تجربیاتتون از کنکور ازمایشی ها

وضعیت
موضوع بسته شده است.

milad mansoury

عضو جدید
سلام دوستان این تاپیک و واسه این زدم که تا کنکور تجربیاتمون اونایی که خوب بودن و تو کنکور استفاده کنیم اوناییم که بد بودن تکرار نکنیم.پس خواهشمندم دریغ نکنید.:gol:پیشاپیش خیلی ممنونم.

ali_70

عضو جدید
سلام. من برای کنکور آزمایشی موسسه بینش نوشتم کلا پشیمون هستم از اینکه کنکور آزمایشی شرکت کردم، بهتر می بود یا کنکور آزمایشی شرکت نمی کردم یا اگه شرکت می کردم بینش نمی نوشتم پارسه می نوشتم. راستش برنامه درسی منو رو به کلی به هم زده مجبورم خیلی از مباحث رو نرسم. و متاسفانه کارنامه ی خیلی مختصر می ده در صورتی که موسسات دیگه تخمین رتبه، بالاترین درصد هر درس رو می دن. در ضمن به ما وعده داده بودن بعد هر آزمون کلاسای رفع اشکال همه درسا می زارن که فقط یه جلسه برای یه درس بود که البته من همین هم نرفتم آخه من از شهرستان هستم. خیلی پشیمونم از اینکه آزمون رو بینش وکلاس در تابستان موسسه بینش رفتم اصلا اون چیزایی که به ما می گفتن نبود راستش موقع ثبت نام حدود 2 ساعت می شد که به من مشاوره می دادن با خودم گفتم چه آدمای خوبی ولی غافل از اینکه می شه گفت منو خر کردن منی که برای ثبت نام 2 درس اونجا رفته بودم بعد از مشاوره 5 درس نوشتم. من خودم از طریق اینترنت با این موسسه آشنا شدم. توصیه ای که برای بچه ها دارم ایه که نباید در رابطه با کنکور ریسک کرد من که تا به حال اسمی از بینش نشنیده بودم نباید تحت تاثیر یه سایتی که تنها جنبه تبلیغاتی برای موسسه داره قرار می گرفتم. وقتی که پارسه این همه سابقه در این امر داره نباید بینش می رفتم.

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام. من برای کنکور آزمایشی موسسه بینش نوشتم کلا پشیمون هستم از اینکه کنکور آزمایشی شرکت کردم، بهتر می بود یا کنکور آزمایشی شرکت نمی کردم یا اگه شرکت می کردم بینش نمی نوشتم پارسه می نوشتم. راستش برنامه درسی منو رو به کلی به هم زده مجبورم خیلی از مباحث رو نرسم. و متاسفانه کارنامه ی خیلی مختصر می ده در صورتی که موسسات دیگه تخمین رتبه، بالاترین درصد هر درس رو می دن. در ضمن به ما وعده داده بودن بعد هر آزمون کلاسای رفع اشکال همه درسا می زارن که فقط یه جلسه برای یه درس بود که البته من همین هم نرفتم آخه من از شهرستان هستم. خیلی پشیمونم از اینکه آزمون رو بینش وکلاس در تابستان موسسه بینش رفتم اصلا اون چیزایی که به ما می گفتن نبود راستش موقع ثبت نام حدود 2 ساعت می شد که به من مشاوره می دادن با خودم گفتم چه آدمای خوبی ولی غافل از اینکه می شه گفت منو خر کردن منی که برای ثبت نام 2 درس اونجا رفته بودم بعد از مشاوره 5 درس نوشتم. من خودم از طریق اینترنت با این موسسه آشنا شدم. توصیه ای که برای بچه ها دارم ایه که نباید در رابطه با کنکور ریسک کرد من که تا به حال اسمی از بینش نشنیده بودم نباید تحت تاثیر یه سایتی که تنها جنبه تبلیغاتی برای موسسه داره قرار می گرفتم. وقتی که پارسه این همه سابقه در این امر داره نباید بینش می رفتم.

:eek::eek::eek::eek:

reza.mech2012

عضو جدید
از نظر سطح سئوالات روشون حساب نکن.
ولی برای مدیریت زمان و کاهش استرس و تقسیم بندی اینکه کدوم درس رواول بزنی،کدوم رو آخر بزنی و اگه سئوال غلط بود روش پافشاری نکنی و...خوبه.
پارسه پول زیاد واسه جزوه های بیخودش میگیره که فقط چندتاش به دردمیخورن.
ماهان و نصیر و گاج بهترن.

Muhammad1986

عضو جدید

سلام

دوست عزیز منم 2 تا درس توی موسسه بینش ثبت نام کردم

1.کنتزل خطی
2.سیگنال

مدرس هر دوشون دکتر شیرین آبادی بود

کنترلش خوب بود اما دیگه سیگنالش رو نرفتم چون اصلا بدرد نمیخورد سیگنال فقط تقدسی(البته فقط شنیدم اونم از خیلی ها)

شنیدم سوالات موسسه بینش خیلی خوبه چون اساتید طراحی میکنن اما سوالات پارسه چرته و کپی سوالات کنکورهای قبله چون چند تا دانشجوی ارشد طراحی که چی بگم کپی میکنن!!

در مورد برنامه ریزی دوستمون یونس 313 هم گفت که واقعا برنامه ی بینش بدرد نخوره حتی برنامه ی پارسه هم خیلی سریعه

بهترین برنامه ریزی اون برنامه ای هست که خودتون ریختید نه یه موسسه دیگه که هیچ شناختی رو شما نداره

من سیگنال و کنترل رو با برنامه ی کلاسای همین بینش رفتم که الان داغونم!! وای به حال شما که همه ی درسا رو با این موسسه پیش میرید

من دوران پیش ریاضی رو رفتم (کانون فرهنگی اموزش) البته بهتره بگم بنیاد پول چاپ
کنی(چاپیدن) قلم چی هنوزم که هنوزه نتونستم خودم رو ببخشم!

به کلی سرنوشتم رو تغییر داد

برنامه ی این موسسات چرت و مزخرفه!

ali_70

عضو جدید
سلام

دوست عزیز منم 2 تا درس توی موسسه بینش ثبت نام کردم

1.کنتزل خطی
2.سیگنال

مدرس هر دوشون دکتر شیرین آبادی بود

کنترلش خوب بود اما دیگه سیگنالش رو نرفتم چون اصلا بدرد نمیخورد سیگنال فقط تقدسی(البته فقط شنیدم اونم از خیلی ها)

شنیدم سوالات موسسه بینش خیلی خوبه چون اساتید طراحی میکنن اما سوالات پارسه چرته و کپی سوالات کنکورهای قبله چون چند تا دانشجوی ارشد طراحی که چی بگم کپی میکنن!!

در مورد برنامه ریزی دوستمون یونس 313 هم گفت که واقعا برنامه ی بینش بدرد نخوره حتی برنامه ی پارسه هم خیلی سریعه

بهترین برنامه ریزی اون برنامه ای هست که خودتون ریختید نه یه موسسه دیگه که هیچ شناختی رو شما نداره

من سیگنال و کنترل رو با برنامه ی کلاسای همین بینش رفتم که الان داغونم!! وای به حال شما که همه ی درسا رو با این موسسه پیش میرید

من دوران پیش ریاضی رو رفتم (کانون فرهنگی اموزش) البته بهتره بگم بنیاد پول چاپ
کنی(چاپیدن) قلم چی هنوزم که هنوزه نتونستم خودم رو ببخشم!

به کلی سرنوشتم رو تغییر داد

برنامه ی این موسسات چرت و مزخرفه!
سلام. ممنون بابت راهنمایی هاتون.
در رابطه با طرح سوالات باید بگه که آره درسته اساتید طرح می کنن ولی چه فایده، اگه شما کلاس این موسسه را رفته باشید یا جزوه های اساتید این موسسه رو بخونید می تونید به راحتی رتبه 1 این موسسه بشید که رتبه ای کاذب است برای این حرفم هم سند دارم کسی که پارسال موسسه بینش رتبه 1 می شد تونست در کنکور رتبه 1000 بیاره! خوب پارسه هر چی باشه برای درسی مثل مدار چندین طراح داره نه یه طراح، مگه یه شخص چقد تست می تونه طراح کنه. حالا به نظر من مهم نیست مثلا پارسه از بانک تست استفاده می کنه یا نه، چون اون بانک تست قطعا می تونه بهتر باشه چون سوالات برگزیده هستش. چون سوالات بینش با درصد شباهت زیاذی در جزوه موجود است وتنها تفاوت اندکی داده شده.
راستش یکی از دوستای من ماهان نوشه ولی نمی ره بده فکر کنم از آزمون بعدی به جای اون برم.
راستش شاید بعد کنکور اطلاعات بیشتری در رابطه با این موسسه دادم که برای بچه هایی که می خوان کنکور بدن مفید باشه راستش چون خیلی طولانی هستش وقت نمی کنم الان بگم چون یه طومار می شه، مثلا می تونم به یه موردش اشاره کنم. حتما هم شما همون داستان Hype رو شنیدید، مهندس باغستانی چندین جلسه حدود 2و3 ساعت دیر به کلاس می اومدند فقط به خاطر اینکه صبح خوابشون می یومده به خاطر این شهرستان رفتناشون و برای اینکه بچه ها رو خر کنن نفری یه hype به بچه ها می دادن کسی هم دیگه هیچ اعتراضی نمی کرد و این hype ندیده ها خیلی هم خوشحال می شدن!!!!

آخرین ویرایش:

Muhammad1986

عضو جدید
سلام. ممنون بابت راهنمایی هاتون.
در رابطه با طرح سوالات باید بگه که آره درسته اساتید طرح می کنن ولی چه فایده، اگه شما کلاس این موسسه را رفته باشید یا جزوه های اساتید این موسسه رو بخونید می تونید به راحتی رتبه 1 این موسسه بشید که رتبه ای کاذب است برای این حرفم هم سند دارم کسی که پارسال موسسه بینش رتبه 1 می شد تونست در کنکور رتبه 1000 بیاره! خوب پارسه هر چی باشه برای درسی مثل مدار چندین طراح داره نه یه طراح، مگه یه شخص چقد تست می تونه طراح کنه. حالا به نظر من مهم نیست مثلا پارسه از بانک تست استفاده می کنه یا نه، چون اون بانک تست قطعا می تونه بهتر باشه چون سوالات برگزیده هستش. چون سوالات بینش با درصد شباهت زیاذی در جزوه موجود است وتنها تفاوت اندکی داده شده.
راستش یکی از دوستای من ماهان نوشه ولی نمی ره بده فکر کنم از آزمون بعدی به جای اون برم.
راستش شاید بعد کنکور اطلاعات بیشتری در رابطه با این موسسه دادم که برای بچه هایی که می خوان کنکور بدن مفید باشه راستش چون خیلی طولانی هستش وقت نمی کنم الان بگم چون یه طومار می شه، مثلا می تونم به یه موردش اشاره کنم. حتما هم شما همون داستان Hype رو شنیدید، مهندس باغستانی چندین جلسه حدود 2و3 ساعت دیر به کلاس می اومدند فقط به خاطر اینکه صبح خوابشون می یومده به خاطر این شهرستان رفتناشون و برای اینکه بچه ها رو خر کنن نفری یه hype به بچه ها می دادن کسی هم دیگه هیچ اعتراضی نمی کرد و این hype ندیده ها خیلی هم خوشحال می شدن!!!!

سلام

ولی به نظرم فقط مغناطیس رو باید کلاس رفت چون واقعا نمیشه از روی منابع نوشتاری به جایی رسید چون خیلی سخته!

حالا نمیدونم واقعا کلاس مغناطیس باغستانی رو برم یا از روی دی وی دی هاش یاد بگیرم؟

من کنترل و سیگنال رو مشکل داشتم

هر دوشون رو کلاس رفتم سیگنال که تابستون تا ابتدای فصل 7 راهیان ارشد خوندم ولی دیگه دیدم واقعا اصلا نمیتونم پیش برم چون تا حالا پاسش نکرده بودم فک کردم مثلا کلاس برم میتونم از پسش بر بیام

ولی کلاس سیگنال نه تنها خوب نبود ونتونستم یاد بگیرم از برنامه ی خودم هم عقب موندم حالا خیلی هنر کنم تبدیل فوریه و سری فوریه رو یاد می گیرم

هر کتابی رو هم باز میکنی یه مشت فرمول و رابطه رو ریخته بدون هیچ مفهومی !

دیگه واقعا اعصابم خورد شده!!
:wallbash:

ali_70

عضو جدید
سلام

ولی به نظرم فقط مغناطیس رو باید کلاس رفت چون واقعا نمیشه از روی منابع نوشتاری به جایی رسید چون خیلی سخته!

حالا نمیدونم واقعا کلاس مغناطیس باغستانی رو برم یا از روی دی وی دی هاش یاد بگیرم؟

سلام. من هم با شما با درس مغناطیس هم عقیده هستم. من خودم کلاس مغناطیس باغستنی رو رفتم ولی چندان مفید ندونستم ایشون خیلی مفهومی درس نمی دن( در مقایسه با مهندس اشرفیان می گم) خیلی از فرمول ها رو بدون اثبات ارایه میدن و می تونم بگم خیلی از مطالب رو پوشش نمی دن من خودم جزوه اشرفیان رو هم خوندم و انتظار داشتم در خواندن این جزوه مشکلی نداشته باشم ولی بر عکس انگار که من یه درسی رو برای اولین بار می خونم!! متاسفانه با جزوه باغستانی هیچ یک از مسایل مهندس اشرفیان رو نمی تونستم حل کنم به گونه ای هربار با خوندن جزوه مهندس اشرفیان یه فحش به خودم و یکی به موسسه بینش می دادم که این کلاس رو رفتم . من وقتی که کلاس مغناطیس بینش رو می رفتم فکر می کردم من واقعا در این درس متبحر شده ام ولی بعد من فهمیدم که من فقط توانای فهم مسایل رو پیدا کرده ام نه توانایی حل مساله. من به شما توصیه می کنم پولتون رو دور نریزید و از همه مهم تر وقت تون رو تلف نکنید شما باید از تجربه درس سیگنال استفاده بکنید.
در رابطه با دی وی دی ها باید عرض کنم که برای 3 سال پیش هست خود باغستانی می گه به درد نمی خوره دو نتیجه می شه گرفت:
1. ایشون دروغ می گویند تا برای اینکه بچه ها به کلاس های ایشون بروند => دی وی دی ها رو تهیه کنید و در وقت و هزینه تان صرفه جویی کنید.
2. ایشون راست می گویند و می گن ای دی وی دی قدیمی شده، مگه سه سال چقد هست که ایشون می گن دیگه اون جواب گو نیست، اگه واقعا کلاس 3 سال قبل ایشون نمی تونه جواب گو باشه پس کلاس امسال ایشون هم نمی تونه کمک زیادی بکنه.
در کل درباره مغناطیس خوندن زیاذ فکر کنید که بخوانید یا نه چون هر کسی توانایی خوندن این درس رو نداره بدون این درس هم می شه رتبه خوب آورد.
به نظر من فکر کلاس باغستانی رو از ذهنتون حذف کنید شاید تصمیم گرفته اید کلاس بهار رو کلاس ایشون برید باید بگم که یکی از بچه ها بود که همین امسال کلاسای 80 ساعته ایشون رفته بود و می گفت باغستانی به اندازه 50 ساعت بهشون درس داد خودش فکر می کرد که وقتی این کلاس 80 ساعته رو بره خدای مغناطیس می شه. باغستانی بعد کنکور سوالات رو حل می کنه و ذر سایتشون می زاره من از بچه ها شنیدم هر سال چندین تست رو اشتباه حل می کنه و حتی بعضی رو اشتباه پس چه توقعی می شه از کلاس ایشون داشت حتما بعد کنکور امسال به سایت ایشون سر یزنید تا این موضوع برای شما اثبات بشه.
اگه می خواید کلاس برید برید کلاس اشرفیان پارسه فکر کنم کلاسای بهار هم داره ولی یادتون باشه درسته که ایشون کامل درس می دن ولی بازم می گم هر کسی نمی تونه مغناطیس رو یاذ بگیره ولی اگه شما بتونید با کلاس ایشون پیش برید می تونید ادعای مغتاطیس کنید.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

ممنونم از راهنمایی های مفید شما

واسه مغتاطیس که سه مدرس خوب وجود داره

1.دکتر عبدالعالی
2.دکتر اشرفیان
3.مهندس باغستانی

احسان روشن که کلاس دکتر عبدالعالی رو رفته بود توی وبلاگش گفته بود که ایشون همون کتاب پارسه رو درس میده پس بیخود پول خودتون رو هدر ندید همون کتاب پارسه رو بخونید

دکتر اشرفیان که ترم بهار کلاس نداره من خودم باهاشون صحبت کردم بهم گفتن کلاسای ترم بهار تشکیل نمیشه حتی اسم باغستانی رو اوردم امپرش رفت بالا!!

گفت با کسایی کلاس برید که حداقل 20 ساله اون درس رو دارن تدریس میکنن نه اشخاصی که 2 یا 3 ساله مدرس هستن!

با مهندس تقوی هم صحبت کردم گفتن دکتر اشرفیان کلاسش بهتره

حالا این جوری باشه باید دی وی دی های مهندس باغستانی رو گیر بیارم با جزوشون و بخونم و یاد بگیرم

آخرین ویرایش:

ali_70

عضو جدید
سلام. در کل اشرفیان قابل قیاس با باغسنانی نیست باغستانی (و در کل موسسه بینش)مناسب کسی هست که هیچ چیز از درس نمی دونن و صفر صفر هستن و می خوان بتونن رتبه 20 بزنن مناسبه.
به نظر من آره دی وی دی ها رو تهیه کنید و بعد کلاس مهندس اشرفیان برید.

shayannn

عضو جدید
سلام دوستان
میشه سوالات وجوابهای کنکورهای آزمایشی رو بذارید

Muhammad1986

عضو جدید
سلام. در کل اشرفیان قابل قیاس با باغسنانی نیست باغستانی (و در کل موسسه بینش)مناسب کسی هست که هیچ چیز از درس نمی دونن و صفر صفر هستن و می خوان بتونن رتبه 20 بزنن مناسبه.
به نظر من آره دی وی دی ها رو تهیه کنید و بعد کلاس مهندس اشرفیان برید.

سلام

حالا این دی وی دی ها رو با جزوه ی مربوطه ش از کجا گیر بیارم!؟

راستی اینم بگم یکی از دوستام که رتبه ی 32 شده بود بهم گفت:

کلاس رفتن=وقت تلف کردن

خدایی وفتی کلاس های بینش رو رفتم به این حرف رسیدم

البته کنترل و الکترونیکش خوبه تا حدودی!

آخرین ویرایش:

ali_70

عضو جدید
باغستانی (و در کل موسسه بینش)مناسب کسی هست که هیچ چیز از درس نمی دونن و صفر صفر هستن و می خوان بتونن رتبه 20 بزنن مناسبه.

منظورم درصد 20 هستش نه رتبه اشتباه نوشتم ولی نمی دونم چرا ویرایش نمی شه کرد!

ali_70

عضو جدید
سلام

حالا این دی وی دی ها رو با جزوه ی مربوطه ش از کجا گیر بیارم!؟
سلام. یه سرچ تو اینترنت بزنی کلی پیدا می کنی من یکی از این سایتا رو گذاشتم نمی دونم اینا کلا قابل اطمینان هستن سعی کن خوب بگردی و یه آدم قابل اطمینان رو پیدا کنی تا اونا رو برات بفرستن.
http://jozveshop.mihanblog.com/post/4

unknown1366

عضو جدید
سلام. این موسسه بینش به قدری داغون هست که جواب آزمون آخرشون رو تایپ نشده به بچه ها دادن واقعا باعث تاسف هست!!! می تونید به سایتشون سر بزنید و این رو ببینید.

elaa

عضو جدید
منم 2 روز پیش بینش ثبت نام کردم! آخه پارسه خیلی گرونه ! و اینکه سنجشم دوستای من امسال ثبت نام کردن راضی نبودن
کسی از دوستان استاد ملک محمد بینش رو میشناسه ؟ فردا قراره برا مشاوره برم اونجا میشه شما قبلش راهنماییم کنید ؟ :((

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
کسی میدونه زمان ثبت نام آزمونای نصیر کی هستش؟آیا توی تابستون هم آزمون برگزار میشه؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم 2 روز پیش بینش ثبت نام کردم! آخه پارسه خیلی گرونه ! و اینکه سنجشم دوستای من امسال ثبت نام کردن راضی نبودن
کسی از دوستان استاد ملک محمد بینش رو میشناسه ؟ فردا قراره برا مشاوره برم اونجا میشه شما قبلش راهنماییم کنید ؟ :((

سلام.به هیچ وجه باهاش مدار ور ندار

• Like
واکنش ها: elaa

elaa

عضو جدید
میشه بگید استاد مدار کی خوبه ؟
من تصمیم داشتم مدار و مغناطیس و کنترل خطی رو برم بینش، اما الان یه جوری همه دارن میگن که از آزمونم پشیمون شدم :(

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه بگید استاد مدار کی خوبه ؟
من تصمیم داشتم مدار و مغناطیس و کنترل خطی رو برم بینش، اما الان یه جوری همه دارن میگن که از آزمونم پشیمون شدم :(

نه آزموناش که عالی هستن شک نکنید من در آزمونهای بینش شرکت میکردم.سوالات سطح خوبی دارند غیر از دو آزمون بقیه رو تک شدم.نگران سطح سوالات نباشید.برای مدار مهندس کهن عالی است.برای کنترل هم دکتر شیرین آبادی خوب است

elaa

عضو جدید
نه آزموناش که عالی هستن شک نکنید من در آزمونهای بینش شرکت میکردم.سوالات سطح خوبی دارند غیر از دو آزمون بقیه رو تک شدم.نگران سطح سوالات نباشید.برای مدار مهندس کهن عالی است.برای کنترل هم دکتر شیرین آبادی خوب است
من اساتیدی که انتخاب کردم اینا هستن(گرایشم مخابراته)
الکترونیک:مهندس اسلام پناه (پایه ضعیفی دارم در این درس )
مغناطیس:اشرفیان (البته یکم رو باغستانی شک دارم :( )
کنترل خطی:شیرین آبادی
ریاضی : بین کریمی و معتقدی موندم!
مدارم که طبق گفته شما کهن
به نظر شما ترکیب خوبیه ؟:)

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اساتیدی که انتخاب کردم اینا هستن(گرایشم مخابراته)
الکترونیک:مهندس اسلام پناه (پایه ضعیفی دارم در این درس )
مغناطیس:اشرفیان (البته یکم رو باغستانی شک دارم :( )
کنترل خطی:شیرین آبادی
ریاضی : بین کریمی و معتقدی موندم!
مدارم که طبق گفته شما کهن
به نظر شما ترکیب خوبیه ؟:)

در ریاضی من معتقدی رو پیشنهاد میکنم.خودم باهاش کلاسس داشتم فوق العادست.
در مورد مدار مهندس کهن سطح بالا تدریس میکنند.اگر بتونید مدار رو با خود استاد پیاپای برید جلو قطعا خیلی به نفعتون تموم میشه چون استاد کهن در مدار در ایران حرف اول رو میزنه.

livewaves

کاربر فعال
سلام. این موسسه بینش به قدری داغون هست که جواب آزمون آخرشون رو تایپ نشده به بچه ها دادن واقعا باعث تاسف هست!!! می تونید به سایتشون سر بزنید و این رو ببینید.

کارنامه آزمون اخر من که اصلا نیومد!
باز برای شما یه چی اومد:smile:

livewaves

کاربر فعال
کسی میدونه زمان ثبت نام آزمونای نصیر کی هستش؟آیا توی تابستون هم آزمون برگزار میشه؟

معمولا هیچ موسسه ای توی تابستون آزمون برگزار نمیکنه و معمولا اولین آزمون تمام موسسات اواخر مهر ماه یا اوایل آبان خواهد بود

livewaves

کاربر فعال

دکتر زرگر و مهندس کهن اساتید تواناتری در این درس به حساب میان.اگر می تونید عوض کنید
دکتر زرگر هم وجدان داره هم سواد

• Like
واکنش ها: elaa

sanup2006

عضو جدید
تو چه آزمونی شرکت کنیم خوبه ؟
یه آزمونی باشه که زود شروع کنه و کم کم با برنامه اش پیش بریم.

neda_elec_urmia

کاربر بیش فعال
بنظرمن آزمون آزمایشی فقط واسه اونایی خوبه که تا آزمونا حداقل 70 80% کتابها رو مطالعه کردن یه تسلط نسبی دارن و قصد تسلط کافی رو دارن ...در غیر اینصورت اصلا نمیتونه مفید باشه و فقط وقت تلف کردنه....من خودم اینو تجربه کردم کاملا....
آزمون آزمایشی فقط واسه رفع اشکال و مدیریت زمان هست...آخه چطور میشه 25% کتابها رو تو 3 هفته خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Ehi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنظرمن آزمون آزمایشی فقط واسه اونایی خوبه که تا آزمونا حداقل 70 80% کتابها رو مطالعه کردن یه تسلط نسبی دارن و قصد تسلط کافی رو دارن ...در غیر اینصورت اصلا نمیتونه مفید باشه و فقط وقت تلف کردنه....من خودم اینو تجربه کردم کاملا....
آزمون آزمایشی فقط واسه رفع اشکال و مدیریت زمان هست...آخه چطور میشه 25% کتابها رو تو 3 هفته خوند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا درسته.کسی که کنکور آزمایشی میده سر همون 25 درصد اول باید کل کتاب رو با تسلط بالایی خونده باشه وگرنه اون کنکور به درد نمیخوره.من دو سال پیش که پارسه رفته بودم همین اتفاق برام افتاد

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا