تحقیقات محلی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

.SAMAN.

عضو جدید
منکه میگم
موی بلوند
ناخن شینیون
واه واه واه
نه قلقلی
نه فلفلی
نه مرغ زرد کاکلی
هیچی باهاش رفیق نشه
تا خیط بشه

zeynab_ghhh

کاربر بیش فعال
سلام
دوستان
در نظر بگیرید
یه دختر همسایه یا ... هستش
که از نظر روابط دوستی هایی خیابانی،پوشش و...
خلاصه مورد تایید دین و اکثریت جامعه نیست

سوال من این
اگه بیان دم در خانه شما برای تحقیق در امر خیر ازدواج (برای یه پسر خوب و...)
از شما در مورد این خانم نظر بخواهند و بگویید چطور دختری هستش؟!!
شما چه جوابی میدین؟!!
لطفا صادقانه جواب بدین
با تشکر

اگه اصلا نشناسمش میگم نمیشناسم فقط ظاهرشو دیدم که پوششش مذهبی نیست.راستشو میگم.

اگه میشناختمش که تا حدودی مذهبی بود اما حجابشو رعایت نمیکرد، میگفتم در بقیه زمینه ها جز حجاب، اعتقادات مذهبی خوبی داره.مثلا اهل واجباتو نماز و روزه هست، اما خب حجابو رعایت نمیکنه.بازم راستشو میگفتم.

در زمینه ازدواج به هیچ عنوان نباید الکی تصویر سازی کرد به امید اینکه شاید در آینده تغییرات ایجاد شه.تا جای ممکن بر اساس واقعیات و حال موجود باید شناخت حاصل بشه.

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
آره اینو من تو تایپیک طنز همینجا گذاشته بودم اونجا خوندی
هیچی احساس غرور کردم که تاثیر گذار بوده و هنو یادته:D[/QUO

اتفاقا نباید تو تاپیک طنز میذاشتید... اینجا مناسب تر بود
احساس غرور میکنم ک باعث شدم شما احساس غرور کنید:cool::D

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه اصلا نشناسمش میگم نمیشناسم فقط ظاهرشو دیدم که پوششش مذهبی نیست.راستشو میگم.

اگه میشناختمش که تا حدودی مذهبی بود اما حجابشو رعایت نمیکرد، میگفتم در بقیه زمینه ها جز حجاب، اعتقادات مذهبی خوبی داره.مثلا اهل واجباتو نماز و روزه هست، اما خب حجابو رعایت نمیکنه.بازم راستشو میگفتم.

در زمینه ازدواج به هیچ عنوان نباید الکی تصویر سازی کرد به امید اینکه شاید در آینده تغییرات ایجاد شه.تا جای ممکن بر اساس واقعیات و حال موجود باید شناخت حاصل بشه.

اصلا شاید سوال طرف در مورد حجاب نباشه شما چرا همیش گیر حجابید من اصلا مخالف حجاب نیستم و اتفاقا تا یه حدودی موافقم امااااااااا منطقم میگه معیار خوب و بد بودن آدما حجابشون نیست همین الان پیش همه میتونم هزاران مورد مثال بزنم که حرفتونو نقض کنم از اون گذشته طرف وقتی میاد خواستگاری کور هستش؟عقل نداره؟چش نداره؟خوب طرز حجاب نفر مقابلو میبینه اون میاد سوالای دیگه بپرسه شما همش میگید اونارو ولش کن من یه بار دیدم روسریش تو جمع باد زد افتاد اوا خاک عالم به سرم اون جاش تو جهنمه :cool:

