تحلیل شخصیت مریدا خانم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مسعود.م

متخصص والیبال باشگاه ورزشی
کاربر ممتاز
واقعا با احساس و مهربون... مهمترین خصوصیتی هست که دارند
من مهربونی از خواهر گلم دیدم در این مدت و همیشه براشون احترام زیادی قائل بودم و هستم :gol:

omran1858

عضو جدید
سلام ، ممنون از اینکه دعوت کردین بیام نظر بدم...:smile:
با توجه به اینکه عضو کوچیکی از این باشگاه بزرگ هستم - بهترین دوستم مریدا خانم گل هستش .:D
همیشه با مهربونی و روی خوش جوابهامو داده و هر سوالی داشته باشم راهنماییم میکنه.
مهربان - صادق - مودب - خوش برخورد - خوش سلیقه هستن
امیدوارم هر جا هستین موفق باشین:gol:

واسه من اولین دوست و بهترین دوست هستن مریدا خانم

"زهرا"

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کلا رشتیااا گلن :D
مریم اکثرا خودشو شاد نشون میده با وجود ناراحتی درونی... این خیلی خوبه... دختر با محبتیه...نسبتا احساسی هم هست.. کلا دختر معقولیه از نظر من...

baran 2012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ممنون از دعوت :gol:

شناخت خیلی دقیقی ندارم ولی در کل دختر خوب و مهربونی ،بچه ها رو دوست داره کودک درونشم زنده است به طبیعت علاقه زیادی داره و گردش در طبیعت هم یکی از علایقشه به ادمها زود اعتماد میکنه چوب سادگی شو زیاد میخوره دوست هم زیاد داره،
امیدوارم در زندگی موفق باشی و تندرست عزیزم :gol:

بانوی باران

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ....
مریم گل یه دختریه که خیلی مهربونه ...با همه میجوشه و به همه احترام میذاره ....
در دوستیهاش بی بدیله ....و دختر فوق العاده احساساتی و حساسه....
به دوستاش اهمیت و احترام خاصی قائله .......
پر انرژی و فعاله .....به اعتقاداتش حساسه .....مودب و فهمیده ....و همراه با سخن بجا گفتن ...
تا جایی که بشه با طرف مقابلش راه میاد ولی اگه کسی ناحقی کرد دیگه ساکت نمیمونه ...چرا که دوستدار حقه ....
درسته که خیلی شاده ولی بنظر من یه غمی توو دلش نهفته و فک میکنه که تنهاست .....

و میتونم بگم که تا به الان من که جز خوبی ازش چیزی ندیدم ...و کاری هم نکرده که نقد بشه ...در کل دختر بسیار خوبیه .....موفق باشی مریم جونی :gol::gol::gol:

خواستار بهترین روزها و بهترین موفقیت ها برایت ....:gol::gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

f.babaei

عضو جدید
سلام به دوستای گل گلیه خودمممممممممممم
صاف میرم سر اصل مطلب
طی این چن سالی که مریدا رو میشناسم باید بگم که ویژگیهای شخصیتی زیر رو ازش دیدم
مهربون
خوش قلب
همیشه سعی میکنه شاد باشه:D
ممکنه خودش مملو از غصه و ناراحتی باشه اما وقتی باهاش درددل کنی آرومت میکنه و بهت اطمینان خاطر میده جوری که اماده میشه واس شکست مشکلات:cool:
فوق العاده احساسی:love:
خوش سلیقه;)
مودب و فهمیده:redface:
اجتماعی و همیشه هوای اطرافیانش و دوستاشو داره;)
فعلا اینا به ذهنم رسید
ازصمیم قلبم واسش ارزوی سلامتیو خوشبختی دارم و از دوستای گلم میخام که واسه سلامتیش دعا کنن....مرسی:)

_*Bahar*_

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مریدای عزیز گل و خوش برخورد ه

امیدوارم همیشه شاد باشی :gol:

SaNaZ Sa

عضو جدید
کاربر ممتاز
مریدا کیجا شِمالی...

