تجربیاتتون از کنکور ازمایشی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

3tayesh 59

اخراجی موقت
از دوستان میشه تجربیات خودتان رو غیر از کلاسایی که رفتید بگید!منظورم اینه که بگید چه کتابایی برای چه درسی مفیدتر بوده!!مثلا برای درس سیگنال و کنترل خطی برای کسی که پایه اش هم ضعیفه خواندن چه کتابایی به صرفه تره؟؟من اصلا به کلاسای غیر دانشگاه اعتقادی ندارم...اگر تو دانشگاه استاد به درد بخور داشتی که هیچ وگرنه توی موسسات به ندرت(زیر 10 درصد) استاد دلسوز و باسواد پیدا میکنی!این نظر شخصی منه!!دوستان کسی آزمون های ماهان را برای برق تایید می کنه؟!:(

برای سیگنال و کنترل کتابه دکتر سجادیان رو حتمأ بخون . در مورد آزمون هم به نظرم ماهان حرفی برای مهندسی برق نداره من آزمون های مدرسان شریف رو بهت پیشنهاد میکنم .

arshida24

عضو جدید
واسه آزمونی هزینه کن که جامعه آماریش بالا باشه و شرکت کنندهاش زیاد باشن بتونی وضعیتتو بفهمی با خودت چند چندی ماهان جامعه آماریش نسبت به بقیه پایین تره البته این نظر منه بازم بیشتر تحقیق کن که مهر ماهه و وقت کمه
موفق باشی

دستت درست!!:)
استرسم که میدی!!حالا خوبه اول مهر هااااااا!!!!!!!

arshida24

عضو جدید
برای سیگنال و کنترل کتابه دکتر سجادیان رو حتمأ بخون . در مورد آزمون هم به نظرم ماهان حرفی برای مهندسی برق نداره من آزمون های مدرسان شریف رو بهت پیشنهاد میکنم .
ممنون
یه نفر برای کنترل تقوی انتشارات راهیان رو معرفی کرد و برای سیگنال هم مومن زاده اونم دوباره از انتشارات راهیان
کسی نسبت به این دو کتاب اطلاعاتی دارد؟

noori220

عضو جدید
سلام
دوستان که تو موسسات مختلف شرکت کردن میخواستم نظرشون رو راجع به بسته های آموزشی بدونم
خریدن بسته آموزشی کلا کار درستیه یا باید تو هر درس دنبال کتاب خاصی بود

sanaztt

عضو جدید
سلام
دوستان که تو موسسات مختلف شرکت کردن میخواستم نظرشون رو راجع به بسته های آموزشی بدونم
سلام.من همین کارو کردم بسته آموزشی خریدم.چون بیشترموسسات معروف کتاباشونوتکی نمیفروشن.ولی همه کتاباش خوب نیست مثلاکنترلش خیلی ضعیفه مجبورشدم یکی دیگه بخرم.به شماپیشنهادمیکنم اگه کتابارومیتونین تکی بخرین خیلی بهتره.بااستفاده ازتجربیات بقیه ازهردرس یه منبع خوب پیداکنین این خیلی مهمه به کتابی که میخونین ایمان داشته باشین همه ی نکات یاحداقل بیشترنکاتوداشته باشه

B@H@DOR

عضو جدید
سلام

به نظر منکه فقط همه چی بستگی به تلاشه خودت داره.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بله من مدرسان شرکت کردم پارسال (پکیج و ازمون)امسال هم باید کنکور بدم:wallbash:
کتاب های مفید رو بچه های موفق پارسال معرفی کردن تکی بخر خون این موسسات فقط دروغـــــــــــــــه و وقتت و پولتو هدر میده

neda mashreghi60

اخراجی موقت
بله من مدرسان شرکت کردم پارسال (پکیج و ازمون)امسال هم باید کنکور بدم:wallbash:
کتاب های مفید رو بچه های موفق پارسال معرفی کردن تکی بخر خون این موسسات فقط دروغـــــــــــــــه و وقتت و پولتو هدر میده

البته نظر هر کس محترمه ولی موافق نیستم با این حرفی که شما میزنی چون اعتقادم اینه مهم تلاشه خودمونه یه موسسه خوب میتونه تو برنامه ریزیمون کمکمون کنه .

rezaei.sp

عضو جدید
با سلام .
چیزی که عجیبه اینه که تاریخ آزمون های پارسه و مدرسان شریف دقیقا با هم یکی هست . یعنی من پارسه شرکت کردم میخاستم آزمون های مدرسان رو هم تجربه کنم ولی چون تو یه روز هستن نمیشه . فعلا که هر دوشون ادعا میکنن که جامعه آماری بالا متعلق به خودشونه . بین پارسه و مدرسان آزمون کدوم بهتره ؟

aysan 00500

اخراجی موقت
با سلام .
چیزی که عجیبه اینه که تاریخ آزمون های پارسه و مدرسان شریف دقیقا با هم یکی هست . یعنی من پارسه شرکت کردم میخاستم آزمون های مدرسان رو هم تجربه کنم ولی چون تو یه روز هستن نمیشه . فعلا که هر دوشون ادعا میکنن که جامعه آماری بالا متعلق به خودشونه . بین پارسه و مدرسان آزمون کدوم بهتره ؟

من مدرسان رو انتخاب میکنم جامعه آماری بالایی داره چون تعداد نمایندگی هاش بیشتره از بچه ها هم شنیدم کیفیت سوالاش بهتر از پارسه است البته همه چی بستگی به تلاشه خودمون داره :)

M_O_H_3_E_N

اخراجی موقت
پارسه و مدرسان و .... یه عالمه موسسه دیگه فقط یه ابزار کوچیک واسه موفقیت توی کنکوره اینکه می خواین یه موسسه خوب ثبت نام کنید و دارید براش نظر دیگران رو می پرسید خوبه ، اما انتظار نداشته باشید نهایتا به این نتیجه برسید که مثلا آزمونه موسسه x بهترینه پس اونو ثبت نام می کنم ، پس هرکدوم که احساستون میگه بهتره و حرف دیگران هم تا حدودی صحه میذاره رو انتخاب کنید بهش اعتماد کنید و نهایت استفاده رو از آزمون ها و منابع ببرید ، البته متکی به یک چیز نشید ، فرصتی مهیا شد از سوالات آزمون های موسسات دیگه هم مطلع بشید موفق باشید.

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته نظر هر کس محترمه ولی موافق نیستم با این حرفی که شما میزنی چون اعتقادم اینه مهم تلاشه خودمونه یه موسسه خوب میتونه تو برنامه ریزیمون کمکمون کنه .

من تجربه خودمو گفتم و یک سالی که هدر دادم
گاهی میشه از تجربه دیگران استفاده کرد اما گاهی هم باید تاوان تجربه های تکراری رو داد
موفق باشید

rezaei.sp

عضو جدید
من تجربه خودمو گفتم و یک سالی که هدر دادم
گاهی میشه از تجربه دیگران استفاده کرد اما گاهی هم باید تاوان تجربه های تکراری رو داد
موفق باشید
من نظر هر دوی شما رو خوندم . موسسات آموزشی هم مثل این باشگاه مجازی هستن که هر نفر میتونه استفاده مفید ببره یا اینکه وقتشو هدر بده. اومدن تو باشگاه میتونه تلف کردن وقت و انرژی باشه و یا اینکه میتونه باعث حل مشکلات و سوال ها و دیدن برنامه دیگران بشه و گرفتن انگیزه و سود و استفاده مفید. این فرقیه که دو نفر در آن واحد میتونن داشته باشن و دقیقا این مثال رو میتونیم به موسسات آموزشی مثل مدرسان یا پارسه تعمیم بدیم. موافقید ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا