تجربیات و راهنمایی کلی از تحویل پروژه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amin_120

عضو جدید
شب امتحان

شب امتحان

وقتی دیدی نتونستی میگی: حالا بیخیل! بازم می تونم!2ANWW4.gif
اما امان ازون روزی که ساعتها پای طرحت بشینی و D منفی بگیری!143FJTY.gif

G1-Asal_lrrtm1

عضو جدید
ای وای ای وای هیچی بدتراز داشتن استاد بیخودولج درار نیست.
اینکه واسه تحویل موقت با کلی انرژی بری پیششو اون با خودنویسش یه ضربدر بزرگ رو کاره نازنینت بکشه هولبخند بزن:cry:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
و بدتر از اون که هردفعه واس کرکسیون بخواد دستی دو خطه کنی ببری پیشش!
اونم همه جلسه ای بدون غیبت
بعد هم از همه نمره کمتری بگیری!

AVINA

عضو جدید
کمررررررررررررررررررر درررررررررررررررررررررررد
فقط همین

AVINA

عضو جدید
ولی چه حال میده وقتی واسه تحویل موقت بریو استاد بگه چرا اومدی؟؟؟؟؟من کاراتو قبول دارم!ا;)اونوقت کلی تو سر خودت میزنی که چرا تا صب بیدار بودی؟؟؟؟؟؟:w06:
جیگر تو و استادت
هیچ کدوم از استادای ما همچین نمیگن
به هیچ عنوان

maral20

عضو جدید
فكرشو بكنيد يه ترم با يه استاد بي خيال سر كني كه يه جلسه در ميون نياد
بعد خاطره هات از استاد با نيومدنش روز تحويل پروژه كامل بشه دقيقا مثل اين ترم من
اون موقعه كه آدم دلش ميخواد يه بلايي سر استاد بياره :neutral:

m@hn@z.d

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خاطر استادم گند زدم به پروژم که خوشش بیاد....:razz:
اینقدر لجم گرفت.
می گفت با این کاری که می گم می کنی یا 85 می دم!
بعد گفتم باشه...آخر داد 94 :razz:
روم نمی شه به کسی نشونش بدم!

zahra22

عضو جدید
با دیدن این تاپیک داغ دلم تازه شد..
همین ترم پیش بود که 2تا تحویل پروژه تو یه روز داشتم و 3روز بیشتر براش وقت نداشتم..وحشتناک بود خیلی.با هزار بدبختی وبی خوابی شدید و عصبانیت . همه کارا رو حاضر کردم و با نیم ساعت تاخیر رسیدم به دانشگاه.استاد گرام بادیدن من کلی غر زد که چرا دیر اومدی ولی نمره کامل رو داد.وقتی از دانشگاه برگشتم خونه انقدر خسته و عصبی از اون سه روز بودم که فشارم رفت بالا و شد 18 ومن حالم بد شد و راهیه بیمارستان شدم.....

ari337

عضو جدید
من یه بار خیلی بد شانسی آوردم .
با هزار زحمت داشتیم با دوستم ماکت و شیته کاریمونو با آژانس می بردیم دانشگاه ،اونروز بد جوری هوا طوفانی بود همین که پامونو از ماشین گذاشتیم بیرون ماکته من افتاد زمین اما به خیر گذشت دوستم ماکت منو گرفت و ماکته خودشو با آرشیو داد به من که مثلا خودش خسته نشه همین که به در آتلیه رسیدیم داشتم درو باز می کردم که ماکتش از دستم افتاد از بخته بدم با گچ و فیبر کار کرده بود .ماکتش شکست و استاد نمرهی منو ناقص داد و نمریه دوستم کامل .

