تا حالا شده دلتون بگیره؟ان موقع چه کار کردید؟

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا حالا شده دلتون بگیره؟ان موقع چه کار کردید؟شده از زندگی خسته بشین و ناامید باشین؟
دوست دارم بدونم تو این جور مواقع چه کار کردین که اروم شدین.:cry::(

phalagh

مدیر بازنشسته
من معمولا مینویسم.یا اهنگای اروم گوش میکنم.یه دل سیرم گریه میکنم.
قران یا نماز میخونم.
بستگی به شرایط داره و اینکه چرا دلم گرفته یا ناراحتم...

آخرین ویرایش:

fereshteye nejat

عضو جدید
زمزمه های تنهائی.........

زمزمه های تنهائی.........

در زمانی که تنها هستید چه جملات یااشعاری شما را آرام می کنه طرف مقابلتون کیه که باهاش حرف می زنید خود من بیشتر اوقات طرف مقابلم خداوند خیلی خودمونی ومثل یک دوست که در کنارم نشسته باهاش دردو دل می کنم یا اگه گله و شکایتی نداشته باشم این ترانه افتخاری را زیر لب زمزمه می کنم(خدایا عاشقان را با غم عشق اشنا کن ز غمهای دگر غیر ازغم عشقت رها کن تو خود گفتی که در قلب شکسته خانه داری شکسته قلب من جانا به عهد خود وفا کن)خیلی ارامم می کنه مخصوصا وقتی با صدا و احساس ان لحظه تنهائیم می خونمش.
دلم می خواهد بازمزمه های تنهائی شما دوستانم اشنا بشم .دوستتون دارم:gol:

mrsplym007

عضو جدید
سلام . ممنون که این تایپیک رو گذاشتی... من هم هر وقت دلم تنگ میشه .. مثل یه دوست یا شاید راحتر از یک دوست با خدا حرف میزنم ... چون آدم هر حرفی رو نمیتونه به دوستش بگه.. ولی خدا خودش میبینه ... :gol:
من فکر میکنم آدم هر چه قدر با خدا راحتر صحبت کنه .. خدا هم راحتر جواب میده.. البته من دعا و ذکر خوندن رو منع نمیکنم .. هر چیزی به جای خودش ... درسته؟:que:
باز هم ممنون...:heart:

niusha*

عضو جدید
منم زمانایی که دلم میگیره اول با خدا درد و دل میکنم.بعد با مامانم
همیشه هم وقتی دلم گرفته هایده گوش میدم:
مستی هم درد من و دیگه دوا نمی کنه/غم با من زاده شده منو رها نمی کنه.......
صدای هایده بهم آرامش میده

taravat_tree

عضو جدید
ما در زمان تنهاییمان یا عقده هایمان را بر سر کاغذ خالی می کنیم یا درون کتابی غرق می شویم . :surprised:

این بود فریاد تنهایی من !

کافر خداپرست

-
کاربر ممتاز
گاهي اوقات که نه اغلب اوقات خودم را در ميان ازدحام تن‌ها، تنها ميابم... گفت‌وگو با خويشتن خويش، کسي که از ميان اينان به تو نزديک‌تر است...
در مواقعي که با حسي معنوي همراه است، روي آوردن به شعر عرفا و زمزمه شعري همراه با نواي موسيقي... به قول استاد ابوالحسن صبا:‌ اگر موسيقي نمي‌بود، دنيا مثل گورستاني تاريک و وحشتناک مي‌شد.

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
سلام، ممنون از تاپیک جالبت!
من در تنهاییم اول با خودم بعد با خدای خودم صحبت می کنم.
برای آروم کردن خودم هم یا آهنگ گوش میدم، یا ساز می زنم.
شعری هم که می خونم:
گر بخارد پشت من انگشت من/ وا دهد از بار منت پشت من
همتی کو تا نخارم پشت خویش/ وا نهم از منت انگشت خویش!

گلابتون

مدیر بازنشسته
من بيشتر وقتي هوا ابري يا بارون مياد دلم ميگيره ... اون موقع يه موسيقي بي كلام و يه بيت شعر و نم نم اشك و ايستادن پشت پنجره و نگاه به دونه هاي بارون و گنجشك خيسي كه پرو بالشو جمع كرده و كز كرده لاي شاخ هاي بوته رز ...و ترنم زمزمه هاي باران و گفتگوي من و خداي محبوبم ..... جدا حال عجيبي دارم .... كه يه وقتايي دلم براش تنگ ميشه و دنبال يه قطره بارون همه آسمون رو ميگردم تا برسم به دلم بعد... ابري ترين هوا رو توي چشماي خودم پيدا ميكنم و..............تنگه دلم تنگه .

گلاب

آخرین ویرایش:

kad19612

عضو جدید
lمن وقتی دلم میگیره آهنگ گوش می کنم بعد ازاینکه با خدا حرف زدم
همراه اهنگ گوش دادن گریه می کنم اونقدر که .............................
بیشتر اوقات شبا بیدارم واهنگ گوش می کنم و همراهشم گریههههههههههههههههههههههه
مثل الان که اهنگ علی عبدالمالک اهنگ مسافر رو گوش می کنم

sepehrkhosrowdad

مدیر بازنشسته
من بيشتر وقتي هوا ابري يا بارون مياد دلم ميگيره ... اون موقع يه موسيقي بي كلام و يه بيت شعر و نم نم اشك و ايستادن پشت پنجره و نگاه به دونه هاي بارون و گنجشك خيسي كه پرو بالشو جمع كرده و كز كرده لاي شاخ هاي بوته رز ...و ترنم زمزمه هاي باران و گفتگوي من و خداي محبوبم ..... جدا حال عجيبي دارم .... كه يه وقتايي دلم براش تنگ ميشه و دنبال يه قطره بارون همه آسمون رو ميگردم تا برسم به دلم بعد... ابري ترين هوا رو توي چشماي خودم پيدا ميكنم و..............تنگه دلم تنگه .

گلاب
شانس آوردی توی شهر من زندگی نمی کنی!!
اینجا آسمون همیشه ابریه!

karo7

اخراجی موقت
وقتی که تنهام بدجوری تو فکر می رم، دنبال راه حلی برای این همه درد می گردم. بعضی وقتها اینقدر کم میارم که تنها راه را فرار می بینم.
در ضمن در این مواقع معمولا یا بنان و یا به داریوش گوش می دم.

s_ghazal

عضو جدید
راز ماندن

راز ماندن

كوه پرسيد ز رود؛زير اين سقف كبودراز ماندن در چيست؟گفت:در رفتن من.كوه پرسيد:ومن؟گفت:در ماندن تو.بلبلي گفت:ومن؟خنده اي كرد و گفت:در غزلخواني تو.آه از آن آبادي؛كه در آن كوه رَوَد،رود مرداب شود،و در آن بلبل سر گشته سرش را به گريبان ببرد؛و نخواند ديگرمن و تو بلبل و كوه روديم؛راز ماندن جز در خواندن من؛ماندن تو؛رفتن ياران سفر كرده يمان نيست ؛ بدان...!!!

s_ghazal

عضو جدید
عشق

عشق

عــشــق مثل آب ميمونه كـه ميتـوني توي دستت قايمــش كني
آخرش يه روز دستت رو باز مي كني ميبيني نيست
قطره قطره چكيده بي آنكه بفهمي
اما دستت پر از خاطره است.

s_ghazal

عضو جدید
چرا ؟

چرا ؟

داشتم فراموشت ميکردم اما باز دوباره ديدمت
تو غمها غوطه ور شدم چرا ؟
داشتم فراموشت ميکردم اما تا صدات رسيد به گوش من
شکستم بي صدا چرا ؟
داشتي ميرفتي از خيال من , خزوني بود بهار من
ديدم تورو خزونم جون گرفت
اين قلب سرد و ساکتم دوباره
با نگاه گرم و بي ريا و عاشقت زبون گرفت

s_ghazal

عضو جدید
نگارا که بی وفای نکنیداز عاشقه دل خسته جدایی نکنیدیا که مانید تا اخره عمریا که از اول آشنایی نکنی

ساجده یس

عضو جدید

گلاب

خدا به عنوان یک دوست که همه چیز رو میبینه ودرد دلمو میفهمه بهترین همدم تنهایی ام است

SAMI.J

عضو جدید
تا حالا نشده احساس كنم تنهام ! بچه ها جداً چرا بعضي اوقات فكر ميكنيد تنهائيد؟ تا حالا شده جائي باشيد و خدا رو اونجا نبينيد ؟ شما هارو به خودش قسم ميدم انقدر بي معرفت نباشيدخدا تو هيچ شرايطي حتي بدترين بندهاش رو تنها نميذاره:D:gol:

somayeh_2

عضو جدید
چه دردیست در میان جمع بودن ولیکن در گوشه ای تنها نشستن
بهنزد دیگران چون کوه خاموش ولی در چشم خود آرام شکستن .............

mohammad_che_eng

عضو جدید
تنهايي حسه قشنگيه....

ميگن خدا انسانو برا اين آفريد كه باهاش صحبت كنه...

تا حالا شده دلت از همه جا و همه كس بگيره؟؟؟؟تا حالا شده 1000 گره به كارت بيوفته؟؟؟
تو.... ولي وقتي ميشيني پاي صحبته يار وقتي با معشوقت حرف مي زني ديد چه آروم ميشي...وقتي به پاش اشك ميريزي...ديدي دلت چه آروم ميگيره...

همه چيز دنيا حكمتي داره...
تنهايي هم حكمتي داره...
حكمتش هم خيلي قشنگه...خدا تنهاييو آفريد كه ما با تنها ترين تنهاها تنهايمونو پر كنيم....يعني با خوده خدا..

cute

عضو جدید
کاربر ممتاز
بردی از یادم
دادی بر بادم
با یادت شادم
دل به تو دادم
در دام افتادم
از غم آزادم
چه شد آن همه پیمان
که از آن لب خندان
بشنیدم و هرگز
خبری نشد از آن
کی آیی به برم
ای شمع سحرم
در بزمم نفسی بنشین تاج سرم
تا از جان گذرم
.............
برای لحظات تنهایی ساخته شده

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم وقتي تنها باشم اول به خودم بد و بيرا ميگم كه چرا اوني كه ميتونستي باشي نيستي بعدش با خدا درد و دل ميكنم ازش كمك ميخوام تا براي ادامه ي راه كمكم كنه ولي اينو مطمئنم كه خدا منو خيلي دوست داره بيشترم اهنگ فاصله ي سياوش رو زمزمه ميكنم

پارسا سرلک

عضو جدید
تنهایی

تنهایی

تنهایی

تنهایی کلمه ای زیباست که خداوند آن را برای بندگان درمانده از همه جا آفریده است

راستش نمی خواستم توی این پست نظر بدم ولی وقتی دیدم دوستان با تمام احساس

نظر دادند جای خودم در کنار آنها خالی دیدم.من خودم هر وقت تنها میشم برای خودم شعر

میگم.یک بیت از شعر های خودم براتون میذارم لطفا نظر بدید:

رفتی تو دنبال عشقت توی تاریکی دنیا

من هنوز واست میخونم توی فصل زرد برگها