تحلیل شخصیت آوا گُلی :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
سلام ، آوا جزء اولین دوستامه توو باشگاه، والا ویژگی های خوبش انقد زیاده که آدم واقعا کم میاره، اما بنظرم مهمتریناش اینان که خیلی باشخصیت و مودبه، احساساتی و مهربونه، وفادار به عقاید و باوراشه، در ضمن فک کنم کدبانو هم هس:smile:ویژگی بدش بنظرم ا اینه که خیلی زود راجع به همه چی قضاوت میکنه یکم مغروره البته طبیعیه چون مردادیه خخ آخرین نکته اینکه ی دهه شصتیه واقعیه;)
خیلی مخلصیم آوا خانوم!

سلام داداش. مرسی دعوتمو پذیرفتی
شاد و سلامت باشی:redface:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامممممممممم
راحت باش عزیزم
ممنون ک اومدی
منو محبوووووووب همه میدونن ک ما عاشق همیم:biggrin:

قربونت گلم ب اندازه اسم خودت ک ارامش نداره

حالا زبون بریزین برا هم ....میدونم چجوری عشقو نشونتون بدم بعله :razz:;)
فدات شم شما گلی:*

AvA-6586

کاربر ممتاز
سلام عزيزم :)
به نظرم بارز ترين ويژگيش احساساتي بودنشه ...قلبش پر از احساسه؛-)
مهربونه
دوست داشتني
با معرفت
دختر سنگينو مودبيه
با اين وجود خيلي هم صميميه
I love you

سلام نفسم مرسی نفیسه من اینقدرام خوب نیستم اخه:sweatdrop:
دووووووست دارم عزیزم:heart:

AvA-6586

کاربر ممتاز
سلامم.

راستش من خیلی شناخت ندارم ولی بارز ترین ویژگی که دیدم متانت بود
:gol:

سلام جناب مهندس ممنون تشریف اوردید

آوا جون ی دختر مهربون- دلسوز-بامعرفت-منطقی و ..... در کل بهترین دوست آوا جون دوست دارمممممممممم بوسسسسسسسسسسس

سلام مژگان جونم. کم پیدایی:cry:
ممنون لطف داری. منم دوست دارم بووووووووووووس

AvA-6586

کاربر ممتاز
آوا گلی دختری مهربان , منطقی , درون گرا
و ضمنا فوق العاده احساساتی که فک کنم گاها از این بابت به خودش ضربه میزنه
اگه بیشتر توانایی هاشو باور داشته باشه و روی کاری که میخواد انجام بده تمرکز کافی بزاره
به موفق های بیشتری میرسه چون استعداد شو داره .
:gol:
از همه مهم تر کاربر فعال تالار حسابداری
یعنی کسی اذیتــــش کـــنه میــــ ـــــام بــــــراش :ی
:D
ممنون جناب مدیر
..................................:cry:

سلام
شناخت زیادی از آوا جون ندارم که بتونم شخصیتشون رو تحلیل کنم،
ولی به اینکه ایشون سرشار از احساساتن و گل دختر مهربونی هستن (درست عکس من:دی) پی بردم:)

سلام مژگان عزیزم
مگه از تو مهربونترم هست :surprised: خیلی دوست دارم بوس:redface:

AvA-6586

کاربر ممتاز
اخخخخیییی جانم آوااااا گلی
مــــــــــــــــــاه ..حرف نداره واقعا خیلی انرژی مثبت و صمیمی و مهربون ...من خیلی دوسش دارم ...هرجا هستی موفق باشی آوا جونم :gol::gol::gol::gol::heart::heart::heart:
سلام نیلو جون. فدات عزیزم منم خیلی دوست دارم شاد و موفق باشی گلم

من شناختی زیادی از ایشون ندارم.
ولی بهش پیشنهاد میکنم تو زندگیش تغییراتی ایجاد کنه.
امیدوارم موفق باشی آوا خانم.
چشم.
ممنون تشریف اوردید
شما هم موفق باشید:gol:

عجب دوستان واقعا بسیار تحلیلهای جامعی داشتند...
خودتم میدونی همون که من میگم درسته اوا
و اما من:
خود دار...محافظ کار...مغرور...
مممممممممممممممممممممممممممم
خب اره مهربونی اما همه مهربونیت پشت اون سه تای بالا پنهون شده.:)

:surprised:
مرسی ک اومدی :redface:

AvA-6586

کاربر ممتاز
سلام.
اجازه هست از بدی هاش هم بگم؟

آوا خانم، خانمی با احساس (بیش از حد) فکر می کنم هنرمند باشن، بسیار آروم و گوشه گیر ، تنهایی رو آنچنان دوست ندارن ولی در تنهایی آرامش بیشتری دارن، کم حرف و زودرنج، احتمالا پیچ و خم زیادی تا رسیدن به این سن داشتن، میگم خدا نکنه زبونم لال ولی فکر میکنم عزیزی رو از دست دادند، در نوشته هاشون ناراحتی های تو دلشون رو بسیار آروم آروم بروز می دن و چون غلظت این ناراحتی ها بالاست،دیگران هم ناراحت می کنه و این یه انتقادی هست که من بهشون دارم،برخی از وب نشته هاشون و پست ها اونقدر فاز منفی و غم انگیز دارن که من ـی که اصلا تو این بحثا نیستم ولی تحت تاثیر قرار می گیرم،هنر خوبه و اینکه نا امیدی،ناراحتی و افسردگی رو بتونی بخوبی منتقل کنی واقعا کار خاصیه حتی نصف بازیگرا هم نمیتونن و کمتر کسی بلده، ولی می تونه براحتی دیگران رو هم که یه غم پنهان داشته باشن به این حالت ببره.
راستی من همه پستاشونو نخوندما همینجوری چیزایی که دیدم رو گفتم

آوا خانم من رو دقیقا یاد یکی از دوستانم به اسم رضا میندازه و هر موقع هر پست و وبی که میبینم همون حالات احساس گونه ی دوستم واسم تداعی میشه.حالا من خب صد در صد درست نمیگم اینا همش حدسه و میتونه همش الکی باشه.

در ادامه خوبی هاشون، اینه که بیش از حد نیاز، مرام میزارن واسه دیگران که باعث شده خیلی سوء استفاده ها و نامردی ها رو به عین ببینن و یجورایی از برخی هاش سورپرایز بشن، فکر می کنم همین باعث شده دید منفی پیدا کنن به زندگی (نظر منه).
فکر می کنم شخصیت عاشق پیشه ای هم داشته باشن یعنی از این مدل ها که اعتقاد به یک نفر نیمه ی گمشده دارند، یک نفر خاص.واسه همین فرای مذهب و این صحبت ها خیلی مسائل رو خودشون بخاطر اعتقاد خاص خودشون رعایت می کنن واسه همین کمی سنگین تر از دور و بریاشون هستن و اعتماد خوبی نسبت به طرز تفکرات خودشون دارن یعنی از این مدلا نیستن که هی هر روز عوض شن، یه روند خاصی دارن همونم پیش میرن.
علاقه خاصی مثل دیگران به تفریح و گردش ندارن.(فکر کنم!)
و اینکه فکر می کنم به هنر یا موسیقی یا شعر و ادبیات علاقه زیادی داشته باشن و دوست داشته باشن با شعر و صوت و آوا (مثل اسمش!) احساساتشون رو بیان کنن.

اینها نظر من بود و اگر اشتباه داشت ببخشید.درست هم بود ببخشید چون اینقد فضولم :D

سلام خسته نباشید واقعا مرسی وقت گذاشتید و تایپ کردید
خیلی از تحلیلتون خوشم اومد تشکر

خیلی درست بود اصلنم فضولی نبود:redface:

AvA-6586

کاربر ممتاز

بیشتر از وب نوشت ها و پست هاش تو تالار ادبیات میشناسمش

فک کنم اهل غرب ایران باشن -شخصیت صفت و محکمی دارن -جلف بازی زیاد ازش ندیدم -با این سنی که دارن ( نمیدونم چن سالته :D اما هنو جوونی )

به پختگی لازم رسیده و شخصیتش شکل گرفته -اینو به همه میگم: ذهنت رو واسه رد کردن و کنار گذاشتن عقاید و نگرشی ک الان بهش ایمان صد درصد داری آماده کن بهش این اجازه رو بده ک شک کنه رد کنه و شجاعت کنار گذاشتن رو داشته باشه و بپذیره

اوووووووووم یه بارم تو مسابقه( وب نوشت ها ) ازش بردم :) البته نمیخوام بگم من بهتر بودم -کلا سبک پست هامون فرق میکنه -من بیشتر طنز و انتقادی و اجتماعی شوما احساسی و تیریپ شکست عشقی -هر کدوم به نوبه خودش خوبه و باید باشه اما افراط توی هر کدوم اشتباس
اگه اینو لحاظ کنی من بیشتر لایک میکنم وب نوشت ها و پست هات رو :cool:

دیگر چه بگویم تا هم خدا راضی باشه هم ملت !!

بزار با یه شعر تمومش کنم:smile:

تو وقف خراباتی ،دخلت می و خرجت می.............زین وقف به هشیاران مسپار یکی دانه

سلام ممنون تشریف اوردید
تشکر بابت تحلیلتون:gol:
جریان مسابقه هم ک بهتون گفتم:D

AvA-6586

کاربر ممتاز
دوست بسیار بینظیر منه
خانم باشخصیت متین باوقار
منطقی و مودب
با صدایی بسیار مهربان
هر چقدر بگم کم گفتم از اجیم
آوا خیلی دوستت دارم خوشبخت و سلامت باشی

سلام ممنون تشریف اوردی منم دوست دارم
منم امیدورام شما شاد و سلامت باشید

AvA-6586

کاربر ممتاز

AvA-6586

کاربر ممتاز
اول از همه ابجی خودمه خیلی دوستش دارم
دختر آرومیه ،بااحساسه ،ادمی که بد هیچ کس رو نمیخواد حتی دشمن خودشو
یه تکیه گاه خوبیه
تو اوج ناراحتیاش صداش درنمیاد ،تو سکوتش دنیای حرفه
سکوتشو دوست دارم
دلم میخواد شاد ببینمش ،وقتی نوشته هاشو میخونم گریه ام میگیره

براش بهترینها رو از خدا میخوام
به عشق ودوست داشتنشم میام سایت
دختری که بااینکه هیچوقت نتونستم از نزدیک ببینمش اما از دورم خالصانه محبت کرد بدون ریا بدون دروغ بدون کلک

دوستیش پاکه
فقط یه گلایه ای ازش دارم اینکه ازش یه ماه دوماه خبردار نمیشم :( دلم هزارتا راه میره و دستم به هیچ کجا بندنیست که بتونم حالشو بپرسم اما براش دعا میکنم
اما واقعا واقعا دوستش دارم ودوست دارم دوستیمون رو ادامه بدیم

سلام اجی جونم . خودت ک میدونی چرا فرناز..........................
مرسی من اینقدارم خوب نیست مهربون
لطف داری
دوست دارم و مراقب خودت باش:cry:

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودشش بمن قول میاد خواستگاریم مگه زن بود:D:biggrin: فریب خوردم

به زن من تهمت فریبکاری نزن :mad::D
عزیزم من حس میکنم دارم اسپم میکنم تاپیک تحلیلت خراب میشه فدای چشات میرم بیرون ...بعدا میام پروفت موهای کلتو میکنم همه شو :biggrin:
فعلا عزیزم :heart:

AvA-6586

کاربر ممتاز
طبق روال همیشگی برای حسن ختام تاپیک تحلیل شخصیت، در آخر هر تحلیل چند تا سوال مطرح می کنیم که بتونیم از شخصیت دوست تحلیل شوندمون شناخت بهتری به دست بیاریم
باشد که دوستان با صبر و حوصله به این سوالات پاسخ دهند تا این شناخت حاصل شود و دیگر لغت شخصیت مجازی یا چهره مجازی جایی در فرهنگ لغت ما در این دنیای مجازی نداشته باشد:gol:

1. به نظرتون دوستان تونستن خوب زوایای شخصیتیتون رو تحلیل کنند و نکات مثبت و منفی شما رو بگن؟

اکثرا که لطف داشتن و جز تعریف و تمجید چیزی نبود
اما اینکه حساسم و زود رنج ب خوبی اشاره کردن اما کاش بیشتر نقاط ضعفمو میگفتن خوشحالتر میشدم

2. شخصیت مجازیتون با شخصیت واقعیتون چقدر فرق داره؟ در صورت تمایل توضیح دهید...
اگه بگم فرقی نداره دروغ نگفتم. من همیشه همینم ....

3. اگه به سوال قبلی جواب مثبت دادید، لطفا بگید که آیا دوست دارید همین شخصیت مجازی رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟ به نظرتون چه چیزی باعث میشه که نتونید اون شخصیتی که اینجا دارید رو در بیرون از اینجا هم داشته باشید؟
:redface:
4. از نظر خودتون نکات منفی و مثبت شخصیتتون چیه؟

مثبت ک نمیتونم بگم!
اما منفی : گاهی زود اعتماد میکنم. زود رنجم و حساس... گاهی ی طرفه قضاوت میکنم و خیلی احساساتیم!

5. طبق نظریه تحلیل متقابل شخصیت هر فرد از سه بحش تشکیل شده (کودک، والد، بالغ)، به نظرتون کدوم یک از این سه بخش در شما غالب هست؟

کودک ک نه اصلا. شاید کودک درونم خیلی وقته مُرده!
گاهی والد گاهی بالغ.... نمیدونم شاید بستگی داره.

6. به اینکه دیگران چه تصویری از شما در ذهنشون دارن چقدر اهمیت میدید؟

من همیشه میگم دیگران حق دارند هر جور که بخوان در مورد من فکر کنند اما دلیل نداره اونجور که اونا میخوان من زندگی کنم :)

7.به نظرتون میشه تو دنیای مجازی نسبت به آدما شناختی که به خودِ واقعیشون نزدیک باشه رو به دست آورد؟ تجربه ای در این مورد داشتید، در صورت تمایل توضیح بدید...

در این مورد نظری ندارم!

8. آیا این تحلیل ها تاثیری در رفتار و عادات شما داشته است؟ اگر جواب مثبت است لطفا توضیح دهید...

قطعا بی تاثیر نیست. البته اگه بیشتر نکات منفی رو متذکر میشدن.

9. کدوم یک از دوستان تونستند تحلیل بهتری ارائه بدن و حس می کنید بهتر تونستند شما رو بشناسند؟

همه ی دوستان خیلی لطفداشتند و ممنونم ازشون
از تحیلیل آقا محسن ( M.A777) خیلی خوشم اومد کامل و جامع بود
همینطور اقای رجایی اشکان و mansourBlogfa

تشکر ویژه از مدیر بانوی عزیز
خسته نباشید

وضعیت
موضوع بسته شده است.