تحلیل شخصیت منصور بلوگفا :)))))))))

honey2009

کاربر بیش فعال
در کل تو رفاقت یه رنگ هه
میشه روش حساب کرد و دوست خوبیه
آدم صاف و صادقیم هس
شعر هم خیلی دوس داره
یه ذره م فضول🐣🐣🐣

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
در کل تو رفاقت یه رنگ هه
میشه روش حساب کرد و دوست خوبیه
آدم صاف و صادقیم هس
شعر هم خیلی دوس داره
یه ذره م فضول������������������

کنجکاوم:D
شومام همینطور
همیشه سعی کردم تو مجازی و واقعی یکی باشم
خیلی شعر دوس میدارم :w16:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خدمت همه دوستان
مخصوصا اقا منصور.

خب بریم سراغ تحلیل

اقا منصور بسیار شوخ طبع, مهربون و شیطونن

خیلی اهل کار و تلاش. البته تفریحاتشونم سره جاش هست

فوق العاده خانواده دوست و فداکار

دوست دارن مستقل باشن

به همه کمک میکنن ولی خب خیلیا قدرشونو نمیدونن... به عبارتی دستشون نمک نداره متاسفانه

به بزرگتر از خودشون فوق العاده احترام میزارن و همیشه یه گوش شنوا در برابرشون دارن

انتقاد پذیرن و خودشون خوب انتقاد میکنن.

دوست دارن خودشون و در مقابل اطرافیان بی طرف حرفیو بزنن و تلاش نداشته باشن که عقیده شخصی خودشونو به دیگری تحمیل کنن

بسیار خوب طرفشونو میشناسن.. ینی طوری که متناسب با همون مخاطب و محدوده ای که تعیین میشه رفتار میکنن.

خیلی اهل فیلم و بازین.

کودک درونشون فوق العاده فعاله

دوست دارن همیشه شاد باشن و بقیه رو شاد کنن.. به همین دلیل خیلی کم پیش میاد که ناراحتیشونو کسی ببینه.

احساس میکنم با اینکه خیلی اجتماعی هستن ولی درونگران فک میکنم خیلی سخت درد و دل میکنن.

یکمهم راحت میخندن.. هم راحت گریه میکنن.

به موسیقی و ساز علاقه دارن

خودشون به عقاید بقیه خیلی خوب احترام میزارن و دوست دارن بقیه هم به ایشون احترام بزارن.

هووووم دیگه اینکه خیلی هم صحبت خوبی هستن.

من خیلی اتفاقی باهاشون اشنا شدم ولی یکی از بهترین دوستان من توی باشگاه هستن.

امیدوارم هر جا هستین خوب و خوش و سلامت باشین.

بازم اگه چیزی یادم اومد حتما میام.

وقتتون بخییییییییییییییر.. :gol::gol::gol::gol:

سلام
اینا ک همش تعریف بود -چه قده من خوبم :D

یکمهم راحت میخندن.. هم راحت گریه میکنن
کودک درونشون فوق العاده فعاله
اینارو همیشه دوس داشتم و سعی کردم همینجوری بمونم :D

احساس میکنم با اینکه خیلی اجتماعی هستن ولی درونگران فک میکنم خیلی سخت درد و دل میکنن.

درون گرا بودنم رو دوس دارم -یه دیواره بین خودم و اونایی ک دوسشون ندارم تا بهم نزدیک نشن -اره چون به جای درک کردنم راجبم قضاوت میکنن و به یه چشم دیگه بهم نگاه میکنن
:(

بقیه کامل و درست بود ;)
مرسی از اینکه وقت گذاشتی

:gol:tnx​

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش منصور
مرد جوان شورشی خخخخخخخ
اوائل فکر میکردم چقد زبونش تنده و مخالف خیلی چیزاست
گاهیم هر چی دلش میخواد میگه و و و
کلا شورشیه
اما من میدونم این مهندس حاضر و اقای دکتر ایندم
مردیست مهربان بینظیر آزاد با بالهایی قوی بزرگ که پرواز میکنه و فقط مرد آسمونه
و قلبی داره سپیییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
مخلصیم داداش منصور:gol:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.
خو یه 2دقیقه اخراج نشو ببینم چی میگی!
زیاد قبول نیست تاپیک تحلیل شخصیت واسه منصور بزنید چون از 100% مواقع، 99% اخراج تشریف دارن اون 1درصد هم تو زنگ تفریحه :D

آقای منصور، از اصفهان.
ایشون شبیه به چندتا از دوستام هستن،سعی می کنم هم خوبی هم بدی رو بگم:

تو دوران کودکی،کم حرف بودن،اعتقادی به اول بودن و بهترین نمره و ... نداشتن یه آدم نرمال و عادی بودن، نه تو چشم.
از یه سنی دیگه از حالت اینکه پیرو دیگران باشن(پیرو فلان شخص،پیرو حرف فلانی،پیرو فلان محدودیت ها)، در اومدن.خودشون یک شخصیت مستقل برای خودشون ساختن.
بر اساس اتفاقات گذشتشون یا تجربه های متفاوت، نُرمال جامعه رو ملاک قرار دادن، یه سری قواعد و قوانینی برای خودشون ساختن،اعتماد خوبی به خودشون و اعتقاداتشون دارن ولی از اون مدل هایی که یک جای در رویی هم گذاشتن و مثلا 0.1% هم برای شنیدن صدای مخالف گذاشتند، برای همین قوانینی که برخلاف قوانین ساخته ی ذهنشون هست رو قبول نمی کنن.بیشتر مواقع چون انسان واقع گرایی هستن سعی می کنن خودشون و ذهنیت و اعتقاد و قوانین خودشون رو به چالش بکشن و همینطور صیغلش بدن و بهترش کنن و باز هی مقایسه می کنن هی صیغل می دن هی فکر می کنن تا بهترشو بسازن.
از تجربه اتفاقات جدید نمی ترسن، بیشتر مواقع از این تعجب دارن که چرا برخی آدم ها یه سری کارهای خیلی ساده رو الکی مشکل جلوه می دن، یا اینکه چرا آدم ها تو انجام فلان کار اینقدر احمق هستند؟ مثلا بیشتر مواقع فکر می کنن چرا وقتی "این کار" صحیح هست و کم ضرره، فلانی میاد "اون کار" رو انجام میده که بلاخره به ضررشه؟
یه حالت بدون ترحم تو وجودشون هست، نه از روی ظلم، نه از روی غرور،بلکه از روی واقع گرایی و منطقی،ممکنه برخی مواقع فکر کنن چرا اینقدر خشک و بی روح هستن؟ ولی ازونطرف شخصیت احساسی هم دارن.این بالا و پایین شدن احساسات، یه حس متفاوتی نسبت به بقیه ی آدم ها بهشون می ده.اینگار ده نوع آدم تو یک آدم جمع شدن!
هر دو سه ماه، یک فاز بشدت افسرده تجربه می کنن، این فاز از سقوط در شخصیت احساساتیشون رُخ میده، ممکنه گریه کنن ممکنه ذهنشون بشدت درگیر بشه یه حس خاصیه.ولی سریع می گذره ممکنه فرداش اصلا روحیه خشک داشته باشن.

معمولا همه نوع رفیقی دارن، همه نوع آدمی میشناسن و با هرکسی بحث می کنن.چون کلا دوست دارن خودشون رو به چالش بکشن، با هر نوع مدل و طرز فکری هم دوست دارن بحث کنن.
برخلاف نُرمال هم رفتار می کنن اکثر جوان ها ترجیح میدن تو یه مراسم کنار هم بشینن ولی نه منصور ممکنه پیش یه پیرمرد بشینه خوش و بش کنه و حال کنه یا بلند شه پیش خاله اش بشینه و صحبت کنه بعد بره پیش همسن هاش بشینه،منظورم اینه توانایی تعامل بسیار خوبی با هر نوع فرد و هر نوع سنی دارن و ترس و خجالت بسیار کمتری دارن برعکس چیزیکه فکر میکنن! برخی مواقع از خودشون غافلگیر میشن.

به یه سری چیزها حساسیت نشون میدن خودشونم میدونن نقطه ضعفشونه ولی بخاطر یک حس غرور مردونه که تو همه ما هست، یهو بشدت واکنش نشون میدن نسبت به یه حرف یا یک حرکت زشت یا بد یا اشتباه یک نفر دیگه.خودشون ناراحت میشن ولی اعتقاد دارن کارشون صحیحه برای همین خودشون رو اثبات می کنن که کارم صحیحه پس اشکال نداره و ناراحت شدنم اشتباست.ولی این به نظر من میتونه اشتباهشون باشه و بهتره بیشتر خودشون رو کنترل کنن.خیلی بیشتر خودت رو کنترل کن که کمتر آسیب بزنی تا بیشتر اشتباه دیگران رو بهشون بفهمونی!

رفیق باز هم هستن البته نه کمیتی، بلکه کیفیتی!!(تعداد کم،مرام زیاد!)

کلاَ تو این مدت شاید یکی دوساله یه حس ناراحتی دارند، آرزو های تقریبا بزرگی دارن مثلا یه مجری یا بازیگر یا یک فروشنده ی بزرگی باشن، ولی خب مسلما نیاز هست که همون کارهای کوچولو موچولو که به چشم نمیاد رو شروع کنن به انجام دادن، و بگن خدا کریمه :)

اینها رو من احتمال دادم چون شبیه به دوستام هستند و حس و حال یه پسر تو این سن و سال رو میشناسم.
امیدوارم اشتباه کمتری داشته باشم و بیشتر به شخصیتشون آشنا باشم.
راستی یادم رفت بگم، آشنایی خوبی با جمله ی "اخراجی موقت" دارند.

:biggrin:ولی خدا شاهده همش اخراجه، قبول نیست نمیشه تحلیلش کرد:D

دختر بهاری

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ببین کی اینجاست سلطان فیلم دیدن، شاد و شنگول، عاشق کل کل هست، کلا مرموزه زیاد نمیشه شناختش، اظهار نظر میکنه بدون هیچ ترسی، تو اخراج شدن زیاد رکورد داره، اهدافی هم داره امیدوارم بهش برسه، خیلی پلیده خخخخخخ
موفق باشی دادا

mihua

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سواطم کمه خو -البت من میخوام شوما رو تست کنم ببینم حواست هست یا نه ک ثابت کردی اره شش دونگ جمعه :D

نه والا من کوجام تخسه -مظلومم -همش هم منو اخراج میکنن :biggrin:

اووووم باشه ;)

...-اره چون به جای درک کردنم راجبم قضاوت میکنن و به یه چشم دیگه بهم نگاه میکنن
:(

منم گاهی ازاین حالت متنفرم که یه نفر بخصوص تحصیل کرده ای از مملکت بخواد اینقد بی شخصیت و نامرد باشه که راحت قضاوت کنه یا درک نکنه و با حرفاش ناراحت کنه آدمارو.

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام داداش منصور
مرد جوان شورشی خخخخخخخ
اوائل فکر میکردم چقد زبونش تنده و مخالف خیلی چیزاست
گاهیم هر چی دلش میخواد میگه و و و
کلا شورشیه
اما من میدونم این مهندس حاضر و اقای دکتر ایندم
مردیست مهربان بینظیر آزاد با بالهایی قوی بزرگ که پرواز میکنه و فقط مرد آسمونه
و قلبی داره سپیییییییییییییییییییییییییییییییییییییید
مخلصیم داداش منصور:gol:

سلام

ای بابا نگو اینارو میان میگیرنم

پس فردا با این حرفات کلی مرید پیدا میکنم بال هام رو نیگا :w21:

فدا مدا :D

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین کی اینجاست سلطان فیلم دیدن، شاد و شنگول، عاشق کل کل هست، کلا مرموزه زیاد نمیشه شناختش، اظهار نظر میکنه بدون هیچ ترسی، تو اخراج شدن زیاد رکورد داره، اهدافی هم داره امیدوارم بهش برسه، خیلی پلیده خخخخخخ
موفق باشی دادا

ای بابا پلید از کجا اومد دختر؟ :D

کجام مرموزه -دیگه من تو خونه تصمیم میگیرم ک مثلا صب 7 بیدار شم شب نشده همه فهمیدن تا این حد دهنم چفت و بست نداره

چاکریم بالو :biggrin:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.
خو یه 2دقیقه اخراج نشو ببینم چی میگی!
زیاد قبول نیست تاپیک تحلیل شخصیت واسه منصور بزنید چون از 100% مواقع، 99% اخراج تشریف دارن اون 1درصد هم تو زنگ تفریحه :D

آقای منصور، از اصفهان.
ایشون شبیه به چندتا از دوستام هستن،سعی می کنم هم خوبی هم بدی رو بگم:

تو دوران کودکی،کم حرف بودن،اعتقادی به اول بودن و بهترین نمره و ... نداشتن یه آدم نرمال و عادی بودن، نه تو چشم.
از یه سنی دیگه از حالت اینکه پیرو دیگران باشن(پیرو فلان شخص،پیرو حرف فلانی،پیرو فلان محدودیت ها)، در اومدن.خودشون یک شخصیت مستقل برای خودشون ساختن.
بر اساس اتفاقات گذشتشون یا تجربه های متفاوت، نُرمال جامعه رو ملاک قرار دادن، یه سری قواعد و قوانینی برای خودشون ساختن،اعتماد خوبی به خودشون و اعتقاداتشون دارن ولی از اون مدل هایی که یک جای در رویی هم گذاشتن و مثلا 0.1% هم برای شنیدن صدای مخالف گذاشتند، برای همین قوانینی که برخلاف قوانین ساخته ی ذهنشون هست رو قبول نمی کنن.بیشتر مواقع چون انسان واقع گرایی هستن سعی می کنن خودشون و ذهنیت و اعتقاد و قوانین خودشون رو به چالش بکشن و همینطور صیغلش بدن و بهترش کنن و باز هی مقایسه می کنن هی صیغل می دن هی فکر می کنن تا بهترشو بسازن.
از تجربه اتفاقات جدید نمی ترسن، بیشتر مواقع از این تعجب دارن که چرا برخی آدم ها یه سری کارهای خیلی ساده رو الکی مشکل جلوه می دن، یا اینکه چرا آدم ها تو انجام فلان کار اینقدر احمق هستند؟ مثلا بیشتر مواقع فکر می کنن چرا وقتی "این کار" صحیح هست و کم ضرره، فلانی میاد "اون کار" رو انجام میده که بلاخره به ضررشه؟
یه حالت بدون ترحم تو وجودشون هست، نه از روی ظلم، نه از روی غرور،بلکه از روی واقع گرایی و منطقی،ممکنه برخی مواقع فکر کنن چرا اینقدر خشک و بی روح هستن؟ ولی ازونطرف شخصیت احساسی هم دارن.این بالا و پایین شدن احساسات، یه حس متفاوتی نسبت به بقیه ی آدم ها بهشون می ده.اینگار ده نوع آدم تو یک آدم جمع شدن!
هر دو سه ماه، یک فاز بشدت افسرده تجربه می کنن، این فاز از سقوط در شخصیت احساساتیشون رُخ میده، ممکنه گریه کنن ممکنه ذهنشون بشدت درگیر بشه یه حس خاصیه.ولی سریع می گذره ممکنه فرداش اصلا روحیه خشک داشته باشن.

معمولا همه نوع رفیقی دارن، همه نوع آدمی میشناسن و با هرکسی بحث می کنن.چون کلا دوست دارن خودشون رو به چالش بکشن، با هر نوع مدل و طرز فکری هم دوست دارن بحث کنن.
برخلاف نُرمال هم رفتار می کنن اکثر جوان ها ترجیح میدن تو یه مراسم کنار هم بشینن ولی نه منصور ممکنه پیش یه پیرمرد بشینه خوش و بش کنه و حال کنه یا بلند شه پیش خاله اش بشینه و صحبت کنه بعد بره پیش همسن هاش بشینه،منظورم اینه توانایی تعامل بسیار خوبی با هر نوع فرد و هر نوع سنی دارن و ترس و خجالت بسیار کمتری دارن برعکس چیزیکه فکر میکنن! برخی مواقع از خودشون غافلگیر میشن.

به یه سری چیزها حساسیت نشون میدن خودشونم میدونن نقطه ضعفشونه ولی بخاطر یک حس غرور مردونه که تو همه ما هست، یهو بشدت واکنش نشون میدن نسبت به یه حرف یا یک حرکت زشت یا بد یا اشتباه یک نفر دیگه.خودشون ناراحت میشن ولی اعتقاد دارن کارشون صحیحه برای همین خودشون رو اثبات می کنن که کارم صحیحه پس اشکال نداره و ناراحت شدنم اشتباست.ولی این به نظر من میتونه اشتباهشون باشه و بهتره بیشتر خودشون رو کنترل کنن.خیلی بیشتر خودت رو کنترل کن که کمتر آسیب بزنی تا بیشتر اشتباه دیگران رو بهشون بفهمونی!

رفیق باز هم هستن البته نه کمیتی، بلکه کیفیتی!!(تعداد کم،مرام زیاد!)

کلاَ تو این مدت شاید یکی دوساله یه حس ناراحتی دارند، آرزو های تقریبا بزرگی دارن مثلا یه مجری یا بازیگر یا یک فروشنده ی بزرگی باشن، ولی خب مسلما نیاز هست که همون کارهای کوچولو موچولو که به چشم نمیاد رو شروع کنن به انجام دادن، و بگن خدا کریمه :)

اینها رو من احتمال دادم چون شبیه به دوستام هستند و حس و حال یه پسر تو این سن و سال رو میشناسم.
امیدوارم اشتباه کمتری داشته باشم و بیشتر به شخصیتشون آشنا باشم.
راستی یادم رفت بگم، آشنایی خوبی با جمله ی "اخراجی موقت" دارند.

:biggrin:ولی خدا شاهده همش اخراجه، قبول نیست نمیشه تحلیلش کرد:D

سلام

تو دوران کودکی،کم حرف بودن،اعتقادی به اول بودن و بهترین نمره و ... نداشتن یه آدم نرمال و عادی بودن، نه تو چشم
اره من خیلی دنبال شاگرد اول و اینا نبودم -ی ربع تو زنگ تفریح ها میخوندم و با 14-15 قبول میشدم امتحانای کلاسی رو -کلا هم تو کلاس ها میرفتم آخر میشستم و دور از چشم معلما -اخه من اینو فهمیده بودم ک اکثرا وقتی میخوام سوال شفاهی بپرسن از چند نفر بیشتر معلم ها حال نداشتم لیست رو نگاه کنن و یا شماره آمار فلان رو میگفتن یا بچه هایی رو ک از بس گفته بودن بشین سر جات بچه و ... و اسمشون رو میدونستن صدا میکردن -ی بار دوم یا سوم راهنمایی بودم آخرای سال بود معلمه اسمم رو نمیدونست خودش به زبون اومد گفت خوب خودت رو قایم کرده بودی کل سال خخخخ

الانم کم حرفم البته اگه با طرف حال کنم شرو میکنم مثل عادل تند تند حرف زدن و امون نمیدم اونم حرف بزنه تا این حد خخخ

بیشتر مواقع چون انسان واقع گرایی هستن سعی می کنن خودشون و ذهنیت و اعتقاد و قوانین خودشون رو به چالش بکشن و همینطور صیغلش بدن و بهترش کنن و باز هی مقایسه می کنن هی صیغل می دن هی فکر می کنن تا بهترشو بسازن.
دقیقا و این راهیه ک منو به کمالی ک خودم دوس دارم بهش برسم میرسونه نه تقلید مطلق از کسی

اره -بدون ترحم نیستم سعی میکنم به طرف با رفتارم بگم همیشه قرار نیست همه چی اونی ک تو میخوای باشه -و پیش خودم میگم بزار حداقل من جواب رد به خواستش بزنم تا بفهمه همه مرید اون نیستن و این واقعیت جامعس

کلا احساسی ام و اینو ی ضعف نمیدونم بلکه یه حسنه بیشتر برام -فیلم هندی ام خلی دوس میدارم - و واسه تخلیه احساساتم راه های جالبی دارم -ی اهنگ غمگین میزارم باهاش میخونم گریه میکنم بعد ک خوب حالم روکردم 2 تا شاد میزارم یکم نشسته میرقصم بعد میرم پی کارام :D

هر دو سه ماه، یک فاز بشدت افسرده تجربه می کنن، این فاز از سقوط در شخصیت احساساتیشون رُخ میده، ممکنه گریه کنن ممکنه ذهنشون بشدت درگیر بشه یه حس خاصیه.ولی سریع می گذره ممکنه فرداش اصلا روحیه خشک داشته باشن

بحران های زیادی تو زندگی واسم پیش اومده -جدا از اونا وقتی هم یه حادثه یا ی خبری میرسه ک همه نگران میشن و استرس میگیرن من خیلی ریلکسم تو این مواقع و هول و ولا ورم نمیداره ای بابا حالا چیکار کنیم و فلان -این خصوصیتم رو خیلی دوس دارم و افراد خونواده هم میگن خیلی خوبه ک اینجوری هستی :)
نه من همون طور ک گفتم نمیزارم احساستم جمع بشه تا یهو بزنه بیرون و برم تو فاز غم -احساساتم رو تخلیه میکنم البته با اهنگ نه با دردو دل -دوستانی بودن ک باهاشون درد و دل کردم و خیلی بهم آرامش دادن اما خب همیشه در دسترس نیستن یا خلی موقع ها هم دلم نمیاد اونا رو ناراحت کنم

اره ازخیلییییییی این وری بگیر تا اون وری من با همه جور آدمی جوش میخورم هم تو دانشگاه هم بیرون
البته من بیشتر دوست بقیه هستم تا اونا دوست من -دوست زیاد دارم اما رفیق خیلیییییییییی کم -شاید بگین بده -چون اگه قرار باشه با کسی رفاقت کنم براش مرام میزارم و نگاه نمیکنم تو دوستی با اون چه سودی به من میرسه

برخلاف نُرمال هم رفتار می کنن اکثر جوان ها ترجیح میدن تو یه مراسم کنار هم بشینن ولی نه منصور ممکنه پیش یه پیرمرد بشینه خوش و بش کنه و حال کنه یا بلند شه پیش خاله اش بشینه و صحبت کنه بعد بره پیش همسن هاش بشینه،منظورم اینه توانایی تعامل بسیار خوبی با هر نوع فرد و هر نوع سنی دارن و ترس و خجالت بسیار کمتری دارن برعکس چیزیکه فکر میکنن! برخی مواقع از خودشون غافلگیر میشن

من با راننده تاکسیایی ک سنشون بالاست یا کلا ادم هایی ک میدونم اگه سوال کنم مثلا اگه الان 25 سالت بود با همین آگاهی و علمی ک الان داری چیکار میکردی و وووو خدا پغمبر برام ردیف نمیکنه خیلی میحرفم -ی حرفای جالب و باحالی هم بهم زدن ک خیلی هاشون رو به بقیه تعریف کردم و کلی دمش گرم دمش گرم نثار روح اون یارو فرستادیم خخخخ

ی کارایی میکنم ک بعد 2 دقیقه میگم تو روحت -دمت گرم به خودم لایک میدم-خودم رو دوس دارم خیلی -و سعی میکنم صادق باشم هم با خودم هم بقیه -بیشتر باخودم

اره دقیقا قبول دارم -خو نمیشه یهو میبینی طرف داره یه مشت اراجیف میگه و همه هم سکوت کردن -و این حس رو میده خب لابد همه حرفاش درسته ک کسی نظری مخالفش نمیگه -اون با قدرت تمام شرو به مزخرف گوییش میکنه چون پشتش گرمه منم پشتم به بالشم گرمه:D

درسته ی چند وقته روشم رو عوض کردم -سعی نمیکنم با طرف بحث کنم بلکه شروغ میکنم با تمسخر اونو زیره سوال بردن وقتی با این افراد بحث کنی آخرش ک کم بیران هوالت میدن به کهکشان راه شیری یا این ک خوبه -به بهتونی بهت میبندن تا خودت بگی غلط کردم و عقب نشینی کنی مثلا ( به امام حسین توهین میکنی؟ !!!)

آرزو های بزرگی دارم و بهشون میرسم -نهناراحتی نیست -ممکنه از تصمیماتی ک گرفتم تو این مسیر ناراضی باشم اما با اون بینش و امکانات و افرادی ک دوروبرم بودن تو اون لحظه بهترین تصمیما رو گرفتم و تا الان هم چیزی رو از دست ندادم-شدم اینی ک الان هستم و همین برام کافیه -دنیا منتظره تا من برم سراغش -منم ممکنه بعضی وقتا کم بیارم -لامصب زورش زیاده اما امیدم رو از دست نمیدم

عالمی داره خداییش -من هر وقت اخراج شدم -تو اون مدتزمان یه تفاوت بزرگ یا ی اتفاق مهم تو زدگیک افتاده -مثلا تو یکیش معاف شدم از خدمت -تو یکیش زدمم تو خط فیلم و دیدن روزانه 11 ساعت سریال و کلی تجربه جدید کسب کردن ووووووووو

تحلیلت رو دوست داشتم مرسی از اینکه وقت گذاشتی تایپ کردی گذاشتمتو رو آخر جواب دادم -خوبا آخرن :D

مریم.س

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام همشهری
بابت دعوتت سپاسگذارم

-----------------
آقا منصور عزیز ی سری تحلیل از اخلاقتو رفتار مجازیت عنوان میکنم.هم حسنای اخلاقی و هم عیبا رو.
دوستان دیگه در مورد مهربون بودنو ذوست داشتنی بودنت صحبت کردن.من فاکتور میگیرم از اون خصوصیات.
چیزهایی که ب چشمم میاد و کمتر در موردشون صحبت شده میگم
خونگرم ی
فوق العاده کنجاوی و عاشق یادگرفتن مسایل جدید.همیشه آبدیته(به روز)ذر همه مسایل.چه اجتماعی.سیاسی...و غیره.فقط تو ی زمینه رشد نکرده.این فوق العاده خوبه
رک و بی پروایی.این جز صفات اخلاقیه که باید در حد اعتدال حفظ کرد که شما حسابی افراط میکنی تو این زمینه.و همین باعث شده متمایز باشی
ذهن فعالو پویایی داری.من لذت میرم از این خصوصیت.
مستقل هسی .فکر خودت.کار خودت.زندگی خودت...این خوبه.البته منظورم این نیست که خانواده و اطرافیانو فراموش میکنی.
اجتماعی هسی.فوق العاده اجتماعی.بازم تو این زمینه افراط میکنی.
اهل مجادله و مباحته هسی.تا حدودی این خوبه.زیاده روی کردن در مجادله طرف مقابلتو خسته میکنه.و اینم جز افراطات هست
منتقد خوبی هسی و این نشون میده خودتو در سحطی میبینی که بتونه عیبو حسن دیگران و اطرافیانو بگی.
گوش شنوا داری برای اصلاح.خوشم میاد از این برخوردت
اهل ریسکی.یعنی میشه گفت آدرنالینت 100 برابر دیگرانه
ی غرور خاصی توی رفتارات,حرکاتت مشهوده که برام جالبه
---------------
راسی سبک و سلیقه تو انتخاب شعرتو دوسدارم.سلیقت حرف نداره;)

آخرین ویرایش:

eng.bahar

عضو جدید
سلام

میشه یکم بیشتر توضیح بدی:smile:
توو شرایط مختلف رفتارای مختلف از خودش نشون میده

در مورد اعتماد به نفس خیلی باهات موافق نیستم -معمولی ام
در مورد کارهایی ک بهشون علاقه دارم خداییش همه تلاشم رو میکنم در بقیه موارد مثل کووالام از درخت هفته ای ی بارم پایین نمیام :D

شوخ و اخراجم ک به قول خودت همه میدونن

قربانت -منم میدونم ک تو میدونی من میرسم به اون جایی ک جفتمون میدونیم :w21:

ینی به وقتش جدی...به وقتش شوخ و...
خلاصه دیدم که تو شرایط مختلف متناسب رفتار میکنی...

تو معمولی ای؟؟؟؟؟؟؟نه تو معمولی ای؟؟؟؟؟؟؟/
با این یه ذره اعتماد به نفست میخوای منو بخوری.......این معمولیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

در بقیه موارد مثل کووالام از درخت هفته ای ی بارم پایین نمیام
اینو خییییییییلی خوب اومدی;):biggrin:

اصا اخراج شدن شده جزو خصوصیات اخلاقیت...
توو تعریف از خودت باید بگی منصور....بچه اصفان....20و چندساله....اخراجی....:biggrin:

قربانت -منم میدونم ک تو میدونی من میرسم به اون جایی ک جفتمون میدونیم
ان شاءالله:redface:

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام همشهری
بابت دعوتت سپاسگذارم

-----------------
آقا منصور عزیز ی سری تحلیل از اخلاقتو رفتار مجازیت عنوان میکنم.هم حسنای اخلاقی و هم عیبا رو.
دوستان دیگه در مورد مهربون بودنو ذوست داشتنی بودنت صحبت کردن.من فاکتور میگیرم از اون خصوصیات.
چیزهایی که ب چشمم میاد و کمتر در موردشون صحبت شده میگم
خونگرم ی
فوق العاده کنجاوی و عاشق یادگرفتن مسایل جدید.همیشه آبدیته(به روز)ذر همه مسایل.چه اجتماعی.سیاسی...و غیره.فقط تو ی زمینه رشد نکرده.این فوق العاده خوبه
رک و بی پروایی.این جز صفات اخلاقیه که باید در حد اعتدال حفظ کرد که شما حسابی افراط میکنی تو این زمینه.و همین باعث شده متمایز باشی
ذهن فعالو پویایی داری.من لذت میرم از این خصوصیت.
مستقل هسی .فکر خودت.کار خودت.زندگی خودت...این خوبه.البته منظورم این نیست که خانواده و اطرافیانو فراموش میکنی.
اجتماعی هسی.فوق العاده اجتماعی.بازم تو این زمینه افراط میکنی.
اهل مجادله و مباحته هسی.تا حدودی این خوبه.زیاده روی کردن در مجادله طرف مقابلتو خسته میکنه.و اینم جز افراطات هست
منتقد خوبی هسی و این نشون میده خودتو در سحطی میبینی که بتونه عیبو حسن دیگران و اطرافیانو بگی.
گوش شنوا داری برای اصلاح.خوشم میاد از این برخوردت
اهل ریسکی.یعنی میشه گفت آدرنالینت 100 برابر دیگرانه
ی غرور خاصی توی رفتارات,حرکاتت مشهوده که برام جالبه
---------------
راسی سبک و سلیقه تو انتخاب شعرتو دوسدارم.سلیقت حرف نداره;)

رک و بی پروایی.این جز صفات اخلاقیه که باید در حد اعتدال حفظ کرد

خو نمیشه بعضی مواقع -اما قبول دارم :smile:

زیاده روی کردن در مجادله طرف مقابلتو خسته میکنه
درست میگی ;)

راسی سبک و سلیقه تو انتخاب شعرتو دوسدارم.سلیقت حرف نداره
قربان شوما -پس لازم شد به وب نوشت هام دوباره ی سری بزنی :D

ما بقیش رو قبول دارم
تحلیل خوبی بود مرسی از اینکه اومدی :)

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

با این یه ذره اعتماد به نفست میخوای منو بخوری.......این معمولیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

در بقیه موارد مثل کووالام از درخت هفته ای ی بارم پایین نمیام
اینو خییییییییلی خوب اومدی;):biggrin:

توو تعریف از خودت باید بگی منصور....بچه اصفان....20و چندساله....اخراجی....:biggrin:

قربانت -منم میدونم ک تو میدونی من میرسم به اون جایی ک جفتمون میدونیم
ان شاءالله:redface:

اهان فکر کردم انتقاد کردی میخواستم ی دعوا راه بندازما حیف قسمت نبود :D-خو هر چی به وقتش باید انجام بشه -تک بعدی نباید باشیم

نگو دختر این حرفارو -الاناس ک ملت شماره پرت کنن تو صورتم منم ک شارژ ندارم بزنگم افسرده میشم از درس و مشخ میفتم :w10:

توو تعریف از خودت باید بگی منصور....بچه اصفان....20و چندساله....اخراجی....

خو بگو اصل بدم چرا اینقدر صغری کبری میچینی خخخخ منصور 24 اصفهان :sweatdrop:

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
سلام

خو هنوزم دیر نشده -تازه هم شهری هم هستیم :D

آفرین راز دار باش - تو دختر بساز و اهل زندگی ای هستی -همین جور الکی به این نتیجه رسیدم :smile:

بازم از این طرفا بیا :)

ولی شما اصلا پسر بساز و اهل زندگی ای نیستی :دی الکی هم به این نتیجه نرسیدم ... آقا جان اثبات شدس : دی

mansourblogfa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یاران همه به سویی رفته اند ...........کجایند ک عیب هایم را بگویند :(