تبلت یا گوشی؟

فاطمه صدیق

عضو جدید
سلام دوستان من دیروز رفته بودم گوشی بخرم

یه نفر بهم گفت تبلت بخر

galaxcy tab 2

ولی خودمم میخواستم

htc one x بخرم

کلا ذهنمو خراب کرده

انتظاراتم از یه گوشی اینه که اندروید باشه برنامه های آفیس رو ساپورت کنه بشه باش گیم بازی کنه و مکالمه تصویری هم داشته باشه

نظرتون چیه؟:gol:

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
سلام . خب دوست گلم هردو اینها انتظارات شمارو جواب میدن ! ولی خب اگه مطالعه متن واستون مهمه طبیعتا تبلت بهتره !

فاطمه صدیق

عضو جدید
سلام . خب دوست گلم هردو اینها انتظارات شمارو جواب میدن ! ولی خب اگه مطالعه متن واستون مهمه طبیعتا تبلت بهتره !

میدونید من میترسم از تبلت نتونم به عنوان یه گوشی هم استفاده کنم
هدف من خرید گوشی بود که با پیشنهاد یه فروشنده تبلت اومد ذهنم
واسه همین دوباره دچار شک و تردید شدم

LEGEND.MM

کاربر فعال تالار موبایل
کاربر ممتاز
میدونید من میترسم از تبلت نتونم به عنوان یه گوشی هم استفاده کنم
هدف من خرید گوشی بود که با پیشنهاد یه فروشنده تبلت اومد ذهنم
واسه همین دوباره دچار شک و تردید شدم
خب تبلت به خاطر سایزش ممکنه یه مقدار براتون محدودیت ایجاد کنه ! من پیشنهاد میکنم نوت 2 بگیرین !

Syd Barrett

عضو جدید
هر کس با توجه به نیاز های خودش باید یکی رو انتخاب کنه ... تبلت برای کسیه که میخواد مطالعه کنه ، از اینترنت زیاد استفاده کنه یا بازی کنه و برای جا به جا کردنش هم مشکلی نداره ...
گوشی به درد کسی میخوره که نمیخواد بار اضافی همراهش باشه و هر جا میره امکانات مورد نیازش رو در یه سایز کوچیک داشته باشه و مزاحمتی براش ایجاد نشه ...

مثلا برای یه دانشجو که فقط سر کلاس میره یا کسی که سر کار میره و همیشه یه کیف همراهشه که میتونه تبلت رو توی اون کیف بذاره تبلت خیلی بهتره و البه اگه یه 1100 هم کنار اون تبلت داشته باشه برای حرف زدن راحت تره ( کلا تبلت کار گوشی رو نمیکنه ! )
ولی برای کسی که باشگاه ورزشی میره ، یا زیاد کوه میره و اهل ماجراجویی هست تبلت خیلی دست و پا گیره و بهتره همون گوشی رو بخره .

darvish.m

کاربر فعال تالار موبایل,
گوشي يا تبلت

گوشي يا تبلت

با سلام
در مورد گوشي و تبلت چند نكته
يك اينكه ببينيد در نظر داشته باشيد اگر گوشي كار تبلت را انجام مي داد و يا بر عكس هيچ وقت كمپاني هاي ابر قدرتي مثل اپل نميامدند در كنار ايفون ايپد رو هم روانه بازار كنند. شما با توجه به نيازي كه داريد اگر حمل يك تبلت حداقل 7 اينچ كه همان تب 2 سامسونگ پي 3100 با پي 5100 است برايتان دشواري ندارد يا مثلا حوزه كارتون طوري هست مي خواهيد موضوعي را براي كارفرما پرزنت كنيد از طريق تبلت يا كاربري هاي خاصب داريد،مي توانيد يك گوشي معمولي بگيريد براي تماس و اين داستان ها ( در نظر داشته باشيد شما با تبلت نمي توانيد تماس زيادي داشته باشيد به علت مصرف باطري و .. . ) و يك تبلت
اما اگر شما كسي هستيد كه وايبر و تانگو و اسكايپ و خيلي از اپليكيشن هاي اينچنيني را بر روي موبايل خود مي خواهيد و هر كجا رفتيد مي خواهيد امكان ارتباط مكالمه داشته باشيد در كنار يك سرچ اينترنت و ايميل و .. يك اسمارت فون اندرويدي با صفحه نمايش حداقل 4.3 اينچ خريداري كنيد كه از اين ميان HTC ONE X انتخاب هوشمندان ه اي است.
در كل تلفن همراه هوشمندي مثل مدلي كه انتخاب كرديد مي تواند انتخاب بهينه اي باشد

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودم نوت ۱ دارم هم تبلت هم گوشیه شما اگه پول داری نوت بگیر حالا ۱ یا ۲ فرقی نمیکنه کار جفتشو انجام میده برات

Persia1

مدیر تالار زبان انگلیسی
مدیر تالار
تبلت قویتره با عمر طولانی تر
تلفن باید جوری باشه که فقط بدرد زنگ و اس ام اس بخوره و یه بلد روش بشه نصب کرد

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان من دیروز رفته بودم گوشی بخرم

یه نفر بهم گفت تبلت بخر

galaxcy tab 2

ولی خودمم میخواستم

htc one x بخرم

کلا ذهنمو خراب کرده

انتظاراتم از یه گوشی اینه که اندروید باشه برنامه های آفیس رو ساپورت کنه بشه باش گیم بازی کنه و مکالمه تصویری هم داشته باشه

نظرتون چیه؟:gol:
یادش بخیر چه گوشی ها و چه تبلت هایی بود!
انگار درباره فانوس و چراغ پیه سوز صحبت می کنیم.
برند HTC هنوز پیدا می شه ؟ یک زمانی یکی اش را دشتم. الان نمی دونم اصلا کجاست.