تاپیک سوالات مخابراتی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nedanor

عضو جدید
سلام
همون طور كه ميدونين واسه شماره هاي شهري يه نرم افزار 118 وجود داره مي خواستم بدونم
برا موباي هام هست يا نه؟

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
همون طور كه ميدونين واسه شماره هاي شهري يه نرم افزار 118 وجود داره مي خواستم بدونم
برا موباي هام هست يا نه؟

درست هست گفتن سوالات مربوط به مخابرات رو اینجا بپرسن ولی منظور سوالاتی که مربوط به رشته مخابرات و درسهای مربوط به اون بوده نه .....

متاسفانه همچین چیزی وجود نداره!

eehsan

عضو جدید
سلام
اگر امکانش هست در مورد رشته ict گرایش [FONT=2Nazanin,Bold]انتقال [/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]2-[/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]سوئيچ [/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]3- [/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]موج[/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]-4 [/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]مخابرات نوري [/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]5- [/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]مخابرات سيار[/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]-6 [/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]ترافيك و سيگنالينگ [/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]7- [/FONT][FONT=2Nazanin,Bold]ديتا [FONT=2Nazanin,Bold]سيستم هاي تحت شبكه توضیحاتی رو بدید.[/FONT][/FONT][FONT=2Nazanin,Bold][FONT=2Nazanin,Bold][/FONT][/FONT]

mahfar

عضو جدید
بازار کار مخابرات نوری در ایران چطوره؟ اگرموقعیت کاری پیش بیاد تجربه خوبیه یا میشه موقعیتهای بهتری در مخابرات برای ماهر شدن پیدا کرد؟

efa_67

عضو جدید
کجایی اقای مدیر

کجایی اقای مدیر

سلام
مگه این جا تاپیکه سوالات مخابرات نیست ؟خب اگه هست چرا کسی نیست به این سوالا جواب بده؟؟؟؟؟؟
کجایی اقای مدیر لااقل شما جواب بده

ahmad sohani

عضو جدید
توضیحاتی در مورد رادیو کنترل ها

توضیحاتی در مورد رادیو کنترل ها

با عرض سلام

خواهش می کنم اگه کسی اطلاعاتی در مورد رادیو کنترل داره تو این تایپیک بزاره:gol:

با تشکر
ahmad sohani :redface:

انديشه

عضو جدید
سلام دوست عزیز
دو سه تا کتاب مخابراتی می خوام
کاربردی باشه
می خوام اطلاعاتمو تو این زمینه تقویت کنم.
ممنون..

ahmadmn

كاربر فعال مهندسی برق
با عرض سلام

خواهش می کنم اگه کسی اطلاعاتی در مورد رادیو کنترل داره تو این تایپیک بزاره:gol:

با تشکر
ahmad sohani :redface:
راديوكنترل ها امروزه بسادگي ساخته مي شود. با تركيب ميكروكنترلرها و ماژولهاي فرستنده گيرنده ساخت يك راديو كنترل سهلتر از طراحي يك آمپليفاير صوتيست!
چند لينك مفيد براي تهيه ي قطعات:
www.rfphone.com
www.javanelec.com
http://irelec.persianblog.ir

robochem

عضو جدید
کار را با ادعا دودر نکنیم...!!

کار را با ادعا دودر نکنیم...!!

راديوكنترل ها امروزه بسادگي ساخته مي شود. با تركيب ميكروكنترلرها و ماژولهاي فرستنده گيرنده ساخت يك راديو كنترل سهلتر از طراحي يك آمپليفاير صوتيست!
چند لينك مفيد براي تهيه ي قطعات:
www.rfphone.com
www.javanelec.com
http://irelec.persianblog.ir

دوستانی که در زمینه RC ادعایی دارند لطفا لینک مدار بذارند نه آدرس خالی سایتشون...
ممنون میشم جدا. یک مدار 6 کاناله با AVR یا 8051 .

shabby

عضو جدید
سلام دوست عزیز
دو سه تا کتاب مخابراتی می خوام
کاربردی باشه
می خوام اطلاعاتمو تو این زمینه تقویت کنم.
ممنون..
ببین خیلی کتاب هست تو چه زمینهای میخوای ؟! یه مقدار هدف دارتر مطالعه کنی به نظرم بهتره چون تو مخابرات از شرح RJ45 گرفته تا SS7 منبع هست ! اول ببین چی دوست دارس :)

ciara

عضو جدید
سوال

سوال

سلام
خواهشا از این به بعد ، سوالات خود را در زمینه مخابرات در این تاپیک مطرح فرمائید
سلام من دانشجوی رشته کاردانی مخابرات(ارتباط دادها)در فولاد شهر اصفهان میخاستم در مورد اینده شغلی و هم چنین ادامه تحصیل در رشته مهندسی برق مخابرات امکانش هست؟

daneshpajooh

عضو جدید
سلام

ميخواستم بدونم درس خطوط انتقال چه پيشنياز هايي داره .

ممنون

saeed1368

عضو جدید
ساخت OCU(operator control unit

ساخت OCU(operator control unit

سلام
كسي ميتونه منو در مورد ساخت OCU(operator control unit كمك كنه ميخوام يك ربات را باهاش كنترل كنم علاوه بر اين سنسورها و دوربين ها رو هم بخونم

saeed1368

عضو جدید
کسی نیست جواب ما رو بده. کی در مورد ocu اطلاعات داره.فوریه
ممنون میشم کسی کمکم کنه.

Thais

عضو جدید
سلام در مورد دروس اختیاری به درد بخور .مخابرات سیار بهتره یا تکنیک ÷الس یه درسی میحوام که به درد اینده شغلی بخوره ممنون میشم کسی کمکم کنه.

2440585

عضو جدید
سلام رفیق چه طوری توی این تاپیک سوالاهامو بنویسم(میدونم خیلی بی ربطه که اینجا مینوسم نوکرتم به من بگو)

assiehshahimaeen

عضو جدید
مخابرات

مخابرات

می خواهم با نرم افزار MATLABسیستمهای مخابراتی را پیاده سازی کنم ( آموزش به صورت گام به گام باشه) لطفا مرا راهنمایی کنید:)

مهندس تمام

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام می شه منو راهنمایی کنید
بهترین گرایش مهندسی برق چیه؟چرا؟
(تو فکر تغییر رشته هستم)
ممنون

ziaadini

عضو جدید
سلام؛ با توجه به نياز مبرم تعداد زياد كاربران به سئوالات و كليدهاي مربوطه به كنكورهاي سنوات گذشته ؛ خواهشمند است همكاري لازم جهت قرار دادن دانلود جزوات فوق مربوط به كارشناسي ارشد مهندسي برق گرايش مخابرات دراين سايت قرار داده شود از همكاري كه در اين زمينه انجام ميدهيد سپاسگزاريم با تشكر

b.mz

عضو جدید
مدار داخلی کنتور برق

مدار داخلی کنتور برق

مدار داخلی کنتور برق و میخواهم

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
مدار داخلی کنتور برق و میخواهم

چیز خاصی نداره .... البته نگفتی کنتور دیجیتال یا معمولی؟؟
کنتورهای معمولی .... دوتا سیم پیچ داره که یکی سیم پیچ ولتاژ و دیگری سیم پیچ جریان نامیده میشه ....
سیم پیچ ولتاژ با ورودی موازی و سیم پیچ جریان با ورودی سری میشه .....
به ازای میزان جریان عبوری از سیم پیچ جریان و میدان به وجود امده .....کانتر شماره میندازه....
....
کنتورهای دیجیتالی هم که یه برد الکترونیکی دارن و از ولتاژ و جریان نمونه برداری می کنن و محاسبات رو انجام میدن .... تنها فرقشون اینه که کنتورهای دیجیتالی زمان رو هم در نظر می گیرن و هزینه برق مصرفی رو بر اساس تعرفه برق در زمانهای مختلف محاسبه می کنن....و بعضیاشون می تونن توان راکتیو رو هم حساب کنن ...

ارزوی موفقیت ....;)

مليكايي

عضو جدید
مدار مخابراتي

مدار مخابراتي

سلام.من دانشجوي برق مخابرات هستم و براي انجام يك پروژه عملي به چند مدار مخابراتي نسبتا ساده(قطعات مخابراتي)نياز دارم.اگه بزرگواري كنيد و بفرستيد ممنون ميشم:gol:

efa_67

عضو جدید
ولي من فكر مي كنم كه ما انسان ها اگه چيزي را دوست داشته باشيم تو اون رشته موفق هستيم و مي تونيم به بهترين و بالاترن جايگاه ها توي اون رشته برسيم
اين نظر من بود...
موفق باشيد;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.