تاپیک ویژه دکترای 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک رو برای اطلاع رسانی دکترای 92 زدم. به نظر میرسه اوضاع خیلی نامشخصه از یک طرف داستان زبان ملی و حذف استعداد و زبان از دکتری 92 پیش اومده و اصلاً معلوم نیست اجرا بشه یا نه! از یک طرف دیگه گفتن تا آخر شهریور تغییری باشه اعلام می کنن که نکردن و بعضی از جاها هم دو پهلو اعلام شده تا اگر تغییری بود امکان داشته باشه از همه بدتر زمان کنکور اومده وسط اسفند و ممکنه تغییرات کلی در این مدت کم پیش بیاد که با این اوضاع نمی تونیم آماده بشیم.
دوستان لطف کنن اطلاعات خودشون رو با بقیه به اشتراک بزارن تا حداقل افرادی که در اینترنت سرگردان شدند بیان اینجا و یک چیزی دستگیرشون بشه.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
اطلاعیه ای که از طرف سازمان سنجش به صورت رسمی اعلام شده و در سایت sanjesh.org موجوده:
[h=1]اطلاعيه سازمان سنجش آموزش كشور درباره تاريخ ثبت نام و زمان برگزاري آزمون ورودي دوره دكتري نيمه متمركز (Ph.D) سال 1392[/h]
1391/05/18

سازمان سنجش آموزش كشور بدين وسيله به اطلاع كليه متقاضيان ثبت نام و شركت در آزمون ورودي دوره دكتري نيمه متمركز سال 1392 مي رساند كه ثبت نام براي شركت در آزمون ازطريق سايت اين سازمان بصورت الكترونيكي از روز جمعه 3/9/91 آغاز و در روز چهارشنبه 8/9/91 پايان مي پذيرد.
براساس برنامه زماني پيش بيني شده آزمون ورودي دوره دكتري نيمه متمركز سال 1392 روز جمعه 18/12/91 در حوزه‌هاي امتحاني سراسر كشور بطور همزمان برگزار خواهدشد.
دفترچه راهنماي شركت در آزمون از روز چهارشنبه 24/8/91 بر روي سايت سازمان قرار خواهد گرفت و اطلاعيه اين سازمان درخصوص شرايط و ضوابط و نحوه ثبت نام از داوطلبان در نشريه پيك سنجش روز دوشنبه 29/8/91 منتشر و همزمان نيز بر روي سايت سازمان قرارداده مي شود
روابط عمومی سازمان سنجش آموزش کشور
در اینجا تا این زمان صحبتی از منابع نشده به نظر میرسه تصمیم قطعی در مورد منابع نیست.

silverman24

عضو جدید
احسنت! این سازمان سنجش خیال کرده هر وقت دلش خواست میتونه منابع رو اعلام کنه. عجب آدمای بیفکری هستنا!

Abbasi82

عضو جدید
تشكر لطف كرديد:smile:
متاسفانه گرايش مكانيك جامدات رو نداشت

آخرین ویرایش:

naderizadeh

عضو جدید
فردا ثبت نام شروع میشه...
همش تو دلم میگم اگر قبول شدم ولی 4 ترمه نتونستم دفاع کنم چی میشه؟
یعنی دیگه تا اخر عمر دکتری نمیتونم بدم؟

inmo

عضو جدید
فردا ثبت نام شروع میشه...
همش تو دلم میگم اگر قبول شدم ولی 4 ترمه نتونستم دفاع کنم چی میشه؟
یعنی دیگه تا اخر عمر دکتری نمیتونم بدم؟

اگر شما قبول شید و خدایی نکرده فارغ نشید می تونید سال دیگه آزمون بدید
دانشگاه ها هم معمولا تا یک ماه با شما همکاری می کنن که تاریخ دفاع رو قبل از دفاع بزنن :) نگران نباشید ;)

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
من سوالای سال 91 رو به صورت کاملاً تشریحی حل کردم، دعا کنین قبول شم حل سوالای سال 92 و 91 رو به صورت کاملاً تشریحی همیجا آپلود می کنم.

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز آزمون تموم شد، خداوند یاری گر ما باشد که یارایی جز او نداریم.

آخرین ویرایش:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تخصصی 70 استعداد 40 و زبان حدودا باید 20 زده باشم
ضمنا طراحی کاربردی هستم به نظرتون کجا رو میارم

بنظرم نمیشه نظری داد.
دینامیک هستی بیا تنش؟؟؟
به نظرم اگه دینامیک باشی خیلی خوب میشی.ولی تنشی باشی آمار ندارم.

یکی از دوستام که امتحان داد میگفت استعدادش خیلی سخت بوده
میگه درصداش این میشه (حدودی).تخصصی دینامیک و... 60 - استعداد 30 - زبانش رو نمیدونه چون نمره منفی نداشته

h_a_s

عضو جدید
آفرین-عالی زدی
اگر درصدات درست باشه احتمالا زیر ده بیاری

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.