[تبادل نظر] مصاحبه دانشگاه های کشور

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اطلاعات مورد نظر خود در زمینه مصاحبه ورودی پذیرش دانشگاه هارو در این تاپیک به اشتراک بگذارید .

نمونه سوالات مصاحبه ورودی دانشگاه و استخدامی

پیوست ها

• gozainesh_mosahebeh_www.makhfigah.com.pdf
    1.2 مگایابت · بازدیدها: 0
  • mosahebe.rar
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

mahvizan84

عضو جدید
[تبادل نظر] مصاحبه دانشگاه های کشور

بچه ها !این تاپیک رو برا این زدم که اونایی که تکمیل ظرفیت ارشد سوره رو زدن و حالا باید برن برا مصاحبه ،سر در بیارن که مصاحبه اش چه جوریه؟
از دوستانی که قبلا مصاحبه توی سوره (مخصوصاً ارشد)داشتن خواهش میکنم اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه بزارن.
با تشکر

Miss Independent

عضو جدید
بچه ها !این تاپیک رو برا این زدم که اونایی که تکمیل ظرفیت ارشد سوره رو زدن و حالا باید برن برا مصاحبه ،سر در بیارن که مصاحبه اش چه جوریه؟
از دوستانی که قبلا مصاحبه توی سوره (مخصوصاً ارشد)داشتن خواهش میکنم اطلاعاتشون رو در اختیار بقیه بزارن.
با تشکر
یکی از آشناهای ما کارشناسی ناپیوسته سوره قبول شد امسال، ازش دو تا سوال پرسیدن که این یه دونه رو یادمه:

آیا شما در راهپیمایی که علیه توهین به قرآن انجام شده بود شرکت کردین؟

jhangard

کاربر بیش فعال
یکی از آشناهای ما کارشناسی ناپیوسته سوره قبول شد امسال، ازش دو تا سوال پرسیدن که این یه دونه رو یادمه:

آیا شما در راهپیمایی که علیه توهین به قرآن انجام شده بود شرکت کردین؟

من که نرفتم و ندیدم اما سوره احتمالا یک ورژن پیشرفته از حوزه علمیه و دوستان باید باشه ;)

ربته 1 هم بشم من که عمرا پامو بذارم اونجا...

آخرین ویرایش:

احمدی 27

عضو جدید
سلام دوستان. متأسفانه من همین الآن تایپیک شما رو دیدم و به نظرم انقدر مهم اومد که سریع عضو شدم تا پاسخ بدم. امیدوارم خیلی دیر نشده باشه و بی فایده نباشه. من تو سوره درس خوندم. اون بحث ورژن پیشرفته حوزه علمیه :biggrin: که گفتید تنها واسه ظاهر ماجراست آخه مثلا این دانشگاه زیر نظر سازمان تبلیغات اسلامیه و هدفش تربیت هنرمند متعهد و انقلابی و اسلامی و ........ ولی اینا همه در ظاهره حال و فضای دانشگاه انقدر باز هست که بعضی وقتا بچه های دانشکده هنر و آزاد تعجب میکنن ازش. خلاصه موقع گزینش دو دسته سوال پرسیده میشه یک سری عقیدتی دسته دوم درباره مسائل سیاسی و علمی و گرایشات شما و میزان آشناییتون با رشتتونه. اصولا چیز سختی نمیپرسن و بیشتر مورد اول واسشون ملاکه

آخرین ویرایش:

shhg

عضو جدید
مصاحبه پردیس البرز دانشگاه تهران

مصاحبه پردیس البرز دانشگاه تهران

سلام.دوستان کسی از نحوه مصاحبه پردیس البرز خبر داره و میدونه مصاحبه در چه زمینه ای هستش؟؟؟من 5شنبه مصاحبه دااااارم....:(:cry:

sepideh2727

عضو جدید
سلام.دوستان کسی از نحوه مصاحبه پردیس البرز خبر داره و میدونه مصاحبه در چه زمینه ای هستش؟؟؟من 5شنبه مصاحبه دااااارم....:(:cry:

رزومه كاري با خودت ببر .... پروژه هايي كه انجام دادي
اگه مدرك زبان و مقاله داشته باشي شانس بيشتري براي قبولي داري...
مصاحبه هم بيشتر از اسكيسي كه كشيدي مي پرسن....

shhg

عضو جدید
رزومه كاري با خودت ببر .... پروژه هايي كه انجام دادي
اگه مدرك زبان و مقاله داشته باشي شانس بيشتري براي قبولي داري...
مصاحبه هم بيشتر از اسكيسي كه كشيدي مي پرسن....

شما شرکت کردین؟؟الان 50نفر دعوت شدن واسه مصاحبه،میدونین چند نفر پذیرش میکنن؟؟

آرتميس.artmiss

عضو جدید
كسي هست تا حالا تو مصاحبه سوره شركت كرده باشه؟

كسي هست تا حالا تو مصاحبه سوره شركت كرده باشه؟

سلام دوستان
اگه اطلاعاتي راجع به مصاحبه دانشگاه سوره دارين در اختيار ما هم بگذاريد.
اينكه چه سوالاتي مي پرسند؟
شهريه هر ترمش حدودا چقدر ميشه؟

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااام دوست عزیز...

من دانشجوی همونجااااااااااااام....

مصاحبش فرمالیتست....مهم رتبه ایه که آوردین....;)

شهریه هم که دیگه مخ آدم سوت میکشه جدیدا
:cry:

آرتميس.artmiss

عضو جدید
مرسي عزيزم بابت جوابت.من رتبه ام خوب شده.مي ترسم برم مصاحبه سوتي بدم قبول نشم.يه بار تو كارشناسي 7سال پيش مصاحبه دادم رد شدم.نفهميدم به خاطر چي ردم كردن.به نظرت چادر بپوشم واسه مصاحبه برم.ازت چيا پرسيدن تو مصاحبه.من فقط نمازجمه شو يادم مونده ازم پرسيده بودن.
شهريه هر ترمت چقدره حدودا؟
دانشجوي ارشدي؟
اگه مصاحبه اش مهم نيس چرا هميشه دوباره تكميل ظرفيت ميده؟

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسي عزيزم بابت جوابت.من رتبه ام خوب شده.مي ترسم برم مصاحبه سوتي بدم قبول نشم.يه بار تو كارشناسي 7سال پيش مصاحبه دادم رد شدم.نفهميدم به خاطر چي ردم كردن.به نظرت چادر بپوشم واسه مصاحبه برم.ازت چيا پرسيدن تو مصاحبه.من فقط نمازجمه شو يادم مونده ازم پرسيده بودن.
شهريه هر ترمت چقدره حدودا؟
دانشجوي ارشدي؟
اگه مصاحبه اش مهم نيس چرا هميشه دوباره تكميل ظرفيت ميده؟

نه من کارشناسیم....تو عنوان تاپیک نزده بودی ارشد.....

اگه برا ارشد میخوای که نمیدونم.....

مصاحبه ی من خیلی بد بود..سوالایی پرسیدن که اصلا نمیشد جواب داد.....مثلا(اگه یه کافر ازت بپرسه خدا 2تاست،چطور قانعش میکنی که یه دونست)..از خیلیا هم درمورد احکام میپرسیدن البته.....

من به شخصه بعد از مصاحبه هیچ امیدی برا قولی نداشتم.....ولی بعد متوجه شدم به خاطر رتبم از طرف سازمان سنجش قبول شدم.....

باز اگه سوالی بود در خدمتم.....

Pleiades.Arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان یعنی سوره اینقدر بالا ست؟ :surprised::razz:

نه نیست! تا اونجایی که میدونم پارسال تا رتبه 300 واسه مصاحبه دعوت کرده بودن و از اونجایی که خیلی ها سوره رو انتخاب آخرشون زده بودن و قبل از اون انتخاب های دیگه ای داشتن، اونایی که مصاحبه رو پاس کردن جاهای دیگه قبول شدن و رفتن و سوره مجبور شد دوبار (مهر و بهمن) تکمیل ظرفیت اعلام کنه. (تو تکمیل ظرفیت غیر مجازها هم می تونن شرکت کنن)

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی عزیزم.
امیدوارم قبول شی.
سوالات چیا بودن؟ اگه سختت نیست می شه بگی

نماز های واجب چیه ؟
یه معمار خوب چه ویژگی هایی داره؟
اگه یکی بیاد یه طرح غلط و غیر اصولی بهت بده اجراش میکنی یا نه !!
ولایت فقیه چیکار میکنه توضیح بده ..
این بود سوالای من

9516230

عضو جدید
من یکشنبه رفتم.خیلی خوب بود.
مصاحبه کننده من خییلی مهربون بود
سوالام خیلی آسون بود.مثلا...کتاب میخونی؟؟ا ورزش میکنی؟؟چطوری با این دانشگا آشنا شدی؟حجابت برون چطوریه نماز میخونی؟
جلس خبرگان و کی انتخاب میکنه؟ارکان نظام رو بگو؟
بعدم گفت استرس نداشته باش قبولی.ن
آخرم یه خرده نصیحت کرد.گفت ان دانشگا الگو ست.باید حجابت خوب باشه.آرایشت کم باشه.درستو خوب بخونی.
همین.
ولی مصابه کننده جدی هم داشت.درکل خوب بود.

بالا