تا حالا گیر ادم زبون نفهم افتادید

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا حالا گیر ادم زبون نفهم افتادید باهاش چیکار کردید:que:

ایشن36

عضو جدید
اره همین امروز لا مصب خیلی نفهم بود منو دوستم داشتیم میرفتیم سر کلاس دیرمون شده بود تو خیابون یه خانومه به ما گیر داد گف خاهرانم حجاب دستور خداس منم امروز مانتو گشاد پوشیده بودم مقنعه جلو هرچقد بهش میگیم کلاسمون دیر شده نخیییییییییییییییییییر همش داره حرف میزنه خیلی نفهم بود:mad:همش میگم منو نگا کجام بدحجابه قبول نمیکرد اعصابم خورد شد:mad:

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دو تا راه هست
یا ازش دوری کنید یا شما هم مثل اون نفهمی جواب بدین مثلا گفت چرا حجابت بده بگو خودت چرا شلوارت تنگه:biggrin:

M.A777

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا گیر ادم زبون نفهم افتادید باهاش چیکار کردید:que:
در واقع اون با من یه کاری کرد که مجال گفتنش در اینجا نیس

ببین یه کلمه ای در خوزستان استفاده میکنیم به عنوان "باش باش" و "خو یالا خدافظ" و ترکیب این 2 "خو یالا باش باش خدافظ"
که همون معنی "حوصلتو ندارم" به خالص ترین حالت ممکن هست.

مثلا یکی گیر میده به فلان چیز که بیخود ـه میگیم "خو باش باش" یعنی دیگه حرف نزن بس کن حوصلتو ندارم رو اعصابمی
یا وقتی دانشگاه گیر میده به آستین کوتا،هر چی گف میگیم "خو باش باش"
هنگام غر و شر و ور شنیدن پای تلفن یا دم در یا هرجاییکه حسش نیست،هم از کلمه ی "خو یالا خدافظ" استفاده میکنیم.به این معنی که زیاد حرف زدی مغزم سوت کشید حوصلتو ندارم دیگه خدافظ!

تاحالا بش فکر نکرده بودم اینقدر معنی از توش در میاد

suniya2012

عضو جدید
خوبه که! کاش همه نفهم بودن میشد از نفهمیشون استفاده کرد!!:cool:
مشکل من اینه که اطرافیانم خعلی میفهمن!!
:razz:

AUTUMN LEAVE

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آرههههههههههههه ..
اول سعی کردم قانعش کنم و بهش بفهمونم .. بعد که دیدم نه خیر نمیفهمه!! ولش کردم .. جالبه بعد یه مدت خودش پشیمون شده بود ...

nayyerr

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
بله زیادد

گاها توضیح تا شاید خدایی نکرده فرجی بشه
کاها سکوت
ولی
چیزی که واسم سئوال هست ؟؟؟
اینگونه افراد خودشون آگاه هستن که زبون نفهم هستن( به خاطر علتی از ..... بودن خودشون سواستفاده می کنن) یا اینکه واقعا احساس می کنن دارن درست میگن؟؟؟؟؟؟

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله زیاد ! معمولا هم زبون نفهم بودن یک شخص با زور فیزیکیش رابطه مستقیم داره :biggrin:

FilmBazZZ

کاربر بیش فعال
والا من که زیاد به پست م نخورده،
فقط یه نفر تو دوستام اینجوریه، که وقتی بحث میکنه یا میزنم تو ذوقش(البته اگه کسی نباشه) یا جوابشو نمیدم.

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کلا ی مشتـــــ زبون نفهــــم گیــر هم اُفتادیم ...:D