مهربون...خیلی باپشتکار.. واقعا آفرین.
فکر کنم خیلی حساس و زود رنجه
تو داره فک کنم
مودب
در کل آدم شادیه ...
مسئولیت پذیر.. به فکرِ..
.....
نکته ی منفی ای تو این باشگاه ازش ندیدم...
کلا حسِ مثبتی دارم بهت ;)
اینجا بیشتر از این نتونستم بشناسمت :redface: ایشالا به صرفِ کلوچه دغو کوکی بیشتر آشنا میشیم :D

mahboobeh

عضو جدید
سلام

راستش من از وقتی عوض باشگاه شدم از مریدا جون بدی ندیدم.

بسیار بسیار خوش برخورد.... اصلا ادم باهاش احساس غریبی نمیکنه... سریع باهات اخت میشه.

بقیه رو هم دوستان گفتن دیگه.

فقط احساس میکنم خیلی سخت ادمیو پیدا میکنه که باهاش درد و دل کنه... ینی سخت درد و دل میکنه. نمیدونم.. حس میکنم.

ایشالا همیشه دل شاد و سلامت باشی عزیزم.

ممنون از دعوتت. :gol::gol:

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

مریدا جان دختر مودب ومهربانی هست

دلسوز و مورد اعتماد

مسئولیت پذیر و منظم در انجام کارهایی که قبول زحمت میکنند

من که خیلی دوستش دارم

برات آرزوی موفقیت میکنم دوست خوبم

:gol:

s_aa

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام

باشناختی که پیداکردم:
دخترمستقل ،آرام ، با روابط اجتماعی متوسط رو به بالا، فوق العاده مودب ...

درونگرا هستن فکرمیکنم.
شیطنت های کنترل شده دارن.
انتقاد ی نمیتونم داشته باشم چون خیلی برخورد نداشتم ولی دوست داشتنی هستش

مرسی که دوستمی...

@Helen

عضو جدید
کاربر ممتاز
من از اون اول تصوری که از مریدا جونم داشتم این بود که مثه یه مادر دلسوز و مهربونه به خودشم گفتم:redface:مامان مریدو:child::redface:

*Navid

کاربر فعال
سلام به مریدای گل و همه دوستان.راستش مریدا یکی از بهترین دوستای منه و تقریبا شناختی نسبتا خوبی ازش دارم.البته قبل از تحلیل شخصیتش باید بگم که (البته تعریف از خود نباشه) من اطلاعات روانشناسی نسبتا خوبی دارم و شخصیت انسان ها رو تونم بخوبی تحلیل کنم.امیدوارم این تحلیل من هم واسه مریدا جان موثر واقع بشه.(البته مریدا جان ببخش اگه خیلی رک حرف میزنم)
خب مریدا یه زن مستقله.شخصیتش طوریه که دلش میخواد قدرتمند باشه و با اون قدرتش به همه کمک کنه و بهشون سرپناه بده.که این کار رو هم بخوبی انجام میده.اما این در حالی یه که خودشم نیاز به یک حامی داره.من همیشه دلم میخواست حامی اون باشم تا اون خلا پر بشه.ولی فک کنم تا حالا نه من و نه دوستاش تو این کار زیاد موفق نبودیم.دلیلش هم اینه که شخصیتش خیلی بزرگه و باید آدمی حامی اون باشه که خودش هم روح بزرگ و قدرتمندی داشته باشه.
با این حال مریدا با قدرت به بیشتر سختی های زندگیش غلبه کرده و همچنان جسورانه و با قدرت ذاتی خودش داره جلو میره.واسه همین من اونو آدم موفقی میدونم.گر چه میدونم به نظر خودش آدم موفقی نیست ولی مریدا جان اینو باید بهت بگم که خوشبختی اون چیزایی که تو ذهنت هستند و بهشون نرسیدی نیست،بلکه خوشبختی همین تلاش بی نظیری یه که از خودت نشون میدی.پس آدم موفقی هستی.به همین راهت ادامه بده.

شب همه بی تو كار من شكوه به ماه كردنست ----- روز ستاره تا سحر تیره به آه كردنســت
متن خبر كه یك قلم بــــی تو ســـیاه شد جهان ----- حاشیه رفتنم دگر نامه سیاه كردنســت
نو گل نازنـــیـن من تــا تــــو نگـــاه مــــی‌كنــــی ----- لطف بهار عارفان در تو نگاه كردنســت ...

