تحلیل شخصیت شهید یوسف الهی :))

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه بتونم جواب بدم بله حتما

علیک السلام
ممنونم
از حرف دوستان متوجه شدم معتقد هستید
میخواستم بدونم از چه راهی اعتقادتون به خدا تقویت کردین؟!
چطوری این اعتقاد به خدا رو حفظ کردین؟!!
از کجا بفهمیم یه نفر اعتقاد به خداش بالا هستش؟!
و توضیحات کلی بیشتر
با تشکر

cerulean.del

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به شهید جان ...
یادش بخیر تو تاپیک مطالعه گروهی آشنا شدیم ..من خووب یادمه :))
یه کمپینی بود که من صبا بچه ها رو بیدار میکردم ازونجایی که اسم شهید جونو نمیدونستم اسمش به همین عنوان توو گوشیم سیو شد :) خیلییییییی مهربوون و باوقار و انرژی مثبت :*
من خیلی دوسش دارم...اوایل فکر میکردم آقا هستن و یه مقدار خیلی مذهبی بعد دیدم نهه خانومه و یه کم که دقیق تر شدم دیدم نه خیلی هم مهربونه و کلا تفکراتم رو عوض کردم ..همیشه هم برام سوال بود اسمتو بدونم شهید جون..
موفق باشی عزیزززممم.....مرسی دعوتم کردییی:D

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
به به شهید جان ...
یادش بخیر تو تاپیک مطالعه گروهی آشنا شدیم ..من خووب یادمه :))
یه کمپینی بود که من صبا بچه ها رو بیدار میکردم ازونجایی که اسم شهید جونو نمیدونستم اسمش به همین عنوان توو گوشیم سیو شد :) خیلییییییی مهربوون و باوقار و انرژی مثبت :*
من خیلی دوسش دارم...اوایل فکر میکردم آقا هستن و یه مقدار خیلی مذهبی بعد دیدم نهه خانومه و یه کم که دقیق تر شدم دیدم نه خیلی هم مهربونه و کلا تفکراتم رو عوض کردم ..همیشه هم برام سوال بود اسمتو بدونم شهید جون..
موفق باشی عزیزززممم.....مرسی دعوتم کردییی:D
سلام دوستان جان
خیلی ممنون که اومدی
اره کلی زحمت ما رو کشیدی:D
ان شاء الله همیشه موفق باشی;):)

rasol 10

عضو
سلام وخسته نباشید..
ببخشید دیر اومدم خب خبر نداشتم.....
ممنون که دعوتم کردین خانم شهید..این خانم شهید که نه اسمشو بهمون گفته نه گفت مدرس چی هست فقط میدونم مدرس هست
وخانم کاملا با فرهنگ و اسلامی البته فقط از روی صحبتهاش فهمیدم .نمیدونم درست هست یا نه ولی مطمعنم دختری با اصل
ونصب هست و به شهیدان علاقه ای خاص داره که من بخاطر این نوع دیدگاهش تحسینش میکنم و آرزپی موفقیت برایش دارم..
.......ارزوی موفقیت برای تمام بچه ها ........

شهید یوسف الهی

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام وخسته نباشید..
ببخشید دیر اومدم خب خبر نداشتم.....
ممنون که دعوتم کردین خانم شهید..این خانم شهید که نه اسمشو بهمون گفته نه گفت مدرس چی هست فقط میدونم مدرس هست
وخانم کاملا با فرهنگ و اسلامی البته فقط از روی صحبتهاش فهمیدم .نمیدونم درست هست یا نه ولی مطمعنم دختری با اصل
ونصب هست و به شهیدان علاقه ای خاص داره که من بخاطر این نوع دیدگاهش تحسینش میکنم و آرزپی موفقیت برایش دارم..
.......ارزوی موفقیت برای تمام بچه ها ........
سلام
ممنون از حضورتون
من که مدرس نیستم!!!!!!!!!:surprised:
ارزوی زندگی سبز در تمامی لحظات........

nazanin1991

دستیار مدیر تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
سلااااااام
من خیلی نمیشناسمشون ولی حسامو میگم:redface:
به نظرم خیلی احساسی،با فرهنگ معتقد،تلاشگر و با اراده هست..امیدوارم موق باشی عزیزم:gol:

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
خانم
باوقار
مهربون
درسخون
خدارو خیلی دوست داره
منم دوسش دارم:*