تحلیل شخصیت مریدا خانم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام دوستان

:gol:

نوبت تحلیل شخصیت دوست عزیزمون **مریدا**

هست

از امروز به مدت 5 روز می تونید به تحلیل شخصیت دوستمون بپردازید.

امیدوارم تحلیل شخصیت رو با تعریف و تمجید از شخص اشتباه نگیرید
شحصیت رو نقد کنید، هم نکات مثبت و هم نکات منفی ش را بیان کنید
حتما، لطفا ادب رو رعایت کنید و نقد کردن رو با زیر سوال بردن شخصیت تحلیل شونده اشتباه نگیرید.

قوانین کلی تحلیل شخصیت :

1.کسانی که ثبت نام می کنند باید حداقل یک سال از عضویتشان گذشته باشد و حداقل 1000 پست داشته باشند.
2. کسانی که می دانند هنوز آن چنان ارتباطات گسترده ای با اعضای سایت ندارند که بخواهند تحلیل شوند لطفا ثبت نام نکنند.
3.
در صورتی که نوبت به تحلیل شما رسیده و شما به علت عدم حضور در سایت اعلام آمادگی نکنید، جایتان به نفر بعدی داده می شود و شما به آخر لیست می روید.

4.از هر گونه اسپم خودداری کنید. فقط تحلیل کنید و برای تشکر از دوستانتون زدن دکمه ی تشکر کافیست.
5. مدت تحلیل شخصیت 5 روز است که اطلاع رسانی به دوستان توسط خودتان انجام می گیرد.

6. برای داشتن تحلیلی تخصصی تر و بهتر لطفا به این تاپیک ها سری بزنید :

روانشناسی تيپ هاي مختلف شخصيتي
شخصیت شما درون گراست یا برون گرا؟
تحلیل رفتار متقابل اریک برن (شناخت کودک-بالغ- والد و کمکِ آنها در درک روابط انسانی)

{خصوصا پست آخر این تاپیک}

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلوم من اومدم

خب ..
جونم واستون بگه که مریدا جونم یه دختر فوق العاده مهربونه
با ادبه با شخصیت با کمالات
روحیه بسیار بالایی داره

خیلی خوش سلیقست (اینو از پستاشو پیجش میشه فهمید)

تو کارای خونه و آشپزی هم بهش میاد این کارو با حوصله و ب نحو احسن انجام بده ب گل و این چیزا هم علاقه داره

کودک درونشم بیداره و شیطون .. خیلی دوسش دارم

کلن هر چی بگم کم گفتم .. من هیچ نکته منفی درموردش ندیدم .. دوست خوبمیو دوست دارم

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خود مریدا این تاپیک رو ایجاد کرد؟! هوم؟! چی میگه؟!

با اون شناختی که من از مریدا پیدا کردم بنظرم آدم آروم و خونسردیه، مهربونه، یکم هم نسبت به اطرافش بی تفاوت هست و اینکه بنظرم عزت نفس بالایی داره و کمتر دچار استرس و اضطراب میشه. بنظرم زیاد حوصله آدمای جدید رو نداره و فک میکنم تو واقعیت یکی یا دوتا دوست صمیمی داره و فقط همین. از اون دسته دخترایی هست که مثلا بعد از تموم شدن کار یا دانشگاه صاف و مستقیم میاد خونه و اکثر مهمونی ها رو با مامان و باباش میره، یه پدر داره که خیلی دوستش داره و مامانی که نگرانشه. آدم برونگرایی نیست و اکثر اوقات یه لبخند رو لبش هست و کارهاش رو به آرومی انجام میده، کم حرف و ساکت هست و بیشتر تو افکار خودش غرق هست. از مهمونی و اینا خوشش میادا ولی زیاد دوست نداره شلوغی رو. کارتون دوست داره و این نشون میده کودک درونش زنده هست. خیلی دلش هم کوچیکه اگه مثلا یکی سرش داد بکشه بغض میکنه و گریه اش درمیاد. مریدا از اون دسته از افرادی هست که بیشتر دوست داره تو محیط خانواده و فامیل باشه تا دوستان. از نظر فیزیکی هم بنظرم یه دختر لاغر و باریک اندام با پوست سفید هست که بشدت هم به آرایش کردن علاقمند هست و تیپ و لباساش هم حرف نداره.
در کل دختری هست که همسر مناسبی میشه و اگه مادر بشه تمام هم و غمش بچه هاش میشن.

NASIM.1111

عضو جدید
من خیلی مریدا جون رو نمیشناسم که کامل تحلیل کنم. ولی میدونم خیلی مهربونه خیلی با شخصیت و با کمالات و مؤدبه.
هیچ نکته منفی هم ندیدم از مریدا جون:gol:

دختر بهاری

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
مریم گلییییی عزیززززز
مریم مهربونه، خیلی با ادبه، تک تک به همه سلام میده و احوال پرسی میکنه، اشپزی دوس داره، عاشق تنوع هست به نظرم، دوست داره همه چیو تجربه کنه، رنگ های بنفش و صورتی دوس داره، بعضی وقتا از ادمای اطرافش خسته میشه فک کنم، بی معرفتی رو دوس نداره، اذیتش میکنه، ولی انقدا هم مهم نیس، انقد قوی هست که به خودش بیاد و خودشو با یه چی دیگه سرگرم کنه، راسی قدم زدن زیر بارونو دوست داره، کلا مریم گلییییی اسمش همراهشه، خیلی گله... موفق باشه

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریدای که من شناختم

خیلی مهربونه
بامعرفته
مودبه
به آشپزی علاقه داره یا اینکه تو این کار مهارت داره
خوش سلیقه س(عاشق آواتارشم)
بنظرم دوست خوبی میتونه باشه => خوشبحال دوستاش(توی دنیای واقعی:redface:)
بنظر دختر خونسردی میاد:cool:

من تاحالا ازش بدی ندیدم:gol::heart:

برات بهترینهارو آرزو دارم مریم گلی;)

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
به به!
خب ایشون رو اصلا نمیشه با ظاهرشون مقایسه کرد و به درونش پی برد
دختری خانمی شاد هستن
خیلی منطقی هستن بنظرم
امیدوارم هرجا که هستن، پیروزو موفق باشن.

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مریدا یکی از بهترینهای باشگاه مهندسان
مریدا پاک باوقار مودب مهربون دوست داشتنی احساساتی شاداب و سرزنده و خیلیییییییی بامعرفت گرم و صمیمی

من دوسش دارم

هیچکدوم تعریف نبود نظر واقعیم بود:gol::gol::heart:

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
مو که شناخت زیادی از مریدا نداریم.....باید باهم بیشتر اشنا شیم...مریدا یاداشت کن 0917******1......وقتی اشنا شدیم میگم چقد دختر خوبو مهربونو ازین صبتاییه:razz::D

چون من یه مدت تا صب بیدار بودم........خخ..........یکی از ادلیستام که تا دیروخت بیدار بود مریدا نام داشت:redface::D البته به دیدنش که میرفتم اهسته و سبک بالانه میرفتم که چینیه نازک تنهاییش ترک برندارد....در اصل پیام نمیدادمو میرفتم.............ولی میدیدم که بیداره :|
مو که بدی ازش ندیدم....;)

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
مریدا یکی از بهترینهای باشگاه مهندسان
مریدا پاک باوقار مودب مهربون دوست داشتنی احساساتی شاداب و سرزنده و خیلیییییییی بامعرفت گرم و صمیمی

من دوسش دارم

هیچکدوم تعریف نبود نظر واقعیم بود:gol::gol::heart:

رُزهم شخصیت لایندرکی داره که من تو تحلیلش موندم.....:razz::Dسلام رُز
عرض ادب و احترام :cool:

ros.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
رُزهم شخصیت لایندرکی داره که من تو تحلیلش موندم.....:razz::Dسلام رُز
عرض ادب و احترام :cool:

خوب معلومه هرکسی نمیتونه شخصیت منو تحلیل کنه ;-)
علیک سلام تو تاپیک مریدا جونم اسپم نکن x-(
خدافظ
مریدا جونم عزیزم معذرت :-* ♥♡♥

سیامک ترکاشون

متخصص مباحث اجرایی عمران
کاربر ممتاز
اگرچه شناخت من منحصر به نوشته ها وتحلیل از تایپیکهای اوست-تصورم وتجسمم از او اینست:
1-مهمترین چیزی که فکر کنم دارد ودر بسیاری کم است ویا اصلا نیست!: نداشتن کینه است.صفتی بسیار اندک ومختص انسانهایی با باطن زلال وفرشته گونه-ومریدا را چنین یافته ام.
2-با شخصیت است وبسیار مودب ودر سخن گفتن محتاط -که مبادا دلی برنجد-انسانی با خصایص والا -ومریدا را چنین یافتم.

3-عزت نفس بالایی دارد-او سلامش را می دهد واگر جواب نگرفت انقدر مهربان هست که نرنجد ودوباره با خرمنی از گلهای زیبا به صفحه ات بیایدو در سلام پیشقدم شود-عزت نفس -صفت نایاب در جامعه امروز.ومریداچنین است.
4-ایمان او به خداوند متعال درضمیر وباطن با صفای او ریشه دارد.ولذا خداوند نیز مهر اورا درقلب دوستانش جای داده است.
درنهایت مریدا راچنین یافتم-وچون دخترم اورا بسیار دوست دارم. خدایش بسلامت دارد.

دستانت را بدستانم بده ومرا ازخود بدان -که من اوج سخاوت را در دستان پرمهر تو دیده ام.

0.025597001341925150_jazzaab_ir (4).gif

0.959567001341925152_jazzaab_ir (1).jpg

آخرین ویرایش:

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من خیلی باهاشون برخورد نداشتم، اما تصویری که از ایشون توی ذهنم نقش بسته این شکلیه:
یه دختر خیلی شاد و خونگرم و دوست داشتنی
بخش کودک شخصیتش نمایان تره
یه کمی شیطون، خوش سلیقه و زبروزرنگ...
دل نازک و احساساتی، مهربون و کمی بازیگوش...

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
مریدا جزو اولین دوستانم تو باشگاه بود.
کم کم رابطه ما از یک دوست مجازی فراتر شد و تبدیل شد به خواهر نداشته ام ...
خواهری که همیشه ارزوی داشتنش رو داشتم .
خواهری مهربان، فعال ،بیش از حد احساسی و زودرنج و گاهی هم زود قضاوت کن ودختری شاد در ظاهر با غمی بزرگ در دل!
اما از آنجائیکه عشق ، مهربانی ، گذشت ، صداقت و بلند نظری خصلت انسانهای بزرگ است و او همه این خصلتها را در خود دارد هرگز ایرادهای کوچکش به چشم نمیاد یا بهتره بگم در این همه خصوصیات منحصر به فرد محو میشوند.برایش آرزوی بهترینها رو دارم و خیلی خوشحالم در آخرین روزهای حضورم در باشگاه تونستم نظرم رو در مورد یکی از بهترین دوستانم و ابجی مهربانم بنویسم همین جا هم ازش حلالیت میطلبم اگر گاهی شوخی، حرفی جسارتی کردم.خواهر بزرگوارم تلخی ام را ببخش مدتهاست قندی در دلم آب نمیشود
سعی کردم جلوی نیش عقربم رو بگیرم امیدوارم موفق بوده باشم خخخ:gol::heart::gol:

mehdi.chem

مدیر تالار شیمی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام این اولین باریه که میتونم به دعوت یکی از دوستان برا شرکت تو تاپیک تحلیل شخصیتشون جواب بدم و از این بابت خوشحالم که توی این تاپیک شرکت میکنم.