موفق بودی ، از این به بعد هم موفق باشی ! :gol:

mina-mina

عضو جدید
یه دختر مهربون و باحال

دل بزرگی داره ....... روراست و بدون دو رویی با بقیه رفتار میکنه و چوب همین رفتار خوبش رو میخوره
مثل ی عده نیست که تو فضای مجازی یه جورند و تو واقعیت ...

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام . خسته نباشید میگم ب مدیر بانو
ب نظر من ابجی مریدا قلبِ بزرگی داره. خیلی شاد و پر انرژیِ
اگرم خدای نکرده ناراحت باشه میتونه خودشو زود جمو جور کنه
روحیش خوب
کودک دورنش خیلی شیطون و بلاس

فوق العاده دل نازک و احساساتییِ و البته دلسوز
فوق العاده خانواده دوستِ:heart:
کمی زود قضاوت میکنه
وقتی از چیزی ناراحت باشه فقط چند لحظس میتونه راحت ببخشه و بگذره
ی مردادیِ باحال و دوست داشتنیه

واست موفقیت و شادی ارزو میکنم مریم جان

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

:gol:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز

soroor_20

عضو جدید
کاربر ممتاز

به نام خداوند مهربان و زیبا

اول سلام عرض میکنم خدمت
modir banoo

عزیز به خاطر تلاش و زحمتشون بسیار سپاسگذارم:gol:

واز دوستان عزیزم

starlet.

mohandese.motefakker

شهید یوسف الهی

NASIM.1111

دختر بهاری

narges_

sany 1

soroor_20

شهریاری 2

ros.

mavadd

memarmemar

babakmail

mech.shima

nazanin1991

MaRaL.arch

F.A.R.Z.A.D

Tybe Engineer

Autumn girl
*Tik.TAAk*

نگار88

eti68

بهار00

مسعود.م

omran1858

"زهرا"

baran 2012

بانوی باران

f.babaei

_*Bahar*_

SaNaZ Sa

Mahboobeh,

**آگاهدخت**

s_aa

dondi

@
Helen

MARIA RED

*Navid

mina-mina

zaha joon

AvA-6586

رییس جمهورقلبها

mehdi.chem

MEHRNOOSH.D

و

داداش عزیزم
رجایی اشکان

و

استاد گرامی
سیامک ترکاشون

بسیار سپاسگذارم قدم رنجه فرمودین
و منو سرافراز کردین وتشریف آوردین

این گلها تقدیم به شما

خودت گلی خانوم...گل واس چی آوردی:heart::love::w40::w27:

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

تاحدی

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

من همیشه همینم هیچ فرقی اصولا تو زندگیم همیشه یه شخصیت دارم فرقی نمیکنه برام

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟
:redface:

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

من یه ادم معمولیم سعی میکنم درست زندگی کنم و فکر کنم
خیلی ساده به مسائل نگاه میکنم زندگی و شادیهاش رو دوست دارم و معتقدم عشق و محبت تو دل ما زنده باشه خیلی مسائل حل میشه و گذشت خوبه و شاید گاهی احساس ضعف کنم اما چیزی به اسم نشدن و نمیتونم نداریم
تلاش رو دوست دارم

نقاط ضعفم همونیه که دوستم
mech.shima گفتنhttp://www.iran-eng.com/member.php/670568-mech-shima

از اونجایی که من سادگی رو جزو صفات خوب نمیدونم پس یکی از عیبهاش سادگیشه
نوسان احساساتش زیاده و این به نظرم خوب نیستانقدر احساساتیه که گاهی جایی برای منطق نمیذاره و این احساسات خیلی زیادش باعث میشه بیشتر ازحد معمول اذیت بشه

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

بستگی داره کودک درونم خیلی زنده است اما در مکان و زمانی باید بالغ بود و گاهیم والد بستگی به مکان و زمان و شرایط داره
گاهی کودک گاهی والد گاهی بالغ