نزنید این حرفارو دین اسلامو اینقدر بد نکنید به خدا گناهه

sadeghjalilian

عضو جدید
من انچه رو شنیم کنار میزارم..وانچه رو دیدم به طرف میگم...واظهار نظر شخصی نمیکنم حتی اگه از چیزی 100درصد مطمئن باشم...و حتی درمورد چیزایی که دیدم هم خیلی ملایم و عادی بیان می کنم.....می دونید چرا؟.... چون ممکنه یه مطلبی برا من و...مهم باشه ولی براطرف مقابل مهم نباشه....مثلا یادمه یه نفر از یه دختری از من ویکی از اقوام سوال کردو...من میدونستم ایشون به پسرای فامیلشون دست میده و کلا ازاده ولی با غریبه ها به هیچ عنوان.....ما هم گفتیم فلانی فکر نکنم طرف مناسب شما که تحصیل کرده هستید و..باشه...گفت چرا..گفتیم که شخص مورد نظر شما با پسرا و مردای فامیل خیلی راحت برخورد میکنه و.....هرچند که با غریبه ها ... و....طرف جواب داد که بابا دلتون خوشه اتفاقا ما هم مثل اینها هستیم و دخترای فامیلمون و خواهرهام و....با پسرا و مردها راحت اند وحتی ممکنه روبوسی هم بکنند و.میگفت خود من هم با همه دخترا و زنای فامیل راحت ام و......می گفت منظورمن از تحقیقات و..اینه که پسربازی مورد بد اخلاقی و.....چیزی ندیدید ازش و.....یعنی اب شدیم رفتیم تو زمین......طرفه ازدواج کردبا دختره و......می خوام بگم برخی موارد با فرهنگ حاکم بر برخی خونواده ها میخونه ولی با فرهنگ ما نه.....و در نتیجه بایست حواسمون باشه که فقط دانسته ها رو بگیم و اظهار نظر شخصی نکنیم و....

Eshgh Khoodayi

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا شاید سوال طرف در مورد حجاب نباشه شما چرا همیش گیر حجابید من اصلا مخالف حجاب نیستم و اتفاقا تا یه حدودی موافقم امااااااااا منطقم میگه معیار خوب و بد بودن آدما حجابشون نیست همین الان پیش همه میتونم هزاران مورد مثال بزنم که حرفتونو نقض کنم از اون گذشته طرف وقتی میاد خواستگاری کور هستش؟عقل نداره؟چش نداره؟خوب طرز حجاب نفر مقابلو میبینه اون میاد سوالای دیگه بپرسه شما همش میگید اونارو ولش کن من یه بار دیدم روسریش تو جمع باد زد افتاد اوا خاک عالم به سرم اون جاش تو جهنمه :cool:

نزنید این حرفارو دین اسلامو اینقدر بد نکنید به خدا گناهه

سلام
بابت نظر کل دوستان
از همه دوستان تشکر میکنم
ببخشید چندتا سوال داشتم
1- آیا شما با یک ساعت دوساعت صحبت کردن با یه آقا یا خانم میتونید بفهمید چطور فردی؟!!
2- آیا مثلا من نمیتونم جلوی یه دختر کاملا درست رفتار کنم هم ظاهر و باطن ولی باطنم خراب باشه؟!! این یعنی نمیشه؟!!
3- این کار چه صدمه ای به دین میزنه که گفتین اسلام اینقدر بد نکنید

با تشکر

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بابت نظر کل دوستان
از همه دوستان تشکر میکنم
ببخشید چندتا سوال داشتم
1- آیا شما با یک ساعت دوساعت صحبت کردن با یه آقا یا خانم میتونید بفهمید چطور فردی؟!!
2- آیا مثلا من نمیتونم جلوی یه دختر کاملا درست رفتار کنم هم ظاهر و باطن ولی باطنم خراب باشه؟!! این یعنی نمیشه؟!!

با تشکر

جواب شما:
من میگم دو دوتا میشه 4تا شما میگید چرا سه سه تا نمیشه 9تا..........

bahargoli

عضو جدید
سلام
بابت نظر کل دوستان
از همه دوستان تشکر میکنم
ببخشید چندتا سوال داشتم

با تشکر
جسارتا شما اصلا کامنت ها رو میخونین و قشنگ متوجه میشین؟!

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا