تبادل كتابهاي مورد استفاده براي آزمون ارشد معماري

DDDIQ

مدیر ارشد

با سلام

این تاپیک با توجه به درخواست دوستان مبنی بر ایجاد مکانی برای تبادل کتاب های منبع آزمون کارشناسی ارشد معماری می باشد؛

لطفا توجه داشته باشید ...
* بدیهی است که مسئولیت تبادل کتاب ها بر عهده اعضا بوده و فروم باشگاه مهندسان مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت ؛ لطفا هماهنگی های لازم و اطلاعات شخصی تماس را با اعضا در پیام خصوصی انجام دهید.
** از فروش جزوه اساتید در این تاپیک خودداری گردد و دوستان میتوانند برای دانلود جزوات از تاپیک **جزوه های آزمون ارشد معماری** به صورت رایگان جزوات خود را که با مشارکت و به کمک اعضا گردآوری شده دانلود کنند.
*** پس از تبادل کتاب لطفا با بنده و یا دیگر مدیران تالار هماهنگ بفرمائید تا در بالای پست شما ویرایش و ذکر شود که کتابهای مذکور تبادل شده تا از سردرگمی دیگر دوستان جلوگیری شود

با تشکر از توجه و همکاری شما
و آرزوی موفقیت در آزمون کارشناسی ارشد

آخرین ویرایش:

erisss

عضو جدید
تبادل كتابهاي مورد استفاده براي آزمون ارشد معماري

سلام دوستان
قصد دارم توي اين تايپيك كتابايي رو كه براي كنكور ارشد معماري (تئوري و اسكيس) خريدم با تخفيف بهتون معرفي كنم اگه مايل بودين خريداري كنين يا تبادل كتاب كنيم
هر كدوم از شما هم كه كتاب براي كنكور خريده و موفق شده توي كنكور ميتونه بياد و كتابشو معرفي كنه به بقيه دوستان
لطفا به طور خلاصه و دقيق مشخصات كتاب رو ذكر بفرماييد: اسم كتاب-نويسنده-سال انتشار-قيمت پشت جلد-قيمت پيشنهادي-وضعيت كتاب( كاملا نو-داراي نوشته-داراي خط و شبرنگ و ....

اميدوارم اين تايپيك كمك كنه تا كتابهاي مورد نيازمون رو با قيمت مناسب بتونيم تهيه كنيم

erisss

عضو جدید
١.آموزش راندو -صديق-زمستان ٩١قيمت پشت جلد ٢٨٠٠٠ تومان-قيمت پيشنهادي ٢١٠٠٠تومان-كاملا نو
٢.درباره اسكيس معماري-عسگري پور-چاپ ٩١-قيمت پشت جلد ٣٨٥٠٠-قيمت پيشنهادي ٢٨٠٠٠ تومان-كاملا نو

٣.تاسيسات مكانيكي،طبقه بندي تجهيزات و سيستم ها -سلطاندوست-همراه با سي دي -چاپ ٩٠-قيمت پشت جلد ٨٠٠٠ تومان-قيمت پيشنهادي ٤٠٠٠ تومان-وضعيت:زير نوشته ها با مداد خط كشيدم
٤.ايستايي و فن ساختمان-مجتبي فاطمي-سال ٩٠-قيمت پشت جلد ١٤٩٠٠ تومان-قيمت پيشنهادي:٩٠٠٠ تومان-وضعيت:زير نوسته هاش خط كشيدم ولي خيلييي سالمه و نو هست

٥.زبان تخصصي معماري و مرمت -مهرداد اميري-مركز معماري ايران سال ٩٠-قيمت پشت جلد ٧٥٠٠-قيمت پيشنهادي ٤٠٠٠ تومان-وضعيت :زير نوشته هاش خط كشيدم و يه چيزايي با مداد نوشتم(البته بيشتر كتاب نو هست)

٦.زبان انگليسي عمومي،جلد ٢لغات و درك مطلب-چاپ ٩٠-قيمت پشت جلد ٩٤٠٠-قيمت پيشنهادي ٧٠٠٠ تومان-وضعيت:كاملا نو

٧.درك عمومي معماري-علي عسگري-سال٩١-قيمت پشت جلد ٢٢٠٠٠-قيمت پيشنهادي١٦٠٠٠ تومان-وضعيت:زير نوشته ها با مداد خط كشيدم واي خيلي سالمه
٨.مجموعه سوالات سراسري و آزاد ارشد معماري،عصر كنكاش ٨١تا ٩٠-چاپ ٩٠-قيمت پشت جلد ٢٠٠٠٠ تومان-قيمت پيشنهادي ١٤٠٠٠ تومان-وضعيت:كاملا نو

٩.سازه به مثابه معماري-گلابچي(...)-چاپ٨٨-قيمت پشت جلد ١٠٠٠٠تومان-قيمت پيشنهادي ٧٠٠٠تومان،وضعيت: ٢فصلش زير نوشته هاش مداد كشيدم بقيش نو هست،اين كتاب سيمي هم شده
١٠.ساختمانهاي فولادي-گلابچي(...)-چاپ ٩٠-قيمت پشت جلد ١٢٥٠٠-قيمت پيشنهادي ٨٠٠٠ تومان-وضعيت:زير نوشته هاش با مداد خط كشيدم ولي خيلي سالمه

١١. نانو فناوري در معماري-گلابچي(...)-سال ٩٠-قيمت پشت جلد ٢٤٠٠٠ تومان-قيمت پيشنهادي ١٧٠٠٠ تومان-وضعيت:يه جاهايي با مداد زير نوشته ها خط كشيدم ولي خيلي نو هست

١٢.عناصر و جزييات اجرايي ساختمان-كزازي-جاپ ٩١-قيمت پشت جلد ٩٣٠٠-قيمت پيشنهادي ٥٠٠٠تومان-وضعيت:زير نوشته هاش با مداد خط كشيدم
١٣.ريچارد مير-چاپ ٨٩-قيمت پشت جلد ١٢٥٠٠-قيمت پيشنهادي ٨٥٠٠-وضعيت:كاملا نو(اين كتاب رو شقاقي گفته بود براي اسكيس گرفتم)

آخرین ویرایش توسط مدیر:
٤.ايستايي و فن ساختمان-مجتبي فاطمي-سال ٩٠-قيمت پشت جلد ١٤٩٠٠ تومان-قيمت پيشنهادي:٩٠٠٠ تومان-وضعيت:زير نوسته هاش خط كشيدم ولي خيلييي سالمه و نو هست

سلام من کتاب مجتبی فاطمی رو می خوام
شاید کتاب اسکیس صدیق رو هم ازت بخرم...

erisss

عضو جدید
سلام من کتاب مجتبی فاطمی رو می خوام
شاید کتاب اسکیس صدیق رو هم ازت بخرم...
آسمان نقره اي جان اون كتاب صديقي كه براي فروش گذاشتم آموزش راندو هست (كتاب اسكيس صديقو نزاشتم براي فروش) .باشه فقط هر موقع قصدت قطعي شد بهم پيام خصوصي بده

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه کسی کتاب نورو روشنایی شاهین حیدری رو داره من میخوام

معمارباشی

عضو جدید

من دارم ... البته کتاب من اسمش معماری و روشنایی ه ! همینه ؟ مال شاهین حیدری هم هست ! کتابم نو نو هست هنوز لاش باز نشده ... قیمت پشت جلدش 4 تومنه ...

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
من دارم ... البته کتاب من اسمش معماری و روشنایی ه ! همینه ؟ مال شاهین حیدری هم هست ! کتابم نو نو هست هنوز لاش باز نشده ... قیمت پشت جلدش 4 تومنه ...

به درد ارشد میخوره؟
اگه آره من میخوامش

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
سپیده میشه لطف کنی و مبنای قیمت های پیشنهادیت رو بگی؟

behzadkhanha

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب عناصر مرکز رو دارم و علاوه بر کتاب یه هویج بستنی هم روش میدم ...فقط از جلو چشمم دورش کنید ... هر کی دو جمله متوالی تو این کتاب یافت که غلط املایی یا نگارشی نداشته باشند یه مزرعه پر هویج و یه کامیون مملو از بستنی هم میدم که تا شهریور 93 بره هویج بستنی بزنه به رگ
کتاب فاطمی رو هم کسی ببره علاوه بر موارد فوق خود کامیون رو هم میدم ... البته من ضمیمه 950 صفحه ای غلطنامه این "به اصطلاح کتاب" رو ندارم ... جالبه همین غلطنامه یه ضمیمه 65 صفحه ای غلطنامه داره ... دست گل شون درد نکنه

erisss

عضو جدید
سپیده میشه لطف کنی و مبنای قیمت های پیشنهادیت رو بگی؟
من اول خواستم از قيمت پشت جلد ٣٠٪ كم كنم اما ديدم درست نيست يه سري كتابا رو زياد ورق زدم و خوندم اما يه سري رو هم حتي وقت نكردم لاي كتاب باز كنم به خاطر همين اونايي رو كه استفاده شده تر هست رو تخفيفشو بيشتر در نظر گرفتم
ولي كلا من خيلي درس نخوندم خيليم مراقب كتابا بودم اين خطايي هم كه زير نوشته ها كشيدم كمرمگن ازينا نيستم كه مدادو فشار بدمو خلاصه كتلبو مثل دفتر مشق بچه ها كنم

erisss

عضو جدید
کتاب عناصر مرکز رو دارم و علاوه بر کتاب یه هویج بستنی هم روش میدم ...فقط از جلو چشمم دورش کنید ... هر کی دو جمله متوالی تو این کتاب یافت که غلط املایی یا نگارشی نداشته باشند یه مزرعه پر هویج و یه کامیون مملو از بستنی هم میدم که تا شهریور 93 بره هویج بستنی بزنه به رگ
کتاب فاطمی رو هم کسی ببره علاوه بر موارد فوق خود کامیون رو هم میدم ... البته من ضمیمه 950 صفحه ای غلطنامه این "به اصطلاح کتاب" رو ندارم ... جالبه همین غلطنامه یه ضمیمه 65 صفحه ای غلطنامه داره ... دست گل شون درد نکنه
آخ آخ واقعا اين كتابا حال منو بد ميكنن كلا ...كلي كتاب ديگه هم دارم ولي ميترسم توو ارشد بدرد بخورن فقط كنكورياشو گذاشتم توو سايت

lena.0

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به اینا نیاز دارم کسی داشت بهم پیام بده:

جزوه پرینت شده نور و آکوستیک ایزدی

منظر پرینت شده مریم حسینی

آسمان نقره اي جان اون كتاب صديقي كه براي فروش گذاشتم آموزش راندو هست (كتاب اسكيس صديقو نزاشتم براي فروش) .باشه فقط هر موقع قصدت قطعي شد بهم پيام خصوصي بده

ب درد میخوره؟ من تو زمینه راندو و پرسپکتیو هیچ مشکلی ندارم. برای مطالعه تو زمینه دست آزاد احتیاج دارم میخوام کتاب اساتید رو بخونم شاید ی زمانی تدریس کنم!:D حالا از این نظر خوبه؟ اگه خوبه میخوامش

معمارباشی

عضو جدید
کتابارو با چند درصد تخفیف قیمت دادین؟ منم ی چندتایی کتاب دارم شاید بخوام بفروشم

راستش من دیدم همین کتاب الان تو بازار (فروشگاه های انلاین ) دارن می فروشن 9 الی 10 هزار تومن ... دیدم کتاب من که نو ی نو هست ... لاش باز هم نشده و کاملا تمیز و سالمه ... برا همین به همون قیمت پشت جلدش می دم یعنی 4000 تومن !

یعنی انقدر بده؟ من کتاب فاطمی رو از نزدیک!! ندیدم. ولی فاطمی استاد بدی نبود تو دان درسای سازه رو با فاطمی داشتم. میخواستم کتابشو بخونم و داشته باشم. اگه ب درد نمی خوره که هیچی...:whistle:

راستش من دیدم همین کتاب الان تو بازار (فروشگاه های انلاین ) دارن می فروشن 9 الی 10 هزار تومن ... دیدم کتاب من که نو ی نو هست ... لاش باز هم نشده و کاملا تمیز و سالمه ... برا همین به همون قیمت پشت جلدش می دم یعنی 4000 تومن !

چه کتابی رو؟

erisss

عضو جدید
ب درد میخوره؟ من تو زمینه راندو و پرسپکتیو هیچ مشکلی ندارم. برای مطالعه تو زمینه دست آزاد احتیاج دارم میخوام کتاب اساتید رو بخونم شاید ی زمانی تدریس کنم!:D حالا از این نظر خوبه؟ اگه خوبه میخوامش
به نظرم براي كسي خوبه كه بخواد راندو ياد بگيره،من براي اسكيس آزاد گرفتمش ،اگه راندو بلدي ديگه اين فايده نداره خريدش

erisss

عضو جدید
دقيقا منم الان چند تا كتاب رو چك كردم،قيمت پشت جلد نانو من ٢٤ هست ولي الان توو سايتا ٢٥ تومان شده ،سازه به مثابه معماري من ١٠ قيمت رو جلدشه ولي مثل اينكه الان ١٢ شده
كلا كتاب گرون شده

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

من میخوام لنا جان...کتاب خوبی هست؟قیمتش چنده؟؟میتونی فهرستشو بزاری؟برای کنکور ارشد میخوامااا...

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
ولی خوبه ک دوستان کتابهاشون رو میفروشن...اما من اصلا دلم نمیاد این کارو بکنم...تا به حال هر کتابی ک خریدم دوستش میداشتم و اصلا حاضر نیستم از دست بدم...تازه من تو کتابهام اصلا مدادی نمیکنم فقط جاهای مهم رو highlight میکنم...اونم نه همشو...کلی با کتاباهام حال میکنم:biggrin:سرمو میزنند پامو میزنند تو کتابفروشی ام...الان 1 هفته بزور جلو خودمو گرفتم گفتم تکلیفم واسه ارشد مشخص بشه بعد حمله ور شم به سمت خرید...:Dمن سراسکیس فقط 100-150 کتاب خریدم...(کتاب راندو و اسکیس نه ها...کتابهای مفهومی...مثل ایده خلاقیت-کتاب خیلی خوبیه حیف 3 روز مونده به آزمون اسکیس دیدم-.....)

timaj

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب بانک نکات معماری راهیان ارشد شامل نکات مهم همه دروسی که تو کنکور میاد است و کتاب من کاملا نوئه و در چاپ امسال هم چیزی بهش اضافه نشده تا جایی که میدونم ….
قیمت روی جلد 19000 من با 30 درصد تخفیف13000 میفروشم چاپ 91 هستش
کتاب بعدی تستای کنکورای سراسری سالای قبل معماریه از 81 تا 89 البته اگه این کتاب رو بخواید من سوال و جواب تشریحی تستای 90 و 91 رو که از موسسات مختلف گرفتم رو روش بهتون اشانتیون میدم! قیمت روی جلد 14000 که 7000 میدمش اینم مال چاپ 89 هست
این دو کتاب نو هستند و من پارسال از نمایشگاه خریدم یعنی چاپ 89 جدیدترین چاپش بود پارسال و هنوز جدیدا نیومده بودن

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان خیلی خوبه که کتاب هاتون رو میزارین با تخفیف برای فروش تا دست دلال های انقلابی کوتاه بشه از این امر وکار خیر میکنید واسه دوستان دیگه. فقط 2 مساله رو میگم با اجازه
1. چه جوری کتاب ها رو به دست خریدار میرسونید؟
2. میدونستید تمامی این کتاب ها جز برخی کتاب های اندک وکتاب های اسکیس بقیه برای منابع دکترا همین منابع ارشد هستن؟ پس اگر میخوایند دکترا هم بخونید نگاه کنید ببینید از منابع دکترا نباشه که مجبور نشین دوباره کتاب رو بخرین

ولی خوبه ک دوستان کتابهاشون رو میفروشن...اما من اصلا دلم نمیاد این کارو بکنم...تا به حال هر کتابی ک خریدم دوستش میداشتم و اصلا حاضر نیستم از دست بدم...تازه من تو کتابهام اصلا مدادی نمیکنم فقط جاهای مهم رو highlight میکنم...اونم نه همشو...کلی با کتاباهام حال میکنم:biggrin:سرمو میزنند پامو میزنند تو کتابفروشی ام...الان 1 هفته بزور جلو خودمو گرفتم گفتم تکلیفم واسه ارشد مشخص بشه بعد حمله ور شم به سمت خرید...:dمن سراسکیس فقط 100-150 کتاب خریدم...(کتاب راندو و اسکیس نه ها...کتابهای مفهومی...مثل ایده خلاقیت-کتاب خیلی خوبیه حیف 3 روز مونده به آزمون اسکیس دیدم-.....)

بله خیلی کتاب خوبیه. کتاب طایفه رو میگی دیگه؟ من روز قبل کنکور نصفشو ورق زدم نصف ایده هامو از تو اون برداشتم!!!:whistle:

arefeh

کاربر ممتاز
بله خیلی کتاب خوبیه. کتاب طایفه رو میگی دیگه؟ من روز قبل کنکور نصفشو ورق زدم نصف ایده هامو از تو اون برداشتم!!!:whistle:

آره...منم ازش تو اسکیسم استفاده کردم اماااا نمیدونم چرا فایده نداشت:confused:ولی من خلیی خوشم اومد...فکر کنم امسال برا کنکور ارشدم یه نیم نیگاه بندازم واسه معرفیه بناها...

erisss

عضو جدید
سلام دوستان خیلی خوبه که کتاب هاتون رو میزارین با تخفیف برای فروش تا دست دلال های انقلابی کوتاه بشه از این امر وکار خیر میکنید واسه دوستان دیگه. فقط 2 مساله رو میگم با اجازه
1. چه جوری کتاب ها رو به دست خریدار میرسونید؟
2. میدونستید تمامی این کتاب ها جز برخی کتاب های اندک وکتاب های اسکیس بقیه برای منابع دکترا همین منابع ارشد هستن؟ پس اگر میخوایند دکترا هم بخونید نگاه کنید ببینید از منابع دکترا نباشه که مجبور نشین دوباره کتاب رو بخرین

منم الان همين مشكلو دادم چند نفر بهم پيغام دادن ولي از شهرهاي ديگه بودن كه پست كردن سخت ميشه براشون