[تبریک ویژه به جناب مهندس خشمان جهت موفقیت در کنکور کارشناسی ارشد]

وضعیت
موضوع بسته شده است.

کاوه احمدی

عضو جدید
به به بسیار عالی... منم بهشون تبریک میگم واقعا حق تلاش خودشون رو با کسب این رتبه و این دانشگاه گرفتند. به قول آقای پیری این چنین افرادی چه خوب استعداد های خودشان رو فقط در اختیار مهندسانی که تازه وارد این رشته شدند قرار بدند

با تشکر

کاوه:gol:

با سلام

خدمت آن دسته از مهندسین محترم و شخص آقای خشمان عرض بکنم که چنانچه در مقطع ارشد بتوانید با معدل خوب از دانشگاه صنعتی شریف فارالتحصیل شوید برای مقطع دکترا در آن دانشگاه و ادامه تحصیل در آن دانشگاه بسیار تاثیر خواهد داشت. موفق باشید

ehsanseh

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان
همانگونه که میدونید نتایح انتخاب رشته ها امدن انشاالله که ان دسته از کسانی که
کنکور دادن و انتخاب رشته کردن قبول شده باشند:gol:

اما میمونه به معرفی یک نفر یک دوست بسیار عزیز که همه ما ایشون رو میشناسیم که ازجمله از کسانی هستند که واقعا برای تالار عمران رحمات بسیار زیادی کشیدند و در کنار اینها تونسته در کنکور ارشد با بهترین رتبه و بهترین رشته از گرایشات رشته عمران و از همه مهمتر تو یک دانشگاه بسیار خوب خوب قبول بشه و خودش گفته که قبولیشو مدیون منابع ها و جزوه موسسات آموزشی از جمله پارسه و مدرسان شریف هست هست ..

دوستان
مهندس
عزيز خشمان تونسته با رتبه 95 کشوری در رشته مهندسی عمران گرایش سازه در دانشگاه صنعتی شریف قبول بشه به ایشون و خانواده عزیزشون از صمیم قلب تبریک میگم انشاالله که بتونیم از معلومات ایشون در رابطه با مشاوره در کنکور های کارشناسی ارشد و در تالار مهندسی عمران نهایت استفاده رو ببریم

مانند قبولی در این آزمون همیشه در زندگی خودتون هم موفق باشید
:gol::gol::gol::gol:

به به تبریک میگم مهندس جان:gol::gol:
خیلی خیلی خوشحال شدم شنیدم
به امید موفقیت روز افزون شما در تمام مراحل زندگی:smile:

نسیم2013

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان

بنده هم کسب این موفقیت بسیار با ارزش رو خدمت ایشون تبریک میگم باشد همچین مهندسان با ارزش فقط فقط در خدمت کشورمون ایران باشند:gol::gol:

به به بسیار عالی... منم بهشون تبریک میگم واقعا حق تلاش خودشون رو با کسب این رتبه و این دانشگاه گرفتند. به قول آقای پیری این چنین افرادی چه خوب استعداد های خودشان رو فقط در اختیار مهندسانی که تازه وارد این رشته شدند قرار بدند

با تشکر

کاوه:gol:

حرف قشنگي گفتيد:gol:

KI^V^SH

عضو جدید
آقا خیلی خیلی تبریک.....

من ارشد مدیریت ساخت رو بیشتر میپسندم....
تو سازه آدم زود پیر میشه :D:smoke:

در ضمن یه درخواست......من به شخصه دعوت میکنم از مهندس خشمان عزیز که یه تاپیک بزنن و یه راهنمایی هرچند کوچیک برای مسافرین ارشد بفرمایند...
سپاس

شهنور

عضو جدید
بعضي از دوستام که ارشد خودشون رو گرفتند الان تو دانشگاه هاي غير انتفاعي دارن تندريس ميکنن آقاي مهندس شما هم اگه بخواهيد ميتونيد بعده تموم شدن ارشد تدريس بکنيد البته اگه مايل داشته باشيد که دکتراي خودتون رو بگيريد اون يک حرفه ديگه هست .. من که ميحوام همين کاروبکنم:D

نسیم2013

عضو جدید
بعضي از دوستام که ارشد خودشون رو گرفتند الان تو دانشگاه هاي غير انتفاعي دارن تندريس ميکنن آقاي مهندس شما هم اگه بخواهيد ميتونيد بعده تموم شدن ارشد تدريس بکنيد البته اگه مايل داشته باشيد که دکتراي خودتون رو بگيريد اون يک حرفه ديگه هست .. من که ميحوام همين کاروبکنم:D

سلام زن داداش منم ارشد گياه پزشکي گرفته الان تو دانشگاه پيام نور داره تندريس ميکنه..البته اگه آقا آرش افتخار بده و بياد ميتونيم از اطلاعات عموميش هم استفاده کنيم:smile:

عزيز خشمان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نام او كه داشتنش جبران نداشتن هاست او جانشین همه نداشتن هاست

با عرض سلام ادب احترام حضور تمامي دوستان گه همگي زحمت كشيديد و در اين تاپيك شركت كرديد بسيار من رو خرسند كرديد.
از تك تك شما بي نهايت ممنون و سپاسگزارم انشالله كه بتونم همه محبت هاي كه من ابراز كرديد رو جبران كنم .

از اينكه دير خدمت رسيدم عذرخواهي ميكنم يكم مشكلات شخصي اجازه نداد كه زودتر حضور شما عزيزان برسم . در اين چند روز تعداي زيادي از دوستان از طريق پيغام خصوصي به بنده پيغام فرستادن مبني بر اينكه تجربه خودم رو از آزمون ارشد بگم . چشم انشاالله در اولين فرصت در تالار
کاردانی، کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری تاپيكي رو در همين رابطه ارائه ميكنم و دوستاني كه اگر تمايل داشته باشند ميتوانند سوالات خودشون رو آن تاپيك مطرح كنند تا بتونم در حد توان پاسخگو سوالات شما دوستان باشم.

شاد تندرست باشيد

:gol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.