تحلیل شخصیت بانو امین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
با سلام
وقتی میگیم بانو دیگه توضیحات اشتباست چون همین یک کلمه معرف صفاتیه که شاید هزاران صفحه رو در بر میگیره
اما چون دعوت شدم پس توضیحاتمومیدم

ایشون خانمی
با ایمان معتقد مهربان خانم با شخصیت محبوب و ارام و پر تلاش
و زندگی پر مهری داره

یه بار یادمه سر یه قضه ای بهش گفتم خخخخخخخخخ یادته بانو
برات ارزوی خوشبختی و سلامتی در کنار همسرانه عزیزت را دارم در پناه خدا باشیی

خیلی خیلی شرمنده ام میکنی تو عزیزدلم
ممنونم از لطفت
همیشه موفق باشی

:smile::gol:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام بر امین 2008 سابق و بانو امین جدید
تا اونجاییکه من تو این مدت ازش شناخت پیدا کردم یه دختر دلسوز و مهربونیه.در کل جزو با شخصیتای باشگاهه.
برات آرزوی موفقیت میکنم بانو امین.

سلام عزیزجونم
خیلی ممنون از لطفت
فدای تو

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بانو فائزه امین ( امین 2008 سابق) خانم بسیار با ایمان و معتقد که بلافاصله به عنوان کاربر فعال تالار اسلام و قرآن معرفی شدند. خوش اخلاق،منطقی و البته عاشق. آرزوی توفیق برای بانو و همسر محترمشان.

ممنونم آقا مجید
موفق باشید

• Like
واکنش ها: mnsa

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خیلی دختر خوبیه
مهربون خیلی خیلی ،باادب ، بافرهنگ
بااینکه زیاد باهاشون برخورد نداشتم اما واقعا دختر خوبی هستن وامیدوارم هرچی ازخدا میخواد خدابهش بده

ممنونم دوست عزیزم

• Like

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام

فائزه جان دخترآرام ومهربانی هست

پرتلاش و خوش برخورد

مسئولیت پذیر و منظم در انجام کارهایی که قبول زحمت میکنه

همیشه به من کمک میکنه خیلی زیاد

برات آرزوی موفقیت میکنم دوست خوبم:gol:

ممنونم بانو آگاهی
انجام وظیفه اس
فدات

• Like

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
مهربان و صمیمی به نظر می رسه، با افراد مختلفی می تونه ارتباط برقرار کنه و تلاش می کنه دیگرون رو متقاعد کنه و بهشون انگیزه بده. فردی معتقد هست و حدود رو رعایت میکنه، می تونه رهبری گروهی رو به عهده بگیره و به خوبی از عهده این کار بر بیاد، پر انرژی هم هست
جاه طلب هست، هدف گرا و ایده آل گرا هست و از دیگرون هم همچین انتظاری داره، احساسات خودش رو به راحتی بروز میده و در حرف زدن با دیگرون رک هست، از بودن در محیط های خلاق و پر انرژی لذت میبره، درگیر کارهای متنوعی میشه و در تلاش هست بین زندگی واقعی و ایده آل هاش توازن برقرار کنه اما همیشه سعی میکنه ایده آل هاش در زندگی شخصیش غالب باشند، وقتی به مشکلی برخورد میکنه به عنوان بخشی از زندگی اون رو می پذیره، در مورد شغل هم دوست داره که بیشتر به ایده آل هاش نزدیک باشند، عجول و با شتاب هست، این عجله باعث میشه کم دقت بشه و سریع می خواد به نتیجه برسه، بیشتر مسئولیت هایی رو دوست داره که کنترل محور باشند و در مرکز اون پروژه ها ایفای نقش کنه،
به راحتی چهارچوب فکری ش رو بازنگری میکنه و برای سیستم جدید روابطی صمیمانه تعریف می کنه، به نظر میرسه برای خانواده ش سعی می کنه جوی صمیمی و آرمانی فراهم کنه، بر اساس سیستم فکری خودش فکر می کنه و انتظار داره دیگرون بهش حق بدند، اغلب اواقات بین منطق درونی خودش و بازخورد احساسی دیگرون نمی تونه تعادلی ایجاد کنه، با وجود عمل کردن بر مبنای فکری خودش، دوست نداره بازخورد بدی به دیگرون بده و یا باز خورد بدی بگیره،
اوقات فراغتی فعال رو دوست داره، از مطالعه، صحبت در مورد ایده ها، نظریه ها و معما ها لذت میبره، و نسبت به اوقات فراغت در فعالیت های مذهبی و سازماندهی کردن فعالیت های اجتماعی بی میل نیست،
اما بهش پیشنهاد می کنم نخواد همه کارها رو با هم داشته باشه و چند هدف رو با هم دنبال کنه، سعی کنه که کمی واقع بین باشه و زیاد ایده آل گرا نباشه، به تفاوت احساسات واقعی خودش و احساساتی که نشون میده توجه داشته باشه و فرق بین این ها رو درک کنه.

ممنونم آقا مدیر
تحلیل به این کاملی جایی ندیده بودم
واقعا خوب منو شناختین

خیلی ممنون بابت وقتی ک گذاشتید و نظری ک دادید

• Like

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

همه فقط تعریف کردن بجز اولوالالباب دوست خوبم که خیلی کامل گفته بودن

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...

قبلا تفاوت زیادی داشت چون در واقعیت اونی بودم که دیگران میخواستن ولی الان همونی هستم که میخوام چ توی دنیای واقعی و چ توی دنیای مجازی

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟

دوست داشتم و الان دارم!
یکم از حرف مردم میترسیدم ک الان دیگه برام مهم نیست

4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

منفی زودباور بودن عجول بودن و کم حوصله بودن
مثبت مهربونی تحمل بالا تو شرایط سخت و پشتکار

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

بستگی به شرایط داره خیلی ولی اگه شرایط خاص نباشه بیشتر کودکم

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

بستگی به اهمیت اون شخص توی زندگیم داره
مثلا همسرم, خانواده ام و دوستای صمیمیم خیلی برام مهمه ولی آدمای دور و اطراف و فامیل دور و ... نه!

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

بستگی به صداقت طرف داره
من با همسرم همینجا آشنا شدم!

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

سعی میکنم عادات منفی خودمو کنار بذارم

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

اولوالالباب
بقیه فقط لطف داشتن و تعریف کردن

:gol:

از همه مخصوصا مدیر بانو جان ممنونم

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
دیر رسیدم ولی امیدوارم نظرم مثل خودم کهنه نباشه : )

بانو امین یکی از خوبهای باشگاه هستند
متین .. سنگین .. باهوش و البته یکمی هم کم حوصله (آخه خودشون گفتن خوصله پسر بزرگ کردن رو ندارند:دی)
از وقتی ازدواج کردن (که ان شاالله زندگی پر خیر و برکتی داشته باشند) نمیدونم چرا یه حس پختگی در ایشون دیدم
خانم بودن .. خانمتر شدن

با عذرخواهی مجدد برای دیر رسیدنم :gol:

آخرین ویرایش:

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
دیر رسیدم ولی امیدوارم نظرم مثل خودم کهنه نباشه : )

بانو امین یکی از خوبهای باشگاه هستند
متین .. سنگین .. باهوش و البته یکمی هم کم حوصله (آخه خودشون گفتن خوصله پسر بزرگ کردن رو ندارند:دی)
از وقتی ازدواج کردن (که ان شاالله زندگی پر خیر و برکتی داشته باشند) نمیدونم چرا یه حس پختگی در ایشون دیدم
خانم بودن .. خانمتر شدن

با عذرخواهی مجدد برای دیر رسیدنم :gol:

اصلا دیر نیست... خوش اومدین

خیلی لطف دارین
آخه پسر خیلی اعصاب میخواد:confused:
:redface: عاقامون کبابمون کردن آخه :D

ممنونم خیلی لطف کردین اومدین

modir banoo

عضو جدید
کاربر ممتاز
از بانو امین عزیز به خاطر پاسخگویی به سوالات و از دوستان عزیز برای شرکت در تحلیل تشکر می کنم.:gol:

پایان تحلیل شانزدهم:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.