تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکترا)

تحصیلات تکمیلی (ارشد و دکترا)

• مجموع رای دهندگان
    13

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااام!!
منم اقتصاد کشاورزی پیام نورم...ترم هشت و آخر!!!
منابع رو گرفتم و میخوام شروع کنم به خوندن...
چرا برای اقتصاد کشاورزی هیچ جایی کلاس کنکور نیست؟؟؟
کسی میدونه برای اینکه مشهد یا شیراز قبول شیم چه رتبه ای باید بیاریم؟
سعیده جان میشه یه کم از برنامه که برای ارشد خوندی برامون بگی؟؟مثلا روزی چند ساعت و چه مدتی خوندی؟؟کی شروع کردی تست زدن!!؟
یکی از استادامون میگفت زبان رو خالی بزارید تو کنکور...میگفت اصلا برای خوندنش وقت نزارید...ریسک نیست؟

فکر میکنم مدرسان شریف داشته باشه . یا حضوری برو و بپرس . یا تلفنی بپرس .

اگه زبانت خوبه ، روزی 10 لغت تخصصی بخون . اگر هم زبانت زیاد خوب نیست ، آره بی خیالش بشو . چون درصد زبان مهمه . اگه اشتباه بزنی نمره منفی میگیری دیگه ! ولی اگه نزنی تاثیری نداره ...

forugh-69

عضو جدید
آمار پذیرش رشته مهندسی اقتصاد کشاورزی در کنکور کارشناسی ارشد89

آمار پذیرش رشته مهندسی اقتصاد کشاورزی در کنکور کارشناسی ارشد89

د رشته 1304 – مهندسی کشاورزی – اقتصاد کشاورزی
روزانه:دانشگاه ارومیه – 2 نفردانشگاه تبریز – 8 نفردانشگاه تربیت مدرس – 6 نفر(محل تحصیل در دانشکده کشاورزی وافع در اتوبان تهران-کرج)دانشگاه تهران – 4 نفر(گرایش تولید و بازاریابی-محل تحصیل در دانشکده کشاورزی پردیس کرج)دانشگاه زابل – 10 نفردانشگاه سیستان و بلوچستان(زاهدان) – 15 نفردانشگاه شهید باهنر کرمان – 9 نفردانشگاه شیراز – 9 نفردانشگاه فردوسی مشهد – 6 نفر(گرایش سیاست و توسعه کشاورزی)دانشگاه فردوسی مشهد – 5 نفر(گرایش مدیریت و تولید کشاورزی)دانشگاه لرستان(خرم آباد) – 5 نفرشبانه:دانشگاه ارومیه – 1 نفردانشگاه تبریز – 2 نفردانشگاه تهران – 2 نفر(گرایش تولید و بازاریابی-محل تحصیل در دانشکده کشاورزی پردیس کرج)دانشگاه زابل – 6 نفردانشگاه سیستان و بلوچستان(زاهدان) – 12 نفردانشگاه شهید باهنر کرمان – 6 نفردانشگاه شیراز – 1 نفردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی ساری – 5 نفردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان – 15 نفردانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی گرگان – 5 نفر(شیوه آموزش محور)دانشگاه فردوسی مشهد – 4 نفر(گرایش سیاست و توسعه کشاورزی)دانشگاه فردوسی مشهد – 2 نفر(گرایش مدیریت و تولید کشاورزی)دانشگاه کردستان – 10 نفرپیام نور:دانشگاه پیام نور مرکز تهران – 19 نفردانشگاه پیام نور مرکز تهران – 25 نفر(شیوه آموزش محور)دانشگاه پیام نور مرکز تهران(واحد ری) – 19 نفردانشگاه پیام نور مرکز تهران(واحد کرج) – 19 نفردانشگاه پیام نور مرکز تهران(واحد کرج) – 25 نفر(شیوه آموزش محور)دانشگاه پیام نور مرکز تهران – 25 نفر(شیوه آموزش محور-گذراندن دروس مشخص شده از سوی گروه آموزشی به جای پایان نامه)بین الملل:دانشگاه سیستان و بلوچستان(زاهدان) – 50 نفر(محل تحصیل واحد بین الملل چابهار)پس امسال در نوبت روزانه 79 نفر، در نوبت شبانه 71نفر، در دانشگاه پیام نور 132 نفر و در واحدهای بین الملل 50 نفر در آزمون سراسری کارشناسی ارشد ناپیوسته در رشته مهندسی کشاورزی – اقتصاد کشاورزی پذیرش خواهند شد. یعنی در مجموع 332 نفر.

thamin

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس احتمال اینکه پسرا خوشبخت بشن زیادتره

abdolsamad amini

عضو جدید
سلام ،ممنون که آمار ظرفیت پذیرش هر دانشگاه رو به صورت مشخص گذاشتین.در صورتی که امتیاز لازم برای ورود به دوره های روزانه رو هم اعلام کنین ممنون میشم

vooroojak khanoom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سعیده جان میشه یه کم از برنامه که برای ارشد خوندی برامون بگی؟؟مثلا روزی چند ساعت و چه مدتی خوندی؟؟کی شروع کردی تست زدن!!؟
یکی از استادامون میگفت زبان رو خالی بزارید تو کنکور...میگفت اصلا برای خوندنش وقت نزارید...ریسک نیست؟
منم با ايشون موافقم
لطف كن بيشتر توضيح بده
راستي معدلت چند بود؟ معدل خيلي تو ارشد تاثير داره؟

iman k

عضو جدید
من ترم شش هستم میخوام تو کنکور ارشد سال 91 شرکت کنم.از کی شروع به خوندن کنم خوبه؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من ترم شش هستم میخوام تو کنکور ارشد سال 91 شرکت کنم.از کی شروع به خوندن کنم خوبه؟

اگه هشت ترمه تموم میکنی ، از نظرم از همین حالا !

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
تبریک به همه اونایی که ارشد قبول شدند
چند وقتی بود که سرم به درس و مشق و تز مشغول بود نشد سر بزنم
به بچه‌هایی که پرسیده بودن من روزی 5 تا 7 ساعت درس خوندم اونم از مهر تا بهمن
معدلمم 16 شد البته بگم چون واحدامو بیش‌تر برمیداشتم و ترم 6 تموم کردم کم شد
ارشد بچه‌ها خیلی آسونتره وقت تزش مشکل داره که اونم بالاخره حل شدنیه.
سوال دیگه‌ای بود در خدمتم

آخرین ویرایش:

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خدمت تمامی مهندسین کشاورزی
بالاخره کارنامه ارشد 90 رو اعلام کردن.رتبه ی من 51 شد. به خاطر انگیزه دادن و اطلاع رسانی به بچه های مهندسی اقتصاد کشاورزی درصدهامو ارسال میکنم:
زبان: سفید
اقتصاد خرد: 45.5
اقتصاد کلان: 70
اقتصاد سنجی: 58.5
اقتصاد منابع طبیعی: 57.5
اقتصاد توسعه: 41
اقتصاد مدیریت: 38.5
البته کنکور امسال نسبت به سال های گذشته خیلی سخت تر بود و میانگین درصدها پایین تر آمده.
راستی معدل معیار من 16.38 هستش.
اگر کسی مشاوره خواست ایمیل بزنه به:
ziaei1@yahoo.com
اگر کمکی از دستم بر بیاد دریغ نمی کنم.:gol:
تبریییییییییییییییییییییک
به امید موفقیت بیشترتون

سعیده راد

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم با ايشون موافقم
لطف كن بيشتر توضيح بده
راستي معدلت چند بود؟ معدل خيلي تو ارشد تاثير داره؟
معدل بیست درصد اونم بعد اینکه رتبه آوردی و انتخاب رشته کردی عزیزم
منم زبان نخوندم و با توجه به اطلاعات قبلیم زدم که خوب نشد 16٪ زده بودم
اگه وقت داشتین بخونین
اقتصاد سنجی چون همون یه منبع رو داره زیاد بخونید که بتونید درصداتونو ببرید بالا
تست رو همزمان شروع کردم
کتاب ده سالانه پردازش خوبه تستاش

سجاد دهقانی

عضو جدید
سلام به همه دوستان
من ترم آخر ارشد اقتصاد کشاورزی ام . میخواستم بگم از بین شما دوستان کسی هست که دکتری قبول شده یا از کم و کیف دکتری خبر داشته باشه؟میخوام ازش اطلاعات بگیرم . دکتری تو هر رشته ای میخواد باشه ایراد نداره;)

forugh-69

عضو جدید
سلام بچه ها من امسال از تابستون واسه ارشد میخوندم.هفته دیگه جمعه کنکوره.برام دعا کنید دوستان رتبه خوب بیارم.:w05: .امسال خیلییی خوندم.التماس دعا دوستان

forugh-69

عضو جدید
نتایج ارشد

نتایج ارشد

سلام بچه ها رتبه های ارشد اومد . چی کار کردین؟؟؟ من 5 مدیریت کشاورزی شدم:)) ی سر به وبلاگم بزنید رتبه بچه ها ببینید انرژی میگیرید:)

alireza378

عضو جدید
دانلود جزوات پیشنهادی

دانلود جزوات پیشنهادی

سلام عزیزم
آره اگه اینارو بخونی البته با دقت تمام بهت قول میدم تک رقمی بیاری
من فقط چندتاشو داشتم نودو سه شدم

سلام
ببخشید کسی میتونه منو کمک کنه . من هر چی تو اینترنت گشتم این جزوه هایی که شما پیشنهاد داده بودید رو نتونستم دانلود کنم. خیلی خیلی ممنون میشم منو کمک کنید
اکه فایل پی دی اف شون را دارید میتونید برام بفرستید
reza.dahmardh@gmail.com

بازم ممنون