ببخشیدااااااااااااااااااااا،
اما دمِ استادت گرم....:))=))

masoud_art

عضو جدید
یه سری بخاطر اینکه ماکتامو تو کارتون بستنی گذاشته بودم .وقتی از چهار راه میگزشتم همه منو با بستنی فروش اشتباه گرفته بودن. میگفت آقا بستنی چنده! هوام خیلی گرم بود.خلاصه کلی خندم گرفته بود.
حالا این خوبش بود یه سری شیتم از دستم افتاد تو کف پیاده رو .یه افغانیه از روش رد شد! بهش گفتم :هوی چککار مکنی؟

chatterprince

عضو جدید
شبه تحویل پروژه از اصفهان داشتیم میرفتیم اردستان، پلیس بهمون ایست داد تو جاده، فرار کردیم افتادن سر ردمون!
بعد که گرفتنمون و به غلط کردن افتادیم میخواستن ماشینو ببرن پارکینگ، من به پلیسه گفتم آقا من قمی هستم نصفه شبیه منو با این اصفهونیا تنها نذار! یارو گفت هرچی بدبختی میکشیم از همین قمیاست! بعد کارتمون رو پس داد گفت برید حال کنید!!!!

آموس

عضو جدید
فكر نكنم تا حالا كسي اندازه من بد شانسي آورده باشه:cry:
براي اولين بار كه تحويل ديتايل داشتم همه كارهام رو خوب و به موقع انجام دادم صبحم زود از خواب بيدار شدم و راه افتادم به سمت دانشگاه از اتوبوس كه پياد شدم كرايه رو هم دادم يه موتوري اومد و كيف ديتايل و ازم زدو برد :redface:
يه بار ديگه هم تحويل ماكت داشتم كه اماده هم بود و جاي امني هم گذاشته بودمش ولي از قضا يه دعواي طوفاني توي خونه به راه افتاد و زدن ماكت من و خورد خاكشير كردن جالب اينجاست كه 2ساعت بعدش هم صلح و صفا بر قرار شد و اين وسط فقط من -0-گرفتم:mad:

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچی بود خیلی وحشتناک بود
یادم میوفته نفسم بند میاد
تحویل یک موضوع بود انتظار کشیدن که اساتید از سالن ژوزمان بیان بیرون یک چیز دیگه بود
الهی شکر تموم شد

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
ای جانممممممممممم:)

ای جانممممممممممم:)

خیلی تاپیک خوبیه نشستم خاطرات همه خوندم فقط کسی که معماری باشه درک میکنه روز تحویل پروژه ینی چی;)
تو هر تحویل پروژه یه بلایی سر آدم میاد تا میای اون مشکل واسه تحویل بعدی حل کنی یه مشکل دیگه پیش میاد اخرشم که بخوای همه مشکلات برطرف کنی درست تموم شده
روز قبل تحویل پروژه:استرس...بیخوابی...عصبی:w06::w07:
تحویل پروژه:استرس شدید+راحتی+خواب زیادددددددددددددددد:w42::w22:
روز بعد تحویل :خوابببببببببببببببببببببببببببببببببببببب:w47:
.......
روز نمره:اه فغان شیون..مویه...غصه..زاری..ناحقی:crying::eek:
هرترم همینه ها ولی عاشق معماریمممممممممممممممممممممممممممممممممممم:love:
راستی شنبه هفته دیگه تحویل طرح 3 دارم وفردام دوباره میخوام برم کرکسیون دعاکنین استاد تایید کنه:redface:

sunshid

عضو جدید
ترم پیش روزتحویل آخرین پروژم وقت کم آوردم واسه همین عجله داشتم که سریع خودموبرسونم دانشگاه که یه تصادف خیلی وحشتناک کردم اما به طرز معجزه آسایی زنده موندم هرکس ماشینمو میدید از زنده بودنم تعجب میکرد.خدا استادمونو خیر بده که با وجود تاخیر پروژمو قبول کرد.با اجازتون 2ماه زمین گیر شدم ولی اینخاطره برام شیرینه چون خدا اون روز بهمم یه فرصت دوباره داد.

5-11

عضو جدید
:cry:آخرین شیت و داشتم راندو می کردم که مرکب ریخت روی..........
وای....ساعت 3صبح
باصدای بلند گریه میکردم:cry:
مامانم اومد 2تا مقوارو ترکیب کرد و کمکم کرد تا شیت رو آماده کنم
فقط گریه میکردم با این کار باید تموم شیتارو تغییر میدادم
ووووووووووووای
اما کارم آرشیو شد بخاطر خلاقیت مامانم :razz:

setaremashreghi

عضو جدید
تحویل

تحویل

:Dمن که خیلی خیلی کم شب بیدار موندم واسه پروژه هام ...تعجب میکنم وقتی میشنوم میگیم پروژتون رو دیر تحویل دادین استاد نمره کم کرده ...تو دانشکده ما حتی یه ساعت بعد از زمان تحویل هم کارت رو بیاری بازم نمره ازت کم نمیشه ...حتی یه استادی داشتیم واسه کارگاه ساخت مصالح ...اومد دید کارها ناقصه بهمون کلی وقت داد کارمون رو کامل کنیم :D

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
بهترین خاطرم ترم اول بود،:surprised:پروژه ی درس درک و بیان 1 رو تکمیل کرده بودم،موقعی که توو راه بودم و داشتم میرفتم دانشگاه،هوا شهرمون طوفانی!بعدش با ماشین تا سردر رفتم و پیاده شدم و موقعی پیاده شدم ماکتم باد بردش!:eek: کلی داغون شد و خیلیییییییی بهش خندیدم!اون ماکت خراب شده رو تحویل استاد دادم و خدایی نمره دوم کلاسو بهم داد:biggrin::surprised:بعدش همه بهم حسودی میکردن:redface:

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
یه چیزه دیگه!
باز ترم اول!!!!:eek:
درس طراحی با دست آزاد بود! خیلی کار داشتم و اصلا وقت نکردم پروژه رو خودم تکمیل کنم!
یه خانمی نمیتونم اسمشو بگم ناقلا نیاد اینجا آبروم بره،خلاصه اون خانم شمارمو داشت و درست همون شب اس برام فرستاد و گفت:کار کردین؟ گفتم:خیر ولله،واسه مامانم اتفاقی پیش اومده و اصلا وقت ندارم،گفت:اشکالی نداره خودم برات میکنم.خب منم تشکر کردم ازش و 35تا ورقه A3 برام کرد. اههههههههههم:surprised: ولی واسه 11تا درسه دیگه انتقام گرفت:cry:

mohsen.masoudi

عضو جدید
آقا انقدر سوال کردم هنگ کردم آخرش گفتم آقا خریدم20تومن هیچیم دیگه بلد نیستم نخوندمش همشون خندیدن یه 17دادن گفتن برو فقط ...

معمارباشی

عضو جدید
بعد 2 هفته بی خوابی کامل (کلا هفته ی اخر فقط 3 ساعت در مجموع خوابیدم !!! رکورد زدم در حده تیم ملی !) برای جمع بندی و پرزانته و شیت بندی طرح 4 با چشمایی که از شدت خواب الودگی و فشار واسترس این چند وقت گود و سیاه شده بودن و تلو تلو خوران خودمو رسوندم به استاد محترم ... و شیت ها رو دادم بهش ... بازمشون کرد و یه نگاهی انداخت بهش و با پوزخند گفت کی کارت رو برات بسته !!!! یعنی دیگه قوه ای نداشتم وگرنه همون جا می زدم زیر گریه ...فقط تونستم خیلی اروم و خیلی بی رمق بهش بگم "کاره خودمه" جواب داد : "واقعا ؟؟ باید باور کنم !!!" حوصله بحث کردن نداشتم و فقط می خواستم برم خونه بخوابم ... گفتم هر جور مایلید فکر کنید و رفتم ............ بعدا هم کلی منت سرم گذاشت که 12 نمی شدی (چون کار خودت نبوده !) بهت 12 دادم !!!!!

JEN.Arc

کاربر بیش فعال
روو شیت مرکب کار میکردی؟!:surprised: چه شیتی؟

من روو شیتا موقعی که راندو میکنم با مداد رنگی کار میکنم و اولین نمره رو کسب میکنم:eek::surprised::biggrin:

ولله اگه دانشجو دکتری هم باشم کارمو همین سادگی هست،مرکب و گچ و آبرنگ و خاک و گل و ... حوصله میخواد باو!:confused:

دانشجو معماری اگه مایه دار یا آرتور هم باشه باید اول سادگیو به یاد داشته باشه;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا