تبادل جزوه و کتاب برای اسکیس

hastia89

عضو جدید
سلام
از اون جایی که یه تاپیک برای جزوه های ازمون تئوری وجود داره فکر کردم برای اسکیس هم چنین تاپیکی لازمه.از اونجایی قرار دادن کامل یه کتاب توی سایت ممکنه برای سایت مشکل ایجاد کنه اگه فصل یا صفحات خاصی رو لازم داشتین می تونیم تبادل کنیم و اگه کسی به کتابی دسترسی نداره و لازمش داره می تونه این جا درخواست بده هر کس کتاب رو داشت اعلام امادگی کنه تبادلش بصورت خصوصی باشه .اینجوری به حق مولف هم اجحاف نمیشه مثل تبادل کتاب دو تا دوست تو دنیای واقعی، البته تقریبا . که این رو کسی نهی نکرده.

برای شروع من صفحات 122 و 337 از کتاب از ایده تا معماری جلد 1 رو می خوام. اگر دارین برام بزارین ممنون میشم. برای 2 صفحه نمی تونم یه کتاب رو بخرم البته جلد 2 ش رو سفارش دادم.اگه کمک کنین ممنون میشم.منم کتاب زیاد دارم خواستین بگین اگه داشتم براتون بزارم. مرسی

mahmoudz

کاربر فعال
سلام دوست عزیز.
پیشنهادت عالیه. منهم موافقم.
من دنباله کتابی هستم که فرم ها مختلف هستم....

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام
از اون جایی که یه تاپیک برای جزوه های ازمون تئوری وجود داره فکر کردم برای اسکیس هم چنین تاپیکی لازمه.از اونجایی قرار دادن کامل یه کتاب توی سایت ممکنه برای سایت مشکل ایجاد کنه اگه فصل یا صفحات خاصی رو لازم داشتین می تونیم تبادل کنیم و اگه کسی به کتابی دسترسی نداره و لازمش داره می تونه این جا درخواست بده هر کس کتاب رو داشت اعلام امادگی کنه تبادلش بصورت خصوصی باشه .اینجوری به حق مولف هم اجحاف نمیشه مثل تبادل کتاب دو تا دوست تو دنیای واقعی، البته تقریبا . که این رو کسی نهی نکرده.

برای شروع من صفحات 122 و 337 از کتاب از ایده تا معماری جلد 1 رو می خوام. اگر دارین برام بزارین ممنون میشم. برای 2 صفحه نمی تونم یه کتاب رو بخرم البته جلد 2 ش رو سفارش دادم.اگه کمک کنین ممنون میشم.منم کتاب زیاد دارم خواستین بگین اگه داشتم براتون بزارم. مرسی
احتمالا به محض اينكه يه كتابو بزاريم اينجا مديرا برش دارن چون كپي كتب اشكال داره

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز.
پیشنهادت عالیه. منهم موافقم.
من دنباله کتابی هستم که فرم ها مختلف هستم....
كتاب معماري فرم محمد پيرداوري رو بگير با اين چيزي كه ميخاي به دردت ميخوره

soh-rab

عضو جدید

خدایی ما باید چه کار کنیم نه توی شهر ما و نه توی شهر های همجوار این کتاب پیدا نمی شه من خیلی دنبال این کتابم ولی متاسفانه پیدا نمی کنم کسی لینک دانلودی نداره ؟

joyaye nam

کاربر فعال
خدایی ما باید چه کار کنیم نه توی شهر ما و نه توی شهر های همجوار این کتاب پیدا نمی شه من خیلی دنبال این کتابم ولی متاسفانه پیدا نمی کنم کسی لینک دانلودی نداره ؟

سلام دوست خوبم
چون کار اخلاقی نیست نمیشه اسکن شده ی کتاب رو اینجا قرار بدم
و مطمئنا توی هیچ سایتی لینک دانلود کتابی وجود نداره.
ولی اگر واقعا دسترسی نداری شخصی میتونم بهت بدم .

hastia89

عضو جدید
اره.منم گفتم تبادل شخصی. فقط اگه در حد چند صفحه باشه فکر نمی کنم برش دارن. برای فرم کتاب "اینم ایده ایه" تالیف دکتر صدیق هم جالبه .یه کاری هم ترم های اول دانشگاه استادمون گفته بود برش زدن از احجام اصلیه که نمونه کارام رو پیدا می کنم میذارم براتون.
در ضمن جلد 2 "چگونه معمارانه طراحی کنیم "هم راجع طراحی فرم گفته و روش هشم خوبه بنظرم.

آخرین ویرایش:

joyaye nam

کاربر فعال
سلام بچه ها یه کتابی هست شباهت زیادی داره با کتاب بالا :D هرکسی میخواد این قسمت رو like کنه بنده براش در اصرع وقت میفرستم. البته این پست زمان داره. با اجازه برادر صدیق , مدیریت محترم.

