تا حدود زیادی قبولش دارم...

ataata117

عضو جدید
آقا ما تو باشگاه یه بار با یه خانمی بحثمون شد....
ایشون منو سر کار گذاشته بودن و من هم جواب بی حرمتیشونو دادم.....
چشمتون روز بد نبینه....همه پسرا مثل مور و ملخ ریختن سرم و ای داد که تو چرا به همچین خانم محترمی توهین کردی!!!!!!
حتی نمره منفی هم خوردیم و......
الان به جای دختر طرف حساب ما پسر بود چی؟؟؟؟؟؟
اینهمه طرفدار پر و پا قرص داشت؟؟؟؟؟؟
عمراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا;)
پس مطمئن باشین تو این جامعه ما زنا به خاطر زن بودنشون به هرچی که دوس داشته باشن میرسن.....:)

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آدم گاهی وقتها از این مردم چه مرد چه زن دلش میخواهد فرار کند هزاران کیلومتر ان طرف تر جائی که هیچ مسلمانی نباشد جائی هیچ دختر چادری و با حجابی نباشد
جائی که حرف حق کسی نزند جائی که عرف مردم بعنوان قانون اجراء نشود
جائی که حق چه مال مرد چه مال زن داده شود.
جائی که مردم بجای دم زدن از دین و ایمان و خدا فقط عمل کنند و لو بدون حجاب ظاهری با حجاب باطنی به زن لخت نگاه کنند ولی درونشان متلاظم نشود. یا اگر متلاطم میشود چشمانشان را برگردانند.
جائی که هم مردان با غیرت باشند و هم زنان

جائی که زن روز اول به مردش نگوید که قول میدهم خوشبختت کنم و بعد از اینکه مرد زمین خورد ولش کند برود سراغ زندگی جدید!

لعنت و نفرین بر هر مرد و زنی که انسانیت را زیر پایش لگد مال کند!
اینقدر از همه کس بد دیدم،که به چشمای خودم بد بینم،شاید دنیا خوبه ومن دارم،دنیا رو با دید بد میبینم.شاید زود رنجمو مشکل
بینم،که همه چیزو به دل میگیرم،زود قضاوت میکنم که میگم،در این دنیا رو گل میگیرم.اگه سرتاسر زندگیه من مصیبته،اگه
پشتم زخمیه خنجر یک رفاقته.مگه تقصیر منه؟ای خدا بگو اگه تقصیر منه؟چرا بدبیاری توفال منه؟چرا تقویمه من ازغصه
پره.چرا سرنوشت من شکسته،چرا دردا خارج از تصوره؟
ببخشید فی البداهه بود زیاد جالب نشد:(

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
آدم گاهی وقتها از این مردم چه مرد چه زن دلش میخواهد فرار کند هزاران کیلومتر ان طرف تر جائی که هیچ مسلمانی نباشد جائی هیچ دختر چادری و با حجابی نباشد
جائی که حرف حق کسی نزند جائی که عرف مردم بعنوان قانون اجراء نشود
جائی که حق چه مال مرد چه مال زن داده شود.
جائی که مردم بجای دم زدن از دین و ایمان و خدا فقط عمل کنند و لو بدون حجاب ظاهری با حجاب باطنی به زن لخت نگاه کنند ولی درونشان متلاظم نشود. یا اگر متلاطم میشود چشمانشان را برگردانند.
جائی که هم مردان با غیرت باشند و هم زنان

جائی که زن روز اول به مردش نگوید که قول میدهم خوشبختت کنم و بعد از اینکه مرد زمین خورد ولش کند برود سراغ زندگی جدید!

لعنت و نفرین بر هر مرد و زنی که انسانیت را زیر پایش لگد مال کند!
این شد حرف حساب;)

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آقا ما تو باشگاه یه بار با یه خانمی بحثمون شد....
ایشون منو سر کار گذاشته بودن و من هم جواب بی حرمتیشونو دادم.....
چشمتون روز بد نبینه....همه پسرا مثل مور و ملخ ریختن سرم و ای داد که تو چرا به همچین خانم محترمی توهین کردی!!!!!!
حتی نمره منفی هم خوردیم و......
الان به جای دختر طرف حساب ما پسر بود چی؟؟؟؟؟؟
اینهمه طرفدار پر و پا قرص داشت؟؟؟؟؟؟
عمراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا;)
پس مطمئن باشین تو این جامعه ما زنا به خاطر زن بودنشون به هرچی که دوس داشته باشن میرسن.....:)

الکی نیست که زنهای ایران مثل ارتش اسرائیل بیشترین آمار زندانی مرد را در ایران ایجاد کرده اند.

بخش عمده زندانیهای مرد ایران در زندانها توسط زنانی است که همین دیروز پیمان مردانگی و وفاداری و مهر و محبت بسته بوده اند

و امروز هنوز دستمال دوستی شان خشک نشده مرد خود را به بهانه مهریه و به بهانه اینکه مرد یک روز قول داده به انها پولی به نام مهر پرداخت کند

و چون امروز ندارد به زندان انداخته اند!

لعنت بر هر چی زن بی غیرت و نامرده ! الکی نیست که نام زن را مرد نگذاشته اند و گفته اند زن! نگفته اند مرد!

حالا برید به زندانها نگاه کنید ببینید چند نفر از همین مردها توسط سایر مردها پولشان با کمک مردها جمع شده و به زن پرداخت شده تا مرد از زندان آزاد شود!

بین مردم بگردید ببینید چند نفر از همین زنها که کلی ادعایشان میشد پول مرد را حیف و میل کرده اند تا مرد زمین بخورد و بعد مرد را روزهای سخت ول کرده اند در تنهائی ...

آیا زنهائی هستند که با هم جمع بشوند مردی را از زندان بدهی اش را پرداخت کنند تا آزاد بشود؟

لعنت بر هر انسان نمای حیوان صفت!

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
صادق هدایت sadegh hedayat
زنها دو دسته اند، آنهایی که محافظت میشوند و آنهایی که نمیشوند. دسته اول را با ماشین به این طرف و آن طرف میبرند و سروقت از آرایشگاه، از استخر، از مدرسه، از اداره و ... برمیگردانند. با تلفن حالش را می پرسند و اگر سرش درد کرد،
یکی هست که بگوید:
"بهتر نیست کمی استراحت کنی؟"
زن های دسته دوم توی باد و باران و توفان، ساعت ها توی صف اتوبوس می ایستند و با اینکه تصمیم میگیرند به جایی که اتوبوس از آنجا می آید نگاه نکنند ولی گردنشان بی اختیار بارها و بارها به آن سو میچرخد. تا شب سگ دو میزنند و شب کسی نیست که بگوید: "عزیزم؛ قرص مسکن برایت بیاورم؟
زن های محافظت شده راه رفتنی با طمأنینه دارند.ولی زن های محافظت نشده یا بسیار تند راه میروند و یا کُند. زن محافظت نشده یا غر میزند یا به جایی خیره میشود و گاه خرفت میشود ... زن محافظت شده، مهمانی ترتیب میدهد و از مسافرتهایش میگوید ، زن محافظت نشده گریه میکند و آنقدر این کار را ادامه میدهد که دیگر اشکش در نیاید. زن محافظت شده همیشه در نیمه راه گریه و یأس به زندگی برمیگردد.

