[ تجربهاي خودتون رو با همه در ميان بگزاريد ]

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
دستت درد نكنه ولي درباره ينوع كارش بيشتر كاگاهيه يا دفتريو از لحاظ مالي چطوره؟;)

gole_nili

عضو جدید
سلام
من اصلا رشته درسی ام عمران نیست ولی خواستم یه چیزی بهتون بگم مهم اینه که تا اینجاشو شروع کردین از برادرتون کمک بگیرید ولی وابسته به حرفاش نشین تجربه ای که اون داره ممکنه شما رو خیلی جولوتر از این ببره
خودتون عمرانیا بهتر مودینید زمین کلنگیه با دوستاتون شروع به کار و درست کردنش کنید.
یه طرح درست و حسابی هم براش بریزین.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من اصلا رشته درسی ام عمران نیست ولی خواستم یه چیزی بهتون بگم مهم اینه که تا اینجاشو شروع کردین از برادرتون کمک بگیرید ولی وابسته به حرفاش نشین تجربه ای که اون داره ممکنه شما رو خیلی جولوتر از این ببره
خودتون عمرانیا بهتر مودینید زمین کلنگیه با دوستاتون شروع به کار و درست کردنش کنید.
یه طرح درست و حسابی هم براش بریزین.
سلام شما خيلي به تالار ما خوش اومدي
از نظرتونم تشكر ميكنم;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقايون من ميخواستم ببينم همينطوري بري سر يه ساختمون بگي من دانشجوي عمرانم فقط ميخوام مراحل كارتون رو از نزديك ببينم بنظرتون اجازه ميدن؟

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
چرا که نه؟!
اما نباید توی کارشون دخالت کنی، حتی اگه اشتباست!!!
راستی، اول برو از مهندسش اجازه بگیر، نه کارگرا!!

civilica2008

عضو جدید
سلام بچه ها
یه سوال:اگه ترم 4 باشیم میتونیم یه جایی در رابطه با رشتمون مشغول به کار بشیم تا یه کم تجربه کسب کنیم.البته حقوقش کم باشه یااصلا هیچی پول هم ندند مهم نیست.فقط میخوام کار یاد بگیرم و به معلوماتم اضافه بشه.
اگه میشه باتجربه ها این حقیر را راهنمایی کنند:smile:
;)اخه من عاشق کارم
ا

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مثل شما ترم 4 ولي از چنتا مهندس پرسيدم گفتن فعلا زوده بايد درس اجزا ساختمونو پاس كنيد شما چند واحد پاس كردين؟;)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
عیب نداره ، بازم برو .. بگو برای کار آموزی اومدم .. همین .. یا اینکه بگو دانشجوام میخوام عکس بگیرم 1-2 روز بیام و اینا ... نه اینکه میخوام 24 ساعته اینجا باشم ، چون کارای ساختمونی هر هفته 1 ساعتم بری ببینی چی شده کافیه :)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
عیب نداره ، بازم برو .. بگو برای کار آموزی اومدم .. همین .. یا اینکه بگو دانشجوام میخوام عکس بگیرم 1-2 روز بیام و اینا ... نه اینکه میخوام 24 ساعته اینجا باشم ، چون کارای ساختمونی هر هفته 1 ساعتم بری ببینی چی شده کافیه :)
ممنون از راهنماييات اقا مصطفي حالا بازم امتحان ميكنم ولي به اين سادگيا را نميدن;)

civilica2008

عضو جدید
منم مثل شما ترم 4 ولي از چنتا مهندس پرسيدم گفتن فعلا زوده بايد درس اجزا ساختمونو پاس كنيد شما چند واحد پاس كردين؟;)

الان دقيق نميدونم.يه 52 الي 53 تا
راستي عزيز شما زبان تخصصي پاس كردي؟؟؟ترم چند بگيريم خوبه؟؟؟
ديگه اينكه تو درس تكنولوژي بتن اگه پاس كردي پروژه انجام دادي؟
ميتونم بپرسم موضوع پروژت چي بود؟؟؟;)

علی(110)

عضو جدید
سلام
من چون دارم توی یه دانشگاه مسخره درس میخونم از طرفی نگرانم که با مدرکش جایی رام ندن از طرفی هم چون دانشگاه مسخره ای هست میترسم خیلی چیزا رو بهمون یاد ندن
حالا موندم بییشتر تمرکزم رو بذارم رو درس خوندن تا بتونم ارشد یه جای درست حسابی قبول بشم و از نگرانی مدرک دربیام یا اینکه برم سر ساختمونهای در حال ساخت و اون چیزایی که احتمالا بهمون یاد نمیدن رو یاد بگیرم!!؟؟

علی(110)

عضو جدید
بازم سلام
میشه یکی از این آدمهای باتجربه به دو تا سوال من جواب بده
یکی اینکه از ترم چند میتونیم به فکر کار کردن (به عنوان دانشجو) باشیم؟
دوم اینکه موندم باسه ارشد سازه رو انتخاب کنم یا راهسازیو، اگه میشه یه کم راجع به این دو تا گرایش توضیح بدید ، که مثلا هر کدوم چه کارهایی رو باید انجام بدن یا میتونند انجام بدند و مثلا درآمد هر کدوم چطوره و بازار کارشون چطوره؟
:gol:ممنون میشم...

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بازم سلام
میشه یکی از این آدمهای باتجربه به دو تا سوال من جواب بده
یکی اینکه از ترم چند میتونیم به فکر کار کردن (به عنوان دانشجو) باشیم؟
دوم اینکه موندم باسه ارشد سازه رو انتخاب کنم یا راهسازیو، اگه میشه یه کم راجع به این دو تا گرایش توضیح بدید ، که مثلا هر کدوم چه کارهایی رو باید انجام بدن یا میتونند انجام بدند و مثلا درآمد هر کدوم چطوره و بازار کارشون چطوره؟
:gol:ممنون میشم...

ببینم ترم چندی و کجا میخونی و چند واحد پاس کردی و ساکن کجایی ؟

علی(110)

عضو جدید
ببینم ترم چندی و کجا میخونی و چند واحد پاس کردی و ساکن کجایی ؟

سلام
ترم 2 رو تمموم کردم رفت.
دانشگاه آزاد واحد روم به دیوار (رودهن) درس میخونم:redface:.
38 واحد پاس کردم، البته 4 واحدش پیشنیاز بود.
ساکن شهرک حکیمیه تهرانم.

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان دقيق نميدونم.يه 52 الي 53 تا
راستي عزيز شما زبان تخصصي پاس كردي؟؟؟ترم چند بگيريم خوبه؟؟؟
ديگه اينكه تو درس تكنولوژي بتن اگه پاس كردي پروژه انجام دادي؟
ميتونم بپرسم موضوع پروژت چي بود؟؟؟;)
نه من شنيدم كه ميگن بزاريد ترماي اخر زبان تخصصي پاس كنيد
من تكنو پاس كردم ولي پروژه كلي ندادن فقط چنتا ازمايش بود كه گزارش كار نوشتيم
من 64 پاس كردم;););)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من چون دارم توی یه دانشگاه مسخره درس میخونم از طرفی نگرانم که با مدرکش جایی رام ندن از طرفی هم چون دانشگاه مسخره ای هست میترسم خیلی چیزا رو بهمون یاد ندن
حالا موندم بییشتر تمرکزم رو بذارم رو درس خوندن تا بتونم ارشد یه جای درست حسابی قبول بشم و از نگرانی مدرک دربیام یا اینکه برم سر ساختمونهای در حال ساخت و اون چیزایی که احتمالا بهمون یاد نمیدن رو یاد بگیرم!!؟؟
بنظر من چون ترم 2 رو تموم كردي حالا خيلي زود فكر كار باشي خيلي زودتره كه فكر ارشد باشي برو دانشگاه خوش بگذرون از اين سالهاي عمرت لذت ببر;);)

mmbidhendi

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ترم 2 رو تمموم کردم رفت.
دانشگاه آزاد واحد روم به دیوار (رودهن) درس میخونم:redface:.
38 واحد پاس کردم، البته 4 واحدش پیشنیاز بود.
ساکن شهرک حکیمیه تهرانم.

خوب با خیال راحت بشین درست و بخون ، تا 3-4 ترم دیگه هم فکر هیچی غیر از واحدهای دانشگاهت نباش :)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ديدي اقا مصطفي هم مثل من ميگه ولي بجاي اينكه بگه برو حالشو ببر ميگه برو درس بخون فقط يه ذره لحنش فرق ميكنه

civilica2008

عضو جدید
راست ميگي
زود تموم شه که چي بشه؟؟؟
ولي ميدوني ما تو اين دانشگاه هي به هم نگاه ميکنيم و هي ميترسيم که مبادا دير بشه؟؟؟
قبول دارم که اشتباهه و بايد کمتر واحد گرفت و در عوض رو درسا بيشتر کار کرد:)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولي از من به شما نصيحت اين كار رو نكن منم خودم مثل شما بودم ولي الان وضعم بهتره تازهبعدها هم حسرت اين روزا رو ميخوريا اينو ميدونستي:biggrin:

civilica2008

عضو جدید
بتن مگر چيه؟؟؟ و به چه درد ميخوره؟؟؟
ميشه بتن مگر نريخت؟؟؟
لطفا مفصل توضيح بديد!!;)

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بتن مگر چيه؟؟؟ و به چه درد ميخوره؟؟؟
ميشه بتن مگر نريخت؟؟؟
لطفا مفصل توضيح بديد!!;)
توي تاپيك ساختمون فرضي شايد يه چيزايي پيدا كني ولي منم خودم خوب نميدونم اخه مثلا ما باهم هم پسي هستيم;)
بايد از باتجربه ها بخواي كه بگن مثلا اقا مصطفي يا اقا سپهر

civilica2008

عضو جدید
وقتی یه چیزیا این جا مینویسم منظورم اینه که هرکی بلده بیاد بگه دیگه
حالا اقا مصطفی و اقا سپهر گل میایید به ما بی تجربه ها یه کم کمک کنید؟؟؟؟:D

بالا