آخرین ویرایش:

arefeh

کاربر ممتاز
سلام بچه ها یه کتابی هست شباهت زیادی داره با کتاب بالا :D هرکسی میخواد این تاپیک رو like کنه بنده براش در اصرع وقت میفرستم. البته این پست زمان داره. با اجازه برادر صدیق , مدیریت محترم.

دوست عزیز من میخوام کجا رو باید لایک کنم؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
تازه شدي مث من ناراحت نباش ميرسه بهت ببين كي گفتم اينو بهت

سلام دوست خوبم
چون کار اخلاقی نیست نمیشه اسکن شده ی کتاب رو اینجا قرار بدم
و مطمئنا توی هیچ سایتی لینک دانلود کتابی وجود نداره.
ولی اگر واقعا دسترسی نداری شخصی میتونم بهت بدم .
كمكش كنين اگه ميتوني

اره.منم گفتم تبادل شخصی. فقط اگه در حد چند صفحه باشه فکر نمی کنم برش دارن. برای فرم کتاب "اینم ایده ایه" تالیف دکتر صدیق هم جالبه .یه کاری هم ترم های اول دانشگاه استادمون گفته بود برش زدن از احجام اصلیه که نمونه کارام رو پیدا می کنم میذارم براتون.
در ضمن جلد 2 "چگونه معمارانه طراحی کنیم "هم راجع طراحی فرم گفته و روش هشم خوبه بنظرم.
هر كاري ميكني بكن اما خودتو با چيزايي كه فقط به محكم خط كشيدنت كمك ميكنه و ربطي به اسيس نداره سرگرم نكن

اینم نمونه ی برش احجام پایه که گفته بودم بعلاوه چند صفحه برای نمونه و راهنما از کتب " اینم ایده ایه" و جلد 2 " چگونه معمارانه طراحی کنیم" . امیدوارم مفید باشه.
دستت درد نكنه

سلام بچه ها یه کتابی هست شباهت زیادی داره با کتاب بالا :D هرکسی میخواد این قسمت رو like کنه بنده براش در اصرع وقت میفرستم. البته این پست زمان داره. با اجازه برادر صدیق , مدیریت محترم.

كووو؟؟؟

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز

عيدي آقا سهراب خان
تقديم با تبريك عيد
فقط اينو داشتم

پیوست ها

• memari form.rar
    1.1 مگایابت · بازدیدها: 2

soh-rab

عضو جدید
ممنون لطف کردین
من وقتی که این کتاب رو دیدم به خودم گفتم حتما باید این کتاب رو بخرم واقعا که خیلی عالیه

draz

عضو جدید
سلام به دوستان
دوست ما راست میگن کتابای معماری یا تو بازار نیست یا هزینه بالایی دارن از دوست خوبمtake off خواهش میکنم جزوهای که از چندین منابع مهم است تهیه کرده بودم رو در اختیار دوستان بزاره چون خودم توی خدمت سربازیم ودسترسی به جزوه هام ندارم وگرنه زحمت نمیدادم در ضمن دوستان اگه میخوان قبولی خوبی داشته باشید باید ایده خوبی داشته باشید اونم با این کتابا بدست نمیادنمیگم نخونید بلکه با خوندنش اطلاعاتتون بالا میره اما از قبولی خبری نیست بلکه شما باید به سایتهای زبان اصی دسترسی وایدهاشونو مطالعه کنید چون چیزی که دیگران نمیخونن در ارجعیت است وگرنه کتابی که شما میخونید منم میتونم تهیه کنم وقبول شم

joyaye nam

کاربر فعال
تازه شدي مث من ناراحت نباش ميرسه بهت ببين كي گفتم اينو بهت

كمكش كنين اگه ميتوني

كووو؟؟؟
سلام اگر کسی هنوز این کتاب رو از من نگرفته یه پیام خصوصی بده تا من لینک دانلودشو بدم ولی فک میکنم همه گرفتن تا حالا.
اگر حجم اینترنتم نا محدود بود براتون کتابای دیگه هم میذاشتم
مثلا از استاد آرت....:smile:

آخرین ویرایش:

soh-rab

عضو جدید
سلام به دوستان
دوست ما راست میگن کتابای معماری یا تو بازار نیست یا هزینه بالایی دارن از دوست خوبمtake off خواهش میکنم جزوهای که از چندین منابع مهم است تهیه کرده بودم رو در اختیار دوستان بزاره چون خودم توی خدمت سربازیم ودسترسی به جزوه هام ندارم وگرنه زحمت نمیدادم در ضمن دوستان اگه میخوان قبولی خوبی داشته باشید باید ایده خوبی داشته باشید اونم با این کتابا بدست نمیادنمیگم نخونید بلکه با خوندنش اطلاعاتتون بالا میره اما از قبولی خبری نیست بلکه شما باید به سایتهای زبان اصی دسترسی وایدهاشونو مطالعه کنید چون چیزی که دیگران نمیخونن در ارجعیت است وگرنه کتابی که شما میخونید منم میتونم تهیه کنم وقبول شم