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

البته این اهمیت داره اما من همیشه میگم اگر کسی من رو شناخت که خوبه اما اگر در دراز مدت نتونست منو بشناسه دیگه اصرار و تلاش من بیفایده است
من تلاش میکنم اما طرف مقابله که باید منو بشناسه از روی رفتار کردار و طرز فکرم
اما تصویر خوب رو دوست دارم

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

اوایل که اومده بودم به چند نفر برخوردم که خیلی وجهه خوبی داشتند و تحصیلات وموقعیت شغلی خوب اما متاسفانه اونی نبودن که در ظاهر نشون میدادندر کنار اون به افراد زیادی برخوردم که فوق العاده بودن

نمیگم میشه شناخت کامل پیدا کرد در نظر بگیرید ما در دنیای واقعی هم حتی گاهی از زوایای قلب و فکر دوستان چند ساله و حتی نزدیکترین افراد زندگیمونم بی اطلاعیم

اما از این عزیزام که اینجان و خوبن احترام دوست داشتن نگرانی دیدم پس مطمئنا قلب مهربانی دارند

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

بله نقاط ضعفمو میشناسم و خوشحالم که همون نقط ضعف واقعی و درست خودمه

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

همه شون هر کدوم یه گوشه اش رو گفتن من ممنونم اونقدر من رو خوب میدونن میخواستم بگم چون خودشون قلب مهربانی دارند من رو خوب میبینن از تک تک شون ممنونم من رو دوست خودشون میدونن باعث افتخار منه

برای همه انسانها بخصوص دوستای نازنینم

ارزوی ازادی سلامتی و ایمان دارم

و

و

خوشبختی

و متچکرم از همهتون

omid20110

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
فعلا که در شرف شناختن ایشونیم :) ایشالا دفعه بعد یه تحلیل دقیق از ایشون مینویسم :)
ولی تا اینجا ایشون رو فرد فعالی شناختم، موفق باشید.

مریدا

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا خود مریدا این تاپیک رو ایجاد کرد؟! هوم؟! چی میگه؟!

با اون شناختی که من از مریدا پیدا کردم بنظرم آدم آروم و خونسردیه، مهربونه، یکم هم نسبت به اطرافش بی تفاوت هست و اینکه بنظرم عزت نفس بالایی داره و کمتر دچار استرس و اضطراب میشه. بنظرم زیاد حوصله آدمای جدید رو نداره و فک میکنم تو واقعیت یکی یا دوتا دوست صمیمی داره و فقط همین. از اون دسته دخترایی هست که مثلا بعد از تموم شدن کار یا دانشگاه صاف و مستقیم میاد خونه و اکثر مهمونی ها رو با مامان و باباش میره، یه پدر داره که خیلی دوستش داره و مامانی که نگرانشه. آدم برونگرایی نیست و اکثر اوقات یه لبخند رو لبش هست و کارهاش رو به آرومی انجام میده، کم حرف و ساکت هست و بیشتر تو افکار خودش غرق هست. از مهمونی و اینا خوشش میادا ولی زیاد دوست نداره شلوغی رو. کارتون دوست داره و این نشون میده کودک درونش زنده هست. خیلی دلش هم کوچیکه اگه مثلا یکی سرش داد بکشه بغض میکنه و گریه اش درمیاد. مریدا از اون دسته از افرادی هست که بیشتر دوست داره تو محیط خانواده و فامیل باشه تا دوستان. از نظر فیزیکی هم بنظرم یه دختر لاغر و باریک اندام با پوست سفید هست که بشدت هم به آرایش کردن علاقمند هست و تیپ و لباساش هم حرف نداره.
در کل دختری هست که همسر مناسبی میشه و اگه مادر بشه تمام هم و غمش بچه هاش میشن.

