تحلیل شخصیت شهریاری 2

وضعیت
موضوع بسته شده است.

شهریاری 2

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

تا حدودی بله خداروشکر
مخصوصا اون دوستمون که گفتن آروم هستم . خیلی برام جالب بود که چطوری به این خصلتم پی بردن!

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

90 درصد فرقی نداره. فقط شاید اینجا بیشتر به خاطر رودررو نبودن با خانم ها، شاید بیشتر صمیمی میشم که یه کم بده و باید بیشتر مواظب باشم.

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

نه همون بالا توضیح دادم که نمیخام داشته باشم

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

بازم هرچی بود دوستان گفتن. تا جایی که بتونم، سعی میکنم منطقی برخورد کنم با مسائل. دوست دارم نهایت خوشحالی و خوش خلقی رو داشته باشم. اعتقاداتم هم که معلومه دیگه!!!

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

بنظرم کودک خوشگلم بیشتر از بقیه شیطونی میکنه!

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

نه زیاد برام مهم نیست که ببینم کی ، چه فکری میکنه دربارم. چون وقتی میبینم کارم درسته و با عقل و دین مطابقت داره، پس اصلا برام مهم نیست که چه فکری دارن اطرافیانم

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

نه زیاد نمیشه. ادم باید با طرف برخورد رو در رو داشته باشه . البته از یه نظر دیگه چرا! میشه. چون اینجا همه فکر میکنن ناشناس هستن، ممکنه به قول معروف، ذات خودشون رو نشون بدن.(تا حالا به این نتیجه نرسیده بودم!!)

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

نه من خنثی هستم!
:D

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

همه تحلیل ها که فقط این بود فهمیدن من دختر نیستم. چیز خاصی توشون ندیدم:biggrin:
شوخی میکنم. حالا یکی یکی جوابشون رو میدم.

:gol:

اصلا فکر نمیکردم بعد از این همه سال فعالیت، اینقدر کم بین دوستان آشنا باشم.
واقعا دلیلشو نمیدونم. امیدوارم که هر دلیلی داره، خوب باشه.

شهریاری 2

کاربر ممتاز
من زیاد نمیشناسم ولی میدونم که به حجاب بانوان خیلی علاقه داری!!!

یعنی از این همه کل کل کردن باهام، همینو ازم فهمیدید؟!!
ای خداااااا

شهریاری 2

کاربر ممتاز
من شناخت آنچنانی ندارم فقط میدونم لپتاپش ایسوسه

احساس میکنم احساس میکنم زود قضاوت میکنه:cool:
پسر با ادبو خوبیه:gol:

الان مارک لپ تاپ منو از کجا میدونید؟؟!!!

تا حدودی قبول دارم که زود قضاوت میکنم. اره باید بیشتر مراقب باشم..
ممنون از لطف و نظرتون.;)

شهریاری 2

کاربر ممتاز
سلام خدمت دوستان.همه. مدیر بانو.ببیندگان شنوندگان.تصویر برداران. بچه های پشت صحنه.بچه های صندلی داغ.بچه های مشاعره.بچه های تاپیک بقلی.اونایی که میان واسه تحلیل.اونایی که میرن واسه تحلیل.اونایی که هستن واسه تحلیل:Dخویکی یک لیوان اب بده فشارم افتاد اینقدر حرف زدم:D
خب برم سر اصل مطلب:D
اقای شهریاری پسر خوب، ادم با تقوا واهل ایمانیه!
خیلی ام در قید و بند اجرای کامل مساعل اسلامه:D
البته ادم باجنبه و ارومی میزنه!
یکمم سختگیره:D
به جاش باحال و شوخم هست.
منکه همینارو تونستم از داداش شهریاریم متوجه بشم:redface:
حالا اگه بیشتر فهمیدم بازم میگم:redface:

:Dمساعل نه!
مسائل آبجی!

zaha joon

عضو جدید
اههه سلام... منم اومدم.. اقای شهریاری رو زیاد نمیشناسم ولی از پستایی ک میدارن میدونم ک خیلی باشخصیتن.. همین. :redface:

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از شهریاری 2 عزیز به خاطر پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.:gol:

پایان تحلیل هشتم​
:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.