایل مختلف گفتگو میکنیم
فرد منطقی و مودبی هست که شنونده خوبیه

برات آرزوی موفقیت میکنم دوست من
سلام خانم آگاه جون
عه؟ آره یادمه اصرار داشتین که اولش مشخص کنم یادمه
همون طوری هستم که می شناسی
مرسی از دعوتت (به لورون کبیر تعظیم کن ! زود باش )
تحلیل من یکم فرق داره
اما خودت منو میشناسی دیگه چجوری هستم
یک جوجه میکروب :w15:
مهندس املت و املت شناس حرفه ای :w15:

با من کل ننداز بچه ؛ بزرگتون رو تو طراحی یادت رفته ؟

عشق شعره و ما را نیز مستفیض کرده
البته شعرای بدی هم نمیگه ها
هنوز یکی از اسنادش رو دارم
استاده گریم هستش و کبک منو گریم کرد شبیه یکی از زنهای قاجار

در طراحی هم ما را بی نهایت مستفیض کرد و منو از دست کچلا نجات داد
البته گیر هم زیاد میده !! مثلا گیر میده برنجو سرد نخور

جدا از همه شوخی ها بچه خوبیه و دوسش دارم
و دختر باهوشیه
برات آرزوی موفقیت میکنم؛ یک گونی گل :gol:
تعظیم کن میخوام برم
به به
سلام جناب لورون کبیر

تحلیل که چه عرض کنم، باشه هر جور دوس داری
الان دیگه میکروب نیستم؛ آلفا هستم!
حیف الان بدجوری کف کردم، عکس املت می ذاشتم برات
من؟ من با تو کل بندازم؟؟ نه یادم نرفته و نمیره
مرسی از تعریفات
کبکت که دختر قاجاری بود؛ دقیقاً... نشون هم دادم فقط چادر نداشت
یادش بخیر
نه اینکه به گیر دادن بقیه در مورد سلامتی اهمیت میدی، سرمایه علمی ما رو به هدر میدی

بچه خودتی
دل به دل راه داره
مرسی تو، هَم خیلی باهوش و پر انرژی و دوس داشتنی هستی
ممنون از اون گونی گلها! کی می رسه دستم؟
تعظیم؟ چه واژه سختی! ترمینولوژی تعظیم چیه به نظرت؟ مطمئناً خم شدن مقابل بزرگ نیس

خیلی ممنون
همه چی هم که یادته
کلی خندیدم؛ همیشه خوش خنده باشی و خنده رو لبات
ممنون از قبول دعوتت؛ می دونم دعوت می کنن نمی ری

خیلی ماهی
تعظیم جناب لورون کبیر

سلام.

ایشون بسیار مهربون ، زحمت کش و دلسوز هستن ، سعی میکنن خدمت کنن گرچه بی نام و نشان(برعکس بنده که خدمت با نام و نشان فقط میکنم!) ، سعی میکنن مفید باشن.

قدیما chatterbox بودن الان گویا خوشبختانه حل شده و بهتر شدن!! از ما یه کم بیزارن چون زیادی زحمت دادیم و اینقد کلافه شون کردیم که گویا اسممون رو دادن لیست سیاه که دیگه زیادی حرف نزنیم!

حس پلیسی من بهم میگه یه نام کاربری دیگه ای هم دارن که در گفتگوی آزاد یه زمانی بودن ، عکس آواتارش هم نور و سایه بود!! (شایدم اشتباه میکنم!)

بالاخره در کل خانم بسیار مودب ، خوب ، دلسوز ، تلاشگر و با پشتکار ، با سواد ، با اطلاعات عمومی بالا ، و در کل بعنوان یه دوست خیلی خوب میشه روشون حساب کرد.

همینا دیگه.چیز زیادی به ذهنم نمیاد...

سلام
ممنون از تعربف ها... البته من کمی مهربون هستم
قدیما؟ خواهش می کنم:redface: الان مجالی برای صحبت نیس... جالبه جواب خودمو خودتون دادین
اتفاقاً تا لازم نباشه حرف نمی زنم؛ حتی در ردیف آدمهای کم حرف می تونم باشم
نه لیست سیاه بودین که جواب پستهاتونو نمی دادم چون عملاً نمی دیدم
وااااای... این هم یک پیش فرض هست که خیلی ها دچارش می شن! من قبلاً آواتارهام سیاه سفید بودن، فقط اسم کاربری مو تغییر نام دادم؛ چند یوزری بودن عملاً برام ممکن نیس
بازم ممنون از حضورتون:gol:

سلام و ادب خدمت رییس جمهور قلبها
ایشون از جمله آدمایی هستن که اوایل عضویتم در مورد امضاشون پرسیده بودم چون دوپهلو هست، به اسم کاربری شون هم گیر داده بودم
اول فکر کردم که اشتباه تایپی داره ولی ظاهراً نوشتن "لج باز...."
خب یکی از خصوصیاتم بعضی مواقع همینه
ولی صفت بارزم نیست
ممنون از حضورتون
سلام
خواهش می کنم، امیدوارم مفید بوده باشه،
میگما مثل اینکه بالای 80 درصدش با شخصیت حقیقیتون منطبق بوده ظاهرا...
اما در مورد والد و بالغ و کودک و تداخل ها باید در نظر داشته باشیم که مثلا تداخل بالغ و والد این طور هست که معمولا خود فرد متوجه نمیشه، این رو هم بگم اکثر افراد تداخل دو قطبی دارند تا سه قطبی و اکثرا کودک محور هستند اما اگر کسی تداخل والد بالغ داشته باشه حرف های والد گونه رو از وجهه بالغ میزنه.... این رو هم بگم این در مورد رفتار هایی که من از شما دیدم حدود 5 درصد از کل رفتار های شما رو شامل میشه که برداشت من هست و لزوما درست نیست.
اما در مورد پیشنهاد ها
کتاب وین دایر صوتی رو خودم دانلود کردم، نسخه چاپی و ترجمه بدرالزمان نیک فطرت رو تهیه کنید.
نه نیازی نداره ما همیشه از زاویه فکری دیگرون رفتار کنیم، نه! قرار نیست عمل کنیم به میل دیگرون که، ولی برای تصمیم جامع گرفتن حدود 10 درصد بهتره به عنوان نفر سوم ببینیم چه خواسته ها و نقطه نظراتی ممکنه وجود داشته باشه.
در مورد ورزش هم، باشگاه حرفه ای ثبت نام کنید و لذتش رو ببرید

ممنونم (شکلک گل رز)
بعضی خصوصیات هم پوشانی و بینابینی بودن یعنی یکم آره یکم نه ولی خیلی خوب بودن (شکلک تشکر)
من گفتم و اصرار دارم که کودک درونم قایم می شه؛ شاید بیارمش بین آدمها و نشونش بدم به بقیه، اذیتش می کنن، می رنجوننش (شکلک ناز کردن)
جز اسناد گویای کتابخونه بود؛ باشه هر دو رو می گیرم (شکلک چَشم)
درسته به بقیه هم باید سهمی بدیم اما نه زیاد (شکلک هنوز مطمئن نیستم ولی باشه)

دوست دارم که دنبالش کنم ورزشو (شکلک ذوق)

ممنون از حضورت مجددتون (شکلک برگ سبز)
محدودیت شکلک تا 20 تا رو دارم(شکلک شرمنده و سوت زدن)

جوهر الذات عطار:

نمي يابند اينجا هيچکس راز

در اين آيينه مرانجام و آغاز

نمي يابند از اين آيينه جز دوست

که برخوردار اين آيينه هم اوست

در اينجا وصل دلدارست خسرو

عجب سر تن در اين آيينه پرتو

فکندست و همي در گفتگويست

حقيقت خود بخود در جستجويست

عجايب در عجايب اندر اينجاست

در اينجا هپچ ناپيدا و پيداست

ممنون از حضور دوستان عزیزم
در تک تک پستها ، اول خود دوستان رو دیدم؛ سپس خودم رو

آخرین ویرایش:

"ALPHA"

کاربر ممتاز
تاپیک تحلیل- پاسخ به سوالات نهایی و جمع بندی

تاپیک تحلیل- پاسخ به سوالات نهایی و جمع بندی

طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

چقدر آرمانگرایانه!!!! دنیای مجازی با شخصیت های واقعی
1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟
به نظرم برای روابط محدودی که داشتم خیلی هم خوب بود، بله تا حدی تونستن هر دو جنبه رو بگن هر چند نکات منفی رو معمولاً بعد از سالها شناخت میشه گفت یا نگفت!

