تجربه اسکیس سال 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

معمارباشی

عضو جدید
زیاد نگران شهریه شبانه نباشید چون می تونید از وام دانشجویی استفاده کنید و بعد از اتمام دوره اونو کم کم و قسط های طولانی مدت بازپرداخت کنید ...

این عالی بود
واقعا مرسی
سلام
من اولین باری که برای اسکیس شرکت کردم(دوسال پیش) چیزی از اسکیس نمیدونستم سر جلسه که رفتم موضوع رو گذاشتن شروع کردم اروم اروم کشیدن کلان گیج شدم اخه از ما بامقیاس می خواستن هرجوری میکردم سایت پلان با پلان با اون مقیاس جا نمی شد بیشتر زمانم برای این موضوع رفت وقتی به خودم امدم وقت چندانی نداشتم خیلی سریع نما وبرش ویه پرسپکتیو داخلی زدم ونرسیدم راپیدیش کنم پرسپکتیو خارجیشم بزنم
اما تجربه هام اینکه زیاد دورو ورتونوبا انواع راپیدا شلوغ نکنید اگه بتونید روی راپیداتون برچسب بزنید که موقع کشیدن دنبالشون نگردید کلی وقت بدس میارید تا میتونید ازوسایل ساده برای جون دان به کارتون استفاده کنید موقعی که با مداد خط می کشید وبعد با راپید روش میاد مداد را پاک نکنید چون مداد مثل سایه عمل میکنه اگه زمان اسکیس استرس گرفتید نفس عمیق بکشید وبه صدای قلبتو گوش کنید چون راه درستو نشون میده مثلا دارید میکشید ویکباره بکار دیگران نگاه میکنی فکر میکنی اشتباه است اما اینچنین نیست بلکه راهی که شما میرید درسته من همیشه توی اموزشام میگفتم به قلب ودستتون ایمان داشته باشد وبهش دستور ندیدن بزارید اونا کار خودشونو انجام بدن ومطمئن باشید که درست انجام میدن زمان بندی در کنکور بسار مهم است زمان ما 4ساعت بود من زمان بندی به این صورت بود 3ساعت برای خودم در نظر میگرفتم وبرای هر ایتم ی زمان میزاشتم برای برگه اول که پلانهاست یک ساعت نما برش ی ساعت پرسپکتیو هم یه ساعت حتی اگه نمیرسیدم که تمومش کنم هم رهاش میکردم وبه موضوع بعدی می پرداختم ویک ساعت اخر برای تکمیل کردن وراپیدی کردن بود پس حتما ساعت با خودتون ببرید وبه قسمت سمت چب بالا بچسبونید تا هر لحظه بدونید چه مقدار زمان مونده
همیشه به روز باشید باهم در ارتباط باشید بچه های که میرن کلاس مطمئنا" اساتیدشون یه سری نکاتو بهشون میگن که میتونن به دیگر دوستان برسونن زیاد وقت تلف نکنید اگه عاشق بشید وروزی حداقل یه اسکیس بزنید زندگیتون عوض میشه من خودم از طرحی متنفر بودم اما بعد اغز اینکه قبول نشدم شروع به گرداوری ی سری اطلاعات در مورد طراحی کردم یکسالی که این کارو کردم وخط کشیدم حالا یکی از کارهای مورد علاقم طراحی منظورم اینه اسکیسو نه برای چندساعت امتحان بلکه برای تمام عمرتان کار کنید تا باشما یکی شودتا جایی که میتونید کار ببنید وکار کنید تا میتونید مبانی فکری افراد مختلفو بخونید تا با کارهاش اشنا بشید
ایشالا که برترین درتمام زندگیتون باشید

• Like
واکنش ها: imah
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا