تا حالا شده دلتون بین دو نفر گیر کنه؟؟؟

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهش میکنم صادقانه جواب بدید
تا حالا شده بین 2نفر دلتون آواره بمونه و ندونین که کدومو بیشتر دوست دارین؟؟؟!!

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلييي بديد:( چرا تاپيكمو هيچكي جواب نميده!:cry:
گناه داره تاپيك بيچاره..

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
همممممممم
فکر نکنم
یعنی نه اصلا
حوصله این جنگولک بازیا رو هیچ وقت نداشتم

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نه تا حالا نشده ولی اگه بشه هم خيلی خوبه ديگه زياد به يه نفر امتياز نميدی...هركدوم پررو بازی درآوردن ولش ميكنی...

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم نه تا حالا نشده ولی اگه بشه هم خيلی خوبه ديگه زياد به يه نفر امتياز نميدی...هركدوم پررو بازی درآوردن ولش ميكنی...

مجازی رو نگفتم!!
یکی خیلی خیلی دوست داره اما تو دوسش نداری و اون یکی دوست نداره و خوردت میکنه ولی تو عاشقشی...؟؟!!
تو این شرایط چه میکنی

hastiiiiii

عضو جدید
نهههههههههههههههههههههههه
امیدوارم که هیچ وقتم این اتفاق نیفته!

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجازی رو نگفتم!!
یکی خیلی خیلی دوست داره اما تو دوسش نداری و اون یکی دوست نداره و خوردت میکنه ولی تو عاشقشی...؟؟!!
تو این شرایط چه میکنی

آها از اون لحاظ....تقريبا آره..واسه اين تقريبا ميگم چون يكی بود دوسش داشتم اونم منو دوس داشت ولی من قصدم ازدواج بود اون نميدونست تا من رفتم سربازی ازدواج كرد ومنم هميشه حسرتشو ميخورم..ولی يه دختره بود سه چهار سال هركاری كرد بگيرمش نشد شرمندش شدم...

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه یه نفرشم پیدا نمیشه..............چه برسه به دونفر
منظورم اینه

تو این شرایط چه میکنی

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه

تو این شرایط چه میکنی

یاد این جمله شریعتی افتادم
رسم زمانه است یک را دوست داری اما او تو را دوست نمیدارد یکی تو را دوست دارد ولی تو او را دوست نمیداری و زمانه اینها را به هم میرساند اما کسی که هم تو او را دوست داری و هم او تو را دوست دارد هیچ گاه بهم نمیرسد و این رسم ظالمانه ی زمانه است....

mahsa jo0on

عضو جدید
کاربر ممتاز
یاد این جمله شریعتی افتادم
رسم زمانه است یک را دوست داری اما او تو را دوست نمیدارد یکی تو را دوست دارد ولی تو او را دوست نمیداری و زمانه اینها را به هم میرساند اما کسی که هم تو او را دوست داری و هم او تو را دوست دارد هیچ گاه بهم نمیرسد و این رسم ظالمانه ی زمانه است....

:cry:....

M@HYA-J00N

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورم اینه

تو این شرایط چه میکنی

ترجیه میدم فراموش کنم و بگم بیخیالللللل

ولی تا حالا نشده همچین اتفاقی برام بیفته.....دل من فقط یه جاداره