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
شخصیت مجازی خاصی برای خودم تعریف نکردم که با شخصیت واقعیم اختلاف داشته باشه؛ منتها بی پروایی توو گفتار و رفتار توو مجازی بیشتر نمود پیدا می کنه اما این به معنی بی ادبی یا شکستن حریم دیگران یا آزار و اذیت احتمالی اونها نیس؛ فقط میدون دادن به زوایای خفته می تونه باشه که بعد از مدتی باز هم به فراموشی سپرده می شن چون در محیط مجازی هم میشه به بلوغ و کمال از نظر کلام و رفتار دست پیدا کرد با این پرانتز باز و بسته ای که چه واقعی چه مجازی هیچ موقع قصد آزار یا بی احترامی به بقیه رو نداشتم

شخصیت واقعیم شاید نرم تر، منعطف تر به نظر بیاد و لا بلای پاسخ ها هم تفاوت برداشت ها با واقعیت رو بیان کردم

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟
شخصت واقعی من دوس داشتنی تر از شخصیت مجازی م هست، یعنی علاقه به این ندارم که همینی که بقیه از رفتارم دیدن و شاید چند نفری ازم رنجیدن رو به عرصه حضور ببرم.
شخصیت مجازی محدودیت هایی داره، مسئولیت هایی داره که باید پابند به اونها باشی، باید مسئولیت قبول کنی، باید به بقیه بیشتر از اون چیزی که خودت تمایل داری احترام بذاری، ممکنه اشتباهاتی در کلام باشه که همون توو یادها بمونه در حالی که اون طور نیستی!
تنها چیزی که از شخصیت مجازی دوس داشتم این بود که چندان روی احساسات آدم اثر منفی نمی ذاره که بلافاصله مجبور به واکنش یا تعمق در رفتار و گفتار بقیه شی، اهمیت آدمهای مجازی فقط تا زمانی هست که شات دان بشه صفحه کامپیوتر؛ درگیری ذهنی اصلا نداره

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟
نکات منفی من بیشتر از نقاط ضعف بقیه ناشی می شه؛ مثلاً وقتی تمایلی به ارتباط یا صحبت با کسی رو نداشته باشم، به من می گن خود برتر بین!
وقتی وقت خودمو سهیم نشم با یکی که همون لحظه نیاز به صحبت داره می شم خشک!
و برعکس نکات مثبتم هم دوباره از تمایل افراد به بودن چیزی هست که یا نیستن یا اونها هم همین طور هستن!

در مورد نظر خودم؛ نکات منفی من بی پروا بودن در کلام هست که بعضاً به رک گویی هم تعبیر می شه؛ کم بودن انعطافم به هم سن وسالهام یا کمی کوچیکترا از خودم هست که به خشکی تعبیر می شه، حساس بودنم که دو پهلو هست، دقت و ریزبینی که دوپهلو هست؛ کنجکاوی که دوپهلو هست و امثال اینها...
نکات مثبت پابندی به قانون های خودم؛ سعی در نشون دادن خودم در رفتار و گفتار (تا حد وسعم) و نه بیان و کرنا کردنشه

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟
نمی دونم بسته به شرایط باید بررسی بشه؛ تسلط به شناخت سه وجه خودم رو ندارم؛ کودک رو فقط خودم می بینم و اگه کودکش رو بیاره جلو ممکنه کودکم یه نمایی از خودش نشون بده!! یاد بیماری شیزوفرنی می افتم با این سوالا!!
والد و بالغ رو نمی دونم تا چه حدی و کدوم غالب هست

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟
در حد اوسط
یعنی نه بی توجهم و نه انقد افراط می کنم
ذهنیت انسان ها در اکثر موارد اشتباه می کنه بخصوص که خصلتهایی مثل بدبینی و سوءتفاهم و بداندیشی و حسادت و کینه ورزی و خودبرتر بینی و غرور و ... با اونها باشه ، آدم نمی تونه زیاد رو تصویری که بقیه ازش درست کردن، تکیه بده
از طرفی یک تصویر و تصوری رو دوس دارم بسازم که به واقعیت خودم نزدیک باشه چون در غیر این صورت اگه بخوام بهتر از اون چیزی که هستم نشون بدم، اسمش ریا و دو رویی هست و اگه بخوام بدتر از چیزی که هستم نشون بدم، راه برای هر گونه افترا و تهمت و توهین و پَست اِنگاری باز می شه ، هر چند باز هم این مورد به انصاف مخاطب مونده که چقدر بتونه با تصویری که خودش ساخته و تصویری که هست، تمییز قایل بشه