خب، من زیاد با خانوم مریدا مراوده نداشتم اما از روی همین شناختی که دارم و نشونه های ایشون توی باشگاه میتونم بگم که:
مریدا خانوم، یه خانوم معتقد هست که همیشه سعی میکنه سنگینی و وقار تو رفتار و گفتارش باشه و خیلی تو این کار موفقه. دیگه اینکه خییییلیییی احساساتیه. نکته جالب اینه که احساساتشون بدور از هرگونه توقع و تکلف هست به قول معروف کارای ایشون دِلیه:smile:
خیلی صاف و ساده و با انرژی و فعالن ایشون. از داشتن دوستان زیاد خسته نمیشن، هرچقدرم زیاد باشن برا جلب رضایت و خوشحالی همشون تلاش میکنن.
این نکته خیلی به چشمم اومد تو برخورده ها خیلی مودب و سنگین بودن.
امیدوارم رابطه خوبشون با خدا و دل پاکشون همیشگی باشه و توی زندگی همیشه موفق و سلامت باشه. :gol:

Autumn girl

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مریم جون عزیزم ی دختر خوب و مودب و با کمالات عاشق بچه هاس بچه ها رو خیلی دوس داره عاشق طبعیته-عاشق کتاب خوندن -کلا درس خوندنو دوس داره دل نازک و دلسوزه همه رو دوس داره و با همه ی جور و یکسان برخورد میکنه در کل مریم یا همون مریدای ما ی دونس که خود خودشهههههههههههههههههههههههههه و همه هم دوسش دارن کلا تو وجود این دختر فقط خوبی وجود داره براش بهترینارو ارزو میکنم

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

مریدا خانم یکی از دوستای خوب منه :) منتها تا حالا زیاد. باهاشون برخورد نداشتم

اما همین ی کم هم فهمیدم که خیلی مهربونه و خوش اخلاق :)

اواتارشم خیلی دوس دارم از نظر من مریدا شخصیت قشنگی داره :gol:

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریم جان چی بگم :redface:که همه ی حرفارو بچه ها گفتن:love:
من همهی حرفایی که بچه ها گفتنو معتقدم !یک صفت بارز که اولین چیزیه که به ذهن ادم میرسه در مورد مریم مهربونیشه!که واسه همه مثل یک مادره:)
دوستت دارم مریم جان:love:

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام مریدای عزیزم

من و مریدا دوستی حدودا یک ساله داریم و اینکه چندماه اخیر ارتباطمون کم رنگ شده من اعتراف میکنم که مقصرم:cool:

همه گفتن همه چیز رو ساده،پرانرژی و با کودک درون شیطون
یه چیزی هست که هرکس نمیدونه اینو فقط حس میکنم و الا خودش بهم چیزی نگفته:)
از اونجایی که من سادگی رو جزو صفات خوب نمیدونم پس یکی از عیبهاش سادگیشه
نوسان احساساتش زیاده و این به نظرم خوب نیست
انقدر احساساتیه که گاهی جایی برای منطق نمیذاره و این احساسات خیلی زیادش باعث میشه بیشتر ازحد معمول اذیت بشه
درکل دنیای بزرگی داره و یه محبت و عشق ورزی زیاد که هرچی به بقیه میبخشه بازم تموم نمیشه از بس که بزرگه دنیاش
وسلام

آخرین ویرایش:

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلااااااااااااام :)
با شناخت کمی که من دارم به نظرم به شدت مهربون و با احساس ، اجتماعی ، با ادب و با شخصیت هستش :D

F.A.R.Z.A.D

متخصص مباحث اجرایی معماری , متخصص نرم افزار Archi
کاربر ممتاز
سلامممم.

مریدا خانم ورژن دخترونه یکی از دوستان خیلی خوب منه(اسمش رو نمیبرم پر رو نشه
:))اخلاقیاتشون خیلی نزدیک به همه.

مهربانی و دیدن نقاط مثبت هر چیز(هر چی یا هر کی؟) از نشانه های قلب سالمه.
:gol:

نگار88

کاربر بیش فعال
سلام علیکم ممنونم که ازم دعوت کردین بیام نظر بدم...:))
راستش اون جوری که من ایشونو شناختم تو این چندوقتی که تو باشگاه فعال بودم جز خوبی و مهربونی هیچی ازشون ندیدم به نظر من خیلی مهربون و آرامش دهنده است شخصیتشون

وضعیت
موضوع بسته شده است.