سلام مهندس جان دلم نیومد این متن روتحلیل نکنم

1-آدم اروم و خونسردیم خیلی گاهی اوونقد در برار رفتار بد کسی ارومم طرف فکر میکنه من متوجه نمیشم اما واقعیتش گاهی اونقد اطرافیانمو دوس دارم دلم نمیاد اما کاسه صبرم لبریز بشه خیلی نیمه جدی باهاش صوبت میکنم و گاهیم جدی اما بی دعوا و سعی میکنم عصبانیت از دعوا بدم میاد
من اونقد تییز و دقیقم طرف نگاه میکنه میدونم چی فکر میکنه اما همیشه هیچی نمیگم

2-خیلی وقتا استرس دارم بخصوص اخیرا کارام زیاد شده اما هیچ وقت تو ظاهرم نشو نمیدم تودلمهی خدا روجلوی چشمم میارم و میگم ممنونم که هستی وتا اون هست میتونم اما بی استرسم نیستم

3-اوهوو من با نصف رشت اشنام اونقد دوست دارم کهگاهی دوستام خسته میشن چون وقتی از خیابون اصلی شهر رد میشم بس سلام علیک میکنم خخخخخخخ
از بچه 2 ساله تا اقایون و خانومای سن بالا
تو دانشگاه که با تقریبا کل دانشکاه زمان امتحانات کسی با من حیاط نمی اومد چون اونقد جواب سلام میدادم نمیتونستیم درس بخونیم خخخخ یادش بخیر
اما اینم بگم من اصولا همه رو دوس دارم اما با هر کی به اندازه ظرفیتش نزدیک میشم

4-ارع وقتی تو کار غرقم تفریح من کتاب و پیاده روی وفیلمه مستقیم خونه در مورد مهمونیم کم میرم بیشتر دوستا دور همیم اما مهونی بزرگ فعلا مدتیه فرصتش رو ندارم اما عاشق شلوغیم شرورم تو باشگاهمون یه ایینه هست من همیشه میرم جلوش میگم ای ایینه زیبایی تو این جمع کی از همه قشنگترهو ایینه هم همیشه منو میگه دوستام غش میکنن میگن مریم اعتماد به نفس داره خخخخخخخخخخ گاهی التماس میکنن دوباره از ایینه بپرسم خخخخخخخ

5-برون گرا هستم و این گاهی کار دستم میده احساساتیم و اون لبخند که گفتی همه تو زندگی واقعیمم همه همینو میگن مریم همیشه لبخند رو صورتشه و جالبه بهش اشاره کردی

6-گاهی ساکت و کم حرفم گاهی شرور خخخخخخخخخخ اما زمان کار یا درس اونقدر جدیم که اهی همه فکر میکنن چرا مریم شاد الان ناراحته به مرور زمان میفهمن من فقط براممهمه در زمان کار ودرس تمرکز کنم باید همیشه نامبر وان باشم اره

7-راس میگی من همیشه اشکم دم مشکمه تا تقی به توقی میخوره اشکام میریزه اما این نشانه ضعف من نیست فقط وسیله دفاعیمه بعد اون دوباره با قدرت شروع میکنم میگم به خودم خوب خوب الان ببین دوباره از یه مسیر جدید باس بری گریه بسه

8-خصوصیت ظاهریم درسته درسته فقط ارایشم معمولیه بیشتر برام مهمه لباسام شیک باشه و رنگش البته رنگش برام مهمه حتی دوخت داخل لباسش باید تمییز باشه

9-در کل دختری هست که همسر مناسبی میشه و اگه مادر بشه تمام هم و غمش بچه هاش میشن.بخاطر این جمله ممنونم امیدوارم همینطور باشه چون مسئولیت مهم و سنگینیه

10-در اخر ممنونم ازت که محبت کردی اومدی امیدوارم همیشه تو مسیر زندگی به راههایی تازه بر بخوری لبریز از روشنایی و سربلندی

آخرین ویرایش:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از مریدای عزیز به خاطر پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.:gol:

پایان تحلیل پانزدهم:gol:

Sonrisa

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلااااام مريدا جونم فكر كنم دير رسيدم:(
مريدا جون يكي از بهترين و با معرفت ترين و گل ترين دوستاي منه
خيلي دوستش دارم
بسيار مهربون و با احساس
فوق العاده خوش اخلاق
اصلاً بدي ازش نديدم
يه دونه اي دوست خوبم:gol:

وضعیت