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...
آدم ها رو چیزی می بینیم و می شناسیم که می خوان و دوس دارن
ممکنه یکی چند یوزری باشه و چند تا شخصیت متفاوت رو نشون بده، که کاملاً در تضاد باهم باشن، تکلیف چیه؟
پلی از دنیای مجازی به دنیای واقعی نزدم جز شناختهای محدود
اما خداوند، خدای زیبایی ها هست و تصادفی هیچ گاه در مورد یکی، شناخت پیدا نکردم، چیزی که در آدمهای مجازی دیدم، زیبایی حضور خدا بود؛ حتی اگر خدا را قبول نداشته باشن
تلاش و جدیت و اراده و زیبایی و بزرگواری و بزرگ منشی و ساختن با شرایط و خصوصیات والای علمی یا شخصیتی رو دیدم، تجربه شخصیم همین بود یعنی نوع ارتباط شاید عمیق تر شد ولی به واقعیت نرسید که توضیح خاصی داشته باشم
نیمه پر لیوان حضور آدمها رو باید دید :D

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...
فعلاً نه به اون صورت؛ جز اینکه به آنچه که داشتم و دارم اصرار کنم، و خصلت هام بهتر بشن

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

من جوابش رو تووی تک تک نقل قولهام دادم:gol:

در نهایت از همه عزیزان شرکت کننده تشکر می کنم:D
از حضور تک تک دوستان بزرگوارم سپاسگزاری می کنم

پ.ن.:
یک چیزی تا یادم نرفته بگم، تست تیپ شخصیتی MBTI رو در برهه ها و فاصله های زمانی مختلف سنجیدم و همیشه "ENTP" بوده و از نظر شخصیت های چارده گانه "آتنا" و شخصیت مردانه که بقیه خیلی بازر اونو دیدن "زئوس" بودم.

تقابل شخصیت بالغ-والد-کودک فکر کنم در برهه های سنی مختلف تغییر می کنه برا همین سنجش درستی ازش ندارم

دوست دارم که دوستم عیبم
همچو آئینه روبــــــــــرو گویــد

نه که چون شانه با هزار زبان
پشت سر رفته مو به مو گوید

آخرین ویرایش:

دانشجوي كامپيوتر

دستیار مدیر تالار هنر
کاربر ممتاز
تحلیل شخصیت "ALPHA"

یه دوســــــــت فوق العاده ست ..:gol:

آلفا عزیزم یاد این حکایت افتادم که فکر می کنم برای شخصیت ارزشمند تو تلاقی خوبیست:

شبی که بارون شدیدی می بارید،
" پرویز شاپور " از " احمد شاملو " پرسید : چرا اینقدر عجله داری؟!
شاملو گفت : می ترسم به آخرین اتوبوس نرسم.
شاپور گفت : من می رسونمت .
شاملو پرسید : مگه ماشین داری؟
شاپور گفت. : نه، اما چتر دارم!
" دوست واقعی کسی است که در لحظه ای که باید جای دیگر باشد، بخاطر شما در کنارتان باشد. "
:gol:زندگی تون پر از دوست های واقعی:gol:

"ALPHA"

کاربر ممتاز
یه دوســــــــت فوق العاده ست ..:gol:
مرسی
دوست خوبم
تو هم انرژی فوق العاده ای داری;)

آلفا عزیزم یاد این حکایت افتادم که فکر می کنم برای شخصیت ارزشمند تو تلاقی خوبیست:

شبی که بارون شدیدی می بارید،
" پرویز شاپور " از " احمد شاملو " پرسید : چرا اینقدر عجله داری؟!
شاملو گفت : می ترسم به آخرین اتوبوس نرسم.
شاپور گفت : من می رسونمت .
شاملو پرسید : مگه ماشین داری؟
شاپور گفت. : نه، اما چتر دارم!
" دوست واقعی کسی است که در لحظه ای که باید جای دیگر باشد، بخاطر شما در کنارتان باشد. "
:gol:زندگی تون پر از دوست های واقعی:gol:

:D خب همه گفتنی ها رو قاصی گفته از نقطه نظر ادبی (روح شاملو هم شاد که دلش به همون چتر و به اون بارون ها خوش بود)
خوش ب حالم که تونستم این حس رو به دوست عزیزم فاطمه قاص القا کنم که می تونم چتری براش بگیرم؛ همراه خوبی باشم

* چیزی که در طی زمان معمولاً رنگ می بازه این همراهی ها هستن؛ به چند قطره محبتی که به بقیه می چشونیم می بالیم:gol:

[SUB]زیباترین انسانهایی که دیدم، چشم رنگی ها نبودند! قد بلندها، لب برجسته ها! مو بلوندها، هیچ کدام زیباترین نیستند! مدلهای برندهای معروف زیباترین نیستند! آنهایی که شبیه به ستارگان سینمای جهان اند، زیباترین نیستند!
زیباترین ها فقط شبیه به حرفهایشان هستند، و [/SUB]
[SUB]چقدر دوست داشتنی اند.
انسانهایی که شبیه به حرفهایشان هستند! آنهایی که بوی انسانیت از ده متریشان به مشامت می رسد!
آنهایی که چایت کنارشان سرد میشود و آرامششان در وجودت رخنه میکند!
اگر در زندگیتان یک زیباترین دارید قدرش را بدانید، آنها بسیار اندک اند! بعضی ها چهره شان خیلی معمولیست امّـــــــــــا
آنچه در قسمت چپ سینه شان می تپد دل نیست، اقیــــانــــوس محبّـــت است.[SUP](این دیگه به شما نگفته، اینو منظورش خودم بودم!:d)[/SUP]
بعضیها تُنِ صدایشان خیلی معمولیست ، امّــــــــــا سخن که میگویند، در جادوی کلامشان غرق میشوی بعضیها قد و قامتشان معمولیست امّــــــــــا حضورشان طپش قلب می آورد، بعضیها خیلی معمولی هستند امّـــــــــا همین معمولی بودنشان ، از آنها جذابیتی منحصر به فرد میسازد.
[/SUB]
:love:نازی - لیمو - سرور - آلفا - فاطمه یاس - زهرا عشخ دیرین - سمانه : ) :love:
[SUB]این متنه واسه شماست.:heart:[/SUB]
متن امضاهات رو هم که همیشه به من هدیه می کنی:love: (البته قبلاً کش می رفتم حالا دیگه خودت با زبون خوش تقدیم می کنی بهم)
اوهوم شباهت به چیزی که درباره خودت حرف می زنی مستقیم یا غیرمستقیم، زیبا هست
چه خوبه که بویی به مشام می رسه از وجود یک انسان کمتر از گــُـل نباشه
معمولی بودن هم بعضاً دردسرهای خودشو داره!

مرسی عزیزم فاطمه قاص؛ وصف چیزی که درباره تو حس کردم اینه که کودک درونت رو میاری باهام بازی کنه، شوخی کنه و همین رنگی رنگی هاتو دوس دارم

[شماره ان اُم از دخترایی ک فکر می کردن پرنس هستم:D]

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
دیر رسیدم ولی امیدوارم نظرم مثل خودم کهنه نباشه : )

و اما آلفا خانم
اولین چیزی که به ذهنم میرسه با حوصله بودن و منطقی بودن حرفاشون هست
سرشون توی کار خودشون هست ولی به اندازه خودش پرانرژی و آرزوهای بزرگی دارند

خیلی نیست با ایشون برخورد داشتم توی این مدت چیزی جز مهربونی .. متفکر .. خوش ذوق و خوش بیان بودن ندیدم

در کل یه فلسفه آرومی دارند .. در نوع خودش یه سبک خاص
از کنار عبور میکنن ولی اگر دقت کنید برای خودشون یک مرکز توجه هستند : )

"ALPHA"

کاربر ممتاز
دیر رسیدم ولی امیدوارم نظرم مثل خودم کهنه نباشه : )

و اما آلفا خانم
اولین چیزی که به ذهنم میرسه با حوصله بودن و منطقی بودن حرفاشون هست
سرشون توی کار خودشون هست ولی به اندازه خودش پرانرژی و آرزوهای بزرگی دارند

خیلی نیست با ایشون برخورد داشتم توی این مدت چیزی جز مهربونی .. متفکر .. خوش ذوق و خوش بیان بودن ندیدم

در کل یه فلسفه آرومی دارند .. در نوع خودش یه سبک خاص
از کنار عبور میکنن ولی اگر دقت کنید برای خودشون یک مرکز توجه هستند : )

سلام
کهنگی اتفاقاً اصالت داره
خوش اومدین

نظرتون سر ذوق میاره آدمو
شاید خود خودم هستم ولی شنیدنش حس خوبی می ده

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از آلفای عزیز به خاطر پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.:gol:
پایان تحلیل بیست و پنجم:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.