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
زنی را می شناسم من

که شوق بال و پر دارد
ولی از بس که پُر شور است
دو صد بیم از سفر دارد
زنی را می شناسم من
که در یک گوشه ی خانه
میان شستن و پختن
درون آشپزخانه
سرود عشق می خواند
نگاهش ساده و تنهاست
صدایش خسته و محزون
امیدش در ته فرداست
زنی را می شناسم من
که می گوید پشیمان است
چرا دل را به او بسته
کجا او لایق آنست؟
زنی هم زیر لب گوید
گریزانم از این خانه
ولی از خود چنین پرسد
چه کس موهای طفلم را
پس از من می زند شانه؟
زنی آبستن درد است
زنی نوزاد غم دارد
زنی می گرید و گوید
به سینه شیر کم دارد
زنی با تار تنهایی
لباس تور می بافد
زنی در کنج تاریکی
نماز نور می خواند
زنی خو کرده با زنجیر
زنی مانوس با زندان
تمام سهم او اینست:
نگاه سرد زندانبان!
زنی را می شناسم من
که می میرد ز یک تحقیر
ولی آواز می خواند
که این است بازی تقدیر
زنی با فقر می سازد
زنی با اشک می خوابد
زنی با حسرت و حیرت
گناهش را نمی داند
زنی واریس پایش را
زنی درد نهانش را
ز مردم می کند مخفی
که یک باره نگویندش
چه بد بختی چه بد بختی!
زنی را می شناسم من
که شعرش بوی غم دارد
ولی می خندد و گوید
که دنیا پیچ و خم دارد
زنی را می شناسم من
که هر شب کودکانش را
به شعر و قصه می خواند
اگر چه درد جانکاهی
درون سینه اش دارد
زنی می ترسد از رفتن
که او شمعی ست در خانه
اگر بیرون رود از در
چه تاریک است این خانه!
زنی شرمنده از کودک
کنار سفره ی خالی
که ای طفلم بخواب امشب
بخواب آری
و من تکرار خواهم کرد
سرود لایی لالایی
زنی را می شناسم من
که رنگ دامنش زرد است
شب و روزش شده گریه
که او نازای پردرد است!
زنی را می شناسم من
که نای رفتنش رفته
قدم هایش همه خسته
دلش در زیر پاهایش
زند فریاد که: بسه
زنی را می شناسم من
که با شیطان نفس خود
هزاران بار جنگیده
و چون فاتح شده آخر
به بدنامی بد کاران
تمسخر وار خندیده!
زنی آواز می خواند
زنی خاموش می ماند
زنی حتی شبانگاهان
میان کوچه می ماند
زنی در کار چون مرد است
به دستش تاول درد است
ز بس که رنج و غم دارد
فراموشش شده دیگر
جنینی در شکم دارد
زنی در بستر مرگ است
زنی نزدیکی مرگ است
سراغش را که می گیرد؟
نمی دانم، نمی دانم
شبی در بستری کوچک
زنی آهسته می میرد
زنی هم انتقامش را

ز مردی هرزه می گیرد

…زنی را می شناسم من...

سیمین بهبهانی

آخرین ویرایش:

bahargoli

عضو جدید
الکی نیست که زنهای ایران مثل ارتش اسرائیل بیشترین آمار زندانی مرد را در ایران ایجاد کرده اند.

بخش عمده زندانیهای مرد ایران در زندانها توسط زنانی است که همین دیروز پیمان مردانگی و وفاداری و مهر و محبت بسته بوده اند

و امروز هنوز دستمال دوستی شان خشک نشده مرد خود را به بهانه مهریه و به بهانه اینکه مرد یک روز قول داده به انها پولی به نام مهر پرداخت کند

و چون امروز ندارد به زندان انداخته اند!

لعنت بر هر چی زن بی غیرت و نامرده ! الکی نیست که نام زن را مرد نگذاشته اند و گفته اند زن! نگفته اند مرد!

حالا برید به زندانها نگاه کنید ببینید چند نفر از همین مردها توسط سایر مردها پولشان با کمک مردها جمع شده و به زن پرداخت شده تا مرد از زندان آزاد شود!

بین مردم بگردید ببینید چند نفر از همین زنها که کلی ادعایشان میشد پول مرد را حیف و میل کرده اند تا مرد زمین بخورد و بعد مرد را روزهای سخت ول کرده اند در تنهائی ...

آیا زنهائی هستند که با هم جمع بشوند مردی را از زندان بدهی اش را پرداخت کنند تا آزاد بشود؟

لعنت بر هر انسان نمای حیوان صفت!
چقدر زن های زحمت کشی که با دار و ندار مردی ساختند اما وقتی اون مرد به نان و نوایی رسید فیلش یاده هندوستان میکند و پای زن دیگری رو به زندگی این زن بخت برگشته وارد میکند
تازه اون موقع اون زن بیچاره اولی به خاطر بچه ها و به خاطر این همه سال عشقی که حروم این مرد کرده صبر میکنه تا روزی که مرگش فرا برسه!
اگر مردی در زندگی برای زنی کم نذارد، امکان نداره زنی شوهرش رو به زدان بندازه!
میدونم که سایت هایی که در مورد مسائل و مشکلات ازدواج هست رو خونده باشید تا ببینید دغدغه زن های بیچاره بعد از زندگی مشترک چیست!!
ظلمی که در حق خیلی از زنان مظلوم ما میشه فکر نکنم انکار شدنی باشد!!

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چقدر زن های زحمت کشی که با دار و ندار مردی ساختند اما وقتی اون مرد به نان و نوایی رسید فیلش یاده هندوستان میکند و پای زن دیگری رو به زندگی این زن بخت برگشته وارد میکند
تازه اون موقع اون زن بیچاره اولی به خاطر بچه ها و به خاطر این همه سال عشقی که حروم این مرد کرده صبر میکنه تا روزی که مرگش فرا برسه!
اگر مردی در زندگی برای زنی کم نذارد، امکان نداره زنی شوهرش رو به زدان بندازه!
میدونم که سایت هایی که در مورد مسائل و مشکلات ازدواج هست رو خونده باشید تا ببینید دغدغه زن های بیچاره بعد از زندگی مشترک چیست!!
ظلمی که در حق خیلی از زنان مظلوم ما میشه فکر نکنم انکار شدنی باشد!!

ظلم شاخ و دم نداره
وقتی دارین سعی میکنین حق و باطل را با هم قاتی کنین و وانمود کنین که همه زنها مظلوم هستند در اصل به خودت و زندگی خودت ظلم میکنی باور نداری
صبر کن ببین تا در زندگی ظلم به زندگی خودت هم منعکس میشه یا نه
این قانون خلقت هست اگر حتی در تفکر و رفتار و برخورد ظالمانه و از روی بی عدالتی رفتار و قضاوت کنی نه تنها در ظلم ظالمان شریکی بلکهطبق شعر و نظر مولوی ظلمی بزرگتر سرت میاد

مولوی توی شعرش میگه

به چشم خویش دیدم بر گذرگاه ===== که زد بر جان موری مرغکی راه

هنوز از صید منقارش نپرداخت ======= که مرغ دیگر آمد کار او ساخت

چو بد کردی مباش ایمن ز آفات ====== که واجب شد طبیعت را مکافات

تو اینجا که به نفع زنان ظالم چه به نفع مردان ظالم قضاوت کنی در هر حال خلقت انتقامش را خواهد گرفت چه زن باشی چه مرد!

زنها استعداد عجیبی در مظلوم نمائی دارنداگر

خوب تاریخ را زیر و رو کنید بزرگترنی جنایات تاریخ جنگهای بزرگ تاریخ زیر دست زنان بوده!

حتی تمام جنایات تاریخ معاصر زیر دست زنی با نام تاج الملوک زن رضا شاه و مادر محمد رضا پهلوی بوده!

او باعث شد تا محمد رضا پهلوی ثریا را طلاق بدهد و زن بدکاره ای با نام فرح را که به درباره شاه دوست پسرهایش را می آورد راه بدهد تا شاه از افسردگی و پژمردگی انگیزه اداره امور ایران را از دست داده و کشور را به حال خود رها کرده و برود تا انقلاب شده و به دلیل اینکه مملکت را بی صاحاب و جمهوری اسلامی را خام ببینند جرات حمله به ایران کنند و هشت سال جنگ شود.

در حالی که اگر زنی با نام تاج الملوک در خانه شاه او را راحت میگذاشت و زنی بنام ثریا تکیه گاه شاه میشد و فرح دوست پسرهایش را به دربار شاه نمی آوردش
اه ایران را ترک نمیکرد و مردم ایران را نمیکشت و سر خواسته انان کنار می آمد و دلرحم میشد در نتیجه نه انقلابی میشد و نه جنگی و نه امروز این همه ایران در دنیا تحقیر میشد
بلکه بجای فرار از ایران قدرتش را با امام خمینی تقسیم میکرد و با اتحاد هم ایران قدرتمند تر میشد تا صدام جرات نمیکرد به ایران حمله کنه و غرب جرات نمیکرد ایران را تحریم کنه!
دنیا تصور نمیکرد که مردم ایران در درون خودشان اتحاد ندارند!و

ولی حیف که یک زن از جمله تاج الملوک با کمک چندین زن دیگر مانند فرح سرنوشت و تاریخ کل ملت ایران را ویران کردند!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظلم شاخ و دم نداره
وقتی دارین سعی میکنین حق و باطل را با هم قاتی کنین و وانمود کنین که همه زنها مظلوم هستند در اصل به خودت و زندگی خودت ظلم میکنی باور نداری
این قانون خلقت هست اگر حتی در تفکر و رفتار و برخورد ظالمانه و از روی بی عدالتی رفتار و قضاوت کنی نه تنها در ظلم ظالمان شریکی بلکهطبق شعر و نظر مولوی ظلمی بزرگتر سرت میاد

مولوی توی شعرش میگه

به چشم خویش دیدم بر گذرگاه ===== که زد بر جان موری مرغکی راه

هنوز از صید منقارش نپرداخت ======= که مرغ دیگر آمد کار او ساخت

چو بد کردی مباش ایمن ز آفات ====== که واجب شد طبیعت را مکافات

تو اینجا که به نفع زنان ظالم چه به نفع مردان ظالم قضاوت کنی در هر حال خلقت انتقامش را خواهد گرفت چه زن باشی چه مرد!

زنها استعداد عجیبی در مظلوم نمائی دارنداگر

خوب تاریخ را زیر و رو کنید بزرگترنی جنایات تاریخ جنگهای بزرگ تاریخ زیر دست زنان بوده!

حتی تمام جنایات تاریخ معاصر زیر دست زنی با نام تاج الملوک زن رضا شاه و مادر محمد رضا پهلوی بوده!

او باعث شد تا محمد رضا پهلوی ثریا را طلاق بدهد و زن بدکاره ای با نام فرح را که به درباره شاه دوست پسرهایش را می آورد راه بدهد تا شاه از افسردگی و پژمردگی انگیزه اداره امور ایران را از دست داده و کشور را به حال خود رها کرده و برود تا انقلاب شده و به دلیل اینکه مملکت را بی صاحاب و جمهوری اسلامی را خام ببینند جرات حمله به ایران کنند و هشت سال جنگ شود.

در حالی که اگر زنی با نام تاج الملوک در خانه شاه او را راحت میگذاشت و زنی بنام ثریا تکیه گاه شاه میشد و فرح دوست پسرهایش را به دربار شاه نمی آوردش
اه ایران را ترک نمیکرد و مردم ایران را نمیکشت و سر خواسته انان کنار می آمد و دلرحم میشد در نتیجه نه انقلابی میشد و نه جنگی و نه امروز این همه ایران در دنیا تحقیر میشد
بلکه بجای فرار از ایران قدرتش را با امام خمینی تقسیم میکرد و با اتحاد هم ایران قدرتمند تر میشد تا صدام جرات نمیکرد به ایران حمله کنه و غرب جرات نمیکرد ایران را تحریم کنه!
دنیا تصور نمیکرد که مردم ایران در درون خودشان اتحاد ندارند!و

ولی حیف که یک زن از جمله تاج الملوک با کمک چندین زن دیگر مانند فرح سرنوشت و تاریخ کل ملت ایران را ویران کردند!
خیلی ممنون. فکر کننم به اندازه کافی آبروی همجنسهاتونو بردین. دیگه همه فهمیدن یک مرد حتی در مقام پادشاهی چقدر می تونه بی عرضه و دهن بین و فاقد مغز باشه که اسمش شاه مملکت باشه کل امورات خودشو بقیه رفع و رجوع کنن. بهتره ادامه ندین تا آبروی هرچی مرده به باد فنا ندادین

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیلی ممنون. فکر کننم به اندازه کافی آبروی همجنسهاتونو بردین. دیگه همه فهمیدن یک مرد حتی در مقام پادشاهی چقدر می تونه بی عرضه و دهن بین و فاقد مغز باشه که اسمش شاه مملکت باشه کل امورات خودشو بقیه رفع و رجوع کنن. بهتره ادامه ندین تا آبروی هرچی مرده به باد فنا ندادین

حرف دیگه ای در برابر حرف من پیدا نکردین بگین؟ :D

با همین حرفها دلتون را خوش کنین من بهتون اجازه میدم ولی با سایر خانمها کاری ندارم فقط میخواستم حرف دلم را بزنم تا توی سینه ام سنگینی نکنه اما من هیچ وقت مثل شما نمیگم همجنسهاتون!

چون توی زنها هستند انسانهائی که به کل دنیا می ارزند
و
توی مردها هستند مردهائی که به اندازه پهن ارزش ندارند.

من با همجنس یا جنس مخالف کاری ندارم

من با حق و حقیقت کار دارم حالا مرد باشه یا زن!

اگر قصد شما این است که مرا متهم کنی و دلت خوش باشد بسیار خوب من حاضرم تقصیر تمام خلقت را به گردن بگیرم! اگر با این متهم کردن دلت خوش میشود برو خوش باش که مرا متهم به بی عرضه بودن کردی :biggrin:

bahargoli

عضو جدید
ظلم شاخ و دم نداره
دیدم شما در نوشته هاتون دقیقا همین روال رو رفتین و خواستم فقط به عنوان یک نمونه از ظلم هایی که مردها در حق خانم هاشون میکنند رو ذکر کرده باشم مثل اینکه خیلی گران برای شما تمام شد؟!
وگرنه بنده از این مسائل اگاهی دارم و نیاز به گوشزد کردن ندارم !!:smile:
شما هم لازم نیست خانم ها را جنایت کار تاریخ معرفی کنید. کلا انگار انسان ها فقط جنبه منفی هر مسئله رو نگاه میکنند و بعد بزرگنمایی میکنن! و با این بزرگنمایی نمیخوان جنبه های مثبت قضیه رو هم نگاه کنند
این همه زنان خوب در کل تاریخ خلقت انسان وجود داشه! دیگر لازم به اشاره به حضرت خدیجه، حضرت زهرا سلام الله و آسیه و ..... نداریم که؟!
یادتان باشد که از دامن زن مرد به معراج می رود;)

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این نمودار که طبق آمار دانشگاهی و با مطالعات دقیق محیطی تهیه شده تمامی حرفهای خانمها را زیر سوال برده و اثبات میکند که مردان در ایران بدبخت تر از زنان هستند

امید به زندگی مردان ایرانی در تمامی استانهای ایران پائین تر از امید به زندگی زنان در جامعه ایران است

مردان با انواع مشکلات در جامعه دست و پنجه نرم میکنند و اکثرشان ادعائی ندارند زمانی که مرگ به سراغشان می آید و از دنیا میروند زنان بیخیال تازه یادشان می افتد که مردشان چقدر مظلوم بوده و ارزشمند بود ه و بیوه شده اند!

زنان فقط بلد هستند مظلوم نمائی کنند تا امتیازاتی که در طول تاریخ از مرد گرفته اند رو نشود
آنها امتیازاتشان را در زندگی مخفی کرده و نقاظ ضعف و مشکلات خود را بزرگ میکنند تا روز به روز امتیازات بیشتری از مرد بگیرند

هر چقدر وضعیت جامعه ایران توسط مردها بد باشد و هر چقدر به زن ظلم بشود باز طبق این سند مردها در این جامعه امید کمتری به زندگی دارند و زنها امید بیشتری به زندگی دارند.

حالا هر کی میخواد بیاد از زنها دفاع کنه و توی سر مردها بزنه و مردها را متهم کنه مشکل خودشه یک روزی میاد مردها از بین میروند و دخترهای زیادی نمیتوانند شوهر پیدا کنند آن وقت مثل عربستان آرزو میکنند هر مری چند زن بگیرد یا مثل اروپائیها متمدن تر مردها مخفیانه با چند زن رابطه داشته باشند.

طبیعت در بهترین حالت قضاوت و حکم را اجراء میکند ما

مولوی میگوید :

به چشم خویش دیدم در گذرگاه ..........................که زد برجان موری مرغکی راه
هنوز از صید منقارش نپرداخت ............................ که مرغ دیگر آمد کار او ساخت
چو بد کردی مباش ایمن ز آفات........................... که واجب شد طبیعت را مکافات

فقط اگر قضاوت میکنید یا نظر میدهید با انصاف نظر بدهید
به قول امام حسین اگر دین و ایمان ندارید حد اقل آزاد مرد باشید در قضاوت کردن و حرف زدن و نظر دادن
حقایق جامعه را مخفی نکنید و نظر شخصی خودتان را به دیگران دیکته نکنید

یکی به من بگه چرا امید به زندگی مردان کمتر از زنان جامعه ایران است
اگر مردها بر زنها ظلم میکنند چرا زنها راضی تر هستند و مردها ناراضی هستند و امیدی به زندگی در این جامعه اسلامی با تمدن 2500 ساله ندارند؟

چرا زنها بیشتر از مردها در ایران عمر میکنند؟ چرا زنها سالم تر از مردها هستند و چرا مردها بر اثر سکته قلبی سکته مغزی و تصادف از دنیا میروند ولی زنها کمتر؟

پیوست ها

• women.pdf
    0 بایت · بازدیدها: 0

R@ha1

عضو جدید
کاربر ممتاز

Tybe Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز چه خبره یه موضوع پیدا کردین واسه کل کل دخترا و پسرا؟؟؟
زن و مرد هر دوشون فطرتشون یکیه فقط به خاطر نقش متفاوتی که توی خونواده و جامعه ایفا میکنن یه سری تفاوتای بنیادی با هم دارن...
و اینکه در کنار هم کامل میشن! تصور کنین تو دنیا همه مرد بودن... فاجعه بود!!!! یا اینکه همه زن بودن...
یادتون رفته؟؟؟ شماها همه تون حاصل زندگی یه مرد و یه زن هستید پس نمیشه این دوتا رو از هم تفکیک کرد عیب و ایراد هر کدومشون عیب و ایراد شما هم هست!!!
حالا چون مردا قدرت بیشتری دارن اگر انسانیت نداشته باشن تبدیل میشن به یه هیولای بی رحم و همین طور زنها اگر انسانیت نداشته باشن از جاذبه هاشون استفاده میکنن برای نابود کردن هزاران مرد یعنی میشن مار خوش خط و خال
پس اینقدر نگید مرد فلانه زن فلانه... زنده باد انسانیت!

ataata117

عضو جدید
سلام....
آقا این جینگلبرت شاکی بودنش از خانمها به خاطر ضربه ایه که تو زندگیش خورده....
و واقعا هم من بهش حق میدم....خیلی سخته....
اونایی که دادگاه رفتن می فهمن عمق حرفای ایشون رو....
پس اینجا الکی شعار ندید و از زندگی آرمانی و رمانتیک حرف نزنین....
یه کم عمل کردن به این همه حرفایی که میزنیم بد نیست....

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام....
آقا این جینگلبرت شاکی بودنش از خانمها به خاطر ضربه ایه که تو زندگیش خورده....
و واقعا هم من بهش حق میدم....خیلی سخته....
اونایی که دادگاه رفتن می فهمن عمق حرفای ایشون رو....
پس اینجا الکی شعار ندید و از زندگی آرمانی و رمانتیک حرف نزنین....
یه کم عمل کردن به این همه حرفایی که میزنیم بد نیست....

سلام دوست عزیز....

زندگی نابسامان ....حاصل کم کاری و کم گذاشتن هر دو طرف هس ....:)
و یه نکته دیگه ....که یه طرفه به قاضی رفتن درست نیس

آخرین ویرایش:

دالان بهشت

عضو جدید
کاربر ممتاز
ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﯾﮏ ﻓﺎﺣﺸﻪ ﺑﺎﺷﻪ …
ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﯾﮏ ﻓﺮﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻪ …
ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﺑﺎ ﭼﻨﺪ ﻧﻔﺮ ﺑﺎﺷﻪ …
ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﯾﮏ ﻋﻤﺮ ﻓﻘﻂ ﺑﺎ ﯾﮏ ﻧﻔﺮ
ﺑﺎﺷﻪ …
ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﯽ ﺗﻮﻧﻪ ﻫﻔﺖ ﺧﻂ ﺑﺎﺷﻪ …
ﯾﮏ ﺯﻥ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺧﻂ ﻣﻤﺘﺪ ﯾﮏ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺯﯾﺒﺎ
ﺑﺎﺷﻪ …
ﯾﮏ ﺯﻥ ﻫﺮﭼﯿﺰﯼ ﻣﯿﺘﻮﻧﻪ ﺑﺎﺷﻪ …
ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺴﺘﮕﯽ ﺑﻪ ﻣــــﺮﺩﯼ ﺩﺍﺭﻩ ﮐﻪ ﺩﺭ
ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺑﻮﺩﻩ ﯾﺎ ﻫـــﺴﺖ …!

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﺑﺎﺷﻪ …
ﺑﺎﺷﻪ …
ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺑﻮﺩﻩ ﯾﺎ ﻫـــﺴﺖ …!
زن بودن کار مشکلیست...

مجبوری مانند یک خانم رفتار کنی ....

همانند یک مرد کار کنی....

شبیه یک دختر جوان به نظر برسی ....

وهمتای یک بانوی مسن فکر کنی ...

مادام کوری

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
من کاملا قبولش دارم
همیشه برای منم جالب و سوال برانگیز بوده که مردها چقدر آروم و ساکتن..
روز پسر نداریم
روز پدر هم که باید از جیب خود پدر خرج کنیم :))
تازه اون توقعاتی که یه خانم تو روز زن داره رو یه مرد نداره با یه شاخه گل هم میشه سر و تهشو جمع کرد D:

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ﺑﺎﺷﻪ …
ﺑﺎﺷﻪ …
ﺯﻧﺪﮔﯿﺶ ﺑﻮﺩﻩ ﯾﺎ ﻫـــﺴﺖ …!
ایـنجا دخـتر کــﮧ باشـی
با باورهایت بازی میشود...
سر به زیر باشـی و معصوم تو را محکوم میکنند به دهاتـی بــودن...
مـدرن باشی و امروزی,محکوم میشــوی به بـی خــانــواده بــودن...
اینجا دخـتَر کــــﮧ باشـی
وقتـی هیچ توجهـی به پسر نکنـی میگــویند:بــَد شکست خــورده است!!!

وقتـی برای حرف پسر تره خـرد میکنـی و اهمیت قائل میشوی میگـوینـد: کارش همیـن است!!!
اینجــا دخــتر کـــــﮧ باشـی
هــَوا تاریک نشده باید خــانه باشـی
پسر نیستـی که نـیمه شب هم بیایـی بگــویَنــد:مرد شده... دنبال یک لقمه نــان حلال است!!!
اینجا دخــتر کــه باشـی
بــخـــواهـی با دلیل و منطــق حرف بزنی میگــوینــد:بس است دیگر!
قدیم از دیــوار صدا در می آمد... از دخــتَر نــه!!!آخرالزمان شـده...
پسر نیستــــی کـــه بگوینـد دیگر میتواند گلیمش را از آب درآورد...
اینجا دخــتر کـــﮧ باشـی
نهایت تفریحات سالم زنـدگـی ات رفتن به سینماست با دوست قــدیمـی ات
پسر نیستـی که آخــر هفته با دوستان هوس شمال رفتن به سرت بزنـَد...
اینجا בُפֿــتر کــــﮧ باشـی
زود ازدواج کنـی میگــوینــد:هــول بــ ــود...میترسیـد قحطـی پسر شود!!!
دیر که ازدواج کنـی میگوینــد:ترشیـده بــود!!!
پسر نیستـی که زود ازدواج کنـی بگــوینــد: با خــدا بــود...میخواست به گــنـاه نیــفتـَد...
وَ دیر ازدواج کنـی بگوینــد: فهمیــده بود!!!میخــواست مرد شود بعــد خانــواده تشکیل دهــَد...
اینجا دخـتر که باشـی با باورهایت بازی میشود...
باور کن ...

Gelveh

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
گاهی دلت از زنانگی می گیرد...
میخواهی کودکی باشی...
دختر بچه ای که به هر بهانه ای به آغوشی پناه میبرد...
آسوده اشک می ریزد!
زن که باشی....
باید بغض های زیادی رو بی صدا دفن کنی.....!

بالا