تحصیلات تکمیلی | دروس تخصصی دانشجویان کارشناسی ارشد معماری

مهديه مقدم

عضو جدید
اره بابا اون یکی کلاس کلا یه مدلی دیگه ان مال ما هم جلسه اولمون شاید بشه 16 اذر بابا شما همشو کم مونده تموم کنین حالا فکرکن پروژه رو کلشم استاد از ما بخواد خخخخ پایان نامه اگه میری تبریز صبرکن باهم بریم
من هنوز وقت نکردم برم تبریز،مختص طراحی کار میکنم اصلا وقت نمیشه برا بقیه درسا:cry:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان...خوبین؟
درسا چطور پیش میره؟معلومه حسابی مشغول شدین
ما که روش تحقیق میریم کرکسیون مقاله....یه کنفرانس هم دارم که هفته دیگه باید بدم واسه همین درس..یه جزوه 200 صفحه ای هم قراره امتحان پایانی بگیره.
حکمت هم اینقدررر کار داریم که نگو..بهتره نگم!!!بیشتر از طرح کار داره
واسه طرح 1 هم سه هفته دیگه تحویل نهایی داریم.
.
دوستان این سایت بچه های ورودی 93 دانشگاه ما هست..میتونید سر بزنید

http://memari93.vcp.ir/

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان واسه ترم بعد دکتر فلامکی طرح 2 ارائه کردن.
فک کنم همه ایشون رو بشناسن ...چهره ماندگار ایران و....
خواستم ببینم کسی با خصوصیات اخلاقی و روند کلاسی و... اشنایی داره؟؟؟

rohi58

عضو جدید
سلام دوستان...خوبین؟
درسا چطور پیش میره؟معلومه حسابی مشغول شدین
ما که روش تحقیق میریم کرکسیون مقاله....یه کنفرانس هم دارم که هفته دیگه باید بدم واسه همین درس..یه جزوه 200 صفحه ای هم قراره امتحان پایانی بگیره.
حکمت هم اینقدررر کار داریم که نگو..بهتره نگم!!!بیشتر از طرح کار داره
واسه طرح 1 هم سه هفته دیگه تحویل نهایی داریم.
.
دوستان این سایت بچه های ورودی 93 دانشگاه ما هست..میتونید سر بزنید

http://memari93.vcp.ir/

سلام مهندس. مگه طرح رو نباید از ترم دوم به بعد گرفت؟

razi azad

عضو جدید
دوستان سلام.خسته نباشید.طرح 2 ما در مورد باززنده سازی و احیاء بافت فرسوده هست .کسی اطلاعی در موردش داره؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام خوبین؟ بچه ها من یه مقاله ی علمی پژوهشی یا isi میخوام راجب یه عنوان خارجی، یعنی مقاله میتونه در رابطه با: مفاهیم، فرایند طراحی، کانسپت، فرم، فضا، زمان، محیط، هویت، هنر، زیبایی، ایده
که راجب بنا یا معماری خارج از ایران باشه...
به فرض بررسی مفهومیه هندسی معبد پارتنون...
باید تعمیمش بدم به یه موضوع ایرانی و مقاله بنویسم راجبش برا درس سیر اندیشم ..کسی میتونه کمکم کنه؟ مقاله ای دارین که با این مفاهیم باشه؟
،

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام دوستان موضوع طرح این ترمم انجمن دوستی ایران و ژاپن هستش.. میخواستم برای کانسپت و فرمم حجمم راهنماییم کنید، اینکه هم حجم ایرانی باشه هم ژاپنی هم عنصر دوستی توش باشه ..کسی چییزی به ذهنش میرسه کمکم کنه؟

aiman1234

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان یه کتاب هست شدیدا لازم دارم متاسفانه هیچ جا پیدا نمیشه بخرم یعنی چاپ نشده فعلا
اگه کسی داشته باشه ممنون میشم امانت بده بهم
یا اینکه به هر قیمت ازش میخرم
اسم کتاب :زندگی در میان ساختمانها اثر یان گل

mrm73

عضو جدید
ببخشید من اینجا سوال میکنم ولی نمیدونستم دیگه کجا باید سوالم رو بپرسم
از اونجایی که کارشناسی تو داشنگاه ما 9 ترمه ارائه میشه میخواستم بدونم اگه من قبل پایان ترم نهم یعنی موقعی که ترم هشت هستم کنکور رو بدم و رتبه ی خوب هم بیارم ایا موقع انتخاب رشته میتونم دانشگاه های سراسری روزانه رو بزنم که با یه ترم تاخیر برم سر کلاس ها یعنی بعد از این که ترم نهم تموم شد یا این که دانشگاه های دولتی همچین کاری نمیکنن و من باید حتما دوره کارشناسی رو تموم کرده باشم تا بتونم دانشگاه ثبت نام کنم؟

farzaneh*memary

کاربر ممتاز
ببخشید من اینجا سوال میکنم ولی نمیدونستم دیگه کجا باید سوالم رو بپرسم
از اونجایی که کارشناسی تو داشنگاه ما 9 ترمه ارائه میشه میخواستم بدونم اگه من قبل پایان ترم نهم یعنی موقعی که ترم هشت هستم کنکور رو بدم و رتبه ی خوب هم بیارم ایا موقع انتخاب رشته میتونم دانشگاه های سراسری روزانه رو بزنم که با یه ترم تاخیر برم سر کلاس ها یعنی بعد از این که ترم نهم تموم شد یا این که دانشگاه های دولتی همچین کاری نمیکنن و من باید حتما دوره کارشناسی رو تموم کرده باشم تا بتونم دانشگاه ثبت نام کنم؟
اگه شرایط صفحه اول دفترچه رو خونده باشین می بینین که نوشته شما باید تا آخر شهریور اون سالی که می خوایین برین دانشگاه فارغ التحصیل شین، پس همچین کاری ممکن نیست ...

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها سلام امسال منم به جمعتون اضافه شدم البته با خیلی از دوستان اشنا هستم اما رو کمک همگی دوستان حساب میکنم .

sr.sh

عضو جدید
سلام دوستان موضوع طرح این ترمم انجمن دوستی ایران و ژاپن هستش.. میخواستم برای کانسپت و فرمم حجمم راهنماییم کنید، اینکه هم حجم ایرانی باشه هم ژاپنی هم عنصر دوستی توش باشه ..کسی چییزی به ذهنش میرسه کمکم کنه؟
سلام . شما ارشد هستین ؟ اگه ارشد هستین ، باید مطالعه ی پایه ای بکنید تا بفهمید پروژه تون از چه نوعیه ( عملکردی ، المانی و...) بعد در مورد فرمش تصمیم بگیرید. برای کارشناسی هم همینظوره ولی با حجم کمتر مطالعات

sr.sh

عضو جدید
سلام به همگی. من هم دانشجوی ترم اول ارشد هستم ، امیدورارم بتونم کمکی بکنم و کمک و راهنمایی بگیرم از شما.
اولین راهنمایی و کمکی هم که نیاز دارم : موضوع طرحمون دانشگاهه، و من دانشکده نفت هستم. سرانه ها، فضاها و نحوه ی دقیق محاسقه برنامه فیزیکی رو نمیدونم ، میشه یه منبع معتبر معرفی کنید به من. سرچ ها و منباعی که پیدا کردم ،نتایج متفاوتی داشتن.

earche

عضو جدید
سلام دوستان، لطف می کنید ماهیت درس مدیریت پروژه رو برام توضیح دهید. ممنون

earche

عضو جدید
سلام، لطفا ماهیت درس مدیریت پروژه ارشد رو برام شرح دهید.ممنون