چندتا سایت خوب می تونین معرفی کنین

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام اگر کسی هنوز این کتاب رو از من نگرفته یه پیام خصوصی بده تا من لینک دانلودشو بدم ولی فک میکنم همه گرفتن تا حالا.
اگر حجم اینترنتم نا محدود بود براتون کتابای دیگه هم میذاشتم
مثلا از استاد آرت....:smile:

به نظرم كتاباي استاد ارتور بيشتر از اينكه اسكيسي باشه براي مطالعه ضمن تحصيل مناسبه از طرفي روند اسكيس هم تغيير كرده و مثل قبل نيست و هر سال يه سازي ميزنه
نميدونم ديگه چي درسته چي غلط
من پارسال 1ماه خط تمرين كردم روز 5 6 ساعت اما بعدش فهميدم اينا اتل متله
يكي بود يكي نبوده
اصلا مهم نبود
يني وقت پــــــــــــــــــر

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
جزوه ي draz عزيز

جزوه ي draz عزيز

اينم جزوه ي دوست عزيز draz كه بچه ها درخواست داده بودن ،‌چون خودشون نتونستن من بجاشون ميزارم
تمام حقوق مادي و معنوي و مذهبي و متافيزيكشم برا خودشون محفوظه
در سه قسمت تو همين سايت آپ ميكنم كه مشكل فيلتر شدن نداشته باشه
به ازاي هر كليلك لطفا يك صلوات براي سلامتي امام زمان بفرستيد ممنون

قسمت1

پیوست ها

• draz1.rar
    7.5 مگایابت · بازدیدها: 6

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
این جزوه ها از اساتیده یا اینکه خودشون جمع بندی کردن؟
خیلی کامل به نظر میرسه!البته من 1و2شو فعلا دانلود کردم;)
جمع بندي خودشونه از كتب مختلف

ایکاروس

عضو جدید
اينم جزوه ي دوست عزيز draz كه بچه ها درخواست داده بودن ،‌چون خودشون نتونستن من بجاشون ميزارم
تمام حقوق مادي و معنوي و مذهبي و متافيزيكشم برا خودشون محفوظه
در سه قسمت تو همين سايت آپ ميكنم كه مشكل فيلتر شدن نداشته باشه
به ازاي هر كليلك لطفا يك صلوات براي سلامتي امام زمان بفرستيد ممنون

قسمت1

سلام

عذر می خوام اجازه استفاده از این فایل ها در سایت دیگه البته با ذکر منبع مجازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile:

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
سلام

عذر می خوام اجازه استفاده از این فایل ها در سایت دیگه البته با ذکر منبع مجازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:smile:
بايد از صاحبش اجازه بگيرم
بد نيست خودتون يه سر به پيام خصوصيشون بزنين و كسب اجازه اي كنيد
اينطوري بهتره شايدم خودشون عضو اون جاي خاص باشند و بزارن اونجا
ممنون بابت رعايت حقوق معنوي draz عزيز

ایکاروس

عضو جدید
بايد از صاحبش اجازه بگيرم
بد نيست خودتون يه سر به پيام خصوصيشون بزنين و كسب اجازه اي كنيد
اينطوري بهتره شايدم خودشون عضو اون جاي خاص باشند و بزارن اونجا
ممنون بابت رعايت حقوق معنوي draz عزيز

اوکی مرسی ....اخه دیدم تو دو سایت دیگه همینا رو گذاشته بودن به عنوان عیدی برای بچه ها!!!!! ...گفتم شاید موردی نداشته باشه

در هر حال ممنون :D

Faeze Ardeshiry

کاربر ممتاز
اوکی مرسی ....اخه دیدم تو دو سایت دیگه همینا رو گذاشته بودن به عنوان عیدی برای بچه ها!!!!! ...گفتم شاید موردی نداشته باشه

در هر حال ممنون :D
اجازه گرفتم دوست عزيز فرمودن اجازه هست با ذكر نام كاربري تو سايت ديگه بديد و منبع رو باشگاه مهندسان ذكر كنين،ضمن اينكه حقوق معنويش محفوظ بمونه،اميد كه مورد استفاده قرار بگيره
بابت اجاه اي كه گرفتيد ممنون و متشكر

s.y.s

عضو جدید
مرسی تیک آف جان عزیز
می خوام از الان برای اسکیس شروع کنم
الان که نه فردا ..........................................خسته ام و خواب :(
بازم